Türkiye'de ilk ve tek.
Coulfate:, Ürünlerinizi kombin olarak satışa sunabileceğiniz moda sektörüne özel pazaryeridir.
Coulfate Nedir?

Coulfate alışılagelmiş bir pazar yerinin yanı sıra, kombin özelliği ile müşterilerine fazlasını sunmaktadır.

Hızlı akan hayatın temposunda birde ne alacağım telaşını ortadan kaldırarak, oluşturulan hazır kombinler ile son tüketiciyi moda konusunda bilinçli bir alışverişe yönlendirmektedir.

Giyinmeyi seven ve alışveriş esnasında tarzına göre uyumu arayanların vazgeçilmez alışveriş platformudur.

Coulfate’de bir mağaza açarak ürünleriniz ile satışa çıkabilir, belirlediğiniz ürünlerle moda influencerlarının (Moda fenomenlerinin) kombinlerde yerinizi alabilirsiniz.

Bir pazaryeri geleneğini sosyal platformlar ile birleştiren coulfate, son tüketicinin alışverişini zevkli hale getirirken, mağaza sahiplerinin de satışlarını hızlandırmaktadır.

Müşterilerine sunduğu kombin hizmetinin yanı sıra üyelere sanal gardrop ve stil danışmanı desteği vermektedir.

Kombin Özelliği

Bir çok insanın korkulu rüyası olan kombin oluşturmayı, stil danışmanlarımız ve moda influencer larımız üstlenerek özenle hazırlamaktadır. Her bir tarza farklı kombinler çalışarak, kullanıcılara birbirinden güzel kombin seçenekleri sunulmaktadır. Kullanıcılar ister kombin isterse tek tek ürün satın alabilirler. Buradaki amaç, kullanıcıların tarzına uygun kombinleri bir arada görmesini sağlamak ve tek bir yerden alışveriş yapmanın keyfini yaşatmaktır.

Influencer (Fenomen) Tanıtımları

Satıcılar istediği ürün ile kombine girebilirler. Satıcı panelinden dilediğiniz ürünü seçerek influencer ların yapacağı kombinlerde yer alabilirsiniz. Böylece hem coulfate.com da kombinler bölümünde yer alabilir hemde influencerların kendi sosyal medya hesaplarında paylaşmasını sağlamış olursunuz. influencerlar yapmış oldukları kombinlerin ve ürünleri coulfate.com linklerini vererek paylaşım yaparlar. Böylece hem tanıtım yapmış, hemde satışlarınızı artırmış olursunuz.

Üyelere Özel Stil Danışmanı Hizmeti

Sitemizdeki her üyeye gerçek bir stil danışmanı atanacaktır. Böylece stil danışmanı kullanıcıların tarzı ile ilgili seçimlerde yardımcı olmaktadır ve yeri geldiğinde stil danışmanı Coulfate' den almış olduğunuz diğer ürünler arasında ki uyumu sağlayarak kullanıcılara farklı kombinler de önermektedir. Tarzınıza uygun ürünlerin indirime girmesi durumunda kullanıcıları bilgilendirecek ve gelişmelerden haberdar olmasını sağlayacaktır.

Gardrop Özelliği

Kullanıcılar coulfate.com dan satın aldıkları ürünleri gardrobum menüsünde görebilmektedir. Gardrobuna eklenen ürünleri aynı zamanda stil danışmanı da görebilmektedir. Böylece bir sonraki alışverişlerinde gardrobundaki ürünlerle uyum sağlayacak ürünleri belirlemesine stil danışmanından yardım alabilmektedirler.

Pazarlama ve reklam

Ürünlerinizin reklam ve tanıtım bütçeleri coulfate tarafından karşılanır. Kombin özelliği hariç Pazarlama ve reklam için bir ek bir bütçe ödemezsiniz. Coulfate yüksek hacimli bir dijital pazarlama bütçesi yönetiyor. Google ve facebook platformlarının da büyük bir iş ortağıdır. Coulfate’ de yer aldığınızda Google, Youtube, Facebook, İnstagram ve diğer güçlü dijital mecralarda görünürlülüğünüz artacak, satışlarınız yükselecektir.

Entegrasyon ve Veri aktarma

Ürünlerinizi, tedarikçi panelinden yönetebileceğiniz gibi, excel ile de aktarımı sağlayabilirsiniz.

Kendi geliştirdiğiniz bir alt yapı ile coulfate’e entegre olmak istiyorsanız, saticidestek@coulfate.com adresine e-posta gönderiniz. Gerekli teknik dökümanlar tarafınıza aktarılarak entegrasyon ekibimiz size yardımcı olmak için yönlendirilecektir.

Kargo Sistemi ve seçenekleri

Kendi kargo anlaşmanızı kullanabileceğiniz gibi coulfate kargo kampanyalarından ve seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kolay İade ve değişim

İade Politikamız

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre internet ortamında yapılan satışlarda tüketicinin 14 gün içinde sözleşmeden cayma ve ödediği bedelin tamamını herhangi bir kesinti olmadan iadesini talep etme hakkı vardır.

Ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde sebep göstermeden ürünü iade edebilir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, vb ürünler ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade Kargo Masrafları

Tüketicinin korunması kanunu gereğince, ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkını kullanarak sebep göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden ürünü iade edebilir. İade kargo masrafları satıcıya aittir.

İade Edilen Ürün Süreci
  • Ürün size ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğunu kontrol edersiniz.
  • Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade sürecini tamamlanır.
  • Ürün iade şartlarına uygun değilse satıcı kendi panelinde savunmasını yaparak müşteri adresine geri gönderir.
Komisyon Oranları

Her kategoride aynı komisyon oranı ile çalışmaktayız. Tüm kategorilerimiz de satış fiyatı üzerinden %20 komisyon oranı ile çalışmaktayız.

ŞİMDİ BAŞVUR
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin