Street Style

Klişelerden sıkılan, özgür giyinmeyi sevenlerin sokak modası. Street Style tarzı erkek giyim kombinlerini inceleyin.

Street Style Tarzı Erkek Giyim Kombinleri

Sokak Modası

Yaratıcılığın konuştuğu, özgün stil oluşturulabilen giyim tarzı street style giyim tarzı. Pekala “ sokak modası nedir ? ” önce bu soruya cevap arayalım. Kurumsal, resmi ve klişe giyim tarzlarından sıkılan erkeklerin sokak tarzı giyim, kişinin kendisine yakıştırdığı tüm parçaları özgürce kullanabildiği tek moda tarzıdır. Sokak modası yeni trendi ile kıyafetler de kişi uyum içerisinde zevkine göre renk ve modeller ile kombinleyebildiği, içlerinden geldiği gibi yaşayan, özgür ruhlu genç ve kendini daima geç hisseden erkeklerin tarzıdır.

Sokak Giyimi

Özgür ve özgün tüm parçalar kullanılabilir, ancak bu her şeyi birbirine karıştırmak gibi algılanmasın. Kuralsız bir dünya yok. Bu nedenle parçalar seçerken uyum içerisinde değerlendirmek önemli kriterlerdendir. Bu konu da özenli davranmak sokak stili erkek tarzlarında cool duruşu yakalamaya yardımcı olacaktır. Sokak giyimi, çevrede bulunan bütün faktörlerden ilham alır. Kişiye göre ilham kaynakları değişir ve yaşam tarzlarına uygun stiller ortaya çıkartır. En önemlisi her tarz giyim kategorisinin bir street giyimi vardır. Bir blazer ceketi dahi salaş bir kombin içerisinde değerlendirmek mümkün. Erkek street giyim müzik tarzlarından ilham alarak farklı tarz müzik zevkleri olan insanların buluştuğu sokaklarda stilleri ile kişilerin müzik tarzlarını analiz etmek o kadar da zor değildir. Bu nedenle sokak stili giyim de müzik tarzları önemli bir yere sahiptir. Hip-Hop, R & B, Rock, Grunge tarzı müzik severlerin giyim tarzı bakıldığında kendisini belli eden oversize kıyafetler ve metalik aksesuarlardan oluşan bir kıyafet bütününe sahiptir. Şehir hayatında modern erkek profili oluşturan gençler tarafından benimsenmiş bu tarz kategorisinde bireyler kendi trendlerini kendileri belirler. Sokak kombinleri hem zevke hem de trendlere göre de şekil almaktadır. Kombinlerin içerisinde trend olan parçaları, kişinin kendi zamansız parçaları ile harmanladığı yaratıcılığını konuşturduğu bir tarzdır. Sokak modası erkek stili kullandığı parçalar ile kimliği analiz edilebilir. Çünkü sokaklar bireylerin gerçek hayatını daha net yansıttığı bir mekandır.

Sokak Stili Giyim

Sokak modası erkek kombin kıyafetleri arasında en zamansız olan parçaları; tişört, yırtık jean pantolon, deri ceket, spor ayakkabı modelleridir. Ancak hiç şüphesiz tişörtler sokak stili için yatırımlık parçalardandır. Tek renk, çizgili, baskılı tişörtler gibi yaygın olarak tercih edilen kolsuz salaş sporcu atletleri de en çok tercih edilen üst kıyafetlerdendir. Yaz aylarında keten pantolonlar ve diz üstü şortlar ile salaş ve rahat olmasından ziyade şık bir görünüm için küba yaka gömlekler bu sezonun enlerinden oldular. Sezonun kış modası sokak stili giyim kombinlerinde renkli sweatshirtleri deri ceket ve tabi ki bağcıklı botlar ile eşleştirmek sokağın düşen nabzını yükseltiyor. Şık kombinler de ise trend kotlar ile italyan kesim pantolonların tişört gibi basic parçalar ile eşleştirilmesi sezonun en cool hareketlerinden biri oldu. Sokak modası kombinleri aksesuarsız değerlendirmek mümkün değil. Bu sezon aksesuarların yaşam bulduğu sokaklar da özgür ruhu en iyi temsil eden metal pantolon kemer aksesuarları asi duruşun simgelerinden oldu. Sokak giyimi erkek kombinlerinde aksesuarlar sokağın ritmine ayak uydurmayı sağlarlar. Kişinin yüz tipine uygun tercih edeceği karizma gözlükler ve şapka, bereler, tarza uygun deri ya da metal saat ve bileklikler, uzun veya kısa küba kolyeler, parmaklarınızı zenginleştirecek yüzükler, pantolon zincirleri gibi bir çok aksesuar modelleri kombinleri zengin gösteren takı ve aksesuarlardandır. Sokak giyim tarzı erkek stilinin en havalı halidir. Hem şık hem rahat kıyafetler ile gündelik yaşam da dikkat çekici bir tarz oluşturur.

Erkek sokak giyim siteleri içerisinde yer alan Coulfate, sokak stili alışveriş yapabilme online hizmeti ile “ Street Style “ kategorisin de kıyafetleri bir araya getirdiği kombinleri inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun erkek sokak modası alışveriş indirimlerinden yararlanma imkanını kaçırmayın.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin