Erkek Giyim Markaları

Jack & Jones

The North Face

Tommy Hilfiger

Sporjinal

Lumberjack

Hammer Jack

Welder Moody

U.S. Polo Assn.

Birkenstock

Spiderman

Pink Step

David Jones

Konyaspor

United Colors Of Benetton

Pierre Cardin

İç giyim ürünlerinden Pierre Cardin Boxer, rahatlığından ödün vermek istemeyen erkeklerin favorisi konumunda. Farklı renk seçenekleri ve pamuklu kumaştan üretilen modelleri ile göz dolduruyor. İç giyimde konfor ve rahat olmak biraz daha ön plana çıkıyor. Pantolon ya da şort giydiğinizde rahatsız eden ya da kıyafette iç çamaşır izi belli etmeyen ürün modelleri ile konforlu kullanım sağlıyor. Diğer yandan Pierre Cardin Boxer’ın yanında, atlet, slip modelleri ve ürün seçenekleriyle Coulfate’te.

Pierre Cardin iç çamaşırı

Pierre Cardin iç çamaşırı modellerinde daima en kaliteli tasarımıyla sunulan koleksiyonları ve her zaman daha yenilikçi olan malzemelerin kullanması sayesinde müşteriyi düşünen memnuniyet alan bir markadır. Kendi alanlarında geniş renk ve model seçenekleri ile istediğiniz ürünü bulabilme imkanı sunmaktadır. Erkek iç çamaşırında renkli beyaz siyah dışında farklı renklerde atlet, stretch boxer, slip ve paçalı boxerler üretmektedir. Pierre Cardin azami rahatlık kalın, ince, flu şeritli, rahat paçalı iç çamaşırları sunmaktadır. Müşterilerini önemseyen marka profili ile istenen rahatlıkta üretimler yaparak tamamen canlı vücudu saran boxer önermekte ve üretmektedir. Hem yüksek kalitedeki malzeme seçimleri yaparak doğal lif karışımlı kumaş seçimleri yapmaktadır. İç çamarı üretiminde Pamuk, Modal, Elastan özellikli kumaşlar tercih ederek hareket etmeyi önlemeyen, terlemeyi engelleyecek kumaşlar ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. İşçiliği ve sektöründeki yenilikçiği, konforlu çamaşırlarına renkli çizgiler ekleyerek geniş ürün seçenekleri bakımından diğerlerinden farklıdırlar. Klasik iç giyimden vazgeçemeyen erkekleri düşünerek sade renklerde boxer, slip, paçalı boxer tasarımı ve üretimi serisi yapmaktadır. Yaz ayların da rahat ve terletmeyen kış aylarında ise vücut ısısını koruyan kumaşlar tercih ederek üretim yapmaktadırlar.

Pierre Cardin iç çamaşırı üretimini müşterilerin ihtiyaçlarına uygun üretmektedir. Dar pantolon seçimlerinde erkeklerin iç çamaşırı paça kısmı dikişsiz vücudu saran modellerini memnuniyetle kullanabilecekleri tasarım ve üretim yapmaktadır. Gerek yumuşak gerekse esnek yapısı sayesinde kapalı salon sporları ya da açık hava sporları yapan kişilerinde rahatlıkla özgün ve rahat boxerlara erişmelerine olanak sağlıyor. Şort giymeyi tercih edenler ya da pantolonun içerisinde bacaklarının serbest olmasını isteyenler için de slip modelleri pek çok erkek için ideal seçimleri arasında. Modayı yakından takip eden erkekler içinde renkli, farklı desen ve baskılı şık boxer seçenekleri sunmaktadır. İster gündelik ister iş hayatında takımlarınızın içerisine istersenizde spor yaparken bedeninizi saran esnek yapıları ile konforlu kullanımı ile sağlıklı ve rahat hissedebilirsiniz. Genç yaş grubuna ve klasik iç giyim tercih edenlere hitap ederek üretimlerinin müşterilerin beklentisini ve ihtiyaçlarını karşılamak yönünde üretim yapmaktadır. Marka kendi mağazasında tekli, ikili, üçlü paket halinde müşterileri ile buluşturuyor.

Erkekler için iç çamaşırı markası olan Pierre Cardin satın almayı arzu edenler için referans noktası olan Coulfate sürekli yenilenen model, renk ve dokular ile her sezon geniş ürün seçenekleri size sunmaktayız.

Dunlop

Dunlop ayakkabı bir İngiliz firması olup 1900'lü yıllardan bu yana hizmet vermektedir. Başarısının verdiği güç ile kuruluşundan bu güne kadar spor ürünleri üreten firmala arasında saygınlığını korumaktadır. Ürün yelpazesi bakımından geniş bir kategoriye sahip olan Dunlop Ayakkabı, özel spor dallarına üretmiş olduğu ürünlerin yanı sıra gündelik hayatında rahatlığınıda göz ardı etmemiş ve gündelik kullanılabilecek ürünlerede yer vermiştir. Tasarımları ile zamanın trendlerini takip eden, uzun süre kullanılmasına rağmen kalite ve konforu ile kullanıcılarını memnun etmesinden dolayı kullanıcılar arasında talep edilen ciddi markalar arasında yeralmaktadır.

Dunlop Spor Ayakkabı

Spor yapmanın yanında gündelik hayatın vazgeçilmezi olan Dunlop spor ayakkabı modelleri rahatlığı ve konforu ile son kullanıcı tarafında severek talep edilmektedir. Ayakkabı modelleri arasında kadın, erkek, çocuk ve unisex gibi tüm yaş gurubuna hizmet etmektedir. Dunlop spor ayakkabı modelleri oldukça fazla olmasından dolayı seçim yaparken kullanım amacına göre seçim yapılmasını tavsiye ederiz. Spor amaçlı alacağınız Dunlop ayakkabıyı yapacağınız spor dalına göre seçmeniz daha uygun olacaktır. Ya da gündelik giyim için spor ayakkabı arıyorsanız öncelikle mevsimine göre seçim yaparak daha sonra da zevkinize göre modeline ve rengini belirleyebilirsiniz. Futbol severlerlerin çim saha üzerinde yapacakları spor aktivitesi için kullanacakları ayakkabı modeli krampon, koşu ya da yürüyüş amacıyla alınacak spor ayakkabı rahat nefes alabilen ayağı ferah tutan modeller, doğadan zevk alan uzun ve zorlu yolları sevenler için outdoor ve trekking, halı saha üzerinde yapılacak tüm spor aktiviteleri içinde halı saha ayakkabı modelleri tercih edilmelidir. Tabi sadece spor amacıyla değil gündelik giyimde de kullanabileceğiniz, tarzınıza ve kıyafetlerinize uygun modeleri geniş tasarım ağı içerisinde rahatlıkla seçebilirsiniz.

Dunlop spor ayakkabı üretimini ilk olarak müşteri odaklı yapmaktadır. Son kullanıcının sorunlarına çözüm üretmek amacıyla, şık tasarımlarına ek olarak havalandırma, esneklik ve taban konforu gibi faktörlere titizlikle dikkat etmektedir. Ayak sağlığına önem vererek üretilen Dunlop spor ayakkabı, kullanıcıların talimatlar doğrultusunda kullanması durumunda çok daha verimli hale gelmektedir. Kaliteli malzeme ve büyük teknolojisi ile sağlam ve dayanıklı bir spor ayakkabı almak isteyenler için Dunlop Ayakkabı mükemmel bir seçenek olacaktır.

Dagi

Dagi 1984 yılında başladığı iç giyim sektöründe büyük ses getirerek ilerlemesini sürdürüyor. Dünya genelinde elde edilecek başarılarla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve yaşanan küresel değişimin etkilerinden müşterilerini, üretimini gerçekleştirdikleri iç çamaşırları ile koruyarak, müşterilerine en kaliteli ürünleri sunarak ölçülebilir seviyelerde büyüme sağlamak. İç giyim ürünlerinden Dagi Boxer, rahatlığından ödün vermek istemeyen erkeklerin favorisi konumunda. Tek renk ve pamuklu kumaştan üretilen modelleri ile müşterinin ihtiyaçlarını karşılıyor. İç giyimde konforu hissetmek ve rahat olmak ön planda olması gerektiğinin bilincinde olan marka bunu istenilen ölçüde yerine getiriyor. Pantolon ya da şort giydiğinizde rahatsız eden ya da kıyafette iç çamaşır izi belli etmeyen ürün modelleri ile konforlu kullanım sağlıyor. Diğer yandan Dagi Boxer’ın yanında, atlet, slip modelleri ve ürün seçenekleriyle Coulfate’te.

Dagi İç Çamaşırı Modelleri

Dagi iç çamaşırı modelleri içerisinde klasik iç giyim renkleri yanı sıra getirdiği yenilikler ile farklı renklerde atlet, stretch boxer, slip, düğmeli, paçalı boxerler üretmektedir. Dagi iç çamaşırı üretiminde kumaş doku ve malzemesinin kaliteli olmasına özen göstererek konforlu nefes alabilen kumaşlar tercih ediyor. Çizgi desenli şerit boxer, kalın şeritli boxer, ince şeritli, flu şeritli slip, rahat paçalı iç çamaşırları sunmaktadır. İç çamaşırı modellerinde daima yenilikçi ve en kaliteli malzemelerin kullanması sayesinde müşterisinden daima tam not alan bir markadır. Geniş renk ve model seçenekleri ile tüketicinin her alanda aradığı iç giyimi bulabilme imkanı sunmaktadır. Müşterilerini önemseyen marka profili ile istenen rahatlıkta üretimler yaparak tamamen canlı vücudu saran iç çamaşırı modelleri önermekte ve üretmektedir. Hem yüksek kalitedeki malzeme seçimleri yaparak doğal lif karışımlı kumaş seçimleri yapmaktadır. Hareketi engellemeyen, terleme sorununu ortadan kaldıran kumaşlar ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Klasik iç giyim olarak sade renklerde lastikli boxer, slip, paçalı boxer üretimini müşterileri ile buluşturuyor. Yaz ve kış aylarına uygun üretimler yaparak vücut ısısını koruyan hijyenik kumaşlar tercih ederek üretim yapmaktadırlar.

Dagi İç Çamaşırı

Dagi iç çamaşırı dar pantolon seçimlerinde erkeklerin pantolon üzerinden iç çamaşırı izi görünmesi konusun da paça kısmı dikişsiz vücudu saran modellerini memnuniyetle kullanabilecekleri nitelikte tasarımlar yapıp üretimini gerçekleştirmektedir. Genç yaş grubuna ve klasik iç giyim tercih edenlere hitap edmektedir. Müşterilerin beklentisini takip ederken aynı zamanda ihtiyaçlarına yönelik de üretim yapmaktadır.Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde kapalı ya da açık hava da spor yapan kişilerinde özgürce aradıklarını bulmayı sağlıyor. Şort giymeyi tercih edenler, pantolonun içerisinde bacaklarını sıkan boxerlar yerine slip modelleri pek çok erkeğin ihtiyacını karşılıyor. İster gündelik kombinlerinizin, ister iş hayatında takımlarınızın içerisine, istersenizde spor yaparken bedeninizi saran esnek ve yumuşak dokuları ile konforlu kullanımı hissedebilirsiniz. Erkekler için iç çamaşırı markası olan Dagi satın almayı arzu edenler için referans noktası olan Coulfate sürekli yenilenen model, renk ve dokular ile her sezon boxer, slip, külot gibi geniş ürün seçenekleri sizlere sunmaktayız.

Breezy

Breezy markası üst giyim, alt giyim, dış giyim gibi bir çok kıyafet kategorisinde tasarım ve üretimini yapmaktadır. Kıyafetlerinde şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyen erkeklerin tercih edebileceği sokak modası markasıdır. Tişörtte sıra dışı çizgileri, gömlek ve pantolon kombinleri ile karizmatik duruş sergilemenize yardımcı, her ortamda fark yaratan tarz erkeklerin tercihi. Kısa kollu tişört modelleri, etek garnili basicleri ile tarzınıza eşsiz bir görünüm katacaktır. Regular Fit ve Slim Fit kalıp kullanan Breezy italyan kesim kumaş pantolon ve jeanleri, ceketleri de kalıpları bakımından kaliteli duruşu ile adeta özel dikim gibi tam oturacak ve sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Breezy

Breezy t-shirt, gömlek, pantolon, sweatshirt, bomber ceket, kadife ceket, çorap gibi çeşitleriyle geniş kapsamlı ürün ağı sunuyor. Düz ve desensiz ürünler, kontrast renk, desenli, baskılı ve rengarenk tasarım stilleriyle sıra dışı konseptler üretiliyor. Tarzınıza uygun kıyafetleri bulabildiğiniz gibi beden ölçülerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Standart beden seçeneklerinin yanında XL ve XXL bedenlerde aradığınızı bulabilme imkanı sunuyor. Hem tarzınıza hem bedeninize uygun ürünleri seçebilir, capcanlı renkleri ve enerjik desenleriyle hemen satın alabilirsiniz. Günlük giyim, şık ve gündelik, sokak modası konseptlerinde ekstra rahat kıyafetler ve trendlere uygun ürün sunarken, erkek olduğu kadar kadın kitle tarafından da tercih ediliyor. Kot, keten, kumaş pantolon çeşitleriyle konfor ve rahatlık sağlanıyor. Üst giyim ürünlerindeyse tişört, sweatshirt, gömlek çeşitleriyle oldukça geniş olan kitlesine ürün ağı sunuyor. Düz, çizgili, kareli, ekoseli, eskitme - yırtık vb. özellikli ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Rengarenk çarpıcı ürünlerinin yanında kombin oluşturmayı kolaylaştırarak farklı model ve renkte tasarım çorapları da oldukça ilgi gören ürünleri arasındadır. Ürünlerinde pamuk, yün, akrilik dokumalı kumaşlar merserize veya triko ürün çeşitleriyle, geniş kapsamlı ürün seçenekleri sunmaktalar. Oduncu gömlekleri, dijital baskılı, desenli rengarenk tasarım tişört çeşitleriyle gündelik giyiminizle daima tarz bir görünüm garanti ediyoruz. Kapüşonlu uzun kollu sweat modelleri, düğmeli veya farklı fermuar detayları ile birbirinden tarz ürün seçkileri sunmakta. Kışa özel oduncu gömlek, yaz için keten ve kumaş pantolon seçenekleri ile sonsuz ürün özellikli tasarımları mevcut.

Breezy Modası

Erkek sokak modası tarzında oldukça iddalı olan Breezy özellikle genç nesli hedef kitlesi olarak belirleyerek şahane tasarımlar ile kitlesine sunmaktadır. Trend ve kendine has tasarımları erkek giyim konseptleriyle her sezon özel koleksiyonları ile yeniliğe açık bir firma olduğunu kanıtlıyor. Kaliteli kumaş tercihleri ile müşteriyi memnun etmeyi iyi bilen ve müşteri odaklı, tüketicinin ihtiyaçlarına göre üretim yapmaktadır. Basic t-shirt, jean pantolona, oduncu gömleklerinden gündelik şık gömleklere, bomber ceketten çarpıcı renklerde çoraba kadar yüzlerce seçenek ile sokak modası rekabetinde sizi üst seviyelere taşımakta yardımcı olacak. Coulfate kategorilerinin bir çok kombinlerimizde Breezy ürünlerini karşınıza çıkartıyoruz. Sizler için özenle hazırlanmış Breezy markasının en popüler ürünleri ile yapılan kombinleri sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Özenle seçilen Breezy ürünleri için Coulfate ile yanında.

New Brand

New Brand genç ve kendini genç hisseden tüm erkeklerin tercih ettiği eşofman markasıdır. Eşofmanların da slim fit ve regular fit kalıpları tercih ederek hedef kitle seviyesini üst seviyelere çıkartmıştır. Aynı zaman da tüm eşofman tasarımlarında kendine özgü model özellikleri ve çarpıcı renk seçimleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. New Brand markası, modaya ayak uydurması dışında kumaş seçimlerinde titiz tercihler yapıyor ve müşteri odaklı çalışması sonucu ihtiyaçaları da takip ederek eşofmalar üretiyor. Müşterilerini memnun etmesi ile tercih edilen erkek eşofman markaları arasında.

New Brand Eşofman Modelleri

New Brand eşofman modelleri olarak baskılı, desenli erkek tişört modelleri, cepleri fermuarlı erkek şort modelleri, eşofman üstü ve eşofman altı takım eşofman modelleri, düz - kamuflaj ya da tasarım baskılı erkek sweat ve sweatshirt modelleri, farklı desen ve uyumlu renklerin bir arada kullanıldığı parçalı erkek kapişonlu ceket modelleri geliştirmekte ve üretmektedir. Aynı zaman da kadın ve çocuk spor tişört ve şort üretimleri yaparak hedef kitlesini genişletmiştir. Ham maddesi pamuk olan kumaşları eşofmanlar için öncelikli seçimleri arasında olup müşterilerin sağlığını düşünen bir marka olma yolunda devam etmektedir. Gün içerisinde hareket halinde iken esnek davranabilmeyi engellemeyen elastan ve likra kumaşları sayesinde kullanımda kolaylık ve konforu yaşatmaktadır. Sportif faaliyetler ile ilgilenirken kullanmanın yanı sıra gün boyu da hareket özgürlüğüne sahip olmak açısından eşofmanlar oldukça kullanışlı bir modellerdir. Pamuklu ve likralı özelliğe sahip olan kumaşlar ile üretildiği için terlemeye izin vermeyen eşofmanlar rahatlığınız ve konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. New Brand farklı kesim biçimlerine, model özelliklerine sahip olan eşofmanlar her zevke hitap etmeyi amaçlarken modeller yazlık ve kışlık olarak değişik özellikler ile tasarlanmaktadır. Kış mevsiminde vücut ısısını korumaya elverişli kalın kumaşlar kullanılırken, yaz mevsiminde eşofman tasarımlarında vücudun nefes almasını engellemeyen, terlemenizi en aza indirgeyecek ve gün boyunca rahat hissetmenizi sağlayacak ince kumaşlar tercih edilmektedir. Trendlere uygun olarak tasarlanan modellerde genellikle cep detayına yer verilmektedir. New Brand sportif etkinliklerinizde ya da hızlıca dışarı çıkmak istediğiniz durumlarda cep telefonu ya da cüzdan gibi eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz cepleri fermuar özellikli üretir.

New Brand eşofman markası standart beden üretim yapmanın yanı sıra S bedenden XXL bedene kadar ürün üretimi yapmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile tüm ürünlerine erişebilme imkanı sağlarken geniş kitleye hitap etmektedir. Hedef kitlesine ve her amaca uygun üretimler yapan firma t-shirtlerde polo yaka, bisiklet yaka hatta sporcular için sıfır kollu spor atlet üretimi yapmaktadır. Eşofman altı ürünlerinde kendi başına bir çok ürün seçeneği sunmaktadır. Renk özellikleri dışında dar paça, boru paça, lastikli paça, lastikli bel, ipli bel ve bazı eşofmanlarda ise yağmurluk ve paraşüt kumaş kullanarak müşterilerileriyle buluşturmaktadır. Eşofman takımları ya da tshirt gibi tek parça ürünlerini Coulfate stilistler tarafından kombin imkanı ile Sportluxe başta olmak üzere gündelik giyim kategorileri arasında beğenilerinize sunuyor.

Bad Bear

Bad Bear marka ürünlerinin yer aldığı, erkek giyim modelleri için özenle hazırlanmış kombinleri inceleyebilir ve kombin olarak satın alabilirsiniz.

John Frank

John Frank markası erkek iç giyim, plaj giyim, ve t-shirt markasıdır. Boxer, çorap, t-shirt, mayo - şort ürünleri üretmektedir. Geniş bir müşteri ağına sahip olan firma günümüzde kadın çorap ve boxer üretimi yapmaya da başlamıştır. Bir çok üründe tarzınıza uygun seçimler yaparken bedeninize uygun seçimleri de yapma kolaylığı sağlıyor. Standart bedenden üretimi yapmanın yanı sıra S bedenden XXXL bedene kadar ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Erkek iç giyiminde en temel parça olan boxer için tasarım yönü yüksek modeller tasarlayan John Frank, birbirinden farklı desenlerde boxer modelleri rahat kalıpları ve kaliteli kumaşları ile bir çok erkeğin tercihleri arasında. Çorap alanında son zamanların yükselen moda trendlerinden renkli çoraplar ve desenli çorapları ile müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

John Frank Boxer Modelleri

Özel bir günde, spora giderken, evde, dışarı çıkarken kısacası her zaman yanınızda olan vazgeçilmez parçalar üreten John Frank tasarım gücü yüksek bir marka. John Frank boxer modellerinde pantolon üzerinden izi belli olmayacak şekilde rahat ve kullanışlı boxer modelleri üretmektedir. Bel kısmında bedeni saran ince lastikli, kalın lastikli olmak üzere her sezon farklı digital baskılı, multicolor, karışık desenli, çarpıcı renklerde üretim yapmaktadır. Uygun fiyatlarla tekli, 2li paket boxer, 3lü paket boxer tasarımları müşterilerine sunuyorlar. Pamuklu ve elestan özellikli kumaş seçimleri yapan firma iç çamaşırı üretiminde malzemesinin ve kumaşların dokularının kaliteli olmasına özen göstererek konforlu nefes alabilen kumaşlar tercih ederek sağlıklı boxerlar üretmektedir. T-shirt modellerinde gündelik veya pijama şeklinde kullanabileceğiniz digital baskılı, basic, marine (deniz) t-shirtleri ile tarz modelleri mevcut. Boxer, çorap, t-shirtlerin yanı sıra erkek atkı - bere, erkek deniz şortu, mayo üretmektedir. Sadece erkekler için iç giyim üretimine başlayan firma kadınlar içinde boxer ve çorap üretimine başlamıştır. T-shirt modelerinde yaz sezonunun tadını çıkartacağınız birbirinden farklı desen tasarımları, kaliteli t-shirt seçenekleri her tarza uygun üretimler yapmaktadırlar. Kot pantolonlarınızın paçalarını katlayarak giymeyi seviyorsanız seçeceğiniz çoraplar ile herkesten farklı ve bir adım önde olabilirsiniz. Rahat ve sağlıklı kullanım sağlayan John Frank’in çorap ve boxer ürün çeşitliliğine erişiminizi sağlamak için Coulfate sizler için özenle seçtiği tarz erkek boxer ve çorap modellerini internet sitemizden detaylıca inceleyebilirsiniz.

John Frank Çorap Modelleri

John Frank Çorap Modelleri ile yazılı, desenli, sade ya da rengarenk, uzun çorap, fun çorap, kısa çorap, babet çorap çeşitleri sunmaktadır. Günün büyük bir bölümünde ayaklarımız, ayakkabıların içerisinde kalıyor. Bu nedenle, doğru çorap seçimi hem ayak sağlığı hem de rahatlık açısından büyük önem taşıyor. Ancak çorap seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta daha vardır. Bu da kombine uygun çorap seçimidir. Coulfate hem sağlığınıza önem veren hem de kombinleriniz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz ürün seçenekleri sunar.Her ne kadar pantolonlarınızın altında görünmüyor diye özensiz seçseniz çoraplarınızda sizin stilinizin bir parçası olduğunu unutmamak gerek. Her ihtiyaca uygun dış görünüşüne estetik katmak isteyen erkeklere çeşitli renk ve modellerde ürün imkanı sunmakta. Erkek çorap kombinleri seçtiğiniz parçalara uyumlu ya da aksine zıt renklerde, neon renklerde ya da farklı desenlerde, uzunluklarda tarzınıza tarz katacak ürün çeşitliliği ile Coulfate kategori listelerimizden ulaşabilirsiniz.

Duca Blanca

Duca Blanca 1986 yılından itibaren örme, dokuma ve triko üretimleri yaparak erkek giyiminde trend oluşturmaya başlamış bir giyim markasıdır. Günümüzde kaliteli, seçkin model tasarımları ile gündelik şık erkek kıyafetleri üretmektedir. Aynı zamanda üretilen ürünler Hollanda ve İtalya olmak üzere çeşitli ülkelere ihracat yapılmaktadır. Erkek t-shirt, erkek gömlek, erkek polo t-shirt, erkek kazak, erkek mont, erkek yelek, kapüşonlu erkek sweatshirt, erkek sweat, erkek eşofman altı, erkek şort, erkek deniz şortu ve mayo üretimi yapmaktadır. Kombinlerinde her bir kıyafetin şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyen erkeklerin tercihi. Tshirt ve yelekte sıra dışı çizgisi ve karizmatik duruşu ile bulunduğu her ortamda fark yaratan cool erkeklerin tercihi Duca Blanca kısa kollu t-shirt model çeşitliliği ile sizi ön plana çıkaracak. Yelek ve ceketler ile de kalıpları bakımından üzerinize adeta özel dikilmiş gibi tam oturacak ve serin havalarda sıcacık tutacak yelekleri sizi fazlasıyla memnun edecek.

Duca Blanca Tişört Modelleri

Kaliteden ödün vermeyen Duca Blanca tişört modelleri kumaş doku ve malzemesi ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyor. Kumaş seçimlerinde gündelik giyim için üretilen ürünlerinde pamuk ağırlıkta kumaşlar ile vücudun hava almasını kolaylaştıracak tercihler yapmaktadır. Spor giyim için üretilen ürünlerinde pamuk ve elestan karışımı kumaşlar tercih ederek hareket kolaylığı sağlamaya özen göstermektedir. Kumaş konusunda titiz seçimler yaptığı kadar tasarım alanında uzman ekiplerle çalışarak sezona ve günün trendlerine uygun sade tshirt modelleri, yaka detayında kesikli ya da yırtık t-shirt modelleri, eskitme detaylı tişört ve gömlek modelleri, işlemeli - nakışlı cep detayları olan tişört modelleri, bisiklet yaka 3 ya da 4 düğmeli t-shirtler, polo yaka tişört modelleri, bisiklet yaka tişört modelleri, V yaka tişört modelleri en çok rağbet gören ürünleri arasında. Karışık renkli, neon renk, kontrast renk, desenli, baskılı üretimler yapmaktadır. Hem ev içerisinde hem de hafta sonu programlarınızda sıklıkla erkekler tarafında tercih edilen V yaka ya da bisiklet (sıfır) yaka tişörtler, hem şık görünmenizi hem de konforlu kullanım sağlıyor. Müşterilerin beğenisine ve tercihine göre tasarlanan tişört, gömlek gibi ürünlerin içerisinde renkli, desenli, baskılı ürün seçenekleri yer alıyor. Kaliteli ürünler üreten firma uygun fiyatlara bir çok ürün ile müşterilerini memnun etmek yolunda ilerlemektedir.

Duca Blanca Tişört

Duca Blanca Tişört ve diğer üretim yaptığı ürünlerinde müşteri memnuniyetine önem vererek, müşteri odaklı, teknoloji ile ürünleri harmanlayıp, uygulanabilir ve sürdürülebilir moda ürün ve hizmet kalitesini müşterileri ile buluşturmaktadır. Tasarımda ve üretimde uzman ekibe sahip, müşteri beklentileri doğrultusunda, trendlere uygun ürün ve grafik tasarımları yapmaktadır. Tasarım ürünlerini her sezon daha yeni ve güncel tutarak müşteri ihtiyaçlarına uygun üretimler yapmaktadır. Özenle seçilen Duca Balanca ürünleri için Coulfate yanında.

Tommy Life

Tommy Life marka ürünlerinin yer aldığı, erkek giyim modelleri için özenle hazırlanmış kombinleri inceleyebilir ve kombin olarak satın alabilirsiniz.

Tony Montana

Tony Montana mont, kaban, gömlek, tişört, polo tişört, sweatshirt, triko, pantolon üreten erkek giyim firma ve markasıdır. 1990 ve 2000'li yıllarda İstanbul'da kurulan marka erkek modasına yenilik ve farklı bir çizgi getirmeyi başardı. Ürünlerinin hem model kalitesi bakımından, hem de regular fit kalıpları ile her yaşa ve zevke hitap ederek ön plana çıkan markalar arasında. Alışveriş yapan siz erkeklerin hem zevkini hem de tarzını önemseyen özgün tasarımları ve birbirinden farklı modelleri ile müşterilerini son derece memnun seviyesini arttıran bir firma. Hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde her daim kullanabileceğiniz tişört modelleri, polo tişört modelleri, gömlek modelleri, kazak modelleri, kaban modelleri, mont modelleri, pantolon ve benzeri birçok ürün ile müşterilerinin tercihleri ve zevkine sunmaktalar. Tam kalıbı ile son derece memnun kalınan Tony Montana markası ile hem şık hem tarz kombinler oluşturmayı mümkün kılıyor. Ürünlerinin modelleri bakımından birbirinden farklı birçok ürün ile rahatlıkla kombinleme seçenekleri sunuyor.

Tony Montana Tişört Modelleri

Kaliteli ürünlerin tasarımını da kendileri yapan Tony Montana tişört modelleri ; düz, desenli, desensiz, motifli, yazılı, işleme detaylı, nakışlı, beden ile kontrast oluşturan renkli polo yaka, jakarlı yaka, triko, digital baskılı ve benzeri seçenekleri ile tüketicilerine sunmaktadır. İnternet sitelerinde standart bedenler (S, M, L, XL, XXL) haricinde büyük beden kategorisinde 3XL' den 5 XL bedenlerine kadar tişört ürünleri bulunmakta. Ürün kumaşlarında kaliteli liflerin bulunmasına dikkat ederek üretimler yapmaktadır. Gömlek ve tshirt kumaşları içerisinde pamuk ve elestan, Triko kumaşlarında viskon ve polyester, Sweatshirt kumaşlarında pamuk ve polyester, Mont kumaşlarında pamuk - akrilik ve polyester, pantolon kumaşlarında pamuk, viskon, elestan ve polyester karışımlı kumaşlar kullanarak müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Kullanım talimat kurallarına uyulduğu taktirde uzun ömürlü kullanım garantisi vermektedir. Yaz aylarında vücudu rahat ettiren ve hava alabilen kumaşlar seçimleri yaparken kışın vücut ısısını koruyan konforlu kullanım sunan kumaşlar seçmektedir. Kış aylarında kürk yakalı montlar ve şişme yelekler ile en çok rağbet gören ürünleri arasına girmeyi başarmıştır.

Tony Montana Tişört

Tony Montana Tişört modellerinde desenli, dokulu, sade ve bisiklet yaka, polo yaka tişörtler en çok rağbeti gören ürünleri arasında. Erkek giyimde zamansız şıklığı yakalayacağınız birçok farklı modele ulaştıran firma aynı zaman da kaliteli ürün üretimi yapmaktadır. İş hayatınızda şık modelleri, okul hayatınızda daha gündelik modelleri, hafta sonu kaçamaklarınızda da şık ve eşsiz parçaları rahatlıkla kullanılabilir kılıyor. İmajınızı farklı boyutlara taşıyabileceğiniz t-shirt ve mont modelleri geniş renk ağı, farklı desende modelleri ve kalıplarının bedeninize mükemmel uyumunu yaşamanız için Coulfate casual, basic kategorilerinde kombin imkanını sizlere sunuyor. Tarzınızı yansıtmanın tam da zamanı sizleri Coulfate Tony Montana tişört, mont ve kabanlarını incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Twister jeans

1995 yılında kurulan firma erkek ve kadın dış giysi üretimi yapmaktadır. Twister Jeans, ismindende anlaşılacağı üzere jean kumaşlar ile sektöre girmiştir. Jean pantolon ve ceketleri ile geniş bir müşteri kitlesine hitap ederken günümüzde genç ve kendini daima genç hissetmek isteyen kitleye hitap etmektedir.Günümüzde geniş ürün ağına sahip marka; aksesuar, tişört, sweatshirt, gömlek, mont, şort ve triko ürünleri ile ürün ağını zenginleştirmiştir. Tarzını dünya trendlerine sunan firma müşteri ihtiyaçlarını ve zevkine uygun modeller üreterek kanıtlamıştır. Regular ve slim fit kalıplar kullanan marka modaya, trendlere uygun seçimler yapmaktadır. Üretimde kaliteli kumaş ve bir o kadar titiz tasarımları ile daima kendini güncel tutarak yenilikçi marka imajı vermektedir. Denim ve spor giyim markası olan Twister sadece yurt içi değil dünyanın dört bir yanında geniş müşteri ağına sahiptir. Tasarım ve koleksiyonlarını güncel tutarak daima yeni ve canlı ürünler sunmaktadır.

Günlük hayatta çoğu aktiviteleride Twister Jean ürünleri ile hayatın her alanında kullanım seçenekleri sunmakta. Ürünlerinde kaliteli kumaş seçimleri yaparak müşterinin sağlığını ve isteklerini düşünerek ürün üretimi yapmaktadır. Tişört modellerinde kumaş seçimlerini %100 pamuktan üretilen kumaşları tercih etmektedir. Pantolon modellerinde pamuk ve elestan karışımlı doğal ve hareket kolaylığı sağlaması için tercih ediyor. Ceket modellerinde pamuk ve elestan tercih eden bir marka. Müşteri kitlesini genişlemesine yardımcı olan beden özelliklerinin standart olmayıp büyük bedene de hitap etmesidir. S, M, L, XL, XXL gibi bedenleri gömlek, triko, sweatshirt gibi ürünlerde satış yaparken. Tişört gibi çok fazla tercih edilen bir üründe ise S bedenden, 5XL bedene kadar ürünleri müşterileriyle buluşturuyor. Ceket modellerinde S ve XL bedene kadar üretimler yaparken, pantolon bedenlerinde 29 bedenden 36 beden veya 42 beden arasında değişen ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Şort bedenleri ise 30 ila 38 arası tercih etmektedirler. En çok tercih edilen ürünleri arasında jean pantolon, ceket ve bazı kot gömlekler olurken model özelliği seçenekleri bakımından; taşlama, eskitme, yırtıklı, sade tasarımları tercih ediliyor. Renk olarak en çok satış yapan renkler siyah, mavi ve buz mavisi renkleri olarak listenin başlarında yer almaktadır. Ceket modellerinde taşlama, kamuflaj, eskitme, yırtık ve sade modeller tercih ediyor. Sweatshirt kendinen desenli dokulu, kamuflaj, kapitoneli ve kapüşonlu modelleri mevcut. Tişört baskılı, desenli, yazılı, yan dikişlerde fermuar detayları kullanırken yaka seçeneklerinde bisiklet yaka ve düğmeli yakaları revaçta. Gömlek modellerinde jean, keten kumaş türü kullanarak kırçıllı veya düz özelliklerini kullanıyor. Uzun kollu gömlek üretimi yaparken katlanabilir kol özelliği olan tişörtlere de yer vermektedir. Triko üretiminde dokulu, dokuma ve örgü, düz ve desenli modelleri kullanmaktadırlar. Şort modellerinde de bermuda, kot, kumaş, desenli şortlar üretmektedirler.

Twister Jean Erkek Giyim

Twister Jean Erkek Giyim olarak kombin yapma kolaylığı sağlayan ; jean, ceket, gömlek, tshirt gibi kıyafetlerin belki de en iyi üreticisi olan marka. Ürünlerinin geniş renk yelpazesi, farklı desende modelleri ile ön planda. Sokağın tarzını günlük hayatınıza yansıtmanız için çok güzel parçaları sunan Twister sizi fazlasıyla memnun edecek bir marka. Günlük hayatta giydiğiniz kot pantolonlar ceketler Twister ile sizi daha farklı kılar ve şık görünmenizi sağlar. Birbirinden çok model ve seçenekleri ile Twister size tarz olmanın tadını farklı şekillerde sunar.

Five Pocket

Five Pocket, erkek giyim sektöründe jean markası olup kot pantolon, kot ceket, kot yelek üretimi yapan kaliteli bir firmadır. Jean üretimlerinin yanında basic formlarda tasarlanmış tişört, sweatshirt modellerini de müşterilerine sunmaktadır. Kalıp seçimlerini regular fit ve slim fit ten yana kullanan marka bu sayede genç ve orta yaşta insanlara hitap ederek hedef kitlesini oluşturmuştur. Jean dışında farklı kumaş seçenekleri ile her sezon fit ve tasarım alanında geniş bir koleksiyonu müşterileri ile buluşturuyor. Tişört kumaşlarında pamuk karışımlı basic kumaşlar kullanırken sweat/kazak modellerinde pamuk ve akrilik karışımlı kumaşlar tercih edip kalite prensiplerini koruyarak vazgeçilmez bir giyim keyfi yaşatıyor. Pantolon modellerinde siyah, lacivert renkleri revaçta olurken tasarımında taşlama ya da yırtık olan modeller sade görünümlü modellere göre çok daha fazla rağbet görmektedir. Ceket kategorisinde deri ve kot olmak üzere iki gruba yarılan üretimler yapmaktadır. Pantolonların tasarımda farklı boyutlar tasarlayan firma pantolon rengi ile uyumlu detaylara yer vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına önem veren firma müşteri odaklı çalışmaktadır.

Five Pocket Jeans

Five Pocket Jeans markası fiyat alternatiflerini beraberinde, jean pantolon ve ceket bedenlerinde S, M, L, XL bedene uygun üretimler yapmaktadırlar. jeans pantolon ve ceket kumaşlarında %98.3 Pamuk %1.7 Likra karışımlı kumaşlar tercih eden firma tişört kumaşlarında %100 Pamuk kullanmayı tercih ediyorlar. Five Pocket, günlük hayatta kullandığımız; jean, ceket, kazak gibi kıyafetlerin kaliteli üreticiliğini yapan nadir markalar arasında yer almaktadır. Ürünlerinin geniş renk yelpazesi, farklı desende modelleri ve Slim fit tercih etmeyenlerin çok seveceği lacivert regular fit jean pantolon kalıpları ile kaliteden ödün vermeyen bir marka. Sokağın tarzını günlük hayatınıza yansıtmanız için çok güzel parçaları sunan Five Pocket müşterisini fazlasıyla memnun eden bir marka. Günlük hayatta giydiğiniz kot pantolonlar, ceketler Five Pocket ile tüketicilerini daha farklı kılmayı başarmıştır. Üretimini gerçekleştirdiği pantolon modelleri, tişört modelleri, deri ve kot ceket modelleri, yelek ve sweat modelleri sayesinde ürün çeşitliliği sayesinde birden fazla tarz kombinler çıkartmanızda olanak sağlamaktadırlar. Trenleri ve modayı takip ederek ilerlemesini sürdüren Five Pocket yeni sezon ürünleriyle her zevke hitap eden renk seçenekleri ve çeşitleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Her mevsim kullanım konforu sağlayan ürünler üreterek müşterilerin tercih edilme sebepleri arasında Kış aylarında vücut ısısını koruyan ve aynı zamanda sağlıklı kumaş karışımları kullanarak üretim gerçekleştirmektedir. Yaz aylarında ise vücudun nefes almasını sağlayacak daha ince ve pamuk karışımlı kumaşlar kullanarak müşterileri ile buluşturmaktadır.

Five Pocket Pantolon

Üretimini gerçekleştirdiği Five Pocket pantolon ve diğer ürünlerini birçok firma aracılığında müşterileri ile buluşturuyor. Coulfate ailesi olarak Five Pocket pantolon, tişört, ceket, yelek, sweat/kazak modellerini sitemizde Casual, Man In Black, Basic, Street Style gibi kategorilerilerimizde müşterilerimiz için kombin oluşturarak beğenilerinize sunuyoruz. Five Pocket pantolon ve diğer bütün ürünlerini incelemek için siz müşterilerimizi sitemizde bulunan ürün ve kombinleri kategorisine bekliyoruz.

Libero

Libero ayakkabı Konya kuruluşlu erkek ayakkabı markası olup üretimini gerçekleri ayakkabılarının stil sahibi erkekler için kombinlerini şık ayakkabılarla tamamlamalarının öncüsüdür. Kaliteden kesinlikle ödün vermeyen kaliteli ayakkabı üretimine önem veren marka ayak sağlığını tehdit eden maddeleri üretiminde kullanmamaya özen göstermektedir. Güvenilir bir marka imajı olan Libero ayakkabı müşteri tarzı ve ihtiyaçlarına odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Müşterinin ayak sağlığına önem veren Libero ayakkabı kaliteli üretimler yaparak müşteri memnuniyetinin kazanan bir markadır. Libero ayakkabı markası üretimde strateji olarak, estetik ve kaliteyi insanlara sunarak ayakkabı sektöründe tarz olmayı hedeflemektedir. Tasarım ayakkabıları ile kendisini şık ve konforlu hisseden, kendini önemseyen, tutkulu bir müşteri kitlesini hedeflemektedir. Ayakkabı üretimlerinde hakiki deri, suni deri, süet ve nubuk gibi maddelerden üretim yapmaktadırlar. Tabanlarında eva taban, düz eva taban, y. termo taban, kauçuk taban, jutlu poli taban vb. çeşitlerini kullanmaktadırlar. Model özellikleri birbirlerinden farklı olmak üzere; sade ayakkabı modelleri, tokalı ayakkabı modelleri, antik ayakkabı modelleri, hasır tabanlı ayakkabı modelleri, bağcıklı ayakkabı modelleri, bağcıksız ayakkabı modelleri, metal tokalı ayakkabı modelleri, ince ve kalın tabanlı ayakkabı modelleri ile müşterilerine ürün çeşitliliği ile isteklerini karşılamaktadır. Libero ayakkabı fiyatlarını coulfate.com adresinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Libero Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabıları üreten Libero ayakkabı modelleri içerisinde, corcik (tokalı makosen) ayakkabı, hasır tabanlı antik model, klasik ayakkabı model, gündelik ayakkabı modeli, kışlık bağcıklı bilekte bot modellerini üretiminde bulundurmaktadır. Libero ayakkabı güncel modayı ve trendleri takip ederek üretim yaparken kendine bir yenilik yaparak bağcıklı spor ayakkabı modelleride üretmeye başlamıştır. En çok rağbet gören Libero ayakkabı renkleri arasında kahverengi ayakkabı modelleri, yeşil ayakkabı modelleri, lacivert ayakkabı modelleri, bej ayakkabı modelleri, siyah ayakkabı modelleri yer almaktadır.

Bir dünya markası olma azmi ile çalışan Libero Ayakkabı bütün müşterilerinin memnuniyetini almayı hedeflemektedir. Ayakkabılar hem bir moda öğesi olarak hem de tüm gün ayakta duran yoğun tempolu şehir insanları için konfor öğesi olarak büyük önem taşıyor. Ayakkabı seçerken kullanılan deri, nubuk, süet kumaş ve renk seçenekleri ile modeline bakarken, aldığınız klasik ayakkabının konforuna da büyük önem vermelisiniz. Libero Ayakkabı, şıklıktan ödün vermeden sizi uzun toplantı saatleri boyunca ve şehrin zor sokaklarında konforlu tutmasını sağlıyor. Klasik ayakkabı modelleri, şıklıklarının yanı sıra, girdiğiniz her ortamda sizi yansıtıyor olacaklar. Fark edilmek isteyen her erkek klasik bir ayakkabı modelinin, girdiği ortamda fark edildiğini bilerek gardırobunda klasik, loafer, oxford, deri, nubuk ve süet ayakkabılara mutlaka yer açıyor. Libero, ayaklarınızı emanet ettiğiniz ayakkabıları en iyi şekilde üreten bir marka. Şehrin yüksek katlı plazalarında çalışsanız bile, sokaklarının size her an sürpriz yapacağını bilerek en doğru ürünü satın aldığınıza emin olmanız gerek. Coulfate ailesi olarak ayakkabı markasında Libero Ayakkabı' yı seçerek stil danışmanları tarafından oluşturulan kombinleri taçlandırarak hemen hemen bütün giyim kategorisinde kullanarak siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Cleysmen

Cleysmen erkek ayakkabı markası Türkiye menşeli firmadır. Çeşit çeşit model ve renkleri ile her zaman yanında olan Cleysmen ayakkabılar girdiğiniz her ortamda fark edilebilmeniz için yanınızda olacaktır. Yaz ve kış sezonlarında mevsime uygun özellikte modeller üretmektedirler. Hakiki deri, suni deri, süet, nubuk özellikli ayakkabı üretimi yapan firma ayak sağlığını olumsuz etkileyecek maddeleri üretimlerinde kullanmamaya özen göstererek kaliteli üretim yapmaktadır. Müşteriyi düşünen ve müşterinin zevkine uygun üretim yaparak güvenilirliği kazanmıştır. Ayakkabılar gün içerinde her zaman yanımızda olan parçalardandır. Üzerimize aldığımız ceket veya gömlek gibi sıcak mevsimlerde çıkartamayız ya da üşüdüğümüzde üzerimize alamayız. Bu nedenle seçtiğiniz ayakkabının modeli kadar konforuna da büyük önem vermelisiniz. Cleysmen Ayakkabı hem şıklıktan hem de konfordan ödün vermez.

Cleysmen Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı üretiminde zengin model seçenekleri ve kaliteli, geniş materyaller kullanan Cleysmen Ayakkabı Modelleri olarak; gündelik ayakkabı, klasik ayakkabı, spor ayakkabı, laofer ayakkabı, oxford ayakkabı, makosen ayakkabı, corcik ayakkabı gibi bir çok ayakkabı modeli üreten firma çeşitli ayakkabı modelleri ile müşterilerine hemen hemen her yerde giyilebilir, bol seçenekli ürün sunmaktadır. Model özellikleri bakımından da zengin güçlü tasarımları ile de büyük bir tasarım ağına sahip olan Cleysmen Ayakkabı firması; bağcıklı ayakkabı modeli, Tokalı ayakkabı modeli, Metal tokalı ayakkabı modeli, Kemerli ayakkabı modeli, metal kemerli ayakkabı modeli, bağcıksız ayakkabı modeli gibi bir çok ayakkabı modeli üreten firma, tasarım ayakkabılarını müşterileri ile buluşturuyor. Büyük bir renk ağı olan markanın en çok rağbet gören ayakkabı renkleri arasında siyah, lacivert ve kahverengi tonları yer almaktadır. Sezonun - yılın trendlere ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun üretim yapan Cleysmen Ayakkabı firması ayakkabı tabanlarında Pvs, Poli Eva başta olmak üzere konforlu ayakkabı tabanları kullanarak müşterinin ayak sağlığını koruyacak formda üretimler yapmaktadır.

Cleysmen Ayakkabı

Kaliteli yumuşak deriden üretilen bir çift ayakkabı her erkeğin kurtarıcısıdır. Özel günlerde kullanmak için, yüksek kaliteli materyallerden üretilen, bağcıklı, bir çift oxford model ayakkabı için gardıroplarınızda her zaman bir yer açmalısınız. Bir erkeğin dolabında bulunması gereken şık ayakkabılar listesinin en başında geliyor. Diğer taraftan, hafta sonu tatillerinde uzun süreli konforu yaşamak isteyen erkeklerin ise ayak yapısına ve kullanım alanına uygun bir çift spor ayakkabı günün her saatinde rahatlığı hissedebileceği ergonomik ayakkabıyı cleysmen ayakkabı sunmaktadır. Erkek modası, kadın modasına nazaran daha az oranda ürün ve modele sahiptir. Sokakta, iş yerinde her hangi bir yerde nerede olursanız olun bulunduğunuz her alanda daima bir tarz yarışı ve bir "en" vardır. Bu anlamda kaliteli, şık ve doğru seçilmiş bir ayakkabı, bir erkeğin tarz olma yarışında tarzını farklı boyutlara taşıyarak "en" imajını almayı sağlamaktadır. Yumuşak ve kaliteli deriden üretilmiş laofer ayakkabı modelleri; gündelik şık bir giyimde tarz parçalar ile buluştuğunda harikalar yaratacak bir ayakkabı modeli ve her erkeğin kurtarıcısıdır. Coulfate ayakkabı kategorisininde birbirinden farklı erkek ayakkabı modelini ve ya kombin oluşturulmuş ayakkabıları hemen inceleyebilirsiniz. Kombin ile ya da tek parça halinde satın alma seçeneklerinden faydalanarak beğendiğiniz modele - kombine kolayca sahip olabilirsiniz.

Fossil

Fossil markası kaliteli erkek deri kemer ve cüzdan üretimi yapan bir markadır. Kaliteli hakiki deri veya insan vücuduna zarar vermeyen suni deri tercihleri ile yumuşak deri, sert deri, kalın ve ince boyutlarına göre değişkenlik gösteren materyaller kullanarak fonksiyonel yapıda birçok ürün modelleri ile müşterilerinin beğenisine sunmakta. Kaliteli ve estetik kemer üretimleri ile tarzını dışa yansıtmak isteyenler için geniş ürün seçeneklerine sahip kendini yenileyen ve trendleri takip eden bir firmadır. Tüketici odaklı üretimler yaparak müşterilerinin ihtiyaç ve zevklerini araştırarak tasarımlar yapılıyor daha sonra üretime geçiliyor. Zayıf erkek kategorisinden, göbekli erkek kategorisine kadar geniş beden seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Kemer modellerinin uzunlukları 110 cm, 115 cm, 120 cm, 125 cm, 130 cm, 135 cm olmak üzere satışa sunuluyor. Parlak yüzeye sahip Fossil kemer modellerinin yanı sıra mat yüzeye sahip Fossil kemer modelleri de yoğun talep görüyor. Dayanıklı ve kullanışlı cüzdan modellerinde de kişiye kendini özel hissettiren tasarımlara yer vermektedirler. Kemer modellerinde ve cüzdan modellerinde geniş bir renk yelpazesi olan markanın farklı renk seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta oldukça başarılılar.

Fossil Kemer Modelleri

Vazgeçilmez aksesuarlar arasında olan Fossil kemer modelleri, zamansız, şık detayları ve stile kattığı rahatlıkla dikkatleri üzerine çeker. Firmanın dikkat çeken kemer modelleri arasında en çok kullanılan modeller arasında sade ince kemer, örgülü ince kemer yer almaktadır. Bu modellerin yanı sıra dokulu kemer modelleri, desenli kemer modelleri, desensiz kemer modelleri, parlak modelleri, kemer modelleri, mat kemer modelleri, düz kemer modelleri, kalın kemer modelleri, ince kemer modelleri gibi zengin bir kemer koleksiyonları bulunmakta. Erkekler için şık ve dayanıklı tasarımları ile dikkat çeken Fossil kemer modelleri uygun fiyatları ile kaliteyi ucuz bir şekilde satın alma kolaylığı sunuyor.

Fossil Kemer

Estetik çizgilere önem veren Fossil Kemer gündelik ve özel günlerde erkeklerin en vazgeçilmez aksesuarları arasında olan kemerlerin tasarımlarında zarif işçilik ile üretimlerini devam ettirmektedirler. En çok tercih edilen kemer renkleri arasında lacivert, siyah ve kahve yer almaktadır. Bordo ve mavi renklerininde mevcut olduğu kemer renkleri arasında yer almaktadır. Örgülü kemer modellerinde mavi yada lacivert renkleri ile bordo gibi iki rengi harmanlayarak güzel uyumu yakalayan firma yeniliklere açık ve denemekten kormayan bir erkek kemer markası olmaya devam etmektedir. Herkese ve her tarza göre tasarımlar bulmak mümkün. Takım elbiselerin olmazsa olmaz en şık tamamlayıcı erkek kemer modellerinden, çeşit arasından size sadece belinize en uygununu seçmek kalıyor. Jean pantolonlarla kullanıldığında rahatça hareket etme imkanı sunan erkek kemer modelleri, kalın, ince, metalik aksesuarlı ya da renk renk, sade tüm bu seçenekler arasında hemen hemen her tarza uygun kombinleyebileceğiniz bir model bulabilirsiniz.

Maracana

Maracana, erkek giyimin en önemli ve vazgeçilmez parçalardından olan erkek blazer ceketin üretimini gerçekleştiren ve müşterileri ile buluşturan bir markadır. Kalıp alanında güncel modayı takibe alarak Slim fit kalıp kullanmaktadır. Bu sebepten dolayı hedef kitlesi genç ve genç kalmak isteyen tüm erkeklere hitap etmektedir. Kaliteli kumaşlar tercih ederek uzun ömürlü kullanım sunan Maracana üretimin de kullandıkları ceketlerin kumaşlarında pamuk özellikli kumaşları tercih etmektedir. Kalıpları Slim fit olmak üzere beden aralıkları zayıf bireylerden, göbekli bireylere kadar geniş bir beden skalasına sahiptir. Skalada 46 beden, 48 beden, 50 beden, 52 beden, 54 beden ve 56 beden Blazer ceket modelleri mevcut bedenleri üretilmektedir. Her mevsim sezonun trendlerine uygun tasarım ve üretim yapan firma Blazer ceket renklerin de seçici davranarak trend renkleri kullanmaya özen göstermektedir. Tasarımlarında kumaşlarının renkli ip karışımlarına yer veriyor ve bu sayede ortaya oldukça iddialı Blazer ceket modelleri çıkarıyorlar. Detaylara önem veren Maracana farklı renk kombinasyonları ile seçtiği desenli Blazer ceket astarları ile müşterilerine ayrıcalıklı ve özel hissetelerini sağlıyor. Müşteri odaklı çalışan Maracana müşterilerinin beğenileri ve ihtiyaçlarını analiz ederek tasarım ve üretim yapmaktadırlar.

Maracana Blazer Ceket Modelleri

Tasarım ve üretimini kendileri gerçekleştiren Maracana Blazer Ceket Modelleri arasında yazlık ve kışlık olarak ikiye ayırabiliriz. Mevsime uygun üretimler yaparak müşterilerin ihtiyaçlarına uygun hareket eden firma kış ayalarında seçtikleri pamuk ve polyester karışımlı kumaşları kullanmaktadırlar. Yaz aylarında viskon ve pamuk karışımlı kumaşlar kullanmaktadırlar. Ayrıca yaz aylarında yarım astar kullanarak Blazer ceketleri hafif ve konforlu bir ceket haline dönüştürüyorlar. Kış aylarında vücut ısısını koruması açısından, yaz aylarında da vücudun nefes almasını terlemeyi önlemesi için titiz seçimler yapmaktadırlar. Model özellikleri bakımından da zengin bir model stoğu olan firma ceketlerinde erkek yaka formunda, tek düğmeli, 1 düğmeli, 3 cepli ( göğüste, sağ ve sol beden bel hizasında kapaklı cep), yaka kısmında metal rozet detayı, ceketi ile uyumlu ve desenli cep mendili detayları ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Ceket astar seçimler sadenin yanı sıra desenli ve her biri farklı renklerde uyumu yakalayarak müşterilere farklı bir deneyim sunmakta. Yaka cep mendillerini de iç astar kumaşı ile aynı çalışarak Blazer ceketlere farklı bir boyuta taşıyorlar

Maracana Blazer Ceket

Erkek giyimde zamansız şıklığı yakalayacağınız en rahat erkek ceket, blazer ceket dikkat çeken şık ceketler, Maracana Blazer Ceket kalitesiyle kombinlerinizi taçlandırıyor. Özgün tasarımları ve kaliteleriyle dikkat çeken erkek ceket modelleri; günlük hayatta ve özel günlerde her daim yanınızda olmayı bekliyor. Düz modellerin yanı sıra çizgili, kareli gibi farklı desenleriyle dikkat çeken şık ceketler, Maracana kalitesiyle kombinlerinizi mükemmelleştiriyor. Birbirinden stil erkek ceket modellerini dilediğiniz pantolonla uyumlu hale getirerek tarzınıza en uygun kombinleri oluşturabilirsiniz. Erkek giyim modasının olmazsa olmazı olan ceketler; ofisinizde, hafta sonu gezinizde, en özel günlerinizde tarzınızı ortaya çıkarıyor. Birbirinden şık tasarım ceketler, Coulfate'te sizleri bekliyor.

Costumen

1980' li yıllarda pantolon satışı ile adım attıkları kıyafet sektöründe başarıyı yakalayan Costumen markası, 2010 yılında erkek giyimine yeni bir bakış açısı getirerek sektörde çıkış yapmayı başardı. Özgün bir tasarım çizgisi olan markanın oluşturduğu moda algısı ile stil sahibi bir çok erkek Costumen akımına kapıldı. Sadece Sadece Türkiye de değil dünyanın da bir çok yerinde de ürünlerini satıyor ve ürettiği ürünleri ile daha da çok güçlenmeye devam ediyor. Slim fit kalıp kullanarak üretim yapan erkek giyim markası gençlere ve genç hissetmek isteyen kitlelere hitap etmektedir. En küçük beden den istediğiniz bedene kadar özgürce kalıp seçmekte yardımcı olacak kalıp beden ölçüleri ile müşterilerine aradıkları ürünü ve bedeni bulmalarında seçenekler sunmakta. Pantolon, Blazer ceket, kaban ve takım elbise (ceket, yelek, pantolon) ürünleri ile günden güne daha orijinal daha özgün tasarımları müşterilerine sunmakta.

Costumen Blazer Ceket

Özel tasarımları olan Costumen Blazer Ceketler de farklı renk seçenekleri sunarken beden ölçülerinde de 46 bedenden 56 bedene kadar beden seçenekleri sunmakta. Blazer ceket kumaş seçimlerinde polyester, viskon, elestan karışımlı kumaşlar tercih etmekte. Markanın en çok rağbet görülen blazer ceket renkleri arasında hardal ve bordo renkleri yer almaktadır. Bunun yanında desenli ekose blazer ceketler en dikkat çeken ceketleri arasında.

Costumen Pantolon Modelleri

Her sezon birbirinden farklı ürün tasarımlarını müşterileri ile buluştururken Costumen Pantolon Modelleri arasında desenli olduğu kadar sade klasik giyinmeyi seven erkekler için de geniş model seçenekleri mevcut. Marka ile özdeşleşmiş ekose ve kazayağı desen tasarımların da büyük ilgiyi toplamayı başarmıştır. Ürünlerinde kullanmış olduğu kumaşlarını özenle seçerek vücut sağlığını tehdit etmeyen kumaş seçimleri yapmaktadır. Pantolon kumaş seçimlerinde pamuk ve polyester karışımlı kumaşlar tercih etmektedirler. Pantolon bedenlerinde 40 bedenden 50 bedene kadar ölçü tablosu sunarken, 46 boydan 56 boya kadar iç bacak uzunluğu ile istenilen uzunlukta pantolon seçenekleri sunmakta. Dar paça ve boru paça seçenekleri ile de müşteriyi kendi zevkine bırakarak ürün seçiminde serbestlik sunmakta.

Costumen Kaban Modelleri

Dış giyimin en önemli parçası olan kabanlarda büyük titizlik sonucunda Costumen Kaban Modelleri için yün ve kaşmir karışımlı kumaşları tercih eden bir firma. Kaban astarlarını ipek astar olarak seçerken renk seçimlerini kabanın kumaşına kontrast oluşturacak şekilde seçerek iç detay tasarımlarına kadar özgünlüklerini korumaktadırlar. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hareket ettikleri kadar ihtiyaçları dışında zevklerine de hitap eden bir firma. Slim fit kalıp kullanarak 46 bedenden 56 bedene kadar beden seçenekleri sunmakta. Düz, kazayağı desenli, normal yaka, fermuarlı çıtçıtlı, erkek yaka ve ya kürklü yaka modelleri ile müşteriye geniş model seçenekleri sunmakta.

Costumen Takım Elbise Modelleri

Takım elbise ürünlerinde de polyester, viskon, elestan karışımlı kumaşlar tercih etmekte. Mevsime ve sezonun trendlerine uygun tasarımları üretime geçiren firma; yaz aylarında vücudun nefes almasını sağlayacak terlemeyi önleyecek, kış aylarında da vücut ısısını kaybettirmeyen kumaşlar tercih etmekte. Kış aylarında siyah, haki, camel renkleri rağbet görürken yaz aylarında bordo, gri ve mavi renkleri ile parlamıştır. Takım elbise de de Slim fit kalıp kullanan marka, takım elbise beden aralıkları 46 bedenden 56 bedene kadar beden seçenekleri sunmakta. Takım elbise de renk skalasıda oldukça zengin olup en çok rağbet görülen takım elbise renkleri arasında bordo, gri, camel renkleri yer almakta. Erkek giyimde zamansız şıklığı yakalayacağınız en rahat erkek ceket, şık kaban, Costumen kalitesiyle kombinlerinize bambaşka bir hava getiriyor. Özgün tasarımları ve kaliteleriyle ceket modelleri; günlük hayatta ve özel günlerde her daim yanınızda olmayı bekliyor. Düz modellerin yanı sıra kazayağı desenli, kareli gibi farklı desenleriyle dikkat çeken şık ceket ve kaban, Costumen kombinlerinizi mükemmelleştiriyor. Birbirinden stil erkek ceket modellerini dilediğiniz pantolonla uyumlu hale getirerek tarzınıza en uygun kombinleri oluşturabilirsiniz. Erkek giyim modasının olmazsa olmazı olan ceketler; gündelik giyimde, hafta sonu gezinizde, en özel günlerinizde tarzınızı ortaya çıkarıyor. Erkekleri hedef alan Costumen ceket ve kaban modelleri uzun yıllar gardırobunuzun ve planlarınızın vazgeçilmez favori parçası olacak. Birbirinden şık tasarım ceketleri, Coulfate'te sizleri bekliyor.

Bay Şapkacı

Bay Şapkacı

Türkiye'nin şapka firması olan Bay Şapkacı 1996 yılında Mehmet Temel tarafından kurulmuştur. Şapka ustaları ile beraber çalışan firma sektörde farkındalık yaratacak şekilde eksiklikleri giderip her geçen gün kendini geliştirerek marka olmayı başarmıştır. Bay Şapkacı erkek, kadın, çocuk şapkaları üretmektedir. Geniş bir kitleye ulaşmış olan firma yüksek kalitede ürünler tasarlayıp üretimini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Türkiye de bir çok markalara koleksiyonlar hazırlayıp tedarikçi firma olarak kendi markaları ile hizmet vermeye devam etmektedirler. Sadece Türkiye ile kalmayıp Dünya ülkelerine de şapka ihracatı yapmaktadır. Şapka ve aksesuar alanında tanınmış bir marka olan Bay şapkacı ilk gün ki özveri ile kaliteli, özgün ve güncel tasarımlar yapmaya devam etmektedir.

Bay Şapkacı Şapka Modelleri

Ürün yelpazesi kitlesi kadar geniş olan Bay Şapkacı Şapka Modelleri arasında kep şapka, fötr şapka, kasket şapka, hasır şapka, bermuda şapka, plaj şapkası, geniş kenarlı şapka, kadınlar için özel olarak takım plaj çantası ve şapka üretimi yapmaktadır. Model özellikleri ile de özgün şapka tasarımlarının arasında; ekose desenli, sade, kot kumaş, yün dokulu veya dokulu olarak üretimlerini yapmaktadır. Erkekler tarafından en çok tercih edilen renkler arasında gri, siyah, lacivert renkleri yer alırken, kadınlar için modellerde farklılık göstererek hasır şapka, kırmızı kep, siyah kep şapka tercih edilmekte. Çocuklar için özel desenli rengarenk yumuşak dokulu figür ve rakamlı baskılı şapka, yazılı şapka modelleri mevcut. Vücut sağlığını tehdit etmeyen malzemeleri kullanmaya dikkat eden firma, şapka modellerinde pamuk, polyester, hasır, yün ve keten karımışlı malzemeler kullanmaktadır.

Bay Şapkacı Kasket

Kaliteli ve dayanıklı birçok tasarım ve özellikte şapka modelleri sunan Bay Şapkacı kasket şapka fiyatlarında da bir o kadar uygun fiyata bulunabilir kılmıştır. Zengin renk seçenekleri ile müşterilerinin aradığı rengi bulma imkanı sunuyor. Sadece standart ölçülerde değil 57 cm, 58 cm, 59cm ve 60 cm gibi ölçüleri ile tüketicilerin ölçülerine uygun şapkaları sunmakta. Güvenilir marka imajı olan Bay Şapkacı müşterilerinin ihtiyaçlarına ve zevklerini hedef alarak, modaya uygun üretim yapmaktadır. Bay Şapkacı, hayatı kolaylaştıran ergonomik yapıda birçok ürün, birbirinden farklı modeller de şapkalar müşterilerine ayrıcalıklı bir kullanım konforu sunuyor. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri siz tarz sahibi erkeklere sunan bay şapkacı kasket, fötr, kep, hasır, plaj vb. modelleri ile sizi adeta büyüleyecek. Hemen hemen her tarza uygun atkı ve şapka modelleri ile kombininizi taçlandırmanıza ve çok daha tarz parçaları bir araya getirerek günün en şık erkeği olmanıza yardımcı olacaktır. Kesimleri ile büyüleyen ve kaliteli kumaşlar kullanan bay şapkacı ile oluşturulan ürünler tam da size göre. Kış aylarında sizi hem soğuktan koruyacak hem de stilinizin vazgeçilmez parçaları haline gelecek bu ürünleri mutlaka incelemenizi ve kombininizi mutlaka tamamlamanızı öneriyoruz.

Dynamo

Türkiye de giyim sektöründe gündelik giyim tarzının öncü üreticilerinden olan Dynamo, kadın ve erkek dış giyim kıyafetleri üretmektedir. Kalite den ödün vermeyen kadın ve erkek kıyafetlerinin modern tasarımlar ile buluşturarak özgün bir imaj ile tercih edilen markalarındandır. Günlük hayatta rahat ve ergonomik şıklığı yakalamakta yardımcı olan Dynamo tüm ürünlerinde kaliteli ve modern bir anlayış benimsemiştir. Mont, Kaban, Bomber Ceket, Kazak, Kot Ceket, gömlek, Sweatshirt, Deri ceket, Yelek ve Palto gibi dış giyim kıyafetleri üreten firma müşterilerini ihtiyaçlarına ve zevkine uygun bir çok modelle buluşturuyor. Modern erkek ve kadınlara hitap eden marka, kaliteli ürün hassasiyeti bakımından tercihler arasında yer alıyor. Sadece Türkiye' de değil çeşitli dünya ülkelerine de kendi markaları ile koleksiyon hazırlayıp ihracatını yapmaktadır. Trendleri takip eden firma daima kendini güncel moda ile iç içe yenilikçi düşünen bir ekip ile yoluna devam etmektedir.

Dynamo Ceket Markası

Keskin hatlı tasarım özellikli ceket ve kaban modelleri ile dikkatleri üzerine çeken Dynamo Ceket Markası tasarım ürünlerinde Kapüşonlu mont, kürklü kapüşonlu mont, kapitone detaylı deri ceket, armalı bomber ceket, körüklü cep detaylı ceketleri ile farklılıklarını kendi alanlarında ispatlamış bir marka. Tasarımda sınır tanımayan, sonsuz renk yelpazesi ile dayanıklı kaliteli kumaş seçimleri, güvenilir ve dünyaya açılmayı başarmış, kendini kanıtlamış bir markadır. Kumaş seçimlerinde hassas seçimler yapan firma astarlı ceketlerde astar seçimini pamuk ve polyester karışımlı seçerken dış kumaş seçimini % 100 pamuk kumaş kullanmaktadır. Her bir ürüne erişimi kolay olan firmanın her bedene de ulaşabilmek bir o kadar kolay. S bedenden 2 XL bedene kadar uygun beden seçenekleri sunmakta. Kış mevsimine uygun tasarım ve üretim yapan firma kış aylarında vücut sıcaklıklarını koruyan montlar, ceketler, kabanların tasarım ve üretimini yapmaktadır. Renk ve beden ağı geniş olan markanın model özellikleri bakımından da oldukça zengin bir ürün ağına sahip. Dış giyim için oldukça rahat malzemeler kullanan Dynamo Ceket Markası müşterilerine kaliteli ve ergonomik bir kullanım sunmakta. Dış aksesuarlarına da önem veren marka üretim yapılan ceket modellerinde metal kuş gözü, metal fermuar, metal aksesuar, metak kemer tokaları ile ürünlerinin model özelliklerini zenginleştirmekte.

Dynamo Ceket

DYNAMO , günlük hayatta kullandığımız ceketlerin belki de en iyi üreticisi olan marka. Ürünlerinin geniş renk yelpazesi, farklı desende modelleri ön planda. Sokağın tarzını günlük hayatınıza yansıtmanız için çok güzel parçaları sunan Dynamo ceket sizi fazlasıyla memnun edecek bir marka. Günlük hayatta giydiğiniz ceketler DYNAMO ile sizi daha farklı kılar ve şık görünmenizi sağlar. İş yerinizde, okulda, sokakta , kısacası heryer DYNAMO rahatlığını ve şıklığını kullanabilirsiniz. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp alışverişleri kolay ve keyifli hale getirir. DYNAMO dış giyim konusun da kaliteli ve güvenli bir marka olup size tarz olmanın tadını farklı şekillerde sunar.

The Man

The Man markası pantolon ve şort üretimi yapan erkek giyim markasıdır. The man erkeklere hitap eden ve erkeklerin ihtiyaçlarına uygun güncel ve yenilikçi tasarımlar yapan bir firmadır. Hedef kitlesi genç ve orta yaş, özellikle genç hisseden görünümüne önem veren, trendleri takip eden bütün tarz sahibi erkeklere hitap etmektedir. Pantolon ve şort üretiminde kaliteli kumaş seçimleri yaparak tasarım alanında kendini her geçen gün yenileyen bir firmadır. Kot ve gabardin kumaşları en çok tercih edilen, rağbet gören ürünleri arasındadır. Vücut sağlığına önem veren The Man markası, kumaşlarında da titiz seçimler yaparak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kumaş malzemeleri seçimlerinde Pamuk ve Likra karışımlı su geçirmez kumaş özellikli gabardin kumaşlar kullanarak üretim yapmaktadır. Şort kumaş malzemeleri seçimlerinide Pamuk ve likra karışımlı kot şort ve kumaş şort modellerinden yana yapmaktadır. Slim fit kalıp kullanarak pantolon trendlerine uygun tasarımlar yapmaktadır.

The Man Pantolon Modelleri

Sektörde en iyi pantolon ve şort üretimi yapmayı hedefleyen The Man Pantolon Modelleri arasında kot ve gabardin kumaşları ile üretim yapmaktadır. Her mevsim sezona uygun modeller üreterek müşterinin ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun modellerde pantolonları satışa sunmaktadırlar. Kış aylarında vücut ısısını kontrollü koruma sağlayan kumaşlar seçerek üretimini gerçekleştirmektedir. Yaz aylarında ise hem pantolon hemde şort modellerinde vücudun hava almasını sağlayan kumaş çeşitleri arasından seçimler yapmaktadır. Konforlu ve oldukça ergonomik yapıda üretilen pantolonları kullanıcının rahat etmesine odaklı üretimler yapmaktadırlar. Beden ölçüleri tablolarında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Müşterilerine sundukları beden ölçü tablosu ile her bedenden müşteriye ulaşmaları da bu sayede çok kolay bir hal almıştır. Pantolon beden ölçüleri 42 bedenden 44 beden, 46 beden, 48 beden, 50, beden, 53 ve 54 bedene kadar geniş bir pantolon beden tablosuna sahiptirler. Şort beden ölçülerinde de 40 bedenden, 42 beden, 44 beden, 46 beden, 48 beden, 50 beden, 52 beden, 54 beden, 56 beden ve 58 bedene kadar şort beden tablosuna sahiptirler. Beden tablosu kadar The Man Pantolon Modelleri geniş bir renk skalasını müşterilerine sunmakta. Pantolon modellerinde siyah, açık mavi,, buz mavisi, lacivert başta olmak üzere bej ve yeşil gibi bir çok renk pantolon modellerine yer vermektedirler. Şort modellerinde de en çok tercih edilen ve rağbet gören renkler arasında buz mavisi şort, lacivert şort ve beyaz şort yer almaktadır.

The Man Pantolon

The Man ürünleriyle tarz ve iddialı kombinler oluşturmanızda yardımcı olacak Jean ve Chino pantolon seçenekleri ve şort seçenekleriyle Coulfate'te. Yeni sezon The Man pantolon ürünleriyle her zevke hitap eden renk seçenekleri ve çeşitleri ile gözleri doyuruyor. Gündelik tarzda kombinlerinizde vazgeçilmez bir konfor sunan The Man kumaşı ve stili ile hem rahat hissettirecek hem de tarzınızdan ödün vermeyecek. Erkekleri hedef alan The Man pantolon ve şort modelleri uzun yıllar gardırobunuzun ve planlarınızın vazgeçilmez favori parçası olacak.

Eros

Eros markası, erkek iç giyim ve pijama sektöründe Türkiye'nin öne çıkan; atlet, boxer, slip, külot ayrı zamanda kadın ve erkek pijama üretimini gerçekleştiren konforlu ve kaliteli markalar arasındadır. İnsan sağlığını tehdit etmeyen malzemeler seçerek erkek boxer, slip, külot üretiminin yanı sıra erkek ve kadın pijama üretimi yaparak kaliteli işler ortaya koymuş bir firmadır. Üretimlerinde; Modal lif özelliklerini ürünlerinde kullanmaktadır. Tamamen doğal kuru ve yaşa dayanıklı, doğal lifler içeren kumaşlar ile nemden koruma özelliği, sıcak ve rutubetli mevsimlerde konforlu kullanım sunmakta. Modal lifin yanı sıra kumaş malzeme özelliklerinde; pamuk, ipek, penye ve saten kumaşlardan üretim yapmaya özen göstermektedir.

Eros Atlet Modelleri

Konforlu kullanım sunan Eros Atlet Modelleri içerisinde siyah ve beyaz ana renkler içermektedir. Atlet modellerinde normal atlet ile sporcu atletleri çeşitleri mevcuttur. Kaliteli malzemeler kullanarak müşterinin vücut ısısını koruyan ve vücudun hava almasını sağlayan kumaş özellikleri ile üretim yapmaktadır. Kalıpları Slim fit modeller ile trendler ve müşterilerin ihtiyaçlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir. Ürün kalıp ölçülerinde S bedenden M beden, L beden, XL beden ve XXL bedene kadar ürün beden çeşitliliği sunmakta.

Eros Baksır Modelleri

İç giyim hususunda kaliteyi ve konforu hissetmek ön planda olması gerektiğinin bilincinde olan Eros, Eros Baksır Modelleri içerisinde istenilen ölçüde nefes alabilen ve ergonomik boxerlar üreterek yerine getiriyor. Pantolon ya da şort giydiğinizde iç çamaşır izi belli etmeyen ürün ve geniş model ağları içerisinde konforlu kullanım sağlıyor. Slim fit kalıp özelliği kullanarak bedenini saran, esnek ve rahat boxer modelleri ile günlük hayatınızda hemen hemen her alanda kullanılabilecek formda boxerlar kaliteli zaman sunmakta. Geniş beden öçü tabloları ile de hemen hemen bütün yetişkin erkek kitlesine hitap etmektedir. S bedenden 2XL bedene kadar müşterilerine ürün bedenlerinde kolay erişim sağlamakta. İnce şeritli, kalın şeritli boxer, çizgi desenli şerit boxer, rahat paçalı iç çamaşırları sunmaktadır. İç çamaşırı modellerinde daima yenilikçi ve en kaliteli malzemelerin kullanması sayesinde müşterisinden daima tam not alan bir markadır. Geniş beden ve model seçenekleri ile tüketicinin her alanda aradığı iç giyimi bulabilme imkanı sunmaktadır. Müşterilerini önemseyen marka profili ile istenen rahatlıkta üretimler yaparak tamamen canlı vücudu saran iç çamaşırı modelleri üretmektedir.

Eros Slip Modelleri

Hareket etmeyi engellemeyen terleme sorunu ile karşılaşmayı en aza indiren Eros Slip Modelleri arasında ince lastikli slip, flu slip, hijyenik kumaşlar tercih ederek üretim yapmaktadırlar. Şort giymeyi tercih edenler, pantolonun içerisinde bacaklarını sıkan boxerlar yerine slip modelleri pek çok erkeğin ihtiyacını karşılıyor. İster gündelik kombinlerinizin, ister iş hayatında takımlarınızın içerisine, istersenizde spor yaparken bedeninizi saran esnek ve yumuşak dokuları ile konforlu kullanımı hissedebilirsiniz. Pamuk ve modal doğal liferden üretim yapan firma konforlu kullanım ve kaliteli zaman geçirme garantisi sunmakta. S bedenden XXL bedene kadar geniş beden ölçüleri sunmakta.

Eros İç Çamaşırı

İç giyim ürünlerinden Eros İç Çamaşırı, rahatlığından ödün vermek istemeyen erkeklerin favorisi konumunda. Tek renk ve pamuklu kumaştan üretilen modelleri ile göz dolduruyor. İç giyimde konfor ve rahat olmak biraz daha ön plana çıkıyor. Pantolon ya da şort giydiğinizde rahatsız eden ya da kıyafette iç çamaşır izi belli etmeyen ürün modelleri ile konforlu kullanım sağlıyor. Diğer yandan Eros Boxer’ın yanında, atlet modelleri ve ürün seçenekleriyle Coulfate’te.

DRS

DRS markası 2011 yılında sektöre adım atmış olup kurulduğu günden bu yana güncel ve daima müşterilerin ihtiyaçlarına odaklı üretim yapan Türkiyenin erkek gömlek sektöründe üretim yaparak önde gelen firmalarından biridir. Genç ve yetişkin tüm erkeklere hitap eden ve ihtiyaçlarını karşılayan marka kaliteli ve konforlu üretimleri ile erkek gömlek alanında kendilerini daima güncel tutmayı başarmış bir markadır. Kaliteli kumaş tercihleri ile müşterilerin güvenilirliğini kazanmış bir markadır. Geniş bir renk skalasına sahip olan DRS gömlekleri, bir çok zevke hitap etmektedir. Slim fit kalıplar kullanarak gençlerin ilgisini üzerlerine çekmeyi başarmışlardır. Klasik gömlek, Kısa kollu gömlek, oduncu gömlek üretimleri ile hedef kitlesiniz her geçen gün arttırmaktadır. Model çeşitliliği ile müşterilerin gözlerini doyuruyor ve ihtiyaçlarına uygun aranılan modellerde özelliklerde ürünleri müşterilerine sunmaktadırlar. Gündelik giyim, sokak giyimi ve özel günler için rahatlıkla istenilen beden ölçülerinde ve model özelliklerinde gömlekler bulmak çok kolay.

DRS Gömlek Modelleri

Mevsime uygun tasarımları ile geniş renk sakalası bulunduran DRS Gömlek Modelleri arasında Beyaz Slim fit erkek gömlek, siyah Slim fit erkek gömlek, Pembe Slim fit erkek gömlek, mavi Slim fit erkek gömlek, bordo Slim fit erkek gömlek gibi birçok renk ve modeller de Slim fit erkek gömlek modelleri sunmakta. Slim fit kalıp kullanan firma her sezon farklı tasarımaları müşterileri ile buluşturmaktadır. Kumaş model özelliklerinde geniş motif ve desen tasarımlarına sahip olan Drs gömlek modelleri ile müşterilerin aradığı desen de ürünler bulmayı kolaylaştırıyor. Gömlek modelleri arasında; sade gömlek modelleri, dokulu gömlek modelleri, kendinden desenli gömlek modelleri, noktalı gömlek modelleri, desenli gömlek modelleri, kareli gömlek modelleri, ekoseli gömlek modelleri, çizgili gömlek modelleri, desensiz gömlek modelleri gibi bir çok gömlek tasarımları mevcut. Erkek gömlek modellerinde bir çok müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak adına geniş bir beden ölçüleri tablolarına sahip olan firma S bedenden, M beden, L beden, XL beden, XXL beden ve XXXL bedene kadar geniş bir beden ölçü tablosuna sahiptir. Pamuk karışımlı kumaşlar tercih ederek, müşteri sağlığını tehdit etmeyen hava alabilen ürünler üretmektedir. Her mevsim sezona ve mevsime uygun gömlek modelleri üreterek kışın vücut ısısını koruyan, yaz aylarında vücudun nefes almasını sağlayan serin tutmaya yardıcı kumaşlarda üretim yapmaktadır. Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde uzun ömürlü kullanım sunmakta. Kolay kolay kırışmayan ve ütü tutan gömlek modelleri geliştirmekte güncel tasarımlar yapmaktadır.

DRS Gömlek

DRS gömleklerinin kalıbı ve kesimi ile adeta size şıklığın kapılarını aralayan bir marka. DRS modayı takip ederek, erkek giyimine getirdiği yeni anlayış ile iddalı ürünleri ile stil sahibi erkeklerin tercihleri arasına girmiştir. Şıklığın mevsimsiz anahtar parçası olan gömlekleri DRS' nin ürettiği kaliteli ürünler ile günlük yaşantınızda veya gideceğiniz davetlerde rahatlıkla giyebilirsiniz. DRS gömlekte birbirinden şık ürünleri ile Coulfate online alışverişte sizlerle. Takım elbiseleriniz veya jeanlerinizin üzerine kesimi ile net duruş sergileyecek bir gömlek arayışındaysanız doğru yerdesiniz.

Dorss

Dorss markası 2011 yılında Türkiye'de kurulan erkek gömlek markasıdır. Sektöre giriş yaptığı yıllardan günümüze kadar kaliteden şaşmayan marka yetişkin erkeklere trendlere uygun kumaş malzemeleri seçerek müşterinini güvenini kazanan tercih edilen markalar arasındadır. Drs markası geniş bir renk skalasına sahip olan her mevsim sezona ve trendlere uygun renk seçimleri yaparak gömlek üremlerini gerçekleştirmektedir. Kumaş malzeme seçimlerinde pamuk ve polyester karışımlı kumaşlar tercih etmemektedir. Dorss günümüz erkek modasının tercih edilen Slim fit kalıpları tercih ederek modayı takip eden tarzına önem veren erkeklerin zevklerine hitap etmektedir. Gündelik giyimde, özel günlerde, sokak modasında hemen hemen her alan da kullanıla bilecek gömlek çeşitlilikleriyle müşterilerin ihtiyaçlarına uygun üretimler yapmaktadır. model çeşitliliği ve malzeme kalitesi ile müşterilerinin güvenini kazanmış bir markadır.

Dorss Gömlek Modelleri

Dorss gömlek modelleri arasında Kısa kollu gömlek modelleri, uzun kollu gömlek modelleri, klasik gömlek modelleri, oduncu gömlek modelleri ile müşterilerine geniş bir model seçeneği sunmaktasır. Beyaz Slim fit erkek gömlek, siyah Slim fit erkek gömlek, Pembe Slim fit erkek gömlek, mavi Slim fit erkek gömlek, bordo Slim fit erkek gömlek gibi birçok renk seçenekleri ile Slim fit erkek gömlek tasarımalarını müşterileri ile buluşturmaktadır. Her mevsim sezonun trendlerine uygun farklı kumaş özelliklerinde geniş motif ve desen tasarımlarına sahip olan Drs gömlek müşterilerin aradığı desen de ürünler bulmayı kolaylaştırıyor. Gömlek modelleri arasında; sade gömlek modelleri, dokulu gömlek modelleri, kendinden desenli gömlek modelleri, noktalı gömlek modelleri, desenli gömlek modelleri, kareli gömlek modelleri, ekoseli gömlek modelleri, çizgili gömlek modelleri, desensiz gömlek modelleri gibi bir çok gömlek tasarımları mevcut. Erkek gömlek modellerinde firma S bedenden, M beden, L beden, XL beden, XXL beden ve XXXL bedene kadar geniş bir beden ölçü tablosuna sahip olup müşterinin ihtiyaçlarını karşılamakta. Her sezon mevsime uygun gömlek modelleri üreterek kışın vücut ısısını koruyan, yaz aylarında vücudun nefes almasını sağlayan serin tutmaya yardımcı kumaşlar ile üretim yapmaktadır. Kumaş malzeme özelliklerinde pamuk ve polyester karışımlı kumaşlar tercih etmektedir. İnsan sağlığını tehdit etmeyen ütü tutan net bir duruş sergilemekte yardımcı gömlek modelleri geliştirmekte güncel tasarımlar yapmaktadır.

Dorss Gömlek

Dorss gömleklerinin kalıbı ve kesimi ile adeta size şıklığın kapılarını aralayan bir marka. Dorss markası modayı takip ederek, erkek giyimine getirdiği yeni anlayış ile iddalı ürünleri ile stil sahibi erkeklerin tercihleri arasına girmeyi başarmıştır. Şıklığın mevsimsiz anahtar parçası olan gömlekleri Dorss' un ürettiği kaliteli ürünler ile günlük hayatınızda veya gideceğiniz davetlerde rahatlıkla kombinleyebileceğiniz çeşitli ürün imkanı sunmakta. Dorss gömlekte birbirinden şık tasarlanmış ürünleri kolay alışveriş imkanı ile Coulfate online alışverişte sizlerle. Takım elbiselerinizin içerisine veya jeanlerinizin üzerine Slim fit kalıp özellikleri ile tarz bir duruş sergilemenizde yardımcı olacak gömlek arayışındaysanız doğru yerdesiniz.

Tiglon

Tiglon Markası Türkiye menşeili kaliteli erkek ayakkabı üretimi yapan bir firmadır. Modern çizgileri kalite ve şıklıkla buluşturan firma, geniş ürün çeşitliliği ve modelleri ile genç ve kendini genç hissetmek isteyen tüm yetişkin erkeklere hitap etmektedir. Üretimlerinde kaliteli Türk derisi kullanan firma kaliteden ödün vermeyerek yoluna devam etmektedir Daima yeni ve güncel ürün seçenekleri sunan firma müşteri odaklı üretimler yapmaktadır. Tiglon müşteri odaklı çalışarak tarzına özen gösteren erkekleri dikkate alarak son moda trendlere uygun tasarımlar geliştirmektedir. Gündelik hayata, Koşu ve spor dallarında konfor ve kullanım kolaylığı sunan bir çok ayakkabı modelleri geliştirip üretimlerini gerçekleştirmektedirler.

Tiglon Ayakkabı Modelleri

Tiglon Ayakkabı Modelleri arasında; Lastik Bağcıklı Bez Erkek Spor Ayakkabı, Sneaker Spor Ayakkabı ve Örgü Bez Erkek Spor Ayakkabı gibi birçok ayakkabı modelleri ile müşterilerine spor ayakkabı seçenekleri sunmaktadır. Model konusunda olduğu kadar renk alanında da oldukça geniş bir renk skalasına sahip olup; Siyah, Beyaz, Antrasit Gri, Lacivert ve Haki renkleri bünyesinde barındırmakta ayrıca en revaçta olan ürün renkleri arasındadır. Gündelik hayatta kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebileceğiniz ayakkabı modelleri üreterek birçok müşterileriye ulaşmayı başarmıştır. Spor yaparkende konforlu bir kullanım sunan ayakkabı üretimlerinde nefes alabilen, terletmeyen iç yüzey kullanarak sağlıklı ve hijyenik açıdan müşterilerini düşünen bir markadır.Ayakkabı numaralarında da geniş bir kitleye hitap etmektedir. 40 numaradan 41, 42, 43, 44 (bazı ayakkabılarda 45 numaraya kadar) numaraya kadar ayakkabı modelleri üretmekte.Ayakkabı yüzeylerinde hakiki deri, bazı modellerde suni deri, bez ve dokuma kumaş çeşitleri ile üretim yapmaktadırlar.

Tiglon Ayakkabı

Bir erkek için jean ve spor kumaş pantolonlarla eşleştirilebilecek birkaç çift spor ayakkabı günü her zaman kurtarmayı başarır. Bu ayakkabılar da Tiglon ayakkabı markasında mevcut. Dış yüzeylerinde multicolor (renkli) modellerin yanı sıra, yoğun iş temposu ve şehir hayatının koşturmacası içerisinde büyük bir konfor sunan sade spor ayakkabılar, erkeklerin iş hayatındaki rutin kravat ve takım elbise sıkıcılığından sıyrılarak daha aktif bir imaj sunmalarına oldukça yardımcı olacak şık ayakkabılar bulmak mümkün. İyi bir spor kıyafetin en kritik tamamlayıcısı olan spor ayakkabılar aynı zamanda uzun ömürlü yapıları, farklı kombinlerle kullanılabilme imkanları, daha kolay temizlenme ve bakım imkanları ile erkeklerin günlük hayatını da oldukça kolaylaştırıyorlar. Tiglon marka erkek spor ayakkabıları sizi kombin yapma konusunda da oldukça memnun edecek. Ayakkabıların kalıbı ve görselliği ile de ön plana çıkmanıza, tarz bir görünüm elde etmenize olanak sağlayarak yardımcı olacak bir marka. Tiglon ayakkabı modellerini tüketici olarak kullanım talimatlarına uyulduğu taktirde çok daha verimli hale gelip, günler geçmesine rağmen uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Tiglon erkek spor ayakkabı modellerini Coulfate ayrıcalığı ile kolay alışveriş imkanı sunarak müşterilerimize sunmaktayız. Kaliteli ayakkabı modeli ve kombin tamamlayıcı bir ayakkabı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Torex

Torex markası spor ve outdoor modellerde erkek, kadın, çocuk ayakkabı üretimi yapan bir firmadır. Torex ayakkabı markası farklı zevklere sahip erkeklere hitap ediyor. Esnek taban, sağlam gövde, ayaklara nefes aldıran malzemeler ve dayanıklı yapılarda ayakkabı üretimi yapmaktadır. Ayak sağlığını tehdit eden malzemeler yerine sağlıklı ve hijyenik üretimler yaparak müşterilerine ihtiyaçları ve beğenileri doğrultusunda satışlar yapıyor. Kalın taban ve normal taban ayakkabılar üreterek müşterinin her zevke ve ortama uygun ayakkabı modelleri sunmaktadır. En trend ayakkabı modelleri bütün bütçelere hitap ederek kaliteyi uygun fiyata satın alma seçenekleri sunmakta. Dayanıklı ve ergonomik yapıda ayakkabı üretimi yapan firma bir çok tüketiciye kaliteli ayakkabı sunmakta.

Torex Ayakkabı Modelleri

Torex Ayakkabı Modelleri arasında, bağcıklı outdoor ayakkabı modelleri, bağcıklı bot modelleri spor hayatında, iş hayatında, outdoor aktivitelerinde veya arkadaşlar ile kahve içerken eşlik etmesi gibi birçok aktivite yapma özgürlüğü sunmakta. Torex ayakkabı modelleri ile sezonun modasını yakından takip ederek, rahat bir duruş sergilemekte, hayatın hemen hemen her alanına taşımakta aracılık ediyor. Torex ayakkabı markası spor yaparken performans düşürücü ayakkabıdan kaynaklanan ayaklarda veya bacaklarda ağrı gibi sorunları göz önünde bulundurarak performans ve konfora sahip ayakkabılar sunmakta. Erkek ayakkabılarında, kadın ayakkabılarında ve çocuk ayakkabılarında; modaya uygun kaliteli ve dayanıklılığı aynı anda sunarken performansı asla kaybettirmeyen ergonomik ayakkabılar ile tüketiciye kullanım rahatlığı sunmakta.

Torex Ayakkabı

Torex Ayakkabı, kullanım talimatlarına uyulduğu müddetçe spor ayakkabıların kalın tabanlı modelleri, slim fit dar paça pantolonlar ile kombinleme kolaylığı sunmanın yanı sıra ofis şıklığında gömleklerle de tarz bir imaj vurguluyor. Günlük tarzda kombinler oluştururken küçük parçalar ile şık kombin görünüm seven erkekler özellikle beyaz, siyah veya gri gibi risksiz renkleri tercih ederek ayakkabıların sahibi oluyorlar. Outdoor ayakkabılar; dağcılık, kamp, taşlı ve sert topraklı alanlarda aktivite kolaylığı açısından her sezon trend modelleri ile farklı model seçenekleri trend olurken teknolojiden yararlanarak dayanıklı ve esnek yapıda kullanım konforu sunuyor. Traveller erkek giyim tarzına da uygun olan ayakkabı modelleri kolay kombinlenme seçenekleri ile rahatlıkla kullanabilir ve kombinleyebilirsiniz. Kargo cepli pantolon ve oduncu erkek gömlekler ile çok tarz kombinler oluşturma seçeneklerini tercih eden erkekler ayakkabıların ergonomik yapısından dolayı tercihleri arasında. Coulfate keyifli alışveriş imkanı sunarak Torex ayakkabı modellerini ürün seçeneklerini birçok kategoride tarz sahibi erkekler için stil danışmanları taradından kombinlenen ürünlere kolaylıkla erişme imkanı sunuyor. Dolabınızdaki kıyafetleriniz ile kolayca uyum sağlayan Torex marka ayakkabıları ile havalı kombinler oluşturabilirsiniz. Gerek şıklığı gerekse rahatlığı ile Torex ayakkabılar vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak. Coulfate ayakkabı kategorisinde Torex ayakkabı firmasını tercih ederek birçok farklı modeller ve renkleri müşterilerine sunmaktadır. Spor ayakkabısından outdoor bota, gündelik sneakers ayakkabıdan yürüyüş ayakkabısında kadar bir çok model imkanı sunuyor. Kaliteli ve uygun fiyata bir çift Torex ayakkabı modeli satın almak için acele edin!

Fango

Fango markası 1976 yılında erkeklerin klasik giyimde vazgeçilmezleri olan kombin aksesuarı olan kravat üretimi yapmaya başlamıştır. Sektöre yeni bir boyut katmayı amaçlayan firma güncel, farklı ve kendine özgü tasarımları, yenilikçi yönleri ile ürünlerini müşterileri ile buluşturmaya, bu alanda öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Erkek giyim sektöründe modern giyimin aksesuarları sıralamasında kravat ilk sıralarda gelirken sektörün kendi alanlarındaki başarıları ile Türkiye ve dünya üzerinde tercih edilen firma olmayı başarmış kendi markası ile ürünlerinin satışını gerçekleştirmiştir. Özel kurulum ve kuruluşlara aynı zamanda özel şirketlere de logolu, kurumsal yazılı ve renkler ile diğer detaylara yer vererek kurumlara özel tasarımlar yaparak, üretimini müşterilerine en iyi hizmet eşliğinde sunmaktadır. Bir çok firmanın ve saygın markaların kendi markası ve logosu ile kravat imalatı gerçekleştirmektedir. Fango markası özgün tasarımlarını yüksek kalitede ki kumaşlara işleyerek, müşterinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kravat modellerini müşterileri ile buluşturmakta. Kaliteli ve şık kravat modellerinin yanı sıra papyon, kuşak, mendil setleri ile metal kol düğmesi, kaşkol, atkı modellerini müşteri odaklı ve her zevke uygun ürünleri ile hizmet sunmaya devam etmektir. Kravat kumaş tercihlerini Pamuk ve Polyester karışımlı yüksek kaliteli kumaşlar tercih ederek üretimini gerçekleştirmektedir.

Fango Kravat Modelleri

Üretimini gerçekleştirdikleri aksesuar markası Fango Kravat Modelleri içerisinde Slim model ve Klasik model olmak üzere iki farklı çeşitte kravat modelleri üretimi yapmakta. Modellerin içerisinde farklı tasarımlarda modellere de renk veren firmanın desen tasarımları arasında; karışık desen, noktalı, kendinden dokulu, kareli, ekoseli, potikareli, geometrik desenli, çizgili motif tasarımları ile müşterilerine bir çok desen tasarımları sunmaktadır. Papyon modellerinin desen tasarımlarında da kontrast noktalı, kareli, çizgili, karışık desenli modelleri ile ürün model çeşitliliği sunmaktadır. Renk skalası oldukça geniş olup sade kravat modellerinde tek renk kravat modelleri, Karışık renk kravat modelleri, en az 2 en çok 4 renk karışık kravat modelleri üretimi yapmaktadır. Karışık renklerde kravat modellerinde dört renkli desenli kravatları referans alarak uyumlu birçok renklerde kıyafetlerin renk seçeneklerinden yararlanarak müşteriye daha kolay kombin yapma imkanı da sunuyor. Sade ve çarpıcı renk bünyesinde; siyah kravat modelleri, gri kravat modelleri, kahve kravat modelleri, lacivert kravat modelleri, bordo kravat modelleri, yeşil kravat modelleri ile kontrast renk ve canlı renklere yer veriyor.

Fango Kravat

Vazgeçilmez aksesuarlar arasında olan kravat modelleri, business casual, vintage ve business giyim tarzı için erkeklerin vazgeçilmez bir parçası olduğu bir gerçek. Fango Kravat çeşitleri özellikle takım elbiselerinizin vazgeçilmez bir parçası olan kravatlar ile cep mendilinizi de kombinlerseniz bulunduğunuz ortamlarda tarz sahibi bir erkek imajı sergilemek kaçınılmaz bir hal alacak. Coulfate, kravat modellerinde Fango kravatları modellerinin ürün seçeneklerini business casual kategorisinde tarz sahibi erkekler için stil danışmanları tarafından kombinlenen ürünlere kolaylıkla erişme imkanı sunuyor. Her tarza ve her kombine uygun kravat modellerini online satış sitemizde kolay alışveriş yapma seçenekleri ile bulmak mümkün. Gerek klasik gömleklerinizle gerekse spor giyimleriniz ile farklı model ve seçenekler de kravatları dolabınızdaki kıyafetler ile kombinleyebilirsiniz. Yaratıcı tasarımların kravata yansıdığı bu küçük ama etkileyici olan kravat detaylarını kaçırmayın!

Trousers Strap

Trousers Strap, kemer görevi gören tarz duruşu ve kombinlere farklı bir hava getirmesi açısından tercih eden erkekler için üretim yapan pantolon askısı markasıdır. Tarz sahibi dış görünüşüne dikkat eden yetişkin erkeklere hitap eden firma müşterilerin ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun pantolon askısı üretiminlerini gerçekleştirmektedir. Kaliteden ödün vermeyen Trousers Strap markası, birbirinden farklı tasarıma sahip pantolon askıları üretiminde özgün ve modaya göre değişiklik gösteren modeller üretmekte. Modayı ve trendlerini yakından takip eden firma üretimini gerçekleştirdikleri pantolon askılarında model tasarınları ve aparat tasarımlarını güncel modadan etkilenerek tasarlamaktadır. Müşterilerine bir çok renk seçenekleri ve model seçeneği sunmaktadır. Pantolon askılarında deri detaylara ve metal tokalara yer vermektedir. Üst bedene ve vücut uzunluğuna göre ayarlanabilir dayanıklı metal toka ve klipsler ile kullanım konforu sunmaktadır. Üretiminde kullandıkları malzemeler arasında deri, likra özellikli lastik kullanmaktadırlar.

Trousers Strap Pantolon Askısı Modelleri

Trousers Strap Pantolon Askıları modelleri arasında; Siyah Erkek Pantolon Askısı, Bordo Erkek Pantolon Askısı, Kahverengi Erkek Pantolon Askısı, Siyah Nokta Desenli Erkek Pantolon Askısı yer almaktadır. Sade, desenli, noktalı, çizgili, poti kareli farklı seçeneklerde pantolon askıları ile tarz sahibi erkeklerin tercihleri arasında yer alıyor. Erkek modasında hem aksesuar olarak hem de ihtiyaç doğrultusunda kullanım kolaylığı ile önemli yeri olan aksesuarlardan olan pantolon askıları, klasik giyim ya da casual giyim gibi birçok tarzı tamamlayabilen tasarımlarıyla kombinlerinizde denge sağlıyor. Gömlek ve pantolon ikilisi ile erkek stilinin gözde aksesuarlarından olup her tarz kombinde uyumlu bir duruş sergiliyor. Blazer ceket, kumaş pantolon, klasik gömlek üzerine, aranılan ahengi sağlamakta yardımcı olacak olan düz ve sade pantolon askıları modelleri tercih edilebilir. Nişan, mezuniyet günleri gibi mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilir bir kombin oluşturuyor. Desenli modelleri ile smart casual tarzda kombinlerde istenilen görünümü elde etmek mümkün. Doğum günü, arkadaşlar arasında bir kutlamada tarz bir imaj sergilemekte yardımcı oluyor.. Sportif kıyafet tercihlerinde de kullanabilme imkanı sunuyor. Sürdürülebilir moda trendlerine uyum sağlayan, rahatlığı ve modern duruş sergilemeyi aynı anda yaşamayı sunan pantolon askıları, her sezon erkek giyimin dikkat çeken aksesuarlarından oluyor.

Trousers Strap Pantolon Askıları

Kombinlerde detaylara yer vermeyi seven erkeklerin tercihleri arasında olan Trousers Strap Pantolon Askıları, geniş model seçenekleri ile şık kombin yapma imkanı sunuyor. Özellikle son zamanların en gözde parçalarından biri olan pantolon askıları ile oldukça şık ve tarz görünüm sunan bir çok kombin seçenekleri sunuyor. Trousers Strap pantolon askıları ise tarzınıza şıklık katacak ve oldukça modern bir erkek duruşu sergilemeye de yardımcı oluyor. İster kumaş ister jean, bütün pantolonlar ile rahatlıkla kullanabilecek pantolon askılarını kışlık hırkalar ve blazer ceketler ile de kullanma seçenekleri sunuyorken, fötr ve kasketler ile zengin bir kombin görünümü sunuyor. Coulfate; tarz sahibi erkeklere özel en uygun Trousers Strap pantolon askıları çeşitli modelleri ve kombin seçenekleri mevcut. Gardıroplarınızda şık kombinler oluşturmak adına kaliteli ve uygun fiyata bulabileceğiniz pantolon askılarını satın almak için online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gesto

Gesto; markası Türkiye'de 2010 yılında erkek giyim sektörüne adım atmış, gününümüze kadar kendine özgü tarzı ve tasarımları ile gelerek erkek pantolon, erkek gömlek, erkek sweat, erkek kumaş pantolon ve erkek ceket üretimi yapan bir firmadır. Türkiye de bir çok firma ile anlaşmalı kendi markası ismi ile müşterilerini ürünleri ile buluşturuyor. Sadece Türkiye değil yurt dışında da bir çok firma ile ürünlerinin ihracatını yapmaktadır. Gesto markası kaliteli ürün üretimi yaparak insan sağlığına zararlı maddeleri ürün üretimlerinde kullanmıyor. " İnsana saygı " ilkesini benimsiyor, kaliteden asla ödün vermeyip, erkek müşterilerinin ihtiyaç ve zevklerine uygun tasarımlar yapmaktadırlar. Trendleri yakından takip ederek tarz sahibi genç ve yetişkin erkeklerin şık ve rahat ürünleri tercih etmelerini sağlamaktadır. Kaliteli ve rahat erkek pantolonları üreten firma insan sağlığını tehdit etmeyen sağlıklı liflerden üretilen kumaşları tercih etmek üzere pamuk ve likra karışımlı kumaşları tercih eden erkek hazır giyim markasıdır.

Gesto Pantolon Modelleri

Modern tasarım ve kaliteli ürün anlayışı ile müşterilerine hizmet veren Gesto Pantolon Modelleri kalıp seçeneklerinde Slim fit ve Regular fit kalıplar kullanarak modern erkek giyim sektöründe başarılı işler çıkartmaktadır. Erkek Pantolon modelleri arasında da Kot Erkek Pantolon, Kumaş Erkek Pantolon, Gabardin Erkek Pantolon, Chino Erkek Pantolon modelleri gibi geniş bir model ağına sahip bir firmadır. Pantolon renklerinde de trende uygun ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun özenli seçimler yapıp, skala hazırlayarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Pantolon renk bünyesinde en çok rağbet gören renkler arasında beyaz, lacivert, bej renkleri yer almaktadır ve yeşil renklerde pantolonları da büyük rağbet görmüştür. Beden seçenekleri arasında Kot pantolon modellerinde müşterilerine sunulan bedenleri; 29 bedenden 38 bedene kadar pantolon bedenleri sunmaktalar. Kumaş pantolon bedenlerinde; 40 bedenden 54 bedene kadar pantolon bedenleri sunmaktalar. Gabardin pantolon bedenlerinde; 31 bedenden, 38 bedene kadar pantolon bedenleri sunmaktalar. Chino pantolon bedenlerinde; 42 bedenden 54 bedene kadar pantolon bedenleri sunarak geniş bir pantolon beden tablosuna sahiptirler.

Gesto Pantolon

Gesto Pantolon ürünlerinde kot pantolon, kumaş pantolon, gabardin pantolon, chino pantolon seçenekleriyle dolabınıda bulunan parçalara uyum sağlayıp tarz ve iddialı kombinler oluşturmanızda yardımcı olacak. Her sezon yeni ve iddialı ürünleriyle her zevke hitap eden renk seçenekleri ve çeşitleri ile gözleri doyuruyor. Rahat ve ergonomik üretimleri sayesinde gün boyu bacaklarınızı sıkan ve rahatsız edici hisleri ortadan kaldırıp konforlu kullanım sağlamakta. Kumaşı ve stili ile hem bedeninizi rahatça saracak hem de tarzınızdan ödün vermeyerek rahatça kombinleyebileceksiniz. İster gündelik ister özel günlerde rahatlıkla kombin yapabileceğiniz pantolon seçenekleri ile birbirinden farklı kombinler yapabilirsiniz. Kullanım talimatlarına uyulduğu sürece rahat ve uzun ömürlü kullanım konforu sağlıyor. Kendini ve imajını önemseyen, tarz sahibi erkekleri hedef alan Gesto pantolon modelleri uzun yıllar gardırobunuzun ve planlarınızın vazgeçilmez favori parçası olacak. Coulfate; pantolon kategorisinde ve kombinlerinde Gesto markasına yer vererek bir çok kombinlerinde pantolon olarak favori kombin parçaları olarak kullandı. Gesto pantolon modelleri ve kombinlerini incelemek için sizleri online sitemize bekliyoruz.

Borcan Club

Borcan Club, 1990 yılında kurulan İstanbul menşeyili bir büyük beden erkek giyim markasıdır. Dünya da olduğu kadar Türkiye'de de büyük beden erkek kadın kıyafetleri bulmak oldukça zor. Müşteri kitlesi büyük beden erkekler olarak değerlendiren firma insanların büyük beden kıyafet bulamama soruna farkındalık yaratarak son vermeyi hedeflemiştir. Üretimlerinde T-shirt modelleri, Kolsuz atlet modelleri, Yelek modelleri, Eşofman Altı Modelleri, Şort Modelleri, Kot Şort modellerine yer vererek kombinleme seçenekleri sunarak farklı ürün ve renklerde müşteri ihtiyaçlarına uygun üretimler yapmaktadırlar. Genel olarak Beden tabloları 2 XL bedenden başlayarak 6 XL bedene kadar beden seçenekleri sunmakta. Kaliteli ve ergonomik ürün üretimi yapan firma müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Borcan Club Tişört Modelleri

Borcan Club Tişört Modelleri bünyesinde kırmızı renk, beyaz renk, siyah renk, füme füme, gri renk, parlament mavisi rengi, saks mavisi rengi, lacivert renk gibi geniş bir renk skalasına sahip bir firma. T-shirt modellerinde tasarım olarak antrasit baskılı, desenli, yazılı olan kategorilerde t-shirtler en çok rağbet gören ürün modelleri arasında yer alıyor. Borcan Club Tişört modellerinde beden ölçü tablolarında da 2 XL bedenden, 3 XL, 4 XL ve 5XL bedene kadar t-shirt modellerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Borcan Club Sıfır Kol Atlet Modelleri

Rahat ve kullanışlı Borcan Club Sıfır Kol Atlet Modelleri içerisinde yer verdikleri renkler arasında siyah, parlament mavisi ve lacivert renkleri en çok rağbet gören renkleri arasında olurken önü baskılı ve karışık renklerde biyeli modelleri de erkeklerin tercihleri arasında yer alıyor. Sıfır kol atlet modellerinin beden ölçü tablolarında 3 XL bedenden, 4 XL, 5 XL ve 6 XL bedene kadar ürün beden çeşitliliğini müşterilerine sunarak, güvelerini kazanmıştır.

Borcan Club Yelek Modelleri

Tarz kombinler oluşturmakta kiloların engel olmaması gerektiğinin bilincinde olan firma Borcan Club Yelek Modelleri çeşitliliği ile müşterilerine tasarım alanında güçlü modeller sunmaktadır. Yelek Modellerinde siyah en çok rağbet gören renk iken kapitoneli ve çok cepli modelleri de müşterileri tarafından büyük rağbet görmektedir.

Borcan Club Eşofman Altı Modelleri

Spor aktivitelerinizde veya hafta sonu piknik gibi düzenlenen etkinliklerde rahatlıkla kullanılabilecek Borcan Club Eşofman Altı Modelleri konforlu kullanımı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun üretimler yapmaktadırlar. İnsan sağlığını tehdit etmeyen pamuk ve likra karışımlı kumaşlar tercih etmektedirler. Beden seçenekleri arasında 2XL bedenden başlayarak 3XL, 4XL, 5XL, 6XL bedene kadar geniş bir beden ölçü tablosunu müşterilerine sunmaktadırlar.

Borcan Club Şort Modelleri

Hem gündelik hayatta hem de özel düzenlenen etkinliklerde rahatlıkla kullanılabilecek Borcan Club Şort Modelleri konforlu kullanımı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun üretimler yapmaktadırlar. Yaz aylarında sıcak havalarda serinleme ihtiyacı duyulduğunda dolaplarda bulunması gereken parçalardan bir tanesi. İnsan sağlığını tehdit etmeyen pamuk ve likra karışımlı kumaşlar tercih eden firma, beden seçenekleri arasında 2XL bedenden başlayarak 3XL, 4XL, 5XL, 6XL bedene kadar geniş bir beden ölçü tablosunu müşterilerine sunmaktadırlar.

Borcan Club Kot Şort Modelleri

Gündelik hayatta rahat ve şıklığı aynı kombinde oluşturabileceğiniz Borcan Club Kot Şort Modelleri ile konforlu kullanımı sunan üretimler yapmaktadırlar. Yaz mevsiminde rahatlığı hissettiren modelleri ile insan sağlığını tehdit etmeyen pamuk ve likra karışımlı kumaşlar tercih etmektedir. Şort modellerinde beden seçenekleri arasında 2XL bedenden başlayarak 3XL, 4XL, 5XL, 6XL bedene kadar geniş bir beden ölçü tablosunu müşterileri ile buluşturuyor. Her mevsim kullanım konforu sunan özellikler ile müşterilerine yaz aylarında nefes alabilen kumaşlar tercih etmektedirler. Her mevsim günün her saatinde yelek ve pantolonlarla kolaylıkla kombinlenen erkek tişörtler stilinde konforu ön planda tutan erkeklerin beklentilerini Borcan club ile karşılıyor. Sezonun temasına göre yenilenen Borcan Club erkek tişört modelleri, yelek modelleri, şort modelleri, kapri modelleri, düz, renkli, çizgili gibi farklı renk ve desen alternatifleri ile stil sahibi erkeklerin beğenisine sunuluyor. Bocan Club rahat ve şık tasarımlarıyla siz erkeklere en iyi şekilde hitap ediyor. Tarzınıza en çok hitap eden modelleri seçmek için Coulfate yanınızda. Ürünleri incelediğinizde kalitesini ve sizi memnun edecek parçalar olduğunu görebileceksiniz.

Diga Star

Diga Star marka; İstanbulda kurulan ve erkek giyim sektöründe adım attığı günden bugüne değin, özgün tasarımları ile çeşitli erkek ceket üretimi yapan bir firmadır. Türkiye de bir çok firma ile anlaşmalı kendi markası ismi ile müşterilerini ürünleri ile buluşturuyor. Müşteri odaklı üretim yapan firma, müşterilerin ihtiyaçları ve zevklerine uygun tasarım ve üretimini gerçekleştirdikleri ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Slim Fit kalıp ve Super Slim Fit kalıp kullanan firma güncel modayı takip ederek müşterileri kitlesini genç ve kendini hisseden tarz sahibi bütün erkeklere hitap etmektedir. Yağmur geçirmez kumaşlar tercih ederek üretimini gerçekleştirdikleri bomber ceketleri elverişli ve ergonomik hale getirerek müşterileri ile buluşturmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen marka insan sağlığını tehdit etmeyen pamuk ve polyester lif karışımlı kumaşlar kullanarak ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Diga Star Bomber Ceket Modelleri

Her sezon trendlerden düşmeyen bomber ceket modelleri ile bir çok kombin ve renk seçeneklerine sahip olan Diga Star Bomber Ceket Modelleri arasında Slim fit ve super Slim fit seçenekleri yer almaktadır. Bomber Ceket modellerin renk skalası oldukça geniş tutulmuştur başlıca seçenekleri; Siyah, Kırmızı ve Haki Yeşili rengi en çok tercih edilen renkleri arasındadır. Diga Star bomber ceketleri model seçenekleri arasında fermuarlı, 4 cepli bomber ceket modellerine yer vermektedir. Model özellilerinde kol ucunda, bel hattında, yaka kısmında ribana kullanarak konforlu kullanım sunmakta. Ayriyeten üst kol kısımlarında fermuar uçlarına ceket ile kontrast oluşturacak renkler ile sallanan yazılı şerit detaylarına yer vermektedir. Paraşüt Kumaş kullanarak yağmurlu havalara elverişli nitelikte bomber ceket üretimini gerçekleştirmektedir. Tarz kalmak adına erkeklerin tercihleri arasında yerini almıştır. T-shirt ve kot pantolon gibi parçalar ile rahatlıkla kombinlenen ceketleri street style, casual tarzlarında kombin seçenekleri sunabiliyor. Spor ayakkabılar ile gündelik hayatta basic kombinlerle Diga Star Bomber Ceket Modelleri ile bütünleştirebilir, bağcıklı botlar ile salaş t-shirtler, yırtık jeanlerin üzerine Diga Star Bomber Ceket Modelleri ile kombinleyebilir, suet bot ayakkabılar ile de şık kombinler oluştuma imkanı sunaraktarz sahibi olmak isteyen erkeklere farklı tarz oluşturma imkanları sunuyor. Street style ve casual tarzlarında kombinlere eşlik eden Diga Star Bomber Ceket Modelleri ile tarzları farklı boyutlara taşımakta yardımcı oluyor.

Diga Star Bomber Ceket

Soğuk kış günlerinde erkeklerin sığınağı birçok farklı model ve tarzdaki erkek mont çeşitleri oluyor. Diga star bomber ceketleri ile, korunurken tarzınızı desteklemenizi de sağlıyor. Cep detaylı farklı renk ve kumaş yapısındaki erkek montlar ile kombinlerinizi tamamlamak kolaylaşıyor. Spor kombinlerinizi şişme montlarla rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Şık görüntülerinin yanı sıra kaliteli, konforlu iç yapılara sahip mont modellerinde Diga Star oldukça iyi bir marka. Slim fit kesimleri ile kalıplarını seveceğiniz, ürünleri tarzınıza tarz katacak ve sizi oldukça memnun edecektir. Renk seçenekleri ile de her kombininizin tamamalayıcı parçası olarak seçebilir ve serin havalarda sizde çok daha hoş görünebilirsiniz.

Owndays

Owndays markası, Türkiye menşeili, tasarımını ve üretimini yapan erkek, kadın ve çocuk spor ayakkabı markasıdır. Dayanıklı ve konforlu ayakkabı firması olmayı hedefleyen Owndays markası kaliteden ödün vermeden üretimlerine devam etmektedir. Ayak sağlığı standartlarında; anatomik taban, kanserojen madde içermeyen malzeme, hava alabilen gerçek Türk derisi ile ayakkabı üretiminde tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmayı hedeflemişlerdir. Ürünlerini tamamen Türkiye'de üreten firma yurt içinde satışlar yapmaktadır. Kendi marka ismiyle, farklı markalar aracılığında üretimini gerçekleştirmiş olduğu erkek spor ayakkabı modellerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firma müşterinin isteklerini araştırarak özenle her tarza hitap eden tasarımlar yapıyor, son teknolojiden yararlanarak yağmura kara ve sıcaklığa dayanıklı tabanlar ve üst sayalar ile ayakkabı üretimini gerçekleştirmektedir. Günlük kullanıma, Sade ve rahat özel davetlere uygun modeller geliştirerek üretimlerini yapmaktadır. Her sezon trendlere ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarımlar yapan bir firmadır. Çocuk, genç ve yetişkin nesil tarafından tercih ediliyor.

Owndays Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Street Style, Casual, Basic tarzlarına uygun modeller tasarlayan Owndays Erkek Spor Ayakkabı Modelleri içerisinde bez ayakkabı modeller, deri ayakkabı modelleri, suni deri ayakkabı modelleri ve bilekte biten ve bileği saran sneakers modelleri ile de müşterilerine farklı seçeneklerde ayakkabı modelleri sunmakta. Owndays Spor Ayakkabı Modellerinde bağcıklı spor ayakkabı, bantlı spor ayakkabı, ip bağcıklı spor ayakkabı, lastik ip bağcıklı spor ayakkabı modelleri üreten firma müşterilerin gözlerini doyuruyor. Günlük hayatta, hafta sonu pikniklerinde, spor aktivitelerinde ve hatta futbol seven erkeklerin akşam halı saha maceralarında hayatın hemen hemen her alanında tarz ve zevk sahibi erkeklerin tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Ayakkabının iç ve dış malzemelerinde olduğu kadar taban kısmında da kaliteli malzeme, ince ve titiz işçilik ile bünyesinde; yumuşak taban, yüksek taban, normal taban, hafif taban, eva taban, polieva taban gibi ayakkabı taban çeşitlerine yer vermektedir.

Owndays Erkek Spor Ayakkabı

Yere konforlu basmayı sağlayan Owndays Erkek Spor Ayakkabı kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanarak anti bactrial malzemeden üretim yapmaktadırlar. Ortholite teknolojisi ile baskılara karşı dayanıklı, hava alabilen Erkek Spor Ayakkabı modelleri üretmektedir.Spor giyim tutkunu erkekler için Owndays burada. Özgür ve rahat adımları seven, ayak sağlığına önem veren aynı zamanda da hareketli erkeklerin tarzını bir araya getirerek son derece rahat bir erkek spor ayakkabı markası olan Owndays modelleri ile de ön planda. Hem konforu hem de şıklığı ile ön plana çıkan sezonun trend erkek spor ayakkabı modelleri sizi gün boyu yormayacak ve kaliteli zaman geçirmenizi sağlacak. Tabanı itibariyle ayaklarınız oldukça rahat edecek, modeli ve kalıbı doğrultusunda ise ayaklarınız olduğundan belki de çok daha kibar görünecek, böylece şıklığın sahibi olabileceksiniz.

Bigbor Club

Bigbor Club, büyük beden erkek giyim sektöründe pantolon ve t-shirt modelleri üreten markadır. Dünya da olduğu kadar Türkiye'de de büyük beden erkek kadın kıyafetleri bulmak oldukça zor. Müşteri kitlesi büyük beden erkekler olarak değerlendiren firma insanların büyük beden kıyafet bulamama soruna farkındalık yaratarak son vermeyi hedeflemiştir. Üretimlerinde T-shirt modelleri, Polo yaka t-shirt ve pantolon modellerine yer vererek kombinleme seçenekleri sunarak farklı ürün ve renklerde müşteri ihtiyaçlarına uygun üretimler yapmaktadırlar. Genel olarak Beden tabloları 2 XL bedenden başlayarak 6 XL bedene kadar beden seçenekleri sunmakta. Kaliteli ve ergonomik ürün üretimi yapan firma müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Bigbor Club T-shirt Modelleri

Bigbor Club T-shirt Modelleri bünyesinde kırmızı renk, beyaz renk, siyah renk, füme füme, gri renk, parlament mavisi rengi, saks mavisi rengi, lacivert renk gibi geniş bir renk skalasına sahip bir firma. Bigbor Club T-shirt modellerinde tasarım olarak antrasit baskılı, desenli, yazılı olan kategorilerde t-shirtler en çok rağbet gören ürün modelleri arasında yer alıyor. T-shirt modellerinde bisiklet yaka ve polo yaka modelleri mevcuttur. Beden ölçü tablolarında da 2 XL bedenden, 3 XL, 4 XL ve 5XL bedene kadar t-shirt modellerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Tarz kombinler oluşturmakta kiloların engel olmaması gerektiğinin bilincinde olan firma Bigbor Club T-shirt Modelleri çeşitliliği ile müşterilerine tasarım alanında güçlü modeller sunmaktadır.

Bigbor Club Pantolon Modelleri

Hem gündelik hayatta hem de özel düzenlenen etkinliklerde rahatlıkla kullanılabilecek Bigbor Club Pantolon Modelleri konforlu kullanımı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun üretimler yapmaktadırlar. Yaz aylarında yumuşak dokusu ile rahatsızlık hissi vermeyen kumaşları sayesinde sıcak havalarda serinleme ihtiyacı duyulduğunda dolaplarda bulunması gereken parçalardan bir tanesi. İnsan sağlığını tehdit etmeyen pamuk ve likra karışımlı kumaşlar tercih eden firma, şık ve tarz kombinler oluşturabileceğiniz konforlu kullanımı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Renk skalalarında en çok lacivert ve siyah renkleri tercih edilen markanın, beden seçenekleri arasında 2XL bedenden başlayarak 3XL, 4XL, 5XL, 6XL bedene kadar geniş bir beden ölçü tablosunu müşterilerine sunmaktadırlar.

Bigbor Club

Hemen hemen her mevsimde, günün her saatinde vazgeçilmeziniz olan tşört ve pantolonlar Bigbor Club ile çok daha şık ve kullanışlı. Erkek tişörtler, stilinde konforu ön planda tutan erkeklerin beklentilerini karşılayan marka kesimleri ile de büyüleyici bir izlenim bırakıyor. Sezonun temasına göre yenilenen Bigbor Club erkek tişört modelleri ve pantolon modelleri, düz, renkli, çizgili gibi farklı renk ve desen alternatifleri ile stil sahibi erkeklerin beğenisine sunuluyor. Bigbor Club rahat ve şık tasarımlarıyla siz erkeklere en iyi şekilde hitap ediyor. Tarzınıza en çok hitap eden modelleri seçmek için Coulfate yanınızda. Ürünleri online sitemizde incelediğinizde kalitesini ve sizi memnun edecek parçalar olduğunu görebileceksiniz.

Adze

ADZE, Türkiye'de 1996 yılında faaliyetlerine başlayan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren erkek giyim firmasıdır. Yılın trendlerini takip ederek farklı birçok ürünlerini üreticiden müşteriye sunan firma 2010 yılında bünyesine markalar katarak ürünlerini müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Adze sadece yurt içinde içerisinde değil bir çok dünya çapında büyük markalara üretim yaparak en iyi hizmeti ve ürünlerini müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Deneyimli ve tecrübeli, ekip ruhunu kaybetmeden kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde dünya çapında markalaşmayı hedef alarak yoluna devam etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine uygu her sezon yeni tasarım ürünler ile kendisini yenileyen Adze erkek giyim firması, büyümeye ve tüketici tarafından tercih edilen firmalar arasındadır. Firma ürünlerini doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün ağı ile tüketici beklentilerini en üst seviyede karşılamak, müşterilerinin deneyimini zengileştirmek için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Adze erkek giyim firması ürün bünyesinde; Kazak Modelleri, T-shirt Modelleri, Polo Yaka T-shirt Modelleri, Gömlek Modelleri, Hırka Modelleri, Yelek Modelleri, Süveter Modelleri, Sweatshirt Modelleri gibi kaliteli ve tasarım alanında yüksek ürün modelleri sunmaktadır. Dış giyim ürünleri arasında; Pantolon Modelleri, Mont Modelleri, Kaban Modelleri gibi konforlu ve dayanıklı ürün modelleri sunmakta. İç giyim ve aksesuar olarak; Boxer Modelleri, Çorap Modelleri, Bere Modelleri ile müşterilerine birçok ürün seçenekleri sunmaktadır. Ürünlerin kalıplarında günümüz modasına ve trendine uygun olarak, Regular (rahat) Fit ve Slim (dar) Fit kalıplar kullanarak genç ve yetişkin kitle tarafından tercih edilmektedir.

Adze Tişört Modelleri

Kaliteli kumaş seçimleri ile uzun ömürlü kullanım sunan Adze Tişört Modelleri arasında bisiklet yaka t-shirt modelleri, polo yaka t-shirt modelleri, v yaka t-shirt modelleri ile birçok ürünü müşterileri ile buluşturuyor. Geniş bir tasarım ağına sahip t-shirt modelleri arasında; sade t-shirt modelleri, desenli t-shirt modelleri, kendinden desenli t-shirt modelleri, baskılı t-shirt modelleri, çizgili t-shirt modelleri, nakışlı t-shirt modelleri yer almaktadır. Tasarım ağında olduğu kadar geniş bir renk skalasına da sahip t-shirt modelelerinin renkleri arasında; mavi, beyaz, kırmızı, siyah, lacivert başta olmak üzere multicolor gibi tişört modelleri müşterileri tarafından en çok rağbet gören, tercih edilen renkleri arasında. Kumaş seçimlerinde titiz davranan Adze tişört Modellerinde pamuk karışımlı kumaşlar tercih etmektedirler. Slim Fit kalıpları ile S bedenden M beden, L beden, XL beden ve XXL bedene kadar geniş beden ölçü tablosuna yer vermektedirler. Yaz mevsimin de nefes alabilen ince ve rahat kumaşlar tercih etmektedirler.

Adze Kazak Modelleri

Geniş bir tasarım ağına sahip Adze Kazak Modelleri arasında bisiklet yaka kazak modelleri, polo yaka kazak modelleri, v yaka kazak modelleri, boğazlı kazak modelleri, balıkçı yaka kazak modelleri ile birçok ürünü müşterileri ile buluşturuyor. Kaliteli kumaş seçimleri ile uzun ömürlü kullanım sunan Adze Kazak Modelleri arasında basic kazak modelleri, spor kazak modelleri, şık kazak modelleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı model özelliklerine sahip kazaklar sunmakta. Geniş bir tasarım ağına sahip kazak modelleri arasında; sade kazak modelleri, geometrik desenli kazak modelleri, kendinden desenli kazak modelleri, çizgili t-shirt modelleri, fermuarlı kazak modelleri yer almaktadır. Tasarım ağında olduğu kadar geniş bir renk skalasına da sahip kazak modellerinin renkleri arasında; siyah, beyaz, kırmızı, bordo başta olmak üzere yeşil, lacivert gibi kazak modelleri müşterileri tarafından en çok rağbet gören, tercih edilen kazak modelleri arasında. Kumaş seçimlerinde titiz davranan Adze Kazak Modellerinde pamuk ve yün karışımlı kumaşlar tercih etmektedirler. Slim Fit kalıpları ile S bedenden M beden, L beden, XL beden ve XXL bedene kadar geniş beden ölçü tablosuna yer vermektedirler.Kış mevsimine uygun, konforlu kullanım sunarak vücut ısısını koruyan kumaşlar tercih etmektedirler.

Adze T-shirt ve Kazak Modelleri

Modanın zamansız parçaları ve favori kıyafetleri sıralamasında birinciliği yıllardır sürdürmekte olan t-shirt ve kazak modelleri Adze ile çok daha başka bir imaj sergilemekte yardımcı oluyor. Polo yakalardan geniş yakalara, basic modellerden farklı desenlere uzanan farklı pek çok seçenekleri ile artık her zamankinden daha göz alıcı tarz sunmak mümkün. Erkeklerin vazgeçilmezi t-shirtler ile ister akşam arkadaş buluşmalarında; kanvas veya jean pantolonlarla, ister günlük kullanımınızda bermuda şortlarla ya da kumsalda deniz şortlarıyla kombinleyerek farklı stillere hitap etmeye devam ediyor. Kış aylarında vücut ısısını koruyan ve tarz kombinler oluşturabilecek modelleri ile çabasız şıklığı elde etmek mümkün. Adze müşterilerine en uygun kalıpları ve modelleri tasarlayan günlük hayatınızın kurtarıcısı t-shirtleri ve kazakları ile yeni bir soluk getiren marka Coulfate aracılığı ile istediğiniz model ve desende modelleri sizlerle buluşturuyor. Her bütçeye uygun fiyatlarda t-shirt ve kazak modellerinden bir tanesine sahip olmak için tam zamanı!

Doox

Doox markası, erkekler tarafından tercih edilen, erkek bileklik, erkek kolye, erkek yüzük ve erkek pantolon zinciri üreten ve çeşitli markalara kendi marka isimleri ile müşterilerine sunan bir aksesuar firmasıdır. Oldukça konforlu ve her amaca hitap eden aksesuarlar üreten firma müşteri ihtiyacına ve yılın trend aksesuarlarına uygun tasarınlar yapmaktadır. Her sezon farklı ürün seçenekleri sunan Doox, tasarım gücü yüksek aksesuarlar üreterek müşterilerini tasarım aksesuarlar ile buluşturuyor. Kolye bileklik ve yüzüklerde metal, bileklik modellerinde boncuk, deri, metal özellikli aksesuarlar insan sağlığını olumsuz etkileyecek malzemelerden uzak duruyor, orijinal ve özgün modeller sunmakta. Bileklik modellerinde; ayarlanabilir ip bileklik modeleleri, ayarlanabilir bağcıklı bileklik modeleleri, kelepçe bileklik modeleleri, bağcıklı bileklik modeleleri, klips ile bileğe takılabilen bileklik modellerini müşterilerine sunmaktadır. Yüzük modellerinde, standart yüzük modelleri ve ayarlanabilir özellikli yüzük modellerini de müşterilerine sunmakta.

Doox Kolye Modelleri

Dayanıklı ve kolay kombin yapma seçenekleri sunan Doox Kolye Modelleri arasında metal burgulu kolye modelleri, metal zincir kolye modelleri yer almaktadır. Dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı ve kullanım konforu sunan kolyeler ile sokak modası tarzını üst boyutlara taşımakta yardımcı olacak tasarım özellikleri ile bir çok erkek müşterilerinin tercihleri arasında. Gündelik hayata uygun kombinlerde uyum sağlayan, diğer metal aksesuarlara eşlik edecek şık ve salaş formda seçenekleri güçlü bir imaj oluşturmakta yardıcı oluyor.

Doox Bileklik Modelleri

Tasarım alanında güçlü Doox Bileklik Modelleri arasında; boncuk bileklik modelleri, deri ve ip bileklik modelleri, örgü formlu bileklik modelleri, yaprak formlu bileklik modelleri, birbirini takip eden formlarda bileklik modelleri, geometrik formlu bileklik modelleri, deri ve metal tasarımlı bileklik modelleri, basic formda bileklik modelleri, çatlayan desen formlu bileklik modelleri, çizgi formlu metal bileklik modelleri gibi farklı formlarda özellikleri olan bileklik tasarımları sunmaktadır. Tasarımları dışında; ayarlanabilir ip bileklik modeleleri, ayarlanabilir bağcıklı bileklik modeleleri, kelepçe bileklik modeleleri, bağcıklı bileklik modeleleri, klips ile bileğe takılabilen bilekliklerde bağlama özellikli farklı seçenekler sunanan firma yenilikçi ve konforlu tasarımlar sunmakta. Bileklik renk seçeneklerinde oldukça geniş bir skalaya sahip olan firma; Yeşil, kahve, siyah, beyaz gibi modelleri revaçta olamasında rağmen mor, beyaz, krem, turuncu gibi renklerde tercih edilen bileklik modelleri renkleri arasında yer almaktadır. Basic tarzında, casual tarzında, street style gibi birçok tarzda kombin yapma seçenekleri sunuyor. Suya karşı da dayanıklı formlarda güçlü malzemeler kullanan firma müşterileri tarafından tercih etme sebeplerinden.

Doox Yüzük Modelleri

Her tarza ve zevke uygun Doox Yüzük Modelleri bünyesinde örgü formlu yüzük modelleri, burgulu formda yüzük modelleri, zincir formda yüzük modelleri gibi bir çok tasarım ağı geniş yüzük modelleri ile müşterilerine sunmakta. Standart veya ayarlanabilir yüzük modelleri ile her parmağa uygun yüzük modelleri ile konforlu kullanım seçenekleri sunmakta. Basic tarzda, casual tarzda ve salaş sokak modası tarzında birçok kombinlere uyum sağlayıp farklı bir duruş sergilemekte yardımcı olacak yüzük modelleri sunuyor.

Doox Erkek Aksesuar Modelleri

Her tarza uygun kombinlerinize küçük, etkili duruşlar katacak Doox Erkek Aksesuar Modelleri ile şıklığınızı konuşturmak sizin elinizde! Doox tarz sahibi erkeklere göre ürettiği bileklik ürün çeşitliliği ile Coulfate’te. Günlük tarzlarda, şık davetlerde, takım elbise, gömlek, tshirt, kazaklarınızla tercih edilebileceğiniz yalın bir stil oluşturacak. Taşlı ya da sade, boncuklu veya deri bileklik modelleri sayesinde kollarınız boş kalmayıp stilinize fark katacaksınız.

Gissi

Gissi markası, erkek giyim sektöründe gömlek üretici bir firmadır. SAde ve şık modelleri ile erkek müşterilerinin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda hareket eden firma müşteri odaklı işler yapmaktadır. Daima yeni trendi takip ederek tasarımlar ve üretimler yapan firma güncel ve yenilikçi tasarımlar çıkartmaktadırlar. Erkek giyimin en önemli parçalarından olan gömlek birçok kombin parçaları ile kolaylıkla kombinlenebilir özellikler eklenerek üretimleri yapılmaktadır. Kaliteli kumaşlar seçerek müşterilerine dayanıklı ve kullanışlı ürünler sunmaktadır. Pamuk ve likra karışımlı kumaşlar tercih ederek doğal lifleri bünyesinde bulundurmaktadır. Regular (rahat) Fit ve Slim (dar) Fit kalıpları kullanarak günümüz modasını takip ederek, genç ve yetişkin erkek kitlesine hitap etmektedir. Gissi markası gündelik ve özel günler de daima ihtiyaç duyulan şık gömlek modelleri rahatlıkla kombinleyebilecek ürün seçenekleri sunmakta.

Gissi Gömlek Modelleri

Geniş renk skalasınsa sahip olan Gissi Gömlek Modelleri bünyesinde; mavi gömlek modelleri, beyaz gömlek modelleri, ekru gömlek modelleri, yeşil gömlek renkleri büyük rağbet görürken, siyah gömlek modelleri, gri gömlek modelleri ve lacivert gömlek modelleri renkleri de erkeklerin tercih ettikleri renkler arasında. Uzun kollu gömlek modelleri, cepli gömlek modelleri ya da cepsiz gömlek modelleri yanı sıra basic gömlek modelleri, spor gömlek modelleri, şık gömlek modelleri, desenli gömlek modelleri, kendinden desenli gömlek modelleri, desensiz gömlek modelleri, canlı gömlek modelleri gibi farklı gömlek modellerini müşterileri ile buluşturuyor. Gömlek modelleri beden ölçü tablosunda M bedenden başlayarak L beden, XL beden ve XXL bedene kadar ürün beden seçenekleri sunmakta.

Gissi Erkek Gömlek

Gissi erkek gömlek, ister tek başına, ister kombin oluşturarak tarzınıza dikkatleri çekebileceğiniz ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Gömlek modelleri ile hem günlük kıyafetlerinizi, hem de ofis şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Spor gömlekler ile sportif şıklığınızı güçlendirebilirsiniz. Şık ve modern kesim kısa kollu gömlek, özellikle İlkbahar ve Yaz aylarında daha çok tercih edilirken; uzun kollu gömlek, erkeklerin daha serin aylarda gözdesi oluyor. Yaz aylarında vücudun nefes almasını sağlayan kumaşlar tercih ederek terlemeyi önlemeye yardımcı oluyor. Kış aylarında ise, daha kalın ve vücut ısısını koruyan kış soğuklarında üşümeyi önleyen kumaşlar tercih ederek müşterilerine konforlu kullanım sunmakta. Kaliteli kumaşlar seçiyor ve tüketicilerinde kullanım talimatlarına uyması sonucu uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Gissi tasarımlarına göre gömlekte renk seçimleri yapan ve bu konuda oldukça başarılı olan bir marka. Gömleklerde beyaz, mavi, lacivert, siyah ve ekru beylerin en çok tercih ettiği renkler olarak sıralanıyor. Fakat Gissi ile renkler konusundaki tercihlerinizi korkusuzca değiştirebilirsiniz. Coulfate gömlek tercihlerini Gissi Erkek Gömleklerinden yana kullanarak, Stil danışmanları tarafından özenle hazırlanmış, Gissi Erkek Gömlek kombinlerini müşterilerine sunmaktadır. Erkek gömlek modelleri ve uygun fiyat seçenekleri ile Coulfate' de sizleri bekliyor!

Zirve

Zirve markası, 1997 yılında sektöre adım atmış ve başarılarına her yıl bir yenisini ekleyip kendini devamlı olarak yenileyen Türkiye'nin en çok tercih edilen bir şapka markasıdır. Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile günümüze kadar profesyonel işler çıkartarak şapka sektöründe kalitesini yüksek seviyelere çıkartmaya devam ettirmektedir. Kaliteden ödün vermeyen Zirve Şapka Markası, müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklı üretimler yaparak müşteriyi analiz eden, müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Kaliteli kumaş seçimleri yaparak müşterilerine dayanıklı şapka modelleri sunmaktadır. Modayı ve trendleri takip eden Zirve markası; sürüdürülebilir modayı hayata kazandırmak için üretimde kullandıkları kumaş çeşitleri olarak; polar, pamuk, gabardin ve kot kumaşlar tercih etmektedir. Zirve Şapka ürün bünyesinde sadece şapka değil; bere modelleri, eldiven modelleri, atkı modelleri, t-shirt modelleri, yelek modellerine de yer vermektedir. Bere modellerinde; polar bere modelleri, kulaklı bere modelleri, triko bere modellerine yer vermektedirler. Eldiven modellerinde; polar eldiven modelleri, triko eldiven modelleri, bando eldiven modelleri, işçi eldiven modellerine yer vermektedir. Atkı modellerinde, Polar atkı modelleri, triko atkı modelleri, etiket dokuma atkı modelleri, saten atkı modelleri, baskılı atkı modellerine yer vermektedir. T-shirt modellerinde; bisiklet yaka t-shirt modelleri, v yaka t-shirt modelleri, polo yaka t-shirt modellerine yer vermektedir. Yelek modellerinde; polarlı yelek modelleri, şişme yelek modellerine yer vermektedir. Tüm bu ürün ve modellerinin yanı sıra promosyon ürünleri de bünyesinde yer veriyor. Ürün ve tasarım ağını geniş kullanan ve genişletmeye de devam eden firma bir çok marka aracılığı ile ürünlerini kendi markası ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Zirve Şapka Modelleri

Oldukça dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan üretim yapan Zirve Şapka Modelleri arasında; Siperli şapka modelleri, kep şapka modelleri, fileli şapka modelleri, kasket şapka modelleri, tenis vizor şapka modelleri, safari şapka modelleri, reklam şapka modelleri, aşçı şapka modelleri, butik şapka modelleri, avcı şapka modelleri, fidel castro şapka modelleri, reklam şapka modelleri ve kendi tasarımları ile zirve şapka modellerini müşterilerine sunmakta. Ayarlanabilir ve standart bedenler de şapka modelleri ile erkeklerin bedenine ve zevklerine uygun bulabileceği şapka modelleri sunuyor. Spor aktiviteleri veya haftasonu ailecek yapılan aktivitelerde kombinleri taçlandıracak siperli şapkalar veya bir çok şapka model seçenekleri mevcut. Günlük hayatta da tercih edebilecek birçok modelleri, spor bir kombine dönüştürebilecek seçenekler sunmakta.

Zirve Şapka

Düz renklerde klasik siperli, kep Zirve Şapka modeli, doğru kombinin üzerinde çok modern bir hal alabiliyor. Zirve erkek şapka modelleri, klasik süetten üretilen şapka çeşitlerini gündelik hayatta veya sosyal aktivitelerinizde; Pantolon, t-shirt ve ceket gibi vazgeçilmezler ile tamamlayabileceğiniz çeşitli erkek şapka modellerine Coulfate ile sahip olabilirsiniz. Coulfate şapka tercihini Zirve şapkadan yana kullanarak birçok kombinlerinde zirve şapkalarına yer verdi. Sende uygun fiyat ve çeşitli şapka modelleri arayışındaysan, online internet sitemizden detaylarını inceleyerek sahip olabilirsin!

Style Marina

Hayatınızın her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz, spor ayakkabı kombinlerinin en çok aranan tamamlayıcısı, çoraplar... Bir çok farklı renk ve desen çeşidi ile her kişinin kendi tarz ve zevkine göre bulabileceği modeller ile sizleri bekliyor. Ayaktaki rahatlık ve konforun yanı sıra oldukça şık duracak çorap çeşitleri günlük yaşantınıza da renk katıyor. Çorapları her ne kadar daha çok kışın giymeyi tercih etsekte kaliteli ürünler yaz aylarında ayakta oluşabilecek terlemenin önlenmesi, kışınsa soğuktan koruyarak sağlık için tehdit oluşturabilecek unsurların kontrol altına alınmasını sağlar, bu yüzden güvenilir yerden çorap satın almak insan sağlığı için büyük önem taşır.

Geçmişten günümüze bir çok erkeğin vazgeçilmezi olan spor kombinler de tarzınızı ortaya koymak için çorap seçimine dikkat edilmesi gerekir. Son dönmelerde erkek giyiminde birçok renk seçeneği ve modeli ile yer alırken sizde seçimlerinizle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Babet, patik ve bilekte modelleriyle çeşitli renk ve desenlerde ürünleri olan Style Marina aynı zamanda şıklığınızdan da ödün vermemeniz için size yardımcı olacak ürünleri Coulfate'de sizlerle buluşturuyor. Seçimlerinizi yaparken tarzınızı yansıtan aynı zamanda şıklığınızı da ortaya çıkaracak zengin renk seçeneği olan ürünleri kolayca bulabilir tercihlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Erkek giyiminde tercih edilen her bir parçada olduğu gibi çorap tercihleri de özgün görünmenin önemli bir parçası. Farklı kombinler oluşturmak isteyen erkeklerin dikkat etmesi gereken aksesuarlardır, desenli ya da farklı tasarlanmış çoraplar bu konuda özellikle tercih edilir. Dört mevsim kullanılan çoraplar bazen sportif bazen ağır,gösterişli veya klasik bir görüntü oluşturur. Kullanılan desene renge ve modele göre kombine farklı hava katan ürünleri Coulfate'de kolayca bulabilir, erkekler için ideal estetik kombinleri tamamlayabilir, size özgün tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Her kendine bakan tarz sahibi erkeğin düzenli aralıklarla çorap alışverişi yapması gerekir, hemen hemen hepimizin günümüzün tamamına yakınında çorap giyeriz bu yüzden çorap alışverişi sağlık açısından da çok önem taşır. Style Marina'nın yıldız desenli, zigzag desenli, çapa desenli, çizgi desenli çoraplar da lacivert, siyah, gri, açık mavi, beyaz, mavi, krem, füme, kahverengi, açık kahve, koyu mavi, koyu gri, koyu lacivert, bej renkleri bulunur bunun yanı sıra havlu, bambu, penye seçenekleri de vardır.

Gerekli

Gerekli markası Türkiye menşeili erkek giyim sektöründe kazak modeleleri tasarlayan ve üreten markadır. Erkek modasına yenilik ve farklı bir çizgi getiren Gerekli markası günümüzde tasarım ağı geniş birçok kazak modelleri üretmektedir. Kaliteli kumaş seçimleri ile müşterilerini memnun etmeyi başaran ve bu alanda güzel yollar kat eden bir marka olmayı başarmıştır. Ürünlerinin hem tasarım, hemde ürün kalitesi bakımından müşterilerinden tam not almayı başaran bir markadır. Kalıp özelliklerinde regular fit ve slim fit kalıpları ile genç ve yetişkin erkeklere kaliteli ürün hizmeti vermeye devam ermektedir. Müşterileri odaklı çalışmalarını sürdürürken her tarza ve her zevke hitap ederek ön plana çıkan markalar arasında. Alışveriş yapan tarz erkeklerin hem zevkini hem de tarzını önemseyen özgün tasarımları ve birbirinden farklı modelleri ile müşterilerini son derece memnun seviyesini arttıran bir firma.

Gerekli Kazak Modelleri

Hem günlük hayatta hem de özel günler de her alanda kullanabilecek Gerekli Kazak Modelleri arasında; balıkçı yaka kazak modelleri, boğazlı kazak modelleri, v yaka kazak modelleri, bisiklet yaka kazak modelleri ile her tarza uygun modeleleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Renk skalası oldukça geniş olan kazak modellerinde en çok rağbet gören; siyah, ekru ve krem renkleri yer almaktadır. Desen özellikleri bakımından da oldukça zengin modellere sahip kazak modellerinde; basic tarzda kazak modelleri, örgülü kazak modelleri, kendinden desenli kazak modelleri, çizgili kazak modelleri yer almaktadır. Kumaş seçimlerinde kaliteli ve doğal lif tercihlerde bulunan firma pamuk, yün ve akrilik karışımlı kumaşlar kullanmakta. Kazak modelleri bedenlerinde ise; S bedenden, M beden, L beden, XL beden ve 2XL bedene kadar ürün bedenleri tercih etmektedir. Bu sayede bir çok müşterinin bedenine uygun kazak modelleri bulmasını sağlamakta. Gerekli markası, kış aylarında vücut ısısını koruyan ve bedeni rahatsız etmeden bedeni saran kumaş yapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta.

Gerekli Kazak

Gerekli Kazak ürünleri gerek kalitesi gerekse kalıpları ile en çok tercih ettiğiniz markalar arasında yerini alabilir. Ürün içeriği bakımından doğal lif oranı oldukça yüksek olan ürünleri ile kış mevsiminin sert soğuklarına karşı sizi hazırlar ve memnun kalmanızı sağlar. Birbirinden farklı desen, renk ve ürünler ile kolay kombin yapma seçenekleri sunuyor. Gerekli kazak çabasız şıklığı, ürünleri ile kombinlerinizi zenginleştirecek ürün seçeneklerine sahip bir markadır. Bulunduğunuz her ortamda kullanabileceğiniz, tarzınız ile uyum sağlayacak zengin seçenekleri ile Gerekli markasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu marka ile hem şık hem tarz görünebileceksiniz. Coulfate kazak markasında Gerekli markasını tercih ederek birçok kışlık ürünle ve bir çok tarz kategorilerde kombinler oluşturarak müşterileri ile buluşturuyor. Sizde kaliteli ve uygun fiyata çeşitli kazak modelleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizleri online satış sitemize bekliyoruz.

C&C

Bluemeer C&C markası, erkek giyim sektöründe güzel işler çıkartan ve zamanla büyümeye devam eden bir firmadır. Üretim bünyesinde jean pantolon modelleri, kapri modelleri, şort modelleri tasarlayan, üreten ve müşterileri ile farklı firmalar aracılığında kendi marka isminde buluşturan firmadır. Modern kesim kalıplar kullanarak müşterilerine Regular Fit ve Slim Fit kalıp seçenekleri sunan marka müşterilerine trendlere uyun pantolon, şort modelleri sunmakta. Kaliteden ödün vermeyen firma kumaş malzeme seçimlerinde titiz davranarak müşteri odaklı ve ihtiyaçlarına uygun kumaşlar seçmektedir. Güncel ve yenilikçi modeller tasarlayarak yılın modasına uygun, mevsimin dokusuna uygun modeller geliştirerek kumaş seçimleri yapmaktadır. Zamanla müşterilerinin güvenini kazanan Bluemeer Cem Can erkek giyim markası sezon geçişlerinde tercih edilen kaliteli üretimler yapan firma olmaya devam etmektedir.

Bluemeer C&C Pantolon Modelleri

Kaliteli ve tasarım alanında güçlü modellere sahip olan Bluemeer C&C Pantolon Modelleri arasında Düz pantolon modelleri, kamuflaj pantolon modelleri, dokulu pantolon modelleri, jean pantolon modelleri yer almaktadır. Model özellikleri bakımından zengin olan marka; kargo cep, slim fit, dar paça, paçaları lastikli gibi birçok modelleri bünyesinde bulundurarak müşterilerileri tarafından en çok rağbet gören, tercih edilen modelleri arasında. Renk skalası oldukça geniş kullanan Bluemeer Cem Can markası daha çok haki ve camel renkleri ile müşterileri tarafından tercih edilmekte olup; beyaz, siyah, pudra, mavi renkleri de skalaları arasında yer almaktadır. Yılın modasına uygun kalıplar tercih ederek genç ve yetişkin kitleye hitap ederek kalıp seçimlerini Regular Fit ve Slim Fit kalıp modelleri kullanmaktadır. Kaliteli kumaş seçimleri yaparak sağlıklı dokulara sahip kumaşlar tercih etmektedir. Kumaş seçimlerinde Pamuk ve likra karışımlı kumaşlar tercih ederek sağlıklı ve bedeni saran bir kumaş özellikleri ile ürün üretimini gerçekleştirmektedirler. Beden ölçü tablosu içerisinde 28 bedenden 29 beden, 30 beden, 31 beden, 32 beden, 34 beden ve 36 bedene kadar beden seçenekleri sunarak müşterilerinin istedikleri bedene erişebilme imkanı sunmakta. Pantolon uzunluğu beden seçimlerinde ise 32 boy seçerek müşterilerine ideal iç bacak boy ölçüsünü kullanmakta. Müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak modeller tasarlayan ve kumaşlar seçen firma trendleri de takip ederek modeller geliştirmekte ve bu yolda ilerlemeye müşteri kitlesi ile de büyümeye devam etmektedir. Kışlık pantolon modellerinde vücudun ısı kaybını önleyen, yaz aylarında da vücudun nefes almasını sağlayan kumaş seçimleri yaparak müşterilerin güvenilir marka kitlesi içerisine girmeyi başarmıştır.

Bluemeer Cem Can Pantolon

Bluemeer Cem Can pantolon modelleri ile gündelik tarz kombinler oluşturmakta referans modelleri ile çabasız şıklığı yaklamak mümkün. Jean pantolon ve şort modelleri ile günlük hayatınızda yapabileceğiniz kombinler için yanınızda. Coulfate, tarz kombinlerinde Bluemeer Cem Can pantolonlarından kargo jogger pantolonlarına yer vererek; Basic, Street Style, Man in Black Tarzları için kombinler oluşturdur. Bluemeer Cem Can parçaları sizi farklı ve tarz sahibi kılar. Birbirinden farklı model ve çeşitleri ile Bluemeer Cem Can ürünlerini çok seveceksiniz. Özenle seçilen Bluemeer marka ürünler için Coulfate yanında.

Design Socks

Çorap sektörünün duayeni Design Socks, üretim hayatına 1970'li yıllarda başlayarak bu yıllarda çorap sektöründe iç ve dış piyasanın göz bebeği olmuştur. Engin tecrübesi ve kalitesi ile müşteri odaklı hizmet veren Design Socks çorap, rahatlık ve konfora önem vererek yeniliklere ve gelişime her daim açıktır. Ürün yelpazesi bakımından büyük bir zenginliğe sahip olmasının yanı sıra kadın erkek ve çocuk çorapları bakımından her cinse ve yaş gurubuna üretim yapmaktadır. Yılların geçmesiyle çorap sektöründe de moda hızla değişmektedir. Design Socks çorap sektöründe bu süreci çok başarılı bir şekilde yöneterek tasarım ve ürün geliştirme konusunda liderliğe oynamaktadır.

Design Socks Erkek Çorap

Çoraba ihtiyacım var pazara gideyimde çorap alayım devri kapandı artık. Çorap giymek için giyilmiyor artık. Çorap giyildiğinde, tarz olmalı, şık olmalı, kombine uygun olmalı gibi artık bir aksesuar halini almış durumdadır. Erkek çorap modelleri geçmişten gelen zincirini ciddi manada kırmış durumdadır. Eskiden sade ve uzun çoraplar erkekler tarafından alternatifsiz bir şekilde kullanılırken şimdilerde cıvıl cıvıl renklere sahip olup, desenli ve baskılar modellerede yer verilmiştir. Design Socks erkek çorap modelleri, diz altı çoraplarının akabinde trendlerin değişimi ile farklı tarzlara yönelmeye başladı. Erkek babet çoraplar, erkek patik çoraplar, erkek diz üstü çoraplar gibi farklı uzunluklarda üretilerek kullanım alanlarında da ayrı ayrı sınıflandırıldı. Erkek likralı çorap, havlu çorap, şeker çorabı, penye çorap, erkek bambu çorap ve modal çoraplar gibi ip çeşitliliği alternatifleri fazlasıyla artırmaktadır. Tabi çorap seçimi konusunda bu kadar çeşitlilik kafaları karıştırıyor. Sağlıklı çorapları tercih ederken, nerede nasıl kullanacağınızı tespit etmek ve kombine uygun renk, model seçimi yapmak en güzeli.

Erkek çorap seçimi sadece şekil ve renkten ibaret mi derseniz kesinlikle hayır. Ayak sağlığı insanlar için çok önemli bir faktördür. Özellikle erkek çorap seçiminde ilgisiz davranıldıysa, gün içerisinde ayakkabının içerisinde ayakların kalması sağlığımızı ciddi manada tehdit etmekte. Ayak sağlığını ayakkabı kadar çorapta etkilemektedir. En az hava alan ayaklarımız bakteriler için bir yuva haline gelebiliyor. Dikkat edilmediği zaman mantar gibi rahatsızlıklar kaçınılmaz oluyor. Bu durum tabiki önlenebilir. Yeni bir ayakkabı ve mümkün olduğunca terlemeyi önleyici kaliteli çorapları günlük değiştirmemiz gerekmektedir. Design Socks erkek çorap üretiminde kaliteye ve sağlığa ciddi manada dikkat etmektedir. O kadar çeşidin arasında kendiniz ve aileniz için doğru seçimi yaparak ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz..

Le Marin

Özel olmak, şık olmak ve tarzı ile dikkat çekmek ister erkek. Zamanı ve mekanı yoktur erkeğin, her zaman her gittiği ortamda iş olsun, okul olsun, davet olsun ya da bir pazar günü gezmesi olsun hep özel olmak ister. Bunun için her daim gardırobu acil durumlar için hazır olmalıdır. Erkekler hızlıdır giy çık yapmayı sever detaylarda çok fazla boğulmazlar. Hal böyle olunca alacağı kıyafetler konusunda pratik olması sebebiyle dikkat etmesi gerekir.

Le Marin Gömlek

Le Marin gömlek her sezon özgün tasarım gücüyle birbirinden güzel ve özel gömlek modellerini tasarlayarak uzun kollu ve kısa kollu olarak müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bununla beraber sezonun favorisine göre erkek gömlek modelleri sade gömlek, desenli gömlek, çizgili gömlek veya kareli gömlek olarak karşınıza çıkabilir.

Le Marin Erkek Gömlek

Le Marin erkek gömlek modelleri farklı bakış açısı ile sıradan erkek gömlek üretmek yerine daha özgün, detaycı ve stilinden ödün vermeyen erkek modasını sıkı takip eden bir markadır. Le Marin Regular, regular fit, slimfit ve extra slim gibi kalıplarda üretilmekte olup tarzınıza ve vücut ölçünüze uygun olan erkek gömlek modelini tercih edebilirsiniz.

Le Marin Erkek Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri erkeklerin giyimi noktasında başı çekmekte olup, her sezon trendin değişmesi ile farklılık göstermektedir. Bir kere erkeklerin gardırobunda kesinlikle farklı modellerde ve renklerde gömlek çeşitleri bulunmalıdır. Erkek spor gömlek ile gündelik hayatta her daim pratik kombinler yapabilirken, klasik gömlekleri özel günlerde veya iş görüşmesi gibi durumlarda tercih edebilirsiniz. Gömlek modelleri kalıbın dışında yaka biçimlerinin değişimi ile de değişiklik göstermektedir. Klasik yaka, İtalyan yaka, hakim yaka, düğmeli yaka, bebe yaka, dik yaka, ata yaka gibi çeşitli yaka türleri farklı ortamlarda veya kombinlerde yer almaktadır. tabi bununla biter mi? Tarza göre gündelik gömlek, klasik gömlek, basic gömlek, slimfit gömlek ve spor gömlek gibi çeşitlilik göstermektedir. Daha detaya girecek olursak kumaş türleride gömleğin popüleritesini etkilemektedir. Peki ya bunlar nedir? Evet bunlardan da bahsetmek gerekirse keten gömlek, kot gömlek, pamuk gömlek, oxford gömlek gibi kumaş türklerine göre farklılık göstermektedir.

Hani demiştik ya trendler sürekli değişiyor, işte o moda denilen furyadan uzak olmakta insanı kötü hissettiriyor. Hadi modayı takip etmediğinizi düşünsek bile çevrenizde renkli ve desenli gömlek giyenleri görünce artık sizinde böyle bir gömleğe ihtiyacınızın olduğunu fark edeceksiniz. Bu sezon erkekler renkli gömleklere ve sadelikten çok desenli gömleklere yönelmekteler. Bu gömlekler sayesinde şu anda tam bir hawai havası kokluyorum ve müthiş pozitif bir enerji alıyorum. Sizinde bu enerjiden faylanmanızı istiyoruz ve Coulfate'ye davet ediyoruz. Birbirinden farklı modelleri ve renkleri ile erkek giyimi noktasında stilistler tarafından hazırlanan gömlek kombinlerini inceleyebilirsiniz.

Armina Exclusive

Erkek giyiminin vazgeçilmezi olan blazer ceketler; gündelik giyimde sade ve şık, en özel günlerinizde tasarım ve göz alıcı ceketleri ile tarz oluşturmanızda ve tarzınıza tarz katmanızı sağlamaktadır. Kaliteli üretimler yapan Armina Exclusive, Coulfate ailesi için 6 drop ceket kalıpları ile beğenilerinize sunuyor. Model ve çeşit özelliği bakımından zengin, trendleri takip eden yeniliğe açık ceket markasıdır. Kaliteden ödün vermeyen yaratıcı ve geliştirici ruhuyla ürettiği ceketlerini tüketiciyle buluşturmak, son teknoloji kullanarak ve ceket modasında belirleyici gücünü kullanmaktadır..

Armina Exclusive Ceket Modelleri

Erkek blazer ceket sektöründe kendini geliştirmeye devam eden Armina Exclusive ceket modellerinde spor ceketlerin yanı sıra klasik ve gündelik ceketleri ile bulunacağınız ortamlarda kendine has ve göz alıcı görünmenizi hedeflemiştir. Sade görünümlü ceketlerin yanı sıra kareli, çizgili ve desenli model özelliklerine sahip slim fit kesimi ile yılın trendine uygun tasarımlar yaparak tüketiciye sunmaktadır. Gündelik kombinlerinizde dahi şık bir duruş sergilemenize yardımcı olacak trend ceketlerinde geniş bir tasarım yelpazesi içerisinde kendi zevkinize ve bedeninize uygun bir çok ceketin sahibi olmanıza kapı aralamaktadır. Modern çizgilerden oluşan tasarım blazer ceket modelleri yılın her mevsiminde hem özel davetlerde hem de gündelik giyimde tarzınızla öne çıkmanızı sağlıyor. Trend ceketler arasında olan slim fit blazer ceketlerin kalıplarına uygun olarak pantolonlar tercih etmeyi kolaylaştırıyor. Slim fit bir kot pantolonla spor tarzınızı yansıtmakta yardımcı olurken, yünlü kumaştan dökümlü bir pantolonla daha klasik bir görünümde kombin oluşturmanızda yardımcı oluyor. Yaz mevsiminde keten blazer ceket modellerini tişörtle ya da spor gömleklerle sıcak günlerde vücudunuzun nefes almasına yardımcı olmayı sağlıyor. Ayriyeten bir çok renk ve model çeşitliliği ile özel günlerde takım oluştururken yelek tercihinde bulunmuşsanız eğer yeleğiniz de ki renkleri referans alarak blazer ceketlerle kombininizi taçlandırmanızda yardımcı oluyor.

Armina Exclusive Blazer Ceket

Yazlık, kışlık, mevsimlik üretimler yaparak mevsime uygun seçimler yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ceket üretimlerinde yazlık spor ceketlerde pamuk, polyester ve likra liflerinden yararlanarak üretim yapmaktadır. Kışlık ceket üretimlerinde ise farklı oranlarda yün, viskon ve pamuk karışımı olan ceketleri tüketicisiyle buluşturuyor. Tasarımsal anlamda güçlü oldukları kadar kaliteli ve sağlıklı üretimler yapmaktadır. Stil sahibi erkekleri hedef alarak ceketlerinde detaylara yer veriyor. Tek ve çift düğmeli, göğüste ve bel hizasında sağda ve solda kapaklı olmak üzere 3 cepli ceketler ile karşımıza çıkmaktadır. Aksesuar olarakta minimalize metal rozet, ceket astarı ile aynı renk ya da ceket rengine kontrast oluşturacak şekilde cep mendili renklerini tercih ediyor. Bu tercihler ile modern çizgiler oluşturup çok daha şık bir görünüm elde ederek tüketiciye özellikli ceketler sunmaktadır. Ceket tasarım özelliği olarak bilek kısmında iç astarlarına poti kare desenli astar seçimleri yaparak ceketi kullanım yelpazesini genişlemesine yol açıyor. Slim fit kalıp özelliği ve mevsime uygun kumaşlar kullanarak tarzınızdan ve rahatlığınızdan ödün vermemenizi sağlar. Armina Exclusive erkek blazer ceket konusunda kaliteli ve güvenli bir marka olup imajınızı farklı boyutlara taşıyarak size tarz olmanın keyfini yaşamanızı sunar.

R&C

R&C, tarzına düşkün erkekler için trendleri yakalayan, modaya uygun kaliteli ürünler tasarlayan blazer ceket markası. Hem gündelik hem iş hayatı hem de özel günler için tarzınıza uygun bulabileceğiniz bir çok ceket modeli ve rengi aradığınızı bulma şansı veriyor. Aynı zamanda klasik giyim tarzına uygun kombin oluşturabilir, R&C blazer ceketleri ile stil sahibi imajı oluşturup çevrenizdeki insanların zihninde yer edebilirsiniz.

R&C Blazer Ceket Modelleri

Farklı giyim zevleri için R&C Blazer Ceket modellerini her sezon yenileyerek müşterileri ile buluşturuyor. Klasik ceketten spor ceketlere kadar geniş yelpazesi ile her an giyme kolaylığı sağlıyor. Sade ceket tasarımlarında şıklığı ön plana çıkarırken, çeşitli desenler ve detaylar ile de kendi içerisinde yalın bir görünüm yakalamış ceket modelleri zengin bir kombinasyon seçeneği de sunuyor. Dolabınızda bulunan kıyafetlerin pek çoğu ile kolaylıkla kombinleyebileceğiniz model özelliklerine sahip ve renk seçeneklerinin bulunduğu markanın ceketleri arasında mevcut. Trend erkek modasını takip eden modern erkeklerin tarzına uygun ceket tasarımlarıyla revaçta olup müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Ütü tutan ve kırışmayan kumaşları ile kullanım rahatlığı sunan ceketleri ile her yaştan tüketiciyi de memnun ediyor. Yılın her mevsiminde kullanım kolaylığı sağlayan rahat ceketler üretmeyi tercih ediyor. Yaz mevsiminde gündelik spor giyimde; basic t-shirt veya polo yaka t-shirt tercih edebilirsiniz. Pantolon tercihinizi de keten den yana ya da bermuda şort tercih edebilir, kombininizi hava alabilen keten R&C Blazer Ceketleri ile tamamlayabilirsiniz. Kolay kombinleme için bir çok seçenek mümkün. Özel davetlerde klasik ceketinizin içerisine yelek tercih ederek tarz sahibi bir görünüm elde etmeniz mümkün. Kış aylarında boru paça pantolon üzerine gömlek ve blazer ceketiniz ile uyumlu bir o kadar rahat kombin oluşturmanız mümkün.

R&C Blazer Ceket

Kaliteli malzemelerden üretim yapan marka üretilen ceketlerinde doğal lifler tercih ediyor. Blazer ceket tasarımlarında aksesuarlara ve ceketlerin model özelliklerine dikkat çeken marka ceketlerinde sadenin yanı sıra kontrast renklerde poti kare, ekose, çizgi desenli birçok özellikli ceketleri mevcut. Ayriyeten ceket içerisinde kullandığı astar seçimlerindeki farklılık, metal düğme tercihi, aplike özellikli ceketleri ile de diğer markalardan farklı ve daha özellikli olduğunu gösteriyor. Son yılların en trend parçaları arasında yer alan slim fit kesim ceket kalıbı kullanarak her yaş grubuna hitap ederek kendini önemseyen ve tarzına özen gösteren stil sahibi birçok erkeğin dolabında yer alıyor. Kumaş özelliği ve tasarımları ceket fiyatlarını etkileyebiliyor. Blazer Ceket her erkek giyiminde olduğu gibi R&C modellerinde de kaliteyi uygun fiyata sunuyor. Yaz aylarında ince kumaşlar tercih ederek serin kalmanızı, kış aylarında kalın kumaşlar kullanarak vücut ısınızı kaybetmemenizi engelleyen ve terletmeyen ceket tasarımları ile karşılaşmanız mümkün. Modern kalıp kullandığı ceketlerinde kaliteli kumaşlar tercih ederek vücudunuzun nefes almasına yardım ediyor. Aynı zamanda uzun ömürlü kalıcı şıklık imkanı sunuyor.

Score Michail

Score Michail, tarzını kaliteli ürünler ile tamamlayan erkekler için bir çok model ve renk seçeneği ile trendleri takip eden modern slim fit kesime sahip erkek pantolon markası. Düz, desenli, desensiz, kareli, poti kareli, ekoseli, çizgili kumaşlar kullanan modern tasarımlara sahip. Hem gündelik, hem iş hayatı, hem de özel günler için tarza ve bedene uygun bulabileceğiniz bir çok pantolon modeli ile geniş tasarım yelpazesine sahip. Aynı zamanda klasik giyim tarzına uygun kumaş pantolonları ile, Gündelik giyim için slim fit desenli pantolon çeşitleri ile kombinler oluşturabilirsiniz. .

Score Michail Pantolon Modelleri

Farklı olmak ve hissetmek isteyen tüm erkeklere hitap eden her mevsime uygun kendini devamlı geliştirerek yeni ve zevkli parçaları müşterilerine sunuyor. Klasik kumaş pantolondan, tasarım özellikli pilili bir çok pantolona kadar bir çok ürün arasından her an aradığınızı bulma kolaylığı sağlıyor. Sade pantolon tasarımlarında şıklığı benimseyen, bir çok farklı desen ve detaylar ile de yeniliğe açık bir izlenim bırakıyor. Yalın bir görünüm yakalamış pantolon modellerinin üretiminde kullandıkları kumaş özellikleri bakımından da zengin bir kombinasyon seçenekleri sunuyor. Tarzınızı yansıtmakta kolayca uyum sağlayabileceğiniz kıyafetleriniz pek çoğu ile kolaylıkla kombinleyebileceğiniz çeşitli model özellikleri ve renk seçeneklerinin bulunduğu pantolonları arasında mevcut. Yılın her mevsiminde kullanım kolaylığı sağlayan rahat pantolonlar üretmeyi tercih ediyor. Yaz mevsiminde; gündelik spor giyimde, vücudunuzun hava almasına engel olmayan keten pantolonları ile basic veya casual kategorisinde basic t-shirt - polo yaka ile rahat ve şık kombinler oluşturabilirsiniz. Özel davetlerde klasik kombinleriniz ile tarz sahibi bir görünüm elde etmenize gölge düşürmeyen klasik sade ve slim fit kumaş pantolonları ile kaliteli bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Kış aylarında yün pantolon üzerine gömlek ve blazer ceketiniz ile uyumlu bir o kadar rahat kombin oluşturmanız da mümkün.

Score Michail Pantolon

Kaliteli malzemelerden üretim yapan Score Michail Pantolonları doğal lifler arasında pamuk ve yün tercih ediyor. Pantolon tasarımlarında model özelliklerine dikkat çeken marka, pantolonlarında sadenin yanı sıra kontrast renklerde ilik ve düğme tercih ediyor. Kumaşlarını da ekose, çizgili, desenli birçok özellikli pantolonları müşterileriyle buluşturuyor. Ayriyeten pantolon içerisinde kullandığı cep astar seçimlerindeki yumuşak ve pantolon ne kadar dar olsa da dışarıdan gözükmeyecek şekilde tasarımlar yapıyor. Kendinden dokulu kumaş özelliği ve son yılların en trend parçaları arasında yer alan slim fit kesim pantolon kalıbı kullanarak genç ve orta yaş grubuna hitap ederek kendini özen gösteren stil sahibi birçok erkeğin dolabında yer alıyor. Sonsuz desen ve renk çeşitliliğinden faydalanarak bir çok farklı ürünleri ile kombin seçeneği sunuyor. Trend erkek modasını takip eden tarz erkeklerin stiline uygun pantolon tasarımlarıyla ihtiyaç duyulan ürünleri belirleyip müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Kırışmayan ve ütü tutan kumaşları ile konforlu bir kullanım sunan pantolon modelleri ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor.

Bodily

Bodily marka ürünlerinin yer aldığı, erkek giyim modelleri için özenle hazırlanmış kombinleri inceleyebilir ve kombin olarak satın alabilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin