Kategori İçin Resim Pantolon Askısı
Sırala / Filtrele :

Pantolon Askısı Modelleri ve Fiyatları

Pantolon Askısı

Doğruyu söylemek gerekirse kadın erkek fark etmez pantolon askısı denildiğinde içimizde bir sempati oluşuyor, kullanılmak isteyor ama ne garip ki kullanmayada cesaret edemiyoruz. Daha çok çevresel faktörmüş gibi geliyor. Evet kullanımı kemer kadar basit olmasada ayrıcalığı buna değer. Ülkemizde çok popüler olamasada biraz cesaret diyoruz çünkü tarz olmak cesaret ister. Asıl görevi omuzdan itibaren pantolonu tutarak düşmesini engelleyen bir aparat diyebiliriz. Ağırlıklı olarak gömlek üzerinde kullanıldığını görsekte sakın öyle düşünmeyin, tişörtte olsun kazakta olsun harikalar yaratmaktadır. Tabi gömlek, tişört veya kazak farketmez o pantolonun içine girecek.

Erkek Pantolon Askısı 

Pantolon askısı erkeklerin 7 den 70 e rahatlıkla kullandığı, kombinlere hareket katan müthiş bir aksesuardır. Pantolon askısı erkek için her ne kadar önemli olsa dahi kadınlarda bu aksesuara hayır diyemiyor ve bir çok kombininde bu aksesuara yer veriyor. Pantolon askısı erkek kadın ayırt etmeden kumaş, deri hatta metal çeşitleri ile rengarenk ve desenli olarak üretiliyor ve severek kullanılıyor. Pantolon askıları sırt kısmında X ve Y şeklinde üretilmekte olup, kullanım açısından ikiside birbiriyle yarışıyor. Tabi birde kalınlık sorunu var ki en çok can sıkan noktalardan biridir. Aslında çok kalın veya incesinden ziyade 3-4 cm kalınlığındaki askılar bir çok kombine uyacaktır.

Şimdi size pantolon askısı kombin için ufak bir tüyo vereceğim,. Erkeklerin aksesuar konusunda zengin olmadıklarını hepimiz biliriz. Kombin yaparken "sade olsun ama bir aksesuar ile bütünleyim dersin ya!" şimdi buna kulak ver kurtarıcı aksesuarını tanı. Ta ta ta taam işte karşınızda pantolon askısı. Çok tatlı bir aksesuar değil mi? Hadi şimdi cesaretini toparla ve önce coulfate'nin pantolon askısı kombinlerini bir incele. Hem bütçeye uygun hem tarz görünüm sağlamak için beğendiğin kombine ek bir pantolon askısını da sepete ekle ki gardrobunda yer edinsin. Bir kere kullandığında etkisini fazlasıyla göreceksin ve devamında birçok pantolon askısı alacaksın emin ol. Farkedersen hem gömlek, tişört hemde kazaklı kombinleri mevcut. Aslında illa omuzdan takmak zorunda da değilsiniz salık bir şekilde sokak stilinide yansıtabilirsin.

2019 Erkek Pantolon Askısı Modelleri ve Sezonun Pantolon Askıları

Gündelik giyim de farklı görünmekten çekinmeyin cesur aksesuar seçimleri ile tarz sahibi erkek imajı sergileyin. Kemer yerine pantolon askısı kullanabilmeniz basit ama etkili bir imaj hareketidir. Kaliteli seçimler yapmanız doğrultusunda iyi bir görünüm elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. 2019 erkek pantolon askısı modelleri ciddi derece de yüksek tasarım özellikleri ile, her kombine uygun pantolon askısı modelleri bu sezon sıkça göreceğimiz aksesuarlardan olacak.

Kalın modellerin yanı sıra ince pantolon askısı modelleri daha çok tercih edilebilesi aksesuarlar olarak bu sezon dolaplarınıza girecek. Model özellikleri bakımından tasarım ağı genişleyerek düğmeli pantolon askılarının yerini ergonomik açıdan daha konforlu kullanımı olması ile metal çıt çıt tokalı modelleri aldı. Model tasarımların da metal toka özellik taşıyan modelleri daha resmi, özel gün ve iş hayatın da kullanabilecekken, deri toka özellik taşıyan modelleri gündelik ya da sokak stilin de rahatlıkla kullanarak tercih edebileceksiniz. Desen tasarımlarında da noktalı, desensiz, kare çizgili modelleri şık kombinleriniz de, ekoseli, hayvan figürlü farklı desen modellerini sokak stili ve gündelik kombinleriniz de kullanarak oldukça iyi bir görünüm elde edebileceksiniz. Pantolon askısı kullanacağınız kombinler de dikkat etmeniz gerekenler; desenli bir pantolon askısını desensiz bir gömlek üzerine tercih etmeniz. Desen karmaşasını yaşatmamanız, kaliteli bir duruş sergilemeniz de yardımcı olacaktır. En azından şimdilik trend görünüm bu şekilde. İlerleyen zamanlar da desen ve desen görünümü en ideali olabilir, bilinmez.. Şimdilik trendi takip ederek desenli aksesuar - desensiz kıyafet, desenli kıyafet - desensiz aksesuar modunda kombinler oluşturmaya devam edelim. 2019 trend görünüm oluşturan erkek pantolon askısı modellerini zorunlu olarak " omuzdan takılmalı " diye bir kural yok, bütün aksesuarlar gibi pantolon askılarını da serbest şekiller de değerlendirebilirsiniz. Sokak stili kombinleriniz de askılarınızı omuzlarınıza geçirmeden yer çekimine meydan okuyarak serbest bırakıp, rahat bir stil sergileyebilirsiniz. Pantolon askı modellerine uygun renk kombinasyonu oluşturmaya da özen göstermelisiniz. Uyumlu renk kombinleri her zaman iyi bir imaj sergilemeniz de yardımcı olacaktır. Aynı zaman da her kombine farklı aksesuarlar ile canlılık katabileceğinizi unutmayın. 2019 Kış sezonun trend şapka modellerinden olan kasket şapka modellerini kaban, takım elbise ve pantolon askılı kombinleriniz de en uyumlu görünümü yakalayarak tercih edebilirsiniz. Metal ceket aksesuarları tercih ederekte klas ve kendinize has bir duruş sergileyebilirsiniz. Bir aksesuar, kombinin havasını bir anda değiştirmeye yetecek en önemli detaylardandır. Gündelik kombinleriniz de kazak, gömlek ve jean pantolonlarınız ile de değerlendirebilirsiniz. Bu kombin oldukça rahat etmenize yardımcı olarak aynı zamanda da trend ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Kombin yapma konusunda zorlanıyorsanız Coulfate' de size atanan stil danışmanlarından 2019 erkek pantolon askısı modelleri ile kombinler oluşturma konusunda yardım alabilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin