Son Moda Erkek Ayakkabı

Son Moda Erkek Ayakkabı Modelleri

Kıyafetleri ve kombinlerinizi tamamlayan erkek ayakkabı modelleri de modaya göre her sezon değişik modelleri ile karşılaşmak kaçınılmaz oluyor. Son moda erkek ayakkabı modelleri arasında gündelik tarzda; spor ayakkabı, bağcıklı spor ayakkabı, mokasen ayakkabıları yer almaktadır. Şık ve gündelik son moda erkek ayakkabı modelleri arasında; klasik, oxford, corcik, loafer ayakkabılar yer alıyor. Spor aktivitelerinde erkek ayakkabı modelleri arasında; basket ayakkabısı, koşu ayakkabısı, ince tabanlı, kalın tabanlı, bağcıklı gibi birçok modeli yer alıyor. Ergonomik açıdan ayaklarınızda rahat hissedeceğiniz ayakkabı modellerini seçmelisiniz. Ayak yapınızı iyi analiz etmeli daha sonra düz taban ya da taraklı taban ise uygun ortopedik ayakkabı tercihlerinde bulunabilirsiniz. Aynı zaman da ayak sağlığınız tehdit etmeyen hakiki deri ya da orijinal üretim modelleri tercih etmeli kötü koku sorununu ortadan kaldırmalısınız. Ayakkabılarınızın kullanım talimatlarına uygun bakımını yapmalı, yıpranma sorununu da bu saye de ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda ayakkabının kullanım ömrünü kurallarına uygun bakım yaparak uzatabilirsiniz.

Son Moda Erkek Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Kıyafetleriniz ve hatta kıyafet tarzınız ile uyumlu modeller tercih ederek uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Kombinlerinizde renk uyumu oluşturmalı ve ayakkabılarınızı da uyumlu renklerde tercih etmelisiniz. Kombinlerinizde kemer kullanacaksanız ayakkabı ile aynı renk ya da aynı tonlarda kemer seçimlerinde bulunabilirsiniz. Vücut yapınıza uygun seçimlere yönelmelisiniz. Ayak bilekleriniz kalın ise oval uçlu ayakkabılar ayak bileklerinizi daha da kalın görünmesine sebep olacaktır. Üçgen uçlu (sivri uçlu modeller değil) modeller tercih ederseniz eğer göz illüzyonu oluşturarak kalın bileklerinize bir tık ince gösterebilirsiniz. Bilekleriniz ince ise kaba ayakkabılardan uzak durmalısınız. Bacak boyunuz kısa ise; kalın tabanlı ayakkabılar tercih ederek bacak boyunuzu bir tık daha uzun gösterebilirsiniz. Rugan (parlak) ayakkabı modellerini şık takımlar haricinde başka kombinlerde kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Spor bağcıklı ayakkabıları gündelik kombinlerinizde ya da şık parçalardan oluşan kombinlerinizde sportif bir görünüm oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Oxford model bir erkek ayakkabı tercih etmişseniz daha çok klasik tarzda bir kombin yapmalısınız. Spor ayakkabı modellerinde bir ayakkabı seçmişseniz basic ve casual tarzda bir kombin yapmalı ve parçalarınızı spor tarzda seçmelisiniz.

Ayakkabı seçimlerinde kombininize ve vücut tipinize uyumluluğu konusunda karar veremiyorsanız eğer Coulfate ailesi yanınızda. Ayakkabı ve kombin uyumu konusunda fikir almak istediğiniz de sitemizde stil danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, kombininize uygun ve vücut tipinize uygun ayakkabılara anında sahip olabilirsiniz. Gündelik spor ve bağcıklı ayakkabıdan, özel günlerinizde rugan ve mat şık birçok farklı modeller de ayakkabı modellerine kadar geniş erkek ayakkabı modellerini bünyemizde bulunduruyoruz. Trendlere ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun son moda ayakkabı modellerini sunuyoruz. Genç ve kendini genç hisseden bütün erkekler için sağlıklı ve keyifli bir kullanım konforlu sunan ayakkabı modellerini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin