Retro

Zamana direnen, yılların eskitemediği tarz. Hala yeni, hala modern ve hala şık. Retro giyim tarzı erkek kombinlerini inceleyin.

Retro Giyim Tarzı Erkek Kombinleri

Retro Giyim

Son yıllarda bir hayli popüler olan Retro giyim tarzı, kadınlar kadar erkeklerin de dikkatini çekiyor. Vintage ürünlerin tercih edilmesi ve bu hizmeti sunan dükkanların açılması ile gündeme gelen bu giyim tarzı, vintage ürünlere alternatif olarak farklı yaş grupları tarafından tercih edilen stiller arasında yer alıyor.

Geçmiş yıllara ait, iz bırakan moda akımlarını günümüze taşıyan Retro akımı, hayatımızın farklı alanlarında karşımıza çıkarken, en çok giyim seçenekleri içerisinde kendisine yer ediniyor. Bu kelimenin Türkçe anlamı geriye doğru anlamına gelirken, tekstil dünyasında yeni bir akım yaratıyor. 30’lardan, 90’lara kadar uzanan moda serüveninde, unutulmayan akımlardan hoşunuza gideni inceleyerek, siz de tarzınıza geçmişin izlerini yansıtabilirsiniz.

Retro Giyim Tarzı ve Vintage Giyim Arasındaki Fark

Retro giyim ve Vintage ürün seçimi birbirinden farklı kavramlardır. Vintage ürünler, ait oldukları dönemde üretilmiş seçenekler sunmaktadır. Örneğin, 70’li yılların modasına uygun olarak o yıllarda üretilmiş bir gömlek vintage ürün olarak tanımlanır. Retro modeller ise, günümüzde üretilmiştir ancak geçmiş bir dönemin özelliğini taşır.

Coulfate, Retro tarzı benimseyen erkeklere, birbirinden farklı yaz ve kış kombinleri sunar. Siz de sitemizdeki kombin önerilerini inceleyerek, dilediğiniz ürünleri tek tek ya da kombin halinde satın alabilirsiniz. Retro kombinler, hem klasik hem de spor tarza hitap ederken, farklı ürün seçenekleri ile hem günlük giyimde hem de iş hayatına uygun kombinlerde kullanılmaktadır.

Retro Kombin Önerileri

Coulfate stilistlerinin, size özel hazırladığı stil önerileri içesinde Retro giyim seçenekleri de sunulmaktadır. Kış aylarında boğazlı kazakların üzerinde kullanılan pantolon askıları, bej tonlarına hakim kombinler, farklı renk seçenekleri bulunan şapkalar ile siz de Retro kombinler oluşturabilirsiniz.

İş yaşamında da tarzını yansıtmak isteyen erkekler ise ekose desenli takım elbise modelleri ile bu modaya uyum sağlamaktadır. Fötr şapkalar ve ceketlerinizin içerisine giyeceğiniz yeleklerle siz de Retro tarza sahip olabilirsiniz. Kürklü kaban ve ceketler ise bu tarza en uyumlu dış giyim seçenekleri arasında yer almaktadır.

Bu önerilerin yanı sıra, farklı ürünlerden hazırlanan kombin önerilerini inceleyebilir, ürünlerin tamamını aynı anda satın alarak, siz de beğendiğiniz tarza en uygun kombine sahip olabilirsiniz.

Retro Erkek Kombinleri

Coulfate, online alışveriş sitesinde, erkek modasının tüm trend ürünlerine yer verirken, bu ürünlerden farklı tarzlara hitap eden kombinler oluşturmaktadır. Alanında uzman stilistlerimiz tarafından oluşturulan 10’dan fazla farklı tarza hitap eden kombinler arasında vintage giyim tarzına uygun kombinler de sunuluyor.

Bu kombinleri inceleyerek, dolabınızda var olan kıyafetlerinizi uyum içerisinde kullanmak için fikir edinebilirsiniz. Ya da stilistlerimizin önerdiği kombinleri satın alabilirsiniz. Alışveriş sırasında hem tüm kombini satın alma, hem de sadece beğendiğiniz ürünleri satın alma şansı sunulmaktadır. Üst giyim, alt giyim ve dış giyim ürünlerinin yanı sıra, aksesuar detaylarına kadar aradığınız ürünlerin tamamına sitemizden ulaşabilir, dilerseniz danışmanlarımızdan stiliniz için yardım alabilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin