Kategori İçin Resim Pantolon Askısı
Sırala / Filtrele :

Erkek Pantolon Askısı Modelleri

Pantolon Askısı

Doğruyu söylemek gerekirse kadın erkek fark etmez pantolon askısı denildiğinde içimizde bir sempati oluşuyor, kullanılmak isteyor ama ne garip ki kullanmayada cesaret edemiyoruz. Daha çok çevresel faktörmüş gibi geliyor. Evet kullanımı kemer kadar basit olmasada ayrıcalığı buna değer. Ülkemizde çok popüler olamasada biraz cesaret diyoruz çünkü tarz olmak cesaret ister. Asıl görevi omuzdan itibaren pantolonu tutarak düşmesini engelleyen bir aparat diyebiliriz. Ağırlıklı olarak gömlek üzerinde kullanıldığını görsekte sakın öyle düşünmeyin, tişörtte olsun kazakta olsun harikalar yaratmaktadır. Tabi gömlek, tişört veya kazak farketmez o pantolonun içine girecek.

Erkek Pantolon Askısı 

Pantolon askısı erkeklerin 7 den 70 e rahatlıkla kullandığı, kombinlere hareket katan müthiş bir aksesuardır. Pantolon askısı erkek için her ne kadar önemli olsa dahi kadınlarda bu aksesuara hayır diyemiyor ve bir çok kombininde bu aksesuara yer veriyor. Pantolon askısı erkek kadın ayırt etmeden kumaş, deri hatta metal çeşitleri ile rengarenk ve desenli olarak üretiliyor ve severek kullanılıyor. Pantolon askıları sırt kısmında X ve Y şeklinde üretilmekte olup, kullanım açısından ikiside birbiriyle yarışıyor. Tabi birde kalınlık sorunu var ki en çok can sıkan noktalardan biridir. Aslında çok kalın veya incesinden ziyade 3-4 cm kalınlığındaki askılar bir çok kombine uyacaktır.

Şimdi size pantolon askısı kombin için ufak bir tüyo vereceğim,. Erkeklerin aksesuar konusunda zengin olmadıklarını hepimiz biliriz. Kombin yaparken "sade olsun ama bir aksesuar ile bütünleyim dersin ya!" şimdi buna kulak ver kurtarıcı aksesuarını tanı. Ta ta ta taam işte karşınızda pantolon askısı. Çok tatlı bir aksesuar değil mi? Hadi şimdi cesaretini toparla ve önce coulfate'nin pantolon askısı kombinlerini bir incele. Hem bütçeye uygun hem tarz görünüm sağlamak için beğendiğin kombine ek bir pantolon askısını da sepete ekle ki gardrobunda yer edinsin. Bir kere kullandığında etkisini fazlasıyla göreceksin ve devamında birçok pantolon askısı alacaksın emin ol. Farkedersen hem gömlek, tişört hemde kazaklı kombinleri mevcut. Aslında illa omuzdan takmak zorunda da değilsiniz salık bir şekilde sokak stilinide yansıtabilirsin.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin