ÜrünlerÜrün Filtre

Renkler

Desen

Yaş Grubu

Sırala / Filtrele :

Zirve

Zirve markası, 1997 yılında sektöre adım atmış ve başarılarına her yıl bir yenisini ekleyip kendini devamlı olarak yenileyen Türkiye'nin en çok tercih edilen bir şapka markasıdır. Modayı ve trendleri takip eden Zirve markası sürüdürülebilir modayı hayata kazandırmak için üretimde kullandıkları kumaş çeşitleri olarak polar, pamuk, gabardin ve kot kumaşlar tercih etmektedir. Zirve Şapka ürün bünyesinde sadece şapka değil bere, eldiven, atkı, t-shirt, yelek modellerinede yer vermektedir. Bere modellerinde polar bere, kulaklı bere, triko bere yer vermektedirler. Eldiven modellerinde polar eldiven, triko eldiven, bando eldiven, işçi eldiven yer vermektedir. Atkı modellerinde, polar atkı, triko atkı, etiket dokuma atkı, saten atkı, baskılı atkı yer vermektedir. Tüm bu ürün ve modellerinin yanı sıra promosyon ürünleri de bünyesinde yer veriyor. Ürün ve tasarım ağını geniş kullanan ve genişletmeye de devam eden firma bir çok marka aracılığı ile ürünlerini kendi markası ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Oldukça dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan üretim yapan Zirve şapka modelleri arasında siperli, kep, fileli, kasket, tenis vizor, safari, reklam, aşçı, butik, avcı, fidel castro ve kendi tasarımları ile zirve şapka modellerini müşterilerine sunmakta. Ayarlanabilir ve standart bedenler de şapka modelleri ile erkeklerin bedenine ve zevklerine uygun bulabileceği şapka modelleri sunuyor. Spor aktiviteleri veya hafta sonu ailecek yapılan aktivitelerde kombinleri taçlandıracak siperli şapkalar veya bir çok şapka model seçenekleri mevcut. Günlük hayatta da tercih edebilecek birçok modelleri, spor bir kombine dönüştürebilecek seçenekler sunmakta.

Düz renklerde klasik siperli, kep Zirve Şapka modeli, doğru kombinin üzerinde çok modern bir hal alabiliyor. Zirve erkek şapka modelleri, klasik süetten üretilen şapka çeşitlerini gündelik hayatta veya sosyal aktivitelerinizde; Pantolon, t-shirt ve ceket gibi vazgeçilmezler ile tamamlayabileceğiniz çeşitli erkek şapka modellerine Coulfate ile sahip olabilirsiniz. Coulfate şapka tercihini Zirve şapkadan yana kullanarak birçok kombinlerinde zirve şapkalarına yer verdi. Sende uygun fiyat ve çeşitli şapka modelleri arayışındaysan, online internet sitemizden detaylarını inceleyerek sahip olabilirsin!

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin