Kış Düğünü Davetleri İçin Erkek Kombinleri

Kış Düğünü Erkek Kombinleri

Kış düğününde ne giyilir? Kış düğünü davetleri için ne giyineceğinizi bilmiyor ve arada mı kalıyorsunuz ? Öncelikle işe düğüne nerede katılacağınızı ve ortamınızı belirleyerek başlayın beyler. En önemli kriterlerden biri de en sevdiğiniz rengi seçerek başlamak olmalı. Kış düğünü davetleri için erkek kombinleri yaparken kumaşların kışa uygun ve sıcak tutan, nem kontrolü sağlayan kumaşlardan üretilen kazaklardan olmasına dikkat etmelisiniz. Kışlık blazer bir ceketinizin altına spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız elbette jean ve chino pantolonları deneyebilirsiniz. Jean pantolonlar düğünde olur mu hiç?! demeyin.. Kış düğün kombinleri yaparken düz klasik ve çok fazla dokulu olmayan ceketiniz ile tarz konusunda uyum sağlayan bir jean pantolon gayet şık ve tarz duracaktır. Slim fit klasik kesim beyaz bir gömlek üzerine ceketinizin renklerinde seçeceğiniz kravat ve mendil sizi spor ama klas bir görüntüye kavuşturacaktır.

Kış düğününde erkekler ne giyer ve nasıl kombinlenir?

Kışın düğünde ne giyilir diyen erkekler kış düğünü davetleri için erkek kombin önerileri farklı tarz da kombin önerileri Coulfate' de mevcut. Kış mevsiminde yapılan düğünler de kombin, kıyafet ve renk seçeneklerinin kısıtlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Kış düğünü davetlerinde vücut özelliklerinize uygun seçimler yaparsanız çok daha şık ve tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kış mevsimi olması dolayısı ile kusurlarınızı kolayca kapatabilir, yok edebilirsiniz.

Omuzlarınız dar bir vücut yapısına sahipseniz eğer vatkalı blazer ceketler ve vatkalı kabanlar ile ideal görünümde omuzlara sahip olabilirsiniz. Geniş omuzlara sahipseniz daha ince vatkalı ya da vatkasız ceket ve kabanlar tercih etmelisiniz. Göbekli bir vücut yapısına sahipseniz ceketlerinizi göbek çevrenizin genişliğine uygun seçmelisiniz. Bu sayede ceketinizin düğmelerini kapatarak göbeğinizi de gizlemiş olacaksınız. Kışlık kıyafetler seçeceğiniz için kıyafetlerinizin mutlaka kumaş özelliklerine dikkat ederek seçimler yapmalısınız. Pamuk, elestan, yün ve modal gibi doğal lif karışımlı kumaşlardan elde edilen kıyafetleri tercih etmelisiniz. Sentetik özellikli kumaşlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Hem sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek, hemde de terleme sorunu yüzünden teri alma özelliğine sahip olmadığı için rahatsız bir his ile karşı karşıya kalacaksınız. Kıyafetleriniz de kullanacağınız parçaların birbiri ile uyumuna özen göstermelisiniz. Özellikle kıyafetlerinizin renk uyumlarına dikkat etmelisiniz. Kış düğünü için siyah ve beyaz dışında farklı kombin renk önerileri arıyorsanız eğer; ekru - kahverengi, kahverengi - lacivert, yeşil - bej, gri - siyah gibi uyumlu renkler de kombinler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kazakların şık duruşundan yararlanarak kazak ve blazer ceket kombinleri oluşturun dilerseniz de klasik slim fit gömlekler ve italyan kesim pantolonlar ile tarz kombinler oluşturun. Kombinlerinize mutlaka kışa uygun aksesuarlar tercih edin. Aksesuar seçimleriniz arasında, fötr şapka, şık bir atkı, fular, deri eldivenler gibi aksesuarları uyumlu bir şekilde kombinleyin.

Coulfate' de aradığınız nitelikte kış düğünü davetleri için erkek kombin önerileri fazlasıyla mevcut. Dileseniz parça halinde dilerseniz de kombin halinde uygun fiyatlara keyifli ve kolay alışveriş imkanı ile sahip olabilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin