Man in Black

Siyah tonlarının inanılmaz ahengi, siyahtan vazgeçemeyenlerin tarzı. Man in Black tarzı erkek giyim kombinleri inceleyin.

Man in Black Tarzı Erkek Giyim Kombinleri

Siyah Giyen Adamlar

Siyah ve tonlarının inanılmaz uyumu, siyahtan vazgeçemeyen erkeklerin tarzı Man in Black. Siyah giyen adamlar asil bir duruş sergilerken hiç bir zamanda yarı yolda kalmazlar. Kurtarıcı renkler arasında yer alan siyah, yılın her mevsimin de cool bir tavır sergilerken rahatlıkla baştan aşağı siyah giyinilebilir. Ne giyeceğine karar veremeyen erkeklerin imdadına yetişirken birde bakmışın ki siyah giyinen erkek olmuşun. Kombin kıyafetlerinde tüm parçaları siyah seçmek harika sonuçlar ortaya çıkartacaktır. Siyah giyim tarzı erkek kombinlerinde olmazsa olmaz parçalardan olan siyah tişört her erkeğin dolabında bulunması gereken kıyafetlerdendir. Asi ve şık bir stil yaratmanın en pratik yolu siyah bir tshirt ile yapılan kombinlerdir. Erkek siyah giyim kombinlerinin en gözde kumaşı ise deri yüzeyli kumaşlardır. Hava şartlarına uygun olarak tercih edilen deri ceketler her tarz da kombinler de cool bir tavır sergilemekte yardımcı olacak dış giyim kıyafetlerindendir.

Siyah Kombinler

Siyah kombinler, gündelik giyim, sokak stili, okul stili ve hatta iş hayatında ofis stili olarakta tercih edilebilirliği yüksektir. Kolay kombinlenebilen siyah kıyafetler ile şık ve ortama uygun kombinler oluşturmak mümkün. Siyah giyimde gündelik polo yaka ya da çeşitli yaka modellerine sahip tişörtler ile siyah Chino pantolon tercih edilerek zahmetsiz şıklık yakalanabilir. Man in black aynı zamanda gündelik stilde siyah kot kombinlere alternatif rahat kombinlerden olup daima canlı bir duruş sergiler. Sokak stilin de şık ve bir o kadar asi tavır sergileyebilen biker deri ceketleri ekose desen gömlek, tişört, siyah yırtık jean, biker bot ya da Chelsea botlar ile değerlendirilebilir. Sokak stili kombinleri ile detaylar da deri parçalar kullanmak, imaj seviyesini farklı bir boyuta taşıyabilir. Siyah giyimde aksesuar olarak deri cüzdan, çanta, deri kordonlu saat gibi aksesuarlarda değerlendirilen deri detayları sofistike bir görünüm oluşturuyor. Okul stilinde, kot ceket, siyah bir tişört, siyah bir jean pantolon ve Chelsea botlar ile aksesuar olarak metal, gümüş kolye, saat ya da pantolon zincirleri okul içerisinde düşen enerjinin nabzını yükseltmekte yardımcı oluyor.

Siyah Giyen Genç

Siyah giyen genç ya da ihtiyar farketmez özgür ruhu ve asi duruşu her zaman sergiler. Kendinden emin ve bir şey ıspatlamaya ihtiyaç duymayan bir görünüme sahiptir. Çünkü o siyahım gücünden emindir. Zamansız kombinler arasında yer alan siyah beyaz kombin okul stili için deneyimlenebilir. Beyaz bir tshirt, italyan kesim slim fit siyah kumaş pantolon ve bağcıklı siyah sneaker ayakkabılar ile alternatif değerlendirilecek kombinlerdendir. Kombini tamamlamak için bomber ceket tercih etmek canlı bir duruş sergileyecektir. Siyah beyaz kombinler için iş hayatında siyah takım elbiselerin içerisine beyaz gömlek tercih etmek uyumlu ve şık bir duruş sergilemenin önüne geçemez ve bu tür kombinlerin asla modası geçmez. Ofis stili için oluşturulan siyah kombinler erkek tarzlarının en iddialı duruşlarını sergileyen stillerdendir. Hakim yaka siyah gömlekler ile siyahın bir açık tonu antrasit desenli blazer ceketler ve italyan kesim kumaş pantolonlar siyah giyen genç ve siyah giyen adam modern şehirli erkek profili oluşturmayı kaçınılmaz kılıyor.

Siyah Giyim

Erkek siyah giyim, ceket kombinleri arasında kış mevsimi için yeni trend olan camel rengi trençkotları siyah blazer ceketli takım elbiseler ile şık duruşlar sergileyebilen alternatif kombinlerdendir. Gündelik stil de ve farklı diğer stiller de siyah pantolon kombinleri erkeklerin zamansız ve fonksiyonel tercihleri arasındadır. Siyah pantolonlar referans oluşturan, her renk kıyafet ile değerlendirilebilen yatırımlık parçalardandır. Siyah kombinler genç ve kendini genç hisseden tarz sahibi erkekler için ideal stil oluşturuyor.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin