Yeni Sezon Erkek Ayakkabı

Yeni Sezon Erkek Ayakkabı Modelleri

Oxford, bağcıklı bot, makosen, süet deri uzun ve kısa boğazlı botlar yeni sezon erkek ayakkabı modelleri arasında en trend olanları. Ayakkabı seçimi yaparken ayağınıza uygunluğuna dikkat etmeli ve mevsimine göre seçim yapmalısınız. Nefes almayan ayakkabılar ayak sağlığınızı tehdit ettiği gibi imajınızın da çizilmesine neden olacaktır. Yeni sezon erkek ayakkabı modellerini görmek ve sizler için oluşturduğumuz kombinleri incelemek için sayfamızı ziyaret edebilir stilistinizden yardım alabilirsiniz.

Yeni sezon erkek ayakkabı modelleri nelerdir?

Kombinlerinizi tamamlayan erkek ayakkabı modelleri modaya göre her sezon bir önceki sezondan daha farklı tasarımları ile karşılaşıyoruz. Yeni sezon erkek ayakkabı modelleri arasında gündelik tarzda ve özel günlerde giyilebilmek üzere; spor ayakkabı, bağcıklı spor ayakkabı, mokasen ayakkabıları, klasik, oxford, corcik, loafer ayakkabılar yer alıyor. Spor yaparken kullanılabilecek erkek ayakkabı modelleri arasında; basket ayakkabısı, koşu ayakkabısı, ince tabanlı, kalın tabanlı, bağcıklı gibi birçok modeli yer alıyor. Ayakkabı seçerken ergonomik açıdan ayaklarınızda rahat hissedeceğiniz ayakkabı modellerinden seçmelisiniz. Ayak yapınızı analiz etmeli daha sonra düz taban ya da taraklı taban ise uygun ortopedik ayakkabı gibi tercihler de bulunabilirsiniz. Aynı zaman da ayak sağlığınızı tehdit etmeyen hakiki deri ya da orijinal üretim modelleri tercih etmeli kötü koku sorununu ortadan kaldırmalısınız. Ayakkabılarınızın kullanım talimatlarına uygun bakımını yapmalısınız. Yıpranma sorununu da bu saye de ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda ayakkabının kullanım ömrünü kurallarına uygun bakım yaparak uzatabilirsiniz.

Kıyafetleriniz ve hatta kombin tarzınız ile uyumlu modeller tercih ederek uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Kombinlerinizde renk uyumu oluşturmalı ve ayakkabılarınızı da kombininiz ile uyumlu renklerde tercih etmelisiniz. Kombinlerinizde kemer kullanacaksanız ayakkabı ile aynı renkler de kemer seçimlerinde bulunabilirsiniz. Vücut yapınıza uygun seçimlere yönelmelisiniz. Ayak bilekleriniz kalın ise oval uçlu ayakkabılar ayak bileklerinizi daha da kalın görünmesine sebep olacaktır. Bu nedenler üçgen uçlu modeller tercih edebilirsiniz. Bacak boyunuz kısa ise; kalın tabanlı ayakkabılar tercih ederek bacak boyunuzu bir tık daha uzun gösterebilirsiniz. Rugan (parlak) ayakkabı modellerini şık takımlar haricinde başka kombinlerde kullanmamaya özen göstermelisiniz. Spor bağcıklı ayakkabıları gündelik kombinlerinizde ya da şık parçalardan oluşan kombinlerinizde sportif bir görünüm oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Oxford, klasik model bir erkek ayakkabı tercih etmişseniz daha çok klasik suit bir kombin yapmalısınız.

Ayakkabı seçimlerinde kombininize ve vücut tipinize uyumluluğu konusunda karar veremiyorsanız eğer; Coulfate stil danışmanlığı ekibi yanınızda. Ayakkabı ve kombin uyumu konusunda danışmak istediğiniz de sitemizde stil danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, kombininize uygun ayakkabılara anında sahip olabilirsiniz. Gündelik bağcıklı spor ayakkabıdan, özel günlerinizde rugan ve mat şık birçok farklı tasarımlar da ayakkabı modellerine sitemizden incelebilirsiniz. Trendlere ve hedef kitlemizin ihtiyaçlarına uygun yeni sezon ayakkabı modellerini tarz sahibi erkek müşterilerimize sunuyoruz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin