Kategori İçin Resim Yüzük
Sırala / Filtrele :

Erkek Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Yüzük akıllarda hemen hemen herkeste evlilik, söz ve nişanı çağrıştırmaktadır. Sadakat bağlılık sevgi gibi anlamları fazlasıyla taşır halk içerisinde. Tarihte M.Ö 3000'li yıllarda ilk olarak rastlanılan yüzükler sadece demirden yapılırken, günümüze kadar çeşitli madenlerin kullanımı ile değerini artırmış. Gücü, ihtişamı, mevkiyi yansıtan yüzük aynı zamanda sevgi ve ruh halinizide yansıtmaktadır. Hal böyle olunca teknolojinini gelişmesiyle yüzükler de her türlü tasarım yapmak mümkün olmaktadır.

Erkek Yüzük

Kadınların oranla erkeklerde aksesuar çeşitliliği haliyle baya baya az bulunmaktadır. Erkek yüzük, erkek aksesuarı arasında ilk akla gelenidir. Bu durum erkeklerin yüzüğe vermiş olduğu değeri fazlasıyla artırmaktadır. Piyasada binlerce yüzük olması kafaları haliyle karıştırma ve seçme şansını aza indirmektedir. Erkekler yüzük seçerken öncelikle kişiliklerine göre tercihte bulunmaktadırlar. Daha sonra mevki ve ihtişama göre seçim yapmaktadırlar. Ayrıca farklı yüzük koleksiyonlarının olması giyindikleri kıyafet ve ortama göre seçim yapmalarında kolaylık sağlamaktadır. Yüzük modasıda erkekler tarafında takip edilen bir olgudur. Kimi zaman sade yüzükler herkesin parmağındayken sonra bir bakmışın ki geometrik desenler, büyük taşlı yüzükler derken moda akımı sürekli değişmektedir.

Erkek yüzük modellerinin fazlalığı vermiş olduğu duygudan ve bizlerin yüzüğe yüklemiş olduğumuz misyondan kaynaklanmaktadır. Çeşitlilik olarak o kadar dala ayrılmıştır ki kısaca bahsetmemiz gerekirse bunlar taşlı yüzük, taşsız yüzük, Türk bayraklı yüzükler, Osmanlı yüzükleri, Kayı yüzükleri, zihgir diyebiliriz. Tabi bide özel tasarımlar vardır ki kişiye özel yapılmaktadır. Erkek yüzük modellerini coulfate.com adresinden bakabilir hangi kombinlerde kullanıldığını inceleyebilirsiniz. Ayarlanabilir yüzük çeşitleri satın alma konusunda tercih edilir durumdadır. Kargonun elinize geçmesiyle yüzüğün parmağınıza olmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

Zamanında yüzük yapımında sadece demir kullanılırken şimdilerde altın, gümüş, platin, pirinç, bakır gibi madenler kullanılarak yüzük fiyatlarında değişiklikler yapılmaktadır. Sadece madenin özelliği olmayıp üzerinde kullanılan taşın ve el işçiliğininde yüzük fiyatlarına etkisi büyüktür. Erkek yüzük ucuz olsun ama gösterişli dursun diyorsanız illaki seçenekleri fazlasıyla mevcuttur. Sonuçta aksesuar olarak kullanılacak ve kombininize uyum sağlayacak güzel bir yüzük koleksiyonu sizi acil durumlarda kurtarıcı olacaktır.

Seçilen yüzük standartlara uygunsa özel bir kriter girmediyse fiyatı ucuzdur. Lakin erkek yüzük fiyatlarını değiştiren kavramlar nedir diye bakacak olursak ilk etkileyen unsurun madeni oluğunu hepimiz biliriz. Gümüş yüzük ile altın yüzüğün arasında gözle görülen bir fiyat farkı illaki vardır. Ayrıca yüzük diyip geçmemek lazım çünkü yapımı sadece bir kişinin elinden geçmeyebilir. El işçili ile bir çok ustanın elinden geçen yüzüğün fiyatıda ona göre artmaktadır. E tabi beğendiğiniz yüzük taşlı ise bu sefer kullanılan taşın cinsinin yanında büyüklüğüde yüzük fiyatlarını etkilemektedir. Evet güzel bir yüzük sahibi olmakta kolay olmuyor. Eğer kombinlerde kullanacağım bir yüzük koleksiyonum olsun istiyorsanız coulfate.com dan yüzük modellerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin