Traveller

Yerinde duramayanlar için özel hazırlanmış göz dolduran işlevsel stiller.
Traveller tarzı seven erkekler için özenle hazırlanmış erkek giyim kombinlerini inceleyin.

Outdoor Giyim

Gezmeyi ve doğayı tanımayı seven, yerinde duramayan erkeklerin tarzı outdoor giyim tarzı. Trekking, hiking, dağ tırmanışı, kaya tırmanışı, sportif tırmanış yapan erkekler için güçlü ekipmanlara sahip outdoor ürünleri kapsayan giyim tarzıdır. Sürekli hareket halinde olunması sebebiyle hareket etmeyi engellemeyen ve sportif görünüm sağlamak en önemli kriterlerindendir. Bu nedenle elestan özellikli kumaş yapısına sahip kıyafetler tercih edilmesi uygun seçeneklerdendir. Özellikle sonbahar ve kış mevsimin de gezen, kamp yapan, tırmanış gerçekleştiren gezginler için üretilen su geçirmez, vücut ısısını koruyan pamuk, modal, yün karışımlı kumaş yapısına sahip kıyafetler tercihler arasında yer almaktadır.

Outdoor Kıyafetler

Gezgin giyim tarzı ile uyumlu outdoor giyim tarzı kıyafet seçimleri benzerlik gösterir. Outdoor kıyafet modellerin de mont ve yelekler çift korumalı olup su geçirmez özellikte olması en önemli kriterlerdendir. Kazak modellerin de birbirinden farklı modelleri balıkçı yaka, tam yaka, yarım yaka, bisiklet yaka modelleri tercih edilmektedir. Outdoor ürünler erkek doğa sporcuları için fonksiyonel kıyafetleri içerisinde bulundurmaktadır. Dağcı giyim tarzı diye geçen erkek outdoor giyim tarzı vücudu dış etkenlerden koruyan kıyafetler bütününü oluşturur. Dağcılar ve kamp etkinlikleri yapan dağcılar da en çok rastlanılan kıyafetler kazak üzerine ekose desen oduncu gömlekler ve kot gömleklerdir. Salaş ve sportif görünüm kazandıran bu iki gömlek türü gündelik sokak stiline de etkisini bırakmıştır. Sportif ve gezgin ruhlu erkekler sokak stili tarzlarında ekose desenli oduncu gömlekleri deneyimlemektedirler.

Outdoor Ürünler

Tutucu bir yürüyüş için kaymayan taban, yumuşak minderli, hava alabilen, sağlam bağcıklı ayakkabı modelleri tercih edilmesi outdoor giyim tarzı ve sporları için önemli kriterlerdendir. Her outdoor spor için uygun ayakkabı modelleri bulmak günümüz de elbette çok kolay. Trekking, hiking, jogging gibi farklı spor dallarında tercih edilebilecek ayakkabı modelleri de spor da yapılan hareketlere bağlı olarak kriterleri değişkenlik gösterir. Genel olarak esnek ve ayağı sıkmayan, ne de çok bol outdoor ayakkabı modelleri tercih edilmelidir. Hava şartlarının şehir içerisinde olduğu gibi stabil olmadığı açık hava da durum farklıdır. Dengesiz seyreden hava durumu sürekli olarak eğişkenlik gösteriri bu nedenle fonksiyonel mont ve pantolonlardan tercih etmek gerekir. Havanın değişkenlik gösterdiği açık hava da montlar istenildiği zaman yelek ve katman inceltilebilir modeller, pantolonlar da ise diz hattından fermuar kesitli modelleri istenildiğinde şort olarak kullanılabilir modeller tercih edilebilir. Gezgin, doğa sporları ile ilgilenenler için erkek outdoor kıyafetleri Coulfate bir araya getirdi. Kombinleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile outdoor giyim outlet kategorisinden sahip olabilirsiniz. Her bütçeye uygun outdoor giyim model seçeneklerinden yararlanma imkanını kaçırmayın.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin