Yeşil ile Uyumlu Renkler

Yeşil Kareli Gömlek Taş Rengi Kot Pantolon Kombin

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yeşil Kareli Gömlek Yeşil Slim Fit Pantolon Kombin

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yeşil ile hangi renk uyumludur... Doğanın ve doğallığın rengi olan yeşil rengi dinamik ve canlı bir görünüm için kombinlerde alternatif renk seçeceği olarak değerlendirilen renkler arasında yer almaktadır. Gündüz kominlerinde soft renkler giyerek, akşam kombinlerinde ise daha koyu renkler ile kombinlendiğinde giyim konusunda başarılı sonuçlar elde edilir. Renk kendi içerisinde çok farklı tonlara sahip olup en sofistike renkten en asil yeşil renge kadar şık renkleri yer almaktadır. Kış mevsimin de farklı renk kullanma imkanı sunan yeşil renk ile siyah, kırmızı, lacivert, kahverengi ve gri renk ile kombinlendiğin de asil bir duruş sergileme imkanı sunar. Ton renklerine göre bazen borda ve mavi renklerde uyum sağlamaktadır. Yaz mevsimin de ise krem, beyaz ve sarı renkleri ile canlı ve sakinleştirici bir görünüm sunar. Başlı başına iddialı bir renk olan yeşil, ton sür ton kombin eşleştirmelerinde tüm dikkatleri kombine çekme özelliği vardır. Yeşile uyumlu renkler nelerdir merak ediyorsan senin için tek tek uyumlu renkleri değerlendirdim. Şimdi yeşile uyumlu renkler noktasında bilgi vermek isterim.

Yeşil ve Siyah Uyumu

En iddialı kombin renk uyumlarından olan yeşil ve siyah kişiye farklı bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda siyah ve yeşil kombinlerinde metal aksesuarlarda eklenerek elde edilen bütünlük çarpıcı bir görünüm oluşturur. Özellikle kış mevsimlerinde siyah bir kombinin üzerine yeşil renk bir kaban almak kombin sahibine oldukça havalı bir duruş kazandırır. Takım elbise blazer ceketlerin de kadife dokulular trendler de iken yeşil kadire dokulu blazer ceket ile özel davetler de şık ve iddialı bir kombin oluşturmak kaçınılmaz olacaktır. Sokak stilinde de yeşil trençkotlar altına balıkçı yaka siyah kazak, jean pantolon ve chelsea botlar ile yapılan kombinler harika bir stil oluşturuyor.

Yeşil ve Kahverengi Uyumu

İki doğal renk ile yapılan kıyafet kombinleri kaşıdaki insana güven verici bir imaj sergiliyor. Kahverengi ve pastel yeşil renk uyumu sayesinde olgun bir görünüm kazandırırken tarz sahibi erkek imajı sergilemekte kaçınılmaz oluyor. Aynı zaman da retro giyim renkleri arasında yer alan bu iki renk ile dengeli bir tarz yansıtılabilir. Kış mevsiminde ve sonbahar mevsiminde dış giyim rengi olarak kahverengi kaban ya da trençkot tercih edilebilir. Yeşil ve tonları ile de kombinlerde kullanılacak diğer parçalar seçilebilir. Örneğin seçeceğiniz kıyafetler, yeşil renk gömlek, toprak rengi bir jean pantolon ve üzerine kahverengi bir trençkot. Sokak stili için ideal bir görünüm oluşturacaktır. Şık bir kombin için toprak rengi bir blazer ceket, yeşil tonlarında bir gömlek ve toprak rengi bir kumaş pantolon hemen altına da bir monk strap ayakkabı ile şahane bir kıyafet uyumu getirecektir.

Yeşil ve Gri Uyumu

Nefti Yeşil renk gri renk ile yan yana getirildiğin de yumuşak bir renk kombini oluşturuyor. Bu nedenle kombin mekanıda daha daha gündelik ve spor kıyafetler ile uyum oluşturuyor. Sokak stili için yeşil kapüşonlu yeşil bir sweatshirt ve gri taşlama jean pantolon ile bağcıklı botları eşleştirmek çok daha uyumlu olacaktır. Üzerine haki koyu yeşil ile uyumlu olması nedeniyle siyah renk bir birer deri ceket eklenebilir. Gündelik kombinlerde ise gri kot ceket ve yeşil basic tişört hemen altına gri kot pantolon ile uyumlu bir kombin oluşturmak mümkün. Spor giyim de tarzı elden bırakmayan erkekler için de oldukça uyumlu renk kombini örneklerinden olacaktır.

Yeşil ve Beyaz Uyumu

Yaz mevsiminde ferah bir görünüm elde edilen yeşil ve beyaz renk uyumu içerisinde şık olmak neredeyse imkansız. Beyazın her renk ile uyum sağlaması yeşil rengin avantajına oluyor. Açık renkler ile kombinlenebilme listesinde ilk üç sırada yer alan beyaz rengi hareketli kombinler oluşturmak yardımcı olan renklerdendir. Gündelik stil de, sokak stilin de, şık kombinlerde ve spor kombinlerinde rahatlıkla tercih edilebilecek renk uyumlarındandır. Özellikle yaz mevsiminde yeşil rengin tonlarını beyaz renk ile tamamlayarak canlı bir görünüm elde edilebilir. Beyaz rengi daha fazla ön plana çıkararak yapılan kombinler iyi bir alternatif kombin seçenekleri arasında yer alabilir.

Yeşil ve Krem Uyumu

Doğallığı simgeleyen krem renk yeşil renk ile eşleştirildiğinde naif bir kombin rengi ortaya çıkartıyor. Sonbahar kombinleri ile değerlendirildiğinde oldukça etkili sonuçlar ortaya koyuyor. Kurumsal olmayan ofis ya da iş hayatında değerlendirildiğinde mütevazi bir görünüm kazandıran bu iki renk rahatlatıcı bir etkiye de sahiptir. Aynı zaman da bohem tarzı için de değerlendirilebilir renkler arasında yer almaktadır. Gündelik kombinler de metal aksesuarlar eklenerek daha hareketli görünüm kazandırır.

Yeşil ve Sarı Uyumu

İki rengin uyumu ile yaz sıcaklarında çarpıcı bir kombin oluşturmak kaçınılmaz olacaktır. Bu kıyafetler özellikle plajda, tatil beldelerinde tercih edilebilecek renklerden olan yeşil ve sarı, gömlek ve şort ikilisinde iyi bir görünüm yakalar. Aynı zaman da doğa ile iç içe spor yapmayı seven erkekler için de fosforlu bantlar tercih edilerek dikkat çekici bir görünüm elde edilebilir.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin