KOMBİN YAPAN MODA FENOMENLERİ VE STİLİSTLERİMİZ


https://img.coulfate.com/images/thumbs/0048634-165.jpeg

Ben size özel günleriniz için kombin hazırlarım

Kombinleri İncele
https://img.coulfate.com/images/thumbs/0008770-165.jpeg

Emine Olcay İstanbul'da Aydın üniversitesinde uluslararası işletme bölümü mezunudur. İstanbul'da sinema ve televizyon için kostüm styling’i eğitimi almıştır. Fashion academy'de erkekler için iş imajı (etiketi) ve kişisel moda alışveriş danışmanlığı, global imaj ve yaşam koçluğu, imaj danışmanlığı, dallarında eğitim alarak kendini geliştirmiştir.

Kombinleri İncele
https://img.coulfate.com/images/thumbs/0002171-165.jpeg

1996 yılında Ermenek - Karaman’da doğdu.2011’de Konya Meram Atatürk Kız Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde giyim üretim teknolojisi bölümünü seçti ve Model Giysi Kalıp Tasarımı alanında ilerledi. Lise son sınıfta model makinacılık, pastal reyon görevlisi ve son kontrol - satış elemanı olarak çalıştı. 2015 yılında mezun olduğu liseden aynı yılda kazandığı Selçuk Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde Moda Tasarımı bölümünde halen eğitimini devam ettirmektedir.

Büşra Dikici halen Coulfate.com da stil danışmanlığı görevine devam etmektedir.

Kombinleri İncele
https://img.coulfate.com/images/thumbs/0003340-165.jpeg

1996 yılında Konya’da doğdu. Ted Konya Koleji Lisesi’nden mezun oldu. 2015 yılında iki farklı sanat galerisinde çizim dersleri aldı.Katıldığı seminerler ve kurslarla da emin adımlarla ilerlemeyi hedefledi. Beraberinde Selçuk Üniversitesi - Sosyal Bilimler M.Y.O. Pazarlama bölümüne girdi. 2016 yılında da Selçuk Üniversitesi - Sanat ve Tasarım Fakültesi / Moda Tasarımı bölümünü kazandı.

Kombinleri İncele
https://img.coulfate.com/images/thumbs/0010965-165.jpeg

1988 yilinda Macka’dadogdu. Uludag Universitesinde gıda mühendisliğini egitimini tamamladiktan sonra bir haute couture tasarimcisinin asistani olarak tekstil sektorune giris yapti. Calistigi sure zarfinda dergi ve digital mecra cekimlerinde yaptigi stylinglerle kendi yolunu cizmeye karar verdi. Tasarim asistanligindan sonra sosyal sorumluluk projesi icin gittigi Italya’nin Milano sehrinde 1 sene yasadi ve moda sektorunde dunya liderlerinin defilelerine ve workshoplarina katildi. Turkiye’ye dondugunde styling uzmani olarak calismaya devam etti.

Kombinleri İncele
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin