Elif Bilginer
Stilist
Detay Tırnak

Elif Bilginer / Stilist

1988 yilinda Macka’dadogdu. Uludag Universitesinde gıda mühendisliğini egitimini tamamladiktan sonra bir haute couture tasarimcisinin asistani olarak tekstil sektorune giris yapti. Calistigi sure zarfinda dergi ve digital mecra cekimlerinde yaptigi stylinglerle kendi yolunu cizmeye karar verdi. Tasarim asistanligindan sonra sosyal sorumluluk projesi icin gittigi Italya’nin Milano sehrinde 1 sene yasadi ve moda sektorunde dunya liderlerinin defilelerine ve workshoplarina katildi. Turkiye’ye dondugunde styling uzmani olarak calismaya devam etti ve su anda Türkiye'nin önemli e-ticaret sirketlerinde 6 yillik deneyimiyle styling uzmani olarak calismaya devam ediyor.

Elif Bilginer’dan Tarz Önerileri
Blog Elif Bilginer ’ın Kaleminden
Kot Alırken Bunlara Dikkat!
12.02.2018
Erkeklerin dolaplarının da vazgeçilmezi olan kot; gündelik kombin için olmazsa olmazlardır. Farklı çeşit pantolonlar ile şık bir görünüme sahip olabilirsin. Bunlar için kot pantolon modellerine hakim olup, kendi bedenine uygun model tercih etmen tarz bir görünüm elde etmene de yardımcı olacaktır. İhtiyaçlarına göre hareket edip, bilinçli alışveriş yapabileceğin püf noktalar var. Şimdi gel ve ihtiyaçlarına uygun kot modellerini beraber inceleyelim.
Kontrast Renklerle Dikkat Çekici Giyinmek
12.02.2018
Kontrast renkler neden dikkat çeker? Kontrast renkler nasıl kullanmalıyız? Kontrast renkleri birbirine kombin yapmak oldukça kolaydır. Ama bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan kısacası ben sana açıklayım. Zıt renkler olarak adlandırdığımız renkler; yeni bir akım olarak karşımıza çıkan kontrast renkler giyimde de artık büyük bir rol oynuyor.
Türk Erkeğinin 4 Stil Hatası
12.02.2018
Giyimde yapılmaması gereken bazı kurallar vardır. Takımlarınızı seneye de giyerim düşüncesiyle büyük beden almak, Kravatınızın fazla uzun olması, özensiz pantolon paçaları, Manşet ve ceket kol boyunun duruşları olmak üzere 4 konu başlığı altında inceliyoruz.
Stil Sahibi Erkeklere Verebileceğiniz Hediyeler
12.02.2018
İlk aklınıza gelen kol saati oldu muhtemelen. Tamam kol saati güzel bir hediye ama her tarza her kol saati olmuyor. Erkek arkadaşının ilgisini çekecek güzel hediye listesi hazırladım. Farklı tarzlara sahip erkekler için hazırladığım hediye seçeneklerini tıklayın.
Modacı Tom Ford’un Oluşturduğu Stil Listesi
12.02.2018
Başarılı bir moda tasarımcısı ve yönetmen olan Tom Ford tarzına ve giyimine özen gösteren tarz sahibi bir erkektir. Birçok Hollywood yıldızını giydiren Tom Ford’un bu aralar bir star olduğunu söylesek yanlış olmaz. Erkeklere birkaç öneri de bulunan Tom Ford her erkekte bulunması gereken özellikleri 10 başlıkta topluyor. Toplanın Beyler!
Kadınların Erkeklere Tarz Tavsiyeleri
12.02.2018
Şimdi hepimizin bildiği gerçeği birbirimizden saklamayalım kadınlar moda ve tarz konusunda erkeklerden çok çok daha tecrübeliler. Evden çıkma sürelerimizi bile karşılaştırsak fark ortaya çıkar zaten. E durum bu olunca bizim de onlardan alacağımız önemli tüyolar oluyor. Hemen karşı çıkmayın stil sahibi bir partner, tarzınızı baştan ayağa değiştirir. Siz yeniliklere açık olduğunuz sürece partneriniz tarzınızı şekillendirir ve bir bakmışsınız tarz sahibi biri olup çıkıvermişsiniz.
Nereden Nereye! Erkek Saç Modası Geçmişi
12.02.2018
Saç stilleri geçmişte günümüze gelene kadar her dönem farklı farklı karakteristik özellikler taşır. Biz geçişleri öyle çok çabuk fark edemeyiz fakat geriye dönüp şöyle bir göz attığımızda aslında ne denli farklar olduğunu bir şekilde görebiliriz. Geçmişten günümüze erkek saç modası nasıl değişiklik göstermiş gelin geçmişe kısa bir yolculuk yapalım.
Büyük Beden Mavi T- Shirt - Siyah Eşofman Kombini Büyük Beden Mavi Atlet Siyah Şort Kombini Büyük Beden Bej Polo Yaka T- Shirt - Lacivert Jean Kombini Büyük Beden Bordo T-shirt - Mavi Kot Pantolon Kombini Büyük Beden Antrasit Desenli Tişört - Siyah Şort Kombini Büyük Beden Beyaz T-shirt Siyah Pantolon Kombini
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin