Son Moda Erkek Gömlek

Son Moda Erkek Gömlek Modelleri

Son moda erkek gömlek modelleri arasında bu sezon en çok kare desenli yani ekose erkek gömlekleri var. İstediğiniz her tür ve renkte karşılaşabilirsiniz. Daha çok siyah, beyaz, kırmızı, gri ve lacivert tonlarında seçtiğiniz ekose gömleklere artık bu sene şans verme vakti! Hardal ve yeşil tonlarında karşılaşabileceğiniz ekose gömlekler sizi farklı gösterecektir. Son moda erkek gömlek modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Son Moda Erkek Gömlek Modelleri Nelerdir?

Son moda erkek modelleri arasında en çok tercih edilen ve rağbet gören modelleri; gündelik tarzda kullanım için hakim yaka gömlek modelleri, özel günler de de takım elbiseler ile de ata yaka ve dik yaka gömlekler revaçta. Şık ve gündelik tarzda gömlek modelleri arasında da şömiziye ve erkek yaka kısa kollu gömlek modelleri oldukça tarz duruş sergilemekte yardımcı olan modellerinden.

Gömlek modelleri seçerken vücut özelliklerinize daha uygun ve yaşam tarzınıza uygun modelleri tercih etmelisiniz. Gündelik tarzda kombinlerde boyun kısmınız dar ise hakim yaka ya da yatık şömiziye yaka modellerden gömlekler tercih ederek boyun kısmınızı daha uzun gösterebilirsiniz. Vücut yapınız eğer alt bedeninize oranla üst bedeniniz geniş ise, desenli gömlek modelleri tercih ederseniz eğer olduğunuzdan çok daha kilolu görüneceksinizdir. Desenli gömlekler yerine daha sade renklerde modelleri tercih edebilirsiniz. Zayıf bir vücuda sahipseniz eğer desenli gömlek modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gömlek seçerken, omuz genişliğinize ve göğüs genişliğinize göre seçimler yapın Hatta göbekli bir vücut yapısına sahipseniz göbek bölgenizi baz alarak modeller tercihler yapın. Son moda erkek gömlek modelleri arasında bedeninize ve vücut tipinize uygun modelleri seçerek almalısınız. Vücut özelliklerinize uymayan gömlek modelleri tercih ederseniz eğer tarz olmanın yanından bile geçemeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Gömleklerinizi bulunacağınız ortamlara göre kombinleyin. Bu sayede şık ve özenli bir imaj sergileyebilirsiniz.

Gömleklerinizin içerisinde bulunan kullanım etiketini dikkate alarak bakımını yapmalısınız. Aksi halde gömleğinizin kısa sürede ilk gün ki formunu kaybettiğini göreceksiniz. Bakımını kullanım kurallarına uygun yaparsanız eğer kullanım ömrünü uzatmış olur aynı zaman da ilk gün ki kadar yeni formundan bi şey kaybetmeyecektir. Yaz aylarında pamuk ve viskon kumaş özelliğine sahip modelleri tercih etmelisiniz. Hava alabilen özelliği ile çok daha rahat kaliteli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Kış aylarında da pamuk ve polyester karışımlı kumaş özelliklerinde gömlekler tercih edebilirsiniz. Kış mevsiminde dışarıdan gelebilecek kuru soğuklara karşı vücut ısınızı dengede tutan nem kontrolü sağlaması ile çok da sıcak ve konforlu kullanım sunacaktır. Her sezon da olduğu gibi bu sezonda da son moda erkek gömlek mosellerinde bir birinden farklı modelleri ile bir çok kombin oluşturma imkanından yararlanın. Her erkeğin dolabında buluması gerekenler arasında olan farklı modellerde gömleklerden edinebilirsiniz. Her tarz da kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İster gündelik tarz da hakim yaka gömlek modellerini, ister özel günlerde takımlarınız ile klasik dik yaka gömlek modellerini, isterseniz de sokak stilinde yatık şömiziye yaka kısa kollu gömlek modelleriniz şık parçalar ile kombinleyebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin