Siyah ile Uyumlu Renkler

Gri Bisiklet Yaka Kazak ve Siyah Slim Fit Pantolon Erkek Kombin

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Siyah, renk skalaları arasında en kolay kombinasyonları oluşturulabilen renklerin başında gelir. Gündelik giyim de, basic giyim de, yarı kurumsal iş hayatında, ofis tarzında, resmi mekanlarda, sokak stilin de ve okul stilin de birçok alan da tercih edilen ve her renk ile uyum sağlayabilen renkler arasında yer alır. Genellikle matem rengi olarak bilinen siyah rengi bir çok tarz da kombinler de kullanılabilirliği arttırılan renktir. Sade renkleri canlı ve dikkat çekici hale getiren, soft renkleri daha iyi gösteren siyah fonksiyonel uyum sağlayan bir renktir. Aynı zaman da başlı başına tek renk ve ton sur ton kombin oluşturulması sayesinde erkekler tarafından tercih edilmektedir.Siyah ile uyum oluşturan renkler arasında kırmızı, mavi, beyaz, sarı, yeşil, bordo, gri, turkuaz, bej ve siyah renkleri gelmektedir.

Siyah ve Kırmızı Uyumu

Sokak stili ve özel gün kombinlerinin tercih edilebilir en çarpıcı kıyafet renklerindendir. Sokak stilin de özgüven veren kırmızı renk ile sweatshirt modelleri ile hemen altına slim fit jean ve siyah deri ceket biker botlar ile cool bir tavır sergilemek kaçınılmaz olacaktır.

Siyah ve Mavi Uyumu

Sert bir duruş sergileyen siyah ile huzuru temsil eden mavi renk bir arada zıt ilişkileri olsa da uyumlu renklerdendir. Gündelik kombinler de, sokak stilin de ve Business casual kombinlerinde rahatlıkla tercih edilebilir renk seçeneklerindendir. Kombinleri daha canlı bir görünüm kazandırmak için bere, kasket, kolye, bronş farklı aksesuarlar tercih edilebilir.

Siyah ve Beyaz Uyumu

Siyah ile en iyi uyumu yakalayan ve erkeklerin en çok tercih ettikleri renk kombinasyonlarından olan beyaz renk hemen hemen her mekana uyum sağlar. Gündelik kombinde tişört ve jean pantolon ikilisi ile, resmi üçlü ve ikili takım elbise kombinlerinde tercih edilen en uyumlu renklerdendir.

Siyah ve Sarı Uyumu

Çarpıcı bir görünüm elde etmeyi sağlayan sarı rengi, sade bir konuma getiren siyah renk uyumu dengeli bir görünüm oluştururlar. Sokak stilin de kombin halinde gündelik giyim de detay verilerek tercih ediler renk uyumlarındandır. Sarı ve siyah renk kombinleri tarz ve dikkat çekici bir görünüm oluşturmak kaçınılmazdır.

Siyah ve Yeşil Uyumu

Güneşin rengini temsil eden sarı renk ile doğanın sakin ruhu yeşil birbiri ile uyumlu en natural renk kombinasyonlarındandır. Retro giyim tarzı kombinler de da sıklıkla tercih edilen renk uyumlarındandır. Bahar mevsimlerin de; gündelik giyim tarzı ve business casual tarzın da tercih edilebilecek sakin bir görünüm kazandıran renk kombinasyonlarındandır. Çevreye huzur ve güven veren bir renk uyumudur.

Siyah ve Bordo Uyumu

Dekorasyondan, grafik sanatına ve giyim alanında tercih edilen renk uyumlarından bir tanesidir. Dikkat çekici bir algı oluşturan iki renk bir araya gelerek uyumlu ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Enerji saçan cool tavır sergilemeye yardımcı olan siyah ve bordo uyumu resmi olmayan iş hayatında ve sanat ile uğraşan erkeklerin kombinlerin de kullanabileceği ikili renk uyumlarındandır.

Siyah ve Gri Uyumu

Siyah ile kombinlenebilen en özel renklerdendir. Sportif giyimden takım elbise kombinlerine kadar hemen hemen her kategori de kombinlere uyum sağlayan ikili renk uyumlarındandır.

Siyah ve Turkuaz Uyumu

Matemi temsil eden siyah, huzuru yansıtan turkuaz eşleşmesinde zıt anlamların uyumlu görünümü dikkat çekici ve orijinal bir duruş sergileme imkanı sunar. Gündelik kombin tarzın da polo yaka tişört, ve kot pantolon seçimlerinde değerlendirilebilir. Business casual kombinlerin de tek renk siyah kombin kıyafetlerinin içerisine canlı bir görünüm kazandırmak için turkuaz rengi tercih edilebilir renkler arasındadır.

Siyah ve Bej Uyumu

Yeni sezon trend renkler arasında olup grafik ve dekorasyon alanında popülerliğini kazanan bej rengi erkek kombinlerine inerek şık siyah takım elbiselerin içerisine göz alıcı bir uyum oluşturuyor. Özellikle kış mevsimi için tercih edilmesi uyumlu siyah ve bej renk uyumu sokak stilin de siyah ile yapılan tek renk kombinlerin üzerine bej rengi bir kaban ile candı ve dinç bir görünüm kazanmak kaçınılmaz oluyor.

Siyah ve Siyah Uyumu

Siyah sever erkeklerin tek renk kombinlerin de yer verdiği siyah ve siyah renkleri karizmatik bir duruş sergilemekte yardımcı renk kombinasyonları aradında yer alıyor. Siyah renk gizemli ve güçlü bir karakter oluşturarak sokak stilin de, gündelik giyim de, sportif giyim de, takım elbise kombinlerinde ve hemen hemen her kombin ve mekan da uyumlu renk kombinasyonlarındandır.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin