ÜrünlerÜrün Filtre

Markalar Filter Icon

Beden

Renkler

Yaş Grubu

Çerçeve Renk

Cam Renk

Kategori İçin Resim Gözlük
Sırala / Filtrele :

Kadın Gözlük Modelleri ve Fiyatları

Kadın gözlük modelleri, bayan kullanıcıların stilinde değerlendirdiği şık aksesuar ürünleri arasında yer almaktadır. Kadın kombinlerine şık dokunuşlar yapmanıza yardımcı olacak olan bayan gözlük modeleri birçok farklı model seçeneğine sahiptir. Farklı model seçeneklerinin şık tasarımları ile muazzam bir görünüm elde ederek göz kamaştırmanız oldukça kolaydır. Kadın gözlük seçimi yapacak olan bayanlar gözlük seçimlerinde oldukça dikkatli olmalı, göz sağlığına dikkat etmelidir. Göz sağlığınız ve rahatlığınız için kaliteli seçimler yapmanız oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. Kadın gözlükler arasında en çok tercih edilen modeller, bayan güneş gözlüğü ve imaj gözlük modelleridir. Günlük hayatta kullanılan gözlük modellerinde kullanılan bir diğer ürün ise gözlük aksesuarlarıdır. Gözlük aksesuarları arasında ise gözlük ipi, gözlük zinciri, gözlük kabı, gözlük silme aparatları vb. birçok farklı kullanım alanına sahip ürün yer almaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz ürünler arasında yapacağınız seçimler ile oldukça şık ve rahat bir stile sahip olabilirsiniz.

En Şık Kadın Güneş Gözlüğü ve Bayan İmaj Gözlüğü Modelleri

Kadın güneş gözlüğü modelleri, bayan kullanıcıların günlük kombinlerinde değerlendirebileceği şık aksesuar ürünleri arasında yer almaktadır. Aynı şekilde günlük hayatta, cool kombinler oluşturmak isteyen bayanlar imaj gözlüklerini stillerinde rahatlıkla değerlendirebilirler. Kadın güneş gözlükleri ve imaj gözlükleri farklı modellere, renklere ve desenlere sahiptir. Bu modeller, renkler ve desenler arasında seçim yaparken yüz şeklinizi göz önünde bulundurarak seçimler yapmanız daha doğru olacaktır. Yüzünüz oval, belirgin elmacık kemiği hatları ve ince bir çeneye sahipse, rahatlıkla her tip güneş gözlüğü modelini stilinize yansıtabilirsiniz. Her tipi için farklı gözlük modelleri bulunmaktadır. Örnek verecek olursak dar çeneye ve geniş bir alına sahipseniz, köşeli, çekik ve pilot güneş gözlüğü modellerini yansıtıyorken, kare yüz tipine sahipseniz, yuvarlak ve oval görünümlü gözlük modelleri daha doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca bu yüz tiplerinin yanı sıra yuvarlak hatlı bir yüz tipine sahipseniz stilinizde kare ya da dikdörtgen gözlük modellerine yer verebilirsiniz. Tarzında değerlendireceğiniz farklı gözlük modelleri arasında ise cat eye güneş gözlükleri damla, köstebek, kelebek, kemik, cat eye, pilot gibi imaj modelleri bulunmaktadır. Yüz tipi için geometrik şekillere ihtiyaç duyanlar içinde beşgen, sekizgen, altıgen, oval, yuvarlak, köşeli kare, köşeli gözlük modelleri arasıdan seçimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı çerçeve yapılarına sahip olan bayan gözlük modelleri arasında kemik gözlük kadınların yakından takip ettiği modeller arasında yer almaktadır. Stilinizde değerlendireceğiniz imaj gözlük ve bayan güneş gözlüğü modellerinde farklı renk seçenekleri ve desenlerde bulunmaktadır. Gözlük modellerinin renkleri arasında seçim yapıyorsanız iki farklı seçenek ile karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bu iki renk seçeneği cam rengi ve çerçeve rengidir. Cam renkleri arasında genelde siyah renk tercih edilse de füme camlı, mavi camlı, kahverengi camlı vb. birçok farklı cam renk çeşidi bulunmaktadır. Stilinizde değerlendireceğiniz çerçeve renkleri arasında ise siyah, beyaz, metal, gold, pudra, şeffaf vb. birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca tarzınızda değerlendireceğiniz gözlük modellerinde sade, çizgili, kamuflaj desenli, marka logolu, yazılı vb. birçok farklı desen seçeneği de yer almaktadır. Gözlük seçiminde yukarıdaki kriterlere dikkat ettiğiniz gibi seçimlerinizde cam kaliteside oldukça önemli bir yere sahiptir. Polarize gözlük modelleri ışığı emici yapısı ile güneşten gelen zararlı uv ışınlarını emerek gözünüzü zararlı ışınlardan korur. Ayrıca dinlendirici güneş gözlükleri ve imaj gözlükleri yapısı ile göz yorgunluğunuz içinde birebir modeller arasında yer almaktadır. Tarzınızda muazzam bir görünüm elde etmek istiyorsanız, stilinize uygun yüzlerce gözlük modeli arasında şık seçimler yapabilirsiniz.

Kullanışlı Gözlük Aksesuarları ve Fiyatları

Kadın gözlük aksesuar modelleri, bayan kullanıcıların tarzınıza şıklık katan kullanışlı giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Gözlük aksesuarları arasında gözlük ipi, gözlük camı silme aparatı, gözlük kabı, gözlük temizleme spreyi, gözlük mendili vb. birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasından ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yaparak hayatınızı kolaylaştırabilir ve tarzınızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Stilinizde değerlendireceğiz gözlük ipleri, çık sık gözlük çıkartıp takan kullanıcılar için oldukça kullanışlı olan aparatlardan biridir. Bonunuza takacağınız gözlük iplerinde farklı model seçenekleride bulunmaktadır. Model seçenekleri arasında öncelikle olarak normal gözlük ipleri yer almaktadır. Ayrıca normal gözlük iplerinin yanı sıra zincir, silikon, plastik ve metal gibi birçok farklı gözlük ipleri bulunmaktadır. Gözlük ipinin dışında gözlüğünün temizliğinde zorlanan kadınlar için gözlük spreyi, gözlük mendili ve gözlük silme aparatlarıda bulunmaktadır. Kullanışlı gözlük modelleri ve gözlük aparatları incelemek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Hemen en iyi güneş gözlüğü markalarının ve gözlük aksesuarlarının yer aldığı Coulfate'yi inceleyerek havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Tarzınıza şıklık katacak gözlük modelleri ve aksesuarları sizleri bekliyor. Yüz tipine göre seçim yapmakta zorlanan kullanıcılar gözlük seçimi için Coulfate'nin stil danışman ekibinden yardım alabilir ve tarzına uygun seçimlerde bulunabilirler. Şık bir stile sahip olmak işte bu kadar kolay. Keyifli alışverişler dileriz.

Sırala / Filtrele
close
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin