Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
12/02/2018

Stil Sahibi Olduğunuzu Gösteren Saat Seçimleri

 

 Saat seçimini hafife almamalısın. Neden mi? İmajında ciddi bir role sahipte ondan. Tarzını tamamlaman adına saat seçimin oldukça önemli. Hadi daha fazla konuşmadan, nasıl saat tercih etmen gerektiğinden konuşalım.

Başlangıçta 

 

 

 Eğer küçük bileklere sahipsen

 Saat bileğinde mutlaka orantılı durmalı, kasa çapı 40 mm’nin altında olmalı, çok kalın ve çok büyük bir saat kesinlikle tercih etmemelisin. Kayış veya bilezik kısmı bileğinin boyutuyla orantılı olmalı. Süslemeleri daha az olan saatler seçmelisin.

kucuk bilekli erkek icin saat 

 

 

 Geniş bileklere sahipsen

 Dar kadranlı saat seçiminde bulunursan küçük kardeşinin saatini takmış gibi görüneceksin, o yüzden sen en iyisi 50 mm’lik saatleri tercih et. Süslemeleri iri ve fazla olan saatleri de tercih edebilirsin. Çekinme al al tam bileğine göre bu tarzdaki saatler.

genis bilekli erkekler icin saat 

 

 

 Klasik deri kordonlu saatler 

 Özel ve önemli günler için oldukça ideal. İş için saat seçerken, klasik analog saatler senin şıklığının anahtarı olacak. Beyaz kadranlı ve siyah kordonlu saat seçimleri iş hayatında seni daha klas gösterir kesinlikle bir tane almalısın. En beğendiğim saat modelleri arasında başta gelir kendileri ve asla atlamaman gereken husus saatinin giyeceğin takım ile aynı renklerde olmasıdır.

deri kordonlu saat 

 

 

 Metal kordonlu saatler

 İş toplantıları ve özel günler için bu tarzdaki saatlerde uygun. Daha ciddi ortamlarda seni de ciddi gösterecek bir saat tercihi yapmak en doğrusu olacak. Giyimin kadar saat seçiminde önemli.

metal kordonlu erkek saat 

 

 

 Dijital ve akıllı saatler

 Günlük kullanım için daha uygun. Gündelik işleri yaparken rahatlıkla kullanabileceğin akıllı saatler teknolojiye önem veren kişiler için en idealidir. Kıyafetlerine rahatlıkla uydurabileceğin şık tasarımları ile de kolaylık sağlıyor.

dijital erkek saat 

 

 Coulfate uyumlu kombinleri, efsane saatlerle tarz hale getiriyor.

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin