Kahverengi ile Uyumlu Kombinler

Erkeklerin giyim konusunda kıyafet seçerken, siyahtan sonra en çok tercih ettikleri renkler listesinde ilk üç sırada kahverengi yer almaktadır. Diğer renk ise lacivert ama ondan daha sonra bahsedeceğiz. Kahverengi giyimde erkek, genç dahi olsa daha olgun ve ciddi bir görünüm sergiler. Bu nedenle ciddi ortamlar da düğün, nişan, toplantı gibi takım elbise tek seçimlerinde kahverengiden yana kullanmak kişide ciddiyet ve kararlı bir imaj yansıtır. Doğru parçaları doğru renkler ile kullanarak uygun mekanlarda kullanmak her zaman kişiyi bir adım önde tutar. Aynı zamanda kahverengi kombin yapıp bırakmakla kalmaz ufak dokunuşlar yapmak kişinin kendisinden artı bir dokunuş yapması gerekir. Gerek spor kombinlerinde gerekse takım elbiseler ile şık duruşlar sergileyen kahverengi sadece kıyafet kombinlerinde kalmayıp bir çok farklı tarzda kombin yapma imkanı sunar. Birbirleri ile eşleştirildiğinde bir bütün oluşturan renkler arasında turkuaz, krem, yeşil ve bej renkleri ile gelmektedir. Bu renkler ile uyumlu parçaları bir araya getirip oldukça uyumlu renk kombinleri oluşturmak kaçınılmaz olacaktır.

Kahverengi ve Turkuaz Uyumu

Bir araya geldiklerinde taze bir görünüm oluşturan kahverengi ve turkuaz rengi kombinlenen kıyafetler ile kişiye sofistike bir görünüm katar. Gündelik tarzda ve kurumsallığın dışında smart casual tarzı kombinlerinde şık bir etki bırakır. Genellikle baskın renkler daha geniş alanlar da kullanılmalıdır. Bu nedenle kahverengi ve turkuaz renk uyumu içerisinde en baskın renkte kahverengi olup kahverengi daha geniş alanlarda kullanılması gerekir. Ceket modellerinde kahverengi modeller tercih etmek gömlek ya da tişörtlerde de turkuaz rengi tercih etmek uygun giyim seçeneklerden olacaktır. Pantolon tercihlerinde de kahverengi tonlarında bej, toprak rengi gibi renkler tercih edilebilir.

Kahverengi ve Krem Rengi Uyumu

Ton sür ton kombinler de değerlendirilen renklerden olan krem rengi, kahverengi familyasındandır. Bahar aylarında kombin rengi olarak tercih edilebilir fonksiyonel şık duruşlar sergilemekte yardımcı olan doğal renk uyumlarındandır. Takım elbiseler ile yapılan kombinler de şık ve etkili bir erkek imajı oluşturur. Gündelik çabasız şıklık oluşturulmak istendiğinde kahverengi ve krem renklerinden yararlanılabilir. Sert ve çekici bir imaj için siyah, rengi biraz daha açık kullanmak için beyaz rengi değerlendirilebilir. Aynı zamanda da kahverengi ve bej rengi kombininin içerisin de değerlendirilebilir alternatif renk önerilerindendir.

Kahverengi ve Yeşil Uyumu

Kahverenginin kişiye olgun bir görünüm kazandırdığını biliyoruz. Bu olgun görünümü kırabilen renklerden olan yeşil, kahverenginin olgunluk salgılayan görüntüsünü kırıp gençleştirici bir görünüm katar. Kahverengi ile eşleştirildiğin de doğal ve huzurlu bir etki bırakan yeşil dengeli bir görünüm oluşturur. Sonbahar mevsimi için ideal renk uyumlarından olup takım elbiselerde, gündelik hayatta, iş hayatında, özel kutlamalarda bir araya getirilerek kıyafet kombini oluşturulabilir.

Kahverengi ve Bej Uyumu

Kahverenginin familyasından olan bej rengi kombinler de beraber kullanıldığında bariz doğal bir görünüm sunar. Ton sür ton kombin örneklerinden olan kahverengi ve bej uyumu Basic stil için uyumlu renk kombinlerindendir. Aynı zamanda da sonbaharda kahverengi kıyafet, bej ve lacivert ile, yaz mevsiminde de kahverengi bej ve beyaz renk kıyafet ile özel günlerde şık takım elbise renkleri olarak tercih edilebilir alternatif kombinlere örnektir.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin