Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
08/02/2019

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Kombin Önerileri

 

Sevgililer Günü Kombini

Sevgililer gününde nerede ne giyilir diye sıklıkla düşündüğünüzü biliyorum beyler. Şimdi sizlere en özel günlerden biri olan 14 Şubat'ta ne giyebileceğinizden söz edeceğim. Gideceğin yere göre kıyafet seçimleri yapman gerektiğini hemen hemen her yazımda belirtiyorum ve özel günlerde her zaman için şık görünmeli ve özenli olmalısın. Sevgililer günü kombinin nerede olacağına göre değişir diyerek başlıyorum.

 

akşam yemeği

Akşam Yemeği Kombini

Planın sade ve şık bir erkek kombini ile akşam yemeğine gitmek ise ona uygun giyinmen son derece önemli. Abartılı bir şıklık seni komik duruma düşürebilir, bunu hiçbir erkek istemez. Kumaş pantolon ya da düz siyah bir jean ile kazak kombini yapman sevgililer günü kombini için en ideal akşam yemeği kombini olacaktır. Üzerine giyeceğin desenli kaşe bir kaban kombinine bir ağırlık ve şıklık katacaktır. Bu nedenle çekinmeden kombinine bu tür dokunuşlar yapabilirsin. 

 

 

after party

After Party Kombini

Romantik bir yemek yiyecek ve ardından geceye eğlenceli bir after party ile devam edeceksen en uygunu bir takım elbise olacaktır. Modern ve oldukça trend olan desenli kravatları kullanmanı ve canlı renklerde bir kazak ile tamamlamanı öneririm. Takımına ve kazağına uygun bir mendil ile de zengin bir kombin görünümü oluşturabilirsin. Akşam yemeğinde oldukça şık bir görünüm, eğlencede ise kravatından kurtulup rahat bir görünüm sergileyebilirsin.

 

 

romantik yemek kombini

Romantik Yemek Kombini

Evde romantik bir buluşma olacak ise daha rahat bir görünümde olman gerekir. Kombinini bir gömlek ile oluşturmaya başlayabilirsin. Gömleğinin altına tarzından ödün vermeden rahat bir görünüm elde edebileceğin jean pantolon giyebilirsin. Jean pantolon seçiminde gecenin şıklığı ve ağırlığı için ev ortamında bile olsan koyu tonları tercih etmeni öneririm. Ceket giymene kesinlikle gerek yok ancak Şubat ayının soğuk havasına karşı kendini korumak adına kombinini tamamlayıcı bir mont tercih edebilirsin.

 

 

günü kurtaracak kombin

Günü Kurtaracak Kombin

Tiyatroya, sinemaya ya da konsere gideceksen blazer ceketler ile geceni kurtaracak parçalardandır. Ceketini gömlek veya t-shirt ile değerlendirebilirsin. Koyu tonlarda bir pantolon ile hem rahat hem şık bir görünüme sahip olabilirsin. Kaban seçimi yaparken kombinine uygun renklerde kaşe bir kaban oldukça şık görünmeni sağlayacaktır. 

 

Sevgililer günü için planladığın o geceye özel en şık erkek kombinleri Coulfate ile biz senin için hazırladık. Ürünlerimizi ve kombin önerilerimizi inceleyip partnerini şıklığın ile etkileyebilirsin.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin