ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Nihal Ulurasba / Stylist

1992 yılında Konya’da doğdu. Modaya olan ilgisi lise yıllarında başladı. Amatör eskizler çizmeye başladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Moda Tasarımı bölümünü kazandı. Lisans eğitimi sürecinde İstanbul’da haute couture tasarımcısı ünlü modacı yanında ve Türkiye’nin en büyük firmalarından birinde staj yaptı. Merinos Tekstil Sanayi Müzesinde bitirme projesi sergilendi. “Önemsiyoruz” adlı proje kapsamında gönüllü olarak, cezaevinde büyüyen çocuklar için oyuncak tasarladı ve uygulamaya geçildi.  Lisans eğitimini tamamladıktan hemen sonra ara vermeden Selçuk Üniversitesi Sanat ve Tasarım alanında yüksek lisans yapmaya başladı. El Sanatları Derneği, Akdeniz Üniversitesi ve Adnan Menderes Üniversitesi tarafından düzenlenen Antalya/ Side’de “I. Uluslararası Panorama Sanat Kampı” etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Uluslararası Jürili Karma Sergi’ de, “II. Uluslararası Balık Festivali” kapsamında Muğla-Milas’ da düzenlenen Balık sergisine, Avanos Belediyesinin desteği ile hazırlanan “Anadolu Temalı Uluslararası Karma” sergilerine katılmıştır. Konya’ da bulunan bir tekstil firmasında tasarım asistanı olarak çalışmıştır. Halen yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.   

Nihal Ulurasba’dan Tarz Önerileri
Nihal Ulurasba ’ın Kaleminden
Trend Alarmı: Balıkçı Yaka Kazak
10/10/2018
Tam balıkçı ya da boğazlı yaka olarak bilinir. Kış sezonunun en vazgeçilmez parçalarındandır. Kışın sizi soğuktam koruması bir yana girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi ve tarz görünmenizi sağlar. Balıkçı yaka trikolar ile günün her saatinde ve girdiğiniz her ortamın en tarz erkeği siz olacaksınız…
Camel Rengi Kaban Kombin Önerileri
04/10/2018
Kış demek kaban demektir. Beyler gardrobunuza eklemenizi şiddetle tavsiye ettiğim bir ürün var ki inanın her tarz ve kombinle uygulayabilir, istediğiniz her ortama ayak uydurabilirsiniz. 2018-2019 kış sonbahar /kış sezonunun trendlerinden olan ve her sezon trend yerini koruyan camel rengi kaban için işte size kombin önerilerim…
Tarz Sahibi Erkekler İçin Ekose Gömlek Kullanımı
01/10/2018
Bu senenin en trendlerinden olan ve hiç modası geçmeyen ekose gömleklerinizi neler ile kombinleyeceğinizi ve en tarz şekilde kombinleyebilmeniz, farklı farklı tarzlarda nasıl kullanabileceğiniz üzerine önerilerde bulunuyorum. En çok tercih edilen kırmızı, siyah-beyaz-lacivert tonlarının yanında hardal, yeşil ve baştan aşağıya ekose giyinmek için önerilerime kulak ver :)
Erkek Şapka Modelleri
27/09/2018
Selam Beyler. Şapka konusunda aklınızın epey karışık olduğunun farkındayım. Ama sizler için buradayım Şapka takmak istiyorsunuz ama modellerin isimlerini bilmediğiniz için satın alırken de kullanırken de arada kalıyorsanız bu blog tam da size göre. Gelin şapkaların isimlerine birlikte bakalım.
Vintage Giyim Tarzı Nedir?
22/09/2018
Vintage mi Retro mu? Önce vintage ve retroyu anlattığım sonrada vintage giyim için önerilerde bulunduğum yazıma bir göz atmalısın bence. Vintage giyinmek istiyorsun ama bir yandan da modern görünmek mi istiyorsun. Yelek, gömlek, pantolon, şapka, eldiven, t-şört, ayakkabı, aksesuar, renkler, kış, jean derken kafan mı karıştı. Karışmasın. Hem bu sezon trendlerini hem de vintage giyim için alternatif kombinleri görmek için yazımı okumalısın.
2019 Sonbahar/Kış Erkek Giyim Modası
18/09/2018
2019 Sonbahar/Kış sezonunun en trend parçalarını nasıl kombin yapacağınızı ve en trend renkleri sizin için düzenledim. Bu senenin en gözde parçalarından olan balıkçı yaka kazaklarını, ekose blazer ceketlerini, kürklü ve deri montlarını, desenli kazaklarını nasıl kombinleyeceğini bilmiyorsan bu yazı tam sana göre... Kışın soğuk havadan korunurken bir yandan da tarz olmak için bu yazıya bir göz atmanda fayda var. :)
Basic Giyim Tarzı Nedir?
17/09/2018
Daha az detay ve düz kıyafetler ile her ortamın tarzı.. Sıradan parçalarla tarz oluşturmanız mümkün. Sade bir kombine stilinizi kullanarak, farklı parçalar ekleyip ortama uygun ister salaş isterseniz de şık kombinler oluşturabilirsiniz. Ancak bu nasıl olacak ? Çabasız şıklık nedir? gelin birlikte bakalım :)
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin