Şebnem Topçu
Şebnem Topçu / Stilist
12/02/2018

Sağlık ve performans: Spor Ayakkabı Seçim Rehberiniz:

 

Geçmişten günümüze spor ayakkabı her zaman rahatlığın göstergesi olmuştur. Ama geçmişte bu kadar çeşitli olmayan spor ayakkabılar günümüz teknolojisiyle harmanlanmış ve çeşitlenmiştir. Spor ayakkabının ilk dönemlerinde dayanıklılık, koruma gibi yaşamsal gereksinimlerin ön planda olduğu ve teknolojik gelişime henüz uğramadığı için kalın tabanlardan ve kalın üst materyallerden üretilmekteydi. 

 

 

saglık_performans_ayakkabı

Zaman geçtikçe farklı teknolojilerle birleşmiş ve bir çok marka tarafından farklı modelleri üretilmiştir. Bizim ülkemizde de trendi oldukça hızlı yükselen spor ayakkabının kullanımı gün geçtikçe artmıştır. Herkesin yapısı ve tercihleri farklı olduğu için tercihler de ona bağlı olarak değişecektir. Bir ayakkabı için bu en iyi ayakkabı demek yanlıştır. Kilit nokta yürürken veya koşarken sizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor mu önemli olan budur.

 

 

saglikli_spor_ayakkabi

Doğru spor ayakkabıyı bulana kadar denemelisiniz. Temkinli davranmak burada pek işe yaramayabilir. Sizin için en uygun ayakkabıyı ancak bu şekilde bulabilirsiniz. Spor ayakkabı da en önemli olan şey rahatlığı, hava akımının ne denli iyi olduğu ve iyi bir performans gösterip göstermemesidir tabii ki fakat kombinler de ki uyumu da su götürmez bir gerçektir.

 

 

spor_giyim_ ile_tarz_olmak

Bu yüzden spor ayakkabı alırken kıyafetlerinizi ve uyumunu da düşünerek alırsanız hem tarz hem rahat bir stil yaratabilirsiniz bizden söylemesi. 

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin