Özel Günler için Erkek Kombin Önerileri

En çok zorlandığınız konulardan biri de özel günler için erkek kombinini nasıl yapacağınız sanırım. Özel gün deyince akla ilk olarak ise her zaman takım elbise gelmektedir. Elbetteki gideceğiniz yer ve gireceğiniz ortam kombin yapmanızda ve kıyafet seçmenizde oldukça önemli. Ancak klişe bir görümüm elde etmek istemezsiniz sanırım. Özel günler için erkek kombin yaparken öncelikle en çok sevdiğiniz renkleri belirlemekle başlayabilir ve seçenekleri bu şekilde asgariye indirebilirsiniz. Baştan aşağıya aynı renk giyinmek istemezseniz Coulfate sayfamızdaki Business casual kategorisini inceleyebilirsiniz.

Özel günlerde erkek ne giyer ve nasıl kombin yapar?

Özel günler için erkek kombinleri oluşturma aşamasında ilk olarak nerede giyeceğinizi belirlemeniz ve bulunacağınız mekana göre kombinler oluşturmanız çok önemli. Bu aşamada özel günler konseptinin içerisinde bulunan mekan seçenekleri; nişan, düğün, doğum günü, yıl dönümü, partner ile romantik bir akşam yemeği, parti, ilk buluşma gibi bulunacağınız ortamları belirlemeniz gerekir. Daha sonraki aşama ise renk kombinasyonu oluşturmak.. Her bir ortamın rengi vardır. Gündüz ve gece gibi bulunacağınız ortamlarda kombin renkleriniz değişiklik gösterebilir. Sevdiğiniz renkler ile de uyumlu ise işe bu kısımdan da başlayabilirsiniz. Vücut tipinizi analiz ettikten sonra seçeceğiniz kıyafetlerin modellerine karar verebilirsiniz. Gündüz bir nişan törenine ya da düğün etkinliğine katılacaksanız eğer; krem, beyaz, yeşil, bordo, gri, siyah renkleri tercih edebilirsiniz. Gece bir nişan törenine ya da düğün etkinliğine katılacaksanız eğer lacivert, kahve, yeşil, bordo, siyah beyaz, renklerde kıyafetler tercih edebilirsiniz. Şık bir kombin için; blazer ceket olmazsa olmaz elbette. Gömleklerde değişiklik yaparak nişan ya da düğün etkinliğinde hakim yaka bir gömlek tercih edebilir kumaş pantolon kombini oluşturabilirsiniz. Rahat ve sportif bir görünüm için takımınızın içerisine basic tshirt giyebilir spor ayakkabı ve jean ile oldukça şık ve sportif bir kombin oluşturabilirsiniz. Doğum günü ve herhangi bir partiye katılacaksanız; hakim yaka gömlek, sportif blazer ceket, basic tshirt ve italyan kesim kumaş pantolonları deneyebilirsiniz. Yıl dönümü veya partner ile romantik bir akşam yemeğine gidecekseniz gayet özenli bir kombin oluşturarak gitmelisiniz. Üzerinizde gayet şık duran klasik kravatsız bir gömlek, slim fit sade ve tek renk blazer ceket, slim fit kumaş pantolon kombini ile şık kemer ve ayakkabı uyumunu oluşturarak partnerinizi şaşırtarak bir hediye ile günün erkeği adayınızı ortaya koyabilirsiniz. Kombinlerinizde mutlaka uyumlu kıyafetler ve uyumlu renk kombinasyonları oluşturmaya özen gösterin. Elbette metal aksesuarlar kullanmayı özel günlerde ihmal etmeyin. Metal aksesuarlar kombinleriniz de zengin duruşu ile şık bir imaj sergilemenize yardımcı olacaktır. Kombinlerinizin ütülü ve temiz olduğundan emin olun. Ve bu güzel ve özel günlerde gülümsenizi yüzünüzden eksik etmeyin..

Özel günler için erkek kombin önerileri ihtiyacınız varsa eğer tam yerinde Coulfate' desiniz. Farklı renk kombinasyonları oluşturarak özel günlerinizde şık ve tarz bir erkek duruşu sergilemenize yardımcı olacak erkek kombinleri için sayfamızı ziyaret edebilir dilerseniz kolay ve keyifli alışverişin tanıdını çıkartabilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin