ÜrünlerÜrün Filtre

Beden

Renkler

Yaş Grubu

Sırala / Filtrele :

Libero

Libero Ayakkabı Konya'da kurulan ve tarz sahibi erkekler için birbirinden şık ürettiği ayakkabılar ile markalaşan kaliteli bir firmadır. Kaliteden kesinlikle ödün vermeyen kaliteli ayakkabı üretimine önem veren marka ayak sağlığını tehdit eden maddeleri üretiminde kullanmamaya özen göstermektedir. Güvenilir bir marka imajı olan Libero Ayakkabı müşteri tarzı ve ihtiyaçlarına odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Müşterinin ayak sağlığına önem veren Libero Ayakkabı kaliteli üretimler yaparak müşteri memnuniyetinin kazanan bir markadır. Libero Ayakkabı markası üretimde strateji olarak, estetik ve kaliteyi insanlara sunarak ayakkabı sektöründe tarz olmayı hedeflemektedir. Tasarım ayakkabıları ile kendisini şık ve konforlu hisseden, kendini önemseyen, tutkulu bir müşteri kitlesini hedeflemektedir. Ayakkabı üretimlerinde hakiki deri, suni deri, süet ve nubuk gibi maddelerden üretim yapmaktadırlar. Tabanlarında eva taban, düz eva taban, y. termo taban, kauçuk taban, jutlu poli taban vb. çeşitlerini kullanmaktadırlar. Model özellikleri birbirlerinden farklı olmak üzere; sade ayakkabı modelleri, tokalı ayakkabı modelleri, antik ayakkabı modelleri, hasır tabanlı ayakkabı modelleri, bağcıklı ayakkabı modelleri, bağcıksız ayakkabı modelleri, metal tokalı ayakkabı modelleri, ince ve kalın tabanlı ayakkabı modelleri ile müşterilerine ürün çeşitliliği ile isteklerini karşılamaktadır. Libero Ayakkabı fiyatlarını coulfate.com adresinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Erkek ayakkabıları üreten Libero ayakkabı modelleri içerisinde, corcik (tokalı makosen) ayakkabı, hasır tabanlı antik model, klasik ayakkabı model, gündelik ayakkabı modeli, kışlık bağcıklı bilekte bot modellerini üretiminde bulundurmaktadır. Libero Ayakkabı güncel modayı ve trendleri takip ederek üretim yaparken kendine bir yenilik yaparak bağcıklı spor ayakkabı modelleride üretmeye başlamıştır. En çok rağbet gören Libero Ayakkabı renkleri arasında kahverengi ayakkabı modelleri, yeşil ayakkabı modelleri, lacivert ayakkabı modelleri, bej ayakkabı modelleri, siyah ayakkabı modelleri yer almaktadır.

Bir dünya markası olma azmi ile çalışan Libero Ayakkabı bütün müşterilerinin memnuniyetini almayı hedeflemektedir. Ayakkabılar hem bir moda öğesi olarak hem de tüm gün ayakta duran yoğun tempolu şehir insanları için konfor öğesi olarak büyük önem taşıyor. Ayakkabı seçerken kullanılan deri, nubuk, süet kumaş ve renk seçenekleri ile modeline bakarken, aldığınız klasik ayakkabının konforuna da büyük önem vermelisiniz. Libero Ayakkabı, şıklıktan ödün vermeden sizi uzun toplantı saatleri boyunca ve şehrin zor sokaklarında konforlu tutmasını sağlıyor. Klasik ayakkabı modelleri, şıklıklarının yanı sıra, girdiğiniz her ortamda sizi yansıtıyor olacaklar. Fark edilmek isteyen her erkek klasik bir ayakkabı modelinin, girdiği ortamda fark edildiğini bilerek gardırobunda klasik, loafer, oxford, deri, nubuk ve süet ayakkabılara mutlaka yer açıyor. Libero, ayaklarınızı emanet ettiğiniz ayakkabıları en iyi şekilde üreten bir marka. Şehrin yüksek katlı plazalarında çalışsanız bile, sokaklarının size her an sürpriz yapacağını bilerek en doğru ürünü satın aldığınıza emin olmanız gerek. Coulfate ailesi olarak ayakkabı markasında Libero Ayakkabı' yı seçerek stil danışmanları tarafından oluşturulan kombinleri taçlandırarak hemen hemen bütün giyim kategorisinde kullanarak siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin