Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
08.12.2018

Stil Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

 

Stil danışmanının görevi, insanlara iyi görünmeleri ve kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olmaktır.
Stil danışmanı seninle ilgili tüm bilgileri toplar; renk, vücut tipi, oranlar, kişilik, uygun aksesuarlar ve bütçe bilgisini birleştirir ve içindeki gerçek tarzı ortaya çıkartır. 

 

 

stil-danismanligi

Tarzını Belirlemekte Yardımcı Olur

Şüphe götürmez bir şekilde sana ait olduğu anlaşılan bir tarzın olsun istiyorsan stil danışmanın bu konuda sana fazlasıyla iyi yardımcı olabilecektir. Senin zevklerine göre sana en çok yakışacak ürünleri bir araya getireceğinden emin olabilirsin. 

 

 

stil-danismanligi

Gardırobunu Tarzına Göre Düzenler

Bir dolap dolusu giysin var ama giyecek hiçbir şey bulamıyorsan dolabında gereksiz olan parçaları ayırmalı ve tarzına uygun olan ürünlere yer açmalısın bunun için ise kesinlikle stil danışmanına ihtiyacın var. Vazgeçilmez parçalarını belirler ve dolabında ona yönelik ürünler ekler. 

 

 

stil-danismanligi

Bütçene ve Tarzına Uygun Alışveriş Danışmanlığı Sunar

Giysi alışverişine çıkma düşüncesi seni endişelendiriyor mu? O zaman stil danışmanın ile bütçeni paylaşmalı ve vücut analizini yapmalı ve tavsiyeleri doğrultusunda neler alabileceğini, hangi parçaların sana tarzına uygun olabileceğini bilerek alışverişe çıkmalısın. 

 

 

stil-danismanligi

Gideceğin Mekanlara ve Tarzına Uygun Kıyafet Seçimlerini Senin Yerine Yapar

Profesyonel ve kişisel yaşamında çoğu zaman uygunsuz giyinmiş gibi mi hissediyorsun? Bu noktada nerede nasıl giyinmelisin, hangi renkleri tercih etmelisin, seçeceğin parçalar hangileri olmalı vb. sorularda sana en iyi stil danışmanın yardımcı olacaktır. 

 

 

stil-danismanligi

Vücut Tipi ve Renk Analizi Sonuçlarına Uygun Kıyafet Seçimleri Yapar

Daha farklı, daha çekici görünmek, aynada ki seni sevmek mi istiyorsun? Öncelikle stil danışmanın ile tarzını belirlemesi için vücut bilgilerini paylaşmalısın. Vücut tipi ve renk analizi sonucuna uygun verdiği tavsiyeleri dikkate almalısın.

 

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin