Kategori İçin Resim Şapka
Sırala / Filtrele :

Erkek Şapka Modelleri

Her mevsimin favori aksesuarı olan şapka ile karşınızdayız. Geçmişten bugüne şıklığın ve farklı stillerin temsilcisi tabi ki şapkalar. Centilmen erkeğin püf noktası olan erkek şapka modelleri her stile fark katan bir aksesuar. Tarz konusundaki öneminin yanında şapka modelleri fonksiyonel olarakta oldukça önemli. Yazın güneşten, kışın soğuktan koruyan şapka modelleri sizinde alışverişlerinizde olmazsa olmaz parçalarınızdan olmalı.

Erkek Şapka

Geçmişin izlerini bugünlere taşıyarak, zamanımızın tarlarına uygun yorumlanan şapka modelleri şık erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olmakta halen iddalı. Erkek şapka modelleri kasket, kep, fötr, gibi modellere sahip olsada kendi içlerinde birçok dala ayrılmaktadır. Kep adı verilen sportif modeller güdelik casual stile eşlik etmekte ve oldukça hoş bir kombin parçası olarak bilinmektedir.

Aslında bir yaşam tarzı olarak bilinen geçmişten günümüze kadar gelen ve Avrupa'nın olmazsa olmazı şapkalar, çok önemli bir aksesuar kategorisidir. Hangi tarza sahip olursanız olun bir şapkanın katacağı hava paha biçilmez. Günümüze kadar gelen erkek şapkaları vintage ve retro giyiminde kilit parçasıdır. Ya o ressam erkek şapkalarına ne demeli? Romantik görünüşün anahtarı diyebilir miyiz? Aslında bir şapkanın duyguları nasıl yönettiğini bu örnek ile g��rebiliyoruz. Kendinize en yakışacak şapkayı seçerken, yüz şekli kadar birlikte kullanılacak gözlük modeli de önem kazanıyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için birbirinden şık şapkalara Coulfate ile sizlerle. Aslında bir yaşam tarzı olarak bilinen geçmişten günümüze kadar gelen ve Avrupa'nın olmazsa olmazı şapkalar, çok önemli bir aksesuar kategorisidir. Hangi tarza sahip olursanız olun bir şapkanın katacağı hava paha biçilmez. Günümüze kadar gelen erkek şapkaları vintage ve retro giyiminde kilit parçasıdır. Ya o ressam erkek şapkalarına ne demeli? Romantik görünüşün anahtarı diyebilir miyiz? Aslında bir şapkanın duyguları nasıl yönettiğini bu örnek ile görebiliyoruz. Kendinize en yakışacak şapkayı seçerken, yüz şekli kadar birlikte kullanılacak gözlük modeli de önem kazanıyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için birbirinden şık şapkalara Coulfate ile sizlerle.

Fötr şapka eskilerin en favori şapkası iken 60 lı yıllarda gözden düştü ve şimdilerde yine favori olma özelliğini kazanmayı başardı. Gerçekten takım elbisenin yanında fötr şapka bir başka duruyor ve saygınlığı ciddi manada artırıyor. Peki ya fötr nedir? Keçeden yapılan şapka türüne fötr denilmektedir. Nostalji severlerin bir numaralı parçası olan fötr şapka bizi 1940 lara, Hollywood'a götürüyor. Hemen hemen tüm renklerinin bulunduğu fötr şapkanın siyah, gri ve taba/kahve olanı en çok beğeni alanlarıdır.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin