Yaz Düğünü Kombinleri

Pembe Sarı Kare Desenli Ceket - Kiremit Rengi Pantolon Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Lacivert Blazer Ceket Ve Beyaz T-shirt Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Lacivert Erkek Blazer Ceket Beyaz Pantolon Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yaz Düğünü Erkek Kombinleri

Özel günlerde herkes her zamankinden çok daha şık olmak isteyecektir. Yaz düğünü davetleri i̇çin erkek kombin önerileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Katılacağınız düğünün nerede olacağı, davetiye de giyim ile ilgili bir bilgi bırakıldı mı bunlar oldukça hassas konular. Bütün bunlardan sonra size en uygun seçimleri yapmanız kalıyor. Tarzınıza ve ölçülerinize en uygun kombin önerileri Coulfate ile sizlerle.

Yaz düğünü davetleri için erkek kombinleri nasıl yapılır?

Her erkeğin vücut yapısına uygun, ten rengine uygun renkleri ve üzerinize tam oturan spor görünümlü kıyafetler bulmak oldukça zor. Kıyafetinizin içinde herkesten farklılaşmayı nasıl başaracağınız konusunda sizlere yaz düğünü erkek kombinleri önerileri ile tarz sahibi bir erkek olmanızda Stil Danışmanı desteği ile yardımcı oluyoruz. Yaz düğün kombinleri önerileri için Coulfate sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alışverişin belki de en zor kısımlarından olan ceket seçimi oldukça önemli, özel günler olduğunda ise çok daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Yaz aylarında tercih edilebilecek en ideal kumaş keten olmakla birlikte gofre ve pamukta sıkça tercih edilir. Havaların sıcak olması sebebiyle davetin geri kalanında ceket çıkabilir ve gömlekle devam edebilirsiniz bu yüzden gömlek seçiminde ceketiniz olsun veya olmasın şıklığınızdan ödün vermemeniz için en uygun tercih olmalıdır. Gömlek seçerken vücuda uygunluğu önemlidir, omuz genişliği ve vücut fitliği esas alınmalıdır. Çok dar veya çok bol bir gömlek olması ceketi çıkarınca hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Çok dar gömlekler oturunca göbek kısmında yanlardan açılmalar yapabilir bundan kaçınılmalıdır. İster ceket tercihinde olsun ister ceket seçimi yaparken olsun parlak kumaşlardan uzak durulmalıdır.

En önemli detay olan kravat erkeklerin vazgeçilmezi haline gelmiştir ne olursa olsun düğünlerde de şık olmanın gerekliliğidir. Son sezonlarda moda olan ve şıklığınızı tamamlarken tarzınızı da yansıtacak birbirinde şık ince kravatlardan kombinize uygun olanı takmalısınız. Artık geniş ve parlak renkteki kravatlar neredeyse hiç kullanılmıyor. Sizinde uzak durmanız iyi olacaktır. Peki pantolon da ne yapacağız? Takım mı yoksa ceket-pantolon kombini mi? Eğer tercihiniz takımdan yanaysa işiniz oldukça kolay ama eğer kombin yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli husus var. İlk dikkat etmeniz gereken şey pantolonun ceketiniz ve kombininizle uyumlu olması. Kesimlere aman dikkat! Dar kesim bir ceketin altına bol pantolon olmayacağı gibi bol kesim bir ceketin altına dar bir pantolon da uyum sağlamaz. Düğünler için giyeceğiniz pantolonların boyu ne çok kısa ne çok uzun olmalıdır en ideal boy ayaklarınızın hemen üstünde bitecek şekilde ayarlanan olacaktır. Uzun paçalar artık hiç kullanılmadığı gibi kısa paçalar da moda olmasına rağmen davetler ve özel günlerde pek görmüyoruz günlük hayatta kullanmıyorsanız düğünlerde de kullanmamanızı öneririz. Eğer ceketteki gibi keten pantolonlar tercih etmek istiyorsanız çabuk kırışacağını unutmamalısınız.

Klasik ve şık bir kombin için tercihiniz her zaman makosen ayakkabılardan yana olmalıdır ama son dönemlerde düğünlerde spor ayakkabılarla yapılan casual tarzını da görüyoruz. Ayakkabı her kombinde olduğu gibi yaz düğün davetleri için erkek kombinlerinin de can alıcı parçası olamakta. Rahat edebileceğiniz aynı zamanda şıklığınızı tamamlayacak bir makosen tüm gözlerin sizin üstünüzde olmasını sağlayacaktır. Dikkat etmeniz gerek konulardan biride artık uzun ve küt burun modası bitti özellikle düğünlerde uzak durulması gereken ayakkabılar.

Düğünlerin en çok kullanılan aksesuarlarından biri olan cep mendili olmazsa olmaz, kravatınıza ve ceketinize uyumlu bir cep mendili takmalısınız. Hem kravatınız da hem de cep mendiliniz de merserize kumaş kullanarak tarzınızda farklılık yaratabilirsiniz. Görünmediği düşünülerek atlanılan detaylardan biri de çorap, kombininiz için büyük önem taşıyor. Her ne kadar renkli çoraplar moda olsa da kombine uyumlu olmasına dikkat etmekte fayda var. Ayakkabıyla renk uyumu sağlanmalı ancak bunu yaparken yaz aylarında ayağı terletmeyen kokuya yol açmayan kaliteli çoraplar giyilmelidir. Tamamlayıcı parça olan kemer ise sade olmalıdır kombine ayak uydururken ön plana çıkmamalıdır.Büyük kemer tokasına sahip kemerler şık olmanızı engelleyecektir. Kemerin, pantolon kemerine oturması da görüntüsü açısından önemlidir.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin