Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
02/02/2019

Kış Mevsiminde Erkeklere Renkli Kombin Önerileri

 

Kış Mevsiminde Gardırobuna Renk Kat!

Mevsimin renkli tarafını geçeli aylar oldu. Çevremizdeki her şey mevsime adapte olup canlı renklerinden vazgeçiyor. Pekala erkekler olarak siyah bazlı kıyafetlerden sıkılmış olup biraz değişim ve renk istiyorsunuz. Elbette havayı değiştiremeyiz ancak bu değişime kıyafetlerimizden başlayarak bir adım atalım ve kış kombinleri ile evrene pozitif enerjiler yayalım. Şimdi kış mevsiminde iç açıcı renkler ile kombin önerilerine başlayalım..

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

 

Baharın Renklerini Üzerinde Taşı

Kış mevsiminde karamsar bir hava ile karşı karşıyayız. Stil sahibi bir erkek kombini oluşturmak için kendine güven ve baharın renklerini üzerinde taşı. Tek renk kombinlerinlerini aksesuarlar ile kombinini hareketlendirebilirsin. Karikatürize çizim baskılı tasarım gömlekler ile deri ceketleri aynı kombin içerisinde değerlendirebilirsin ve hatta gömleklerinin içerisine kazak giyerek daha sıcak bir görünüm elde edebilir, canlı hissedebilirsin.

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

 

Neon Renkleri Sokak Modasına Taşı

Tasarımcılar bahar aylarından kalma renkler ile kış mevsimi için erkek koleksiyonlarını sunuyor. Koleksiyonlarda kullanılan neon renkleri sokak modasına rahatlıkla taşıyabilirsin. Neon veya soft renklerde kaban, paltolar tercih ederek sokak modasına ayak uydurabilirsin.

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

 

Kombinlerinde Kontrast Uyumunu Kullan

Koyu tonlarda yapmış olduğun kombinlerini kırmızı ve turuncu renkleri herhangi bir parça da kullanarak kombinin de kontrast uyumunu patlatabilirsin. Siyah kombinler de kırmızı, kahverengi ağırlıklı kombinlerde ise turuncu rengi aksesuarlarında değerlendirebilirsin. Bu sayede sokak stilinde daha asi bir duruş sergileyerek, hareketli bir görünüm elde edebilirsin.

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

 

Atkılar ile Tarzına Tarz Kat

Kısa veya uzun, yazılı veya çizgili zıt renklerde atkılar ile farklı kombinler oluşturabilirsin. Bu seni hiç hissetmediğin kadar enerjik hissettirecektir. Baskılı, aykırı model özelliklerine sahip mont ve ceketler tercih ederek farklı bir tarz elde edebilirsin. 

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

 

Vazgeçilmezler Listene Trençkot ve Puf Montu Ekle

Kış aylarının en sofistike parçası oversize trençkotlar iken en havalısı puf montlar olarak sezonun gözdeleri arasında yer alıyorlar. Sıcaklığın hızla düşmeye devam ettiği şubat ayında, sonsuz renk seçenekleri ile trençkot ve puf montlar hayalindeki kombine görüren parçalarından olacak. Dilediğin kombinde trençkot seçimleri yaparak şık ve havalı görünüme kavuşmanı sağlayacaktır. Asi ve rahat bir duruş için ise puf montlar tam olarak ihtiyacın olan görünmü karşılayacak vazgeçilmez tarz parçalarından olacaklar.

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

 

Desenler ile Renkleri Harmanla

Dış giyim için tercih edeceğin parçaların renk paletleri de oldukça geniş. Hiçbir kıyafet rengi siyah kadar "şık görünemez" diye düşünenlerdensen, kareli desenlerde seçeceğin renkli montları zıt veya uyumlu renkler ile harmanlayarak renkli kombin oluşturabilir, sokağın düşen enerjisini bir anda yükseltebilirsin!

Coulfate ile kış mevsimine uygun ve size özel detaylı olarak renkli erkek kombin önerileri için; dilerseniz sitemizi inceleyebilir, dilersenizde stil danışmanlarımız ile iletişime geçerek ücretsiz olarak size özel kombin fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin