Senin Tarzın Hangisi?

Kadın Giyim Tarzları

Kadın giyim tarzları stil sahibi hanımların en çok dikkat ettiği konulardan biridir. Tarz giyinmek isteyen tüm kadınlar için birbirinden şık kıyafetlerle sizlerle beraberiz. Sizinde bildiğiniz üzere her insanın giyim stili aynı değildir. Kimi spor giyim tarzını benimsiyorken kimisi de klasik giyim tarzını benimsemektedir. Kadınların giyim tarzı konusunda daha hassas ve seçici davrandıklarını bilmekteyiz. Bu yüzden kadınların kolay ve pratik hazırlanması için farklı tarzlarda birbirinden şık kombinler oluşturmaktayız. Bu tarzlar arasında bulunan tesettür kombinleri, casual tarzı, smart casual tarzı, business tarzı, sokak stili, spor giyim tarzı, basic tarzı, outdoor tarzı, bohem tarzı, retro tarzı, minimalist tarzı ve abiye kombinleri yer almaktadır. Yukarda saydığım tarzlarla alakalı ve daha fazla tarz bilgilerini sizinle paylaşacağım. Yukarıdaki tarz kadın kıyafetleri çoğunlukla tercih edilen tarzlardan oluşmaktadır. Bu tarzların dışında farklı bir stile sahipseniz ve kombin oluşturmak isterseniz stil danışmanlarımızdan konuyla alakalı yardım alabilirsiniz. Tüm kadınlar stil sahibi olmak ister. Belli bir tarza sahip olmak, yakın çevrenizdeki insanların akıllarında kalıcı bir yere sahip olmanızı sağlayacaktır. Bir tarza sahip olmak istiyorsanız, öncelikle hangi parçaları giymek istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Giymek istediğiniz ürünleri belirledikten sonra stilinizle alakalı tam bir karara varabilirsiniz. Ayrıca tarzınızı belirlerken yukarda saymış olduğum giyim tarzlarını sitemizden ziyaret edebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Giyim tarzınızı belirledikten sonra vücut ölçülerinizi iyi bilmeniz gerekmektedir. Vücudunun analizini başarılı bir şekilde yapan bayan kullanıcılar, stilleri için daha doğru seçimler yapacaklardır. Tarzına uygun ve zevkine hitap eden tarz kıyafetler kadın kullanıcılar için vazgeçilmez giyim ürünleri arasında olup, gün boyu daha pozitif ve rahat vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Unutmamalısınız ki size en çok yakışacak tarz, en sevdiğiniz tarzdır. Gelin hadi beraber stilinize şıklık katacak bayan tarz giyim ürünlerini ve kombinlerini inceleyelim. İncelediğimiz en tarz kıyafet önerileri ile stilinizi taçlandıralım.

Genç Kız Giyim Tarzları

Gençler giyim tarzlarına diğer kullanıcılardan daha fazla önem vermektedir. Genç kız giyim tarzları yazlık ve kışlık olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Genç kız yazlık ürünleri arasında kot pantolon, etek, tişörtler, askılı tişörtler, sneaker spor ayakkabılar vb. ürünler bulunmaktadır. Ayrıca genç kızların kış ürünleri arasında deri ceketler, kot ceketler, sweatshirt, gömlekler, eşofman üstleri, pantolonlar, botlar vb. ürünler bulunmaktadır. Genç kızların özel günlerde kullandığı bir diğer kıyafet ise abiyelerdir. Abiye kombinleri genç kızların mezuniyet kombinlerinde, parti kombinlerinde vb. alanlarda değerlendirilen şık giyim parçalarından birisidir. Abiyelerde bulunan dekolteler ve şık detaylar genç kızların stilini daha çok ön plana çıkarmaktadır ve oldukça şık bir duruş sergilemelerini sağlamaktadır. Gündelik hayatta siyah deri ceket, beyaz baskılı tişört ve kot pantolon ile harikalar yaratan genç kızlar, rahatlıkla gündelik kombinlerini hazırlamaktadırlar. Bir başka kombin örneği ise etek kombinleridir. Etek kombinleri genç kızların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır ve tarzlarını oldukça öne çıkarmaktadır. Mavi renge sahip kot etek, siyah tişört ve ekose desenli kırmızı oduncu gömlek ile muazzam bir kombin oluşturulabilir. 20 yaş bayan giyim tarzlarında en çok dikkat edilen konu renklerdir. Renkleri doğru kullanabilen genç kızlar daha şık kombinler oluşturabilecek ve stillerini tamamlayabileceklerdir. Genç kız giyim tarzları oldukça geniş bir alana sahiptir. Hemen hemen her ürünle rahatça yapabileceğiniz bu tarz bayan giyim tarzlarının olmazsa olmazları arasında yer alır. Genç tarz giyim kategorisini genelde kızlar ve kendini genç hisseden kadınlar tercih etmektedir. Cool giyim tarzı bayan kullanıcılar için ve genç kızlar için oldukça önemli bir konudur. Cool bir görünüm sergilemek içinde genç kızlara hitap eden sokak stili kadın kombinleri ve spor giyim bayan kombinlerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede stilinizde cool bir duraşa sahip olabilirsiniz.

Tesettür Giyim Tarzları

Tesettür giyim tarzı kapalı kadınların olmazsa olmaz giyim ürünleri arasında gelmektedir. Kapalı giyim tarzları genelde tesettürlü bayanların tercih ettiği kıyafetlerden oluşsa da bazı açık kadınlarda tesettür kıyafetlerini stillerinde kullanmaktadırlar. Tesettür tarzlarında kullanılan ürünler arasında elbise, tunik, pantolon, etek, gömlek, tişört, kazak ve swetshirt gibi ürünler mevcuttur. Bu ürünlerin içerisinde bulunan tunikler, elbiseler ve abiyeleri açık kadınlarda kullanmaktadırlar. Genç kapalı giyim tarzları arasında bulunan spor tesettür kombinlerinde en çok tercih edilen ürünler ise tunik ve pantolon ikilisidir. Spor tarz tesettür giyim tarzına sahip kadınların en çok zorlandığı konu kombin oluşturmaktır. Kadınlar için yaptığımız şık kombinler ile tesettür tarzına sahip olan kadınlara pratiklik kazandıran Coulfate, modern tesettür giyim tarzları ile sizlerle. En tarz tesettür giyim kombinlerinde bulunan şık tasarımları ile stilinizde harikalar yaratabilirsiniz. Şıklığınızı taçlandıracak, genç tesettür giyim tarzları, pantolon tunik giyim tarzı, tesettür elbise tarzları, butik elbise vb. giyim tarzlarındaki son moda ile sizlerleyiz. Tarz tesettür elbiseleri ve farklı tarz tesettür giyim ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fırsatları yakalamak için en tarz tesettür giyim ürünlerini hemen inceleyeniniz.

Sokak Stili Giyim Tarzı

Sokak stili kadın giyim tarzı rahatlığından ödün vermeyen kadınların, gündelik kombinlerinde tercih edilen hem şıklığıyla hem de rahatlığı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Sokak stilinde değerlendireceğiniz ürünler arasında öncelikli olarak kot pantolon, deri ceket, tişört, kazaklar, sweatshirtler, yelekler ve montlar gelmektedir. Sokak stiline sahip olmak isteyen kadın kullanıcıların bazıları bol bayan giyim ürünlerinede sahip olmak istemektedir. Birbiri ile uyumlu bol kıyafetleri stilinizde değerlendirmek istiyorsanız en tarz bayan giyim ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bu stile sahip olanlar genelde resmiyetten uzak ve sıradan giyim tarzlarından sıkılan bayanlardan oluşmaktadır. Stilinizde rahat ve şık bir görünüm sergilemenizi sağlayacak bu giyim tarzında spor ayakkabılar ve çizmeleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tarzın tamamlayıcı ürünleri arasında çantalar ve takılar gelmektedir. Bileklik, yüzük, kolye gibi takıları stilinizde değerlendirerek muazzam bir görünüm elde edebilirsiniz. Gündelik hayatınızda kurtarıcı olarak nitelendireceğiniz kombinler arasında olan sokak stili bayan giyim tarzları hem şık hem pratik... Genelde gençlerin hitap ettiği sokak stili kadın giyim tarzını, kendini genç hisseden yaşlı kadınlarda tercih etmektedir. Bu kadın giyim tarzına sahip olmak istiyorsanız hemen sokak stili kombinlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca sokak stiline hakim kadınların tercih ettiği bir diğer tarz ise aesthetic kadın giyimdir. Aesthetic giyim tarzı genelde yüksek belli jean pantolonlarla ve renkli giyim parçaları ile yapılan tarzlara verilen isimdir. Bayanlar benden size tavsiye kesinlikle stilinizde bu tarzı değerlendirin ve şıklığınızı taçlandırın. Sokak tarzı giyim kadın kategorisini incelemek ve stilinize yansıtmak istiyorsanız hemen Coulfate'yi ziyaret edebilirsiniz.

Spor Giyim Tarzı

Spor kadın giyim tarzı çok ama çok rahat giyim ürünlerinden oluşmaktadır. Genelde sporla ilgilenen ya da rahat kalmayı tercih eden kadınların kullandığı bu stilde, rahat parçalar tercih edilmektedir. Rahat giyim tarzı ve rahat parçalardan kastım ise eşofman altı, eşofman üstü, sweatshirt, ceket, tişört ve spor ayakkabılardır. Bu ürünler ile yapılan spor tarz giyim bayan kullanıcıların hem rahat hem şık kalmasını sağlamıştır. Gündelik hayatta rahatlıkla tercih edilen bu tarz kadınların ev kombinlerinde de vazgeçilmez tercihleri arasında ilk sırada gelmektedir. Spor giyim tarzına sahip olmak isteyen kadınlar arasında kendinizide görüyorsanız hemen spor bayan giyim kombinlerini inceleyebilir ve stilinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Sportif giyim tarzı bayan, yukarıda bahsettiğimiz spor giyim tarzından biraz farklıdır. Gündelik olarak kullanabileceğiniz bu tarzda kot pantolon, tişört, sweatshirt, askılı atlet modelleri vb. ürünler ile stilinizde harikalar yaratabilirsiniz. Tarzınıza uygun birbirinden şık sportif bayan giyim tarzlarını incelemek ve tarzınıza uygun ürünleri stilinize yansıtabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Klasik Giyim Tarzları

Klasik kadın giyim tarzları, genelde çalışan bayanların kullandığı giyim stilleri arasında yer almaktadır. Klasik bayan giyim tarzları resmiyeti, disiplini, kurumsal hayatı seven kadınların ve erkeklerin tercih ettiği giyim tarzıdır. Klasik giyim tarzı kadın kullanıcıların ofis stilinde değerlendirdiği şık kadın kombinlerinden oluşmaktadır. Klasik kadın giyim tarzında değerlendireceğini ürünler arasında kadın blazer ceket, kadın klasik gömlek, tarz beyaz gömlek bayan, kalem etek, kadın kumaş pantolon, klasik elbiseler vb. bayan giyim ürünleri yer almaktadır. Ayrıca bu stilde değerlendireceğiniz giyim ürünleri arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında ise ayakkabınız ve kullandığınız aksesuar ürünleri ilk sırada gelmektedir. Stilinizde topuklu ayakkabı ya da stiletto tarzı ayakkabıları değerlendirebilirsiniz. Aksesuar ürünü olarak ise metal bileklik, klasik saat, çanta vb. ürünler kullanabilirsiniz. Stilinizde değerlendireceğiniz bütün ürünlerde renklerin uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Renklerin birbiri ile uyumlu olduğu kombinler her daim daha çekici ve şık bir görünüme sahip olmaktadır. Bayan klasik giyim tarzına sahip olmak isteyen kadın kullanıcılar, business, business casual ve smart casual tarzı kombinleri stilinde değerlendirebilirler. Business stili tam anlamıyla klasik görünüme sahipken, smart casual stili ise yarı resmi bir görünüme sahiptir. Ofis tarzı kadın kombinlerinde, yaz düğünü bayan kombinlerinde, kış düğünü kadın kombinlerinde ve klasik bayan giyim kombinlerinin kullanabileceği her yer de rahatlıkla şık kombinlere imza atabilirsiniz. Tarz ve şık bir duruşa sahip olmak istiyorsanız hemen klasik kadın giyim kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Günlük Giyim Tarzı

Kadınların gündelik hayatta tercih ettiği giyim tarzları, her yerde rahatlıkla kullanılabilecek kıyafetlerden oluşmaktadır. Bu kıyafetler arasında montlar, ceketler, pantolonlar, sweatshirtler, kazaklar, etekler, tişörtler ve gömlekler gelmektedir. Bu kıyafetler arasından yapacağınız seçimler ile günlük bayan kombini, kadın okul kombini, kadın iş yeri kombini vb. kombinler ile farklı yerlerde rahatlıkla şık kombinler oluşturabilirsiniz. Genç, yaşlı, kadın, erkek farketmeden herkesin rahatlıkla kullanabileceği günlük kadın kombinleri hem rahat hem de her ortama uyum sağlamalıdır. Günlük giyim tarzlarında en çok tercih edilen kıyafetler arasında tarz pantolon bayan kullanıcıların olmazsa olmaz kıyafetleri arasındadır. 40 yaş giyim tarzı kadın kullanıcılar için oldukça uygun olan günlük giyim tarzları hem sade hem de şık kıyafetlerden meydana gelmektedir. Stilinize ve zevkinize hitap edecek kadın kıyafetleri arasından yapacağınız seçimler ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca casual tarzı kadın kombinleri inceleyerek harika kombinleri stilinize yansıtabilirsiniz. Kejıl giyim tarzları gündelik giyim tarzları olduğu için stilinize tam anlamıyla uyum sağlayacak kombinlerden oluşmaktadır. Gündelik kombin tarzlarını incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Casual Giyim Tarzı

Casual kadın giyim tarzı isminden de anlaşıldığı üzere gündelik giyim tarzıdır. Casual bayan giyim tarzı rahalığından ve şıklığından ödün vermeyen kadınların tercih ettiği giyim stilidir. Gündelik kullanım için uygun olan bu giyim tarzı, gün boyunca rahat edeceğiniz kıyafetlerden ve aksesuarlardan oluşmaktadır. Stilinizi taçlandıracak Kejıl Giyim Tarzı 7'den 70'e birçok kadının stilinde iz bırakan şıklıkta ve rahatlıktadır. 50 yaş giyim tarzı kadın kullanıcılar için oldukça uygun olan bu stil hem kolay kombin yapılabilmekte hem de oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Giyim tarzınız ile girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız hemen Casual tarzı kadın kombin kategorimizi inceleyebilirsiniz. Stil sahibi bayanların tercih ettiği Kejıl kadın kombinleri sizleri bekliyor.

Smart Casual Giyim Tarzı

Smart Casual kadın giyim tarzı hem resmiyet sahibi hem de spor giyinmeyi tercih eden kadınların stilinde değerlendirdiği giyim stilleri arasında yerini almaktadır. Smart Casual bayan giyim stili ile hem rahat bir duruş sergileyebilirsiniz hem de ciddiyet sahibi bir duruşa sahip olabilirsiniz. Kadın düğün kombinlerinde, yaz düğünü bayan kombinlerinde, kış düğünü kadın kombinlerinde, kadın iş yeri kombinlerinde vb. alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca gece kıyafetleri arasında değerlendireceğiniz bazı şık smart casual bayan tarzı kıyafetler gece dışarı çıkarkende oldukça stilinize uyum sağlayacak kombinlerdendir. Spor tarz takım elbise ürünlerinin yer aldığı smart casual bayan ürünleriyle oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Smart casual bayan giyim ürünlerinde kullanabileceğiniz kıyafetler arasında spor kesim blazer ceket, spor kesim gömlek, tişört, etek, kot pantolon, kumaş pantolon, elbise, spor ayakkabı, oxford ayakkabı, topuklu ayakkabı vb. ürünleri stilinize yansıtabilirsiniz. Bazen tek parça ile bazende bir kaç parçanın birleşimi ile yapacağınız smart casual bayan kombinleri, business casual olarak bilinen şık kadın giyim tarzlarındandır. Bu stilde değerlendireceğiniz ürünler arasında kadın aksesuar ürünleride bulunmaktadır. Kadın aksesuar ürünler arasında ise kadın bileklik, kadın kol saati, çanta vb. ürünler bulunmaktadır. Smart kejıl stili kombin oluşturan hanımlar renklerin birbiri ile uyumlu olması özellikle dikkat etmeliler. Size pratiklik sunacak ve birbirinden şık kombin seçeneği sunacak smart casual kategorimizi hemen inceleyebilir, şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

Retro Giyim Tarzı

Retro kadın giyim tarzı geçmişten aldığı ilham ile günümüz modasını aydınlatan ve retro bayan kombinlerine yön veren eski tarz giyim kategorisidir. Toplum içinde vintage giyim tarzı olarakta bilenen retro giyim, benzerlik gösterselerde birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Vintage eski ürünlerin yer aldığı ve kullanıldığı ürünlere denmektedir. Retro giyim ise eski tarz giyim ürünlerinin günümüzde hazırlanması ve vintage görünüm elde etmesidir. Bizi eskiye götüren bu giyim tarzı kadınların oldukça hoşuna gitmektedir. Retro giyim, avangard giyim ile oldukça benzemekte ve ikiside birbiri ile karıştırılmaktadır. 30'lardan başlayıp 90lar giyim tarzı olmak üzere uzun yıllar boyunca uzanan retro giyim stili, şık detayları ile stil sahibi bayanların tercihleri arasındadır. Doksanlar giyim tarzı, retro kadın giyim stilinde değerlendireceğiniz kıyafetler arasında vatkalı ceketler, yatık şömizye yaka kısa kollu gömlekler, pilili pantolonlar, kareli gömlekler, Oxford tipi ayakkabılar, denim ve fitilli kadife kumaşlı pantolon/ceketler, renkli çoraplar, kasketler, fötr şapkalar, evrak ve postacı çantalar, pipolar, atkılar, deri eldivenler, deri kartlıklar ve deri cüzdanlar öne çıkan kıyafet ve aksesuarlar gelmektedir. Retro ve vintage giyim tarzına sahip olmak istiyorsanız hemen retro tarzı bayan giyim kombinlerimizi inceleyebilirsiniz.

Gezgin Giyim Tarzı

Gezgin kadın giyim tarzı yerinde duramayan ve her zaman seyahatlere katılan kadınların tercih ettiği gezgin bayan giyim stili, şık ve rahat yapısı ile kadınların stiline eşlik etmektedir. Outdoor kıyafetlerin sıklıkla kullanıldığı bu tarzda, layer giyim tarzını benimseyen çok fazla kullanıcı bulunmaktadır. Layer bayan giyim tarzı, kat kat giyinmeye denilmektedir. Renkli ve hareketli modellere sahip olan bu giyim tarzında outdoor mont, outdoor ceket, outdoor pantolon, oduncu gömlek, yelek ve outdoor ayakkabı modellerine stilinizde yer verebilirsiniz. Şıklığınızı taçlandıracak ve rahat hissetmenizi sağlayacak gezgin kadın giyim tarzında, kol saati, bere, atkı, boyunluk vb. aksesuar ürünleri ile stilinizi baştan ayağa şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca stilinizde değerlendireceğiniz bu ürünleri gündelik hayatınızda ve outdoor spor dallarıyla ilgilenirkende rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birbirinden şık ve rahat gezgin bayan giyim tarzına sahip olmak istiyorsanız hemen outdoor kadın kombinlerini inceleyebilirsiniz.

Bohem Giyim Tarzı

Bohem kadın giyim tarzı etnik desenlere sahip, rahat ve şık görünümlü kıyafetlerden oluşmaktadır. Bohem kadın giyim tarzının bir diğer ismide etnik giyim tarzı olabilir. Kadın, erkek farketmeden herkese hitap eden bu giyim tarzı, kumaş yapısı ve desenleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Bohem kadın stili kategorisinde ilgi çeken kombinler arasında bohem kazak, bohem gelinlik, bohem tarzı elbise, bohem nişanlık, bohem tarzı abiye, bohem beyaz abiye, bohem çanta, bohem bileklikler gibi giyim ürünleri gelmektedir. Bunların yanı sıra stilinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz giyim ürünleri arasında kot pantolon, şort, şalvar, elbise, hırka, gömlek vb. ürünler gelmektedir. Gezgin, otostop çekmeyi seven, yerinde duramayan, salaş giyim tarzını benimseyen, rahat takılan kadınların tercih ettiği bu giyim ürünleri, kadınlar için oldukça şık ve kaliteli bir şekilde hazırlanmaktadır. Genelde maxi boy elbiselerin kullanıldığı bohem bayan giyim tarzı sadece kadınlar tarafından olmayıp erkekler tarafındanda oldukça ilgi görmektedir. Örgü saç modellerine sahip olan kadınlar stillerinde değerlendirdikleri aksesuarlar ile efsane bir tarz sizi bekliyor olacaktır. Aksesuar demişken el çantası, bavul, fular, çiçeklerden yapılmış taçlar, bileklikler, ip bileklik modelleri vb. aksesuarlar ile stilinizi oldukça güçlü kılabilirsiniz hanımlar. Birbirinden şık bohem tarzı kıyafetleri stilinizde değerlendirmek için hemen bohem kategorimizde bulunan ürünleri ziyaret edebilir ve harikalar yaratabilirsiniz.

Minimalist Giyim Tarzı

Minimalist kadın giyim tarzı sadelikten vazgeçemeyen ve şıklığı ile harikalar yaratan kadınlar minimalist tarzını stillerinde tercih edebilirler. Minimalist kadın giyim kategorisine bir diğer diyeceğimiz isim sade giyim tarzı olabilir. Sade giyim tarzı abartıdan uzak duran, basic giyim tarzıyla fazlasıyla benzerlik göstermektedir. Basic tarzının yanı sıra kore tarzı giyim ürünleride minimalist giyim ile oldukça fazla benzemektedir. Kore tarzı kıyafetler aynı minimalist kadın giyim ve basic kadın giyim gibi sade ve abartıdan uzak kıyafetlerden oluşmaktadır. Minimalist bayan giyim tarzını kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı konular mevcuttur. Minimalist kadın giyim stilinin püf noktaları arasında yer alan konularda renk, kesim ve kumaş yapısı gelmektedir. Bu konuların başında renklerin doğru seçimi gelmektedir. Renkler arasında gri, sarı, lacivert ve toprak renginin tonları seçmeniz doğru değildir. Bu renkleri stilinde değerlendiriyorsan minimalist giyim sana oldukça uzak demektir. ikinci en önemli konu ise sadelik, kumaş yapısı ve iyi bir kesimdir. Minimalist giyimde değerlendireceğiniz ürünler arasında ise kazak, tişört, askılı, tayt, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı vb. hemen hemen kadın giyimde bulunan çoğu ürünle şık kombinler oluşturabilirsiniz. Ürünlerin yanı sıra stilinizde değerlendireceğiniz en önemli unsurlardan biriside aksesuar modelleridir. Aksesuar olarak metal parçaları tercih etmenizi öneririz. Bileklik, saat, kolye, küpe, yüzük, gözlük çanta vb. ürünler ile kombinlerinizi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Birbirinden şık minimalist bayan giyim ürünlerine ulaşmak için hemen sitemide bulunan minimalist kadın giyim kombinleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Elegant Giyim Tarzı

Elegant kadın giyim tarzınızı benimseyen kullanıcılar zarif ve şık bir görünüme sahiptir. Elegant'ın keime anlayışından da anlaşıldığı üzere zarif, titiz ve düşünceli kişilerin tercih edeceği stillerden biridir. Elegant modasının öncüsü Andrey Hepburn olarak bilinmektedir. Stilinde zarifliği ile ön plana çıkmak isteyen kadınlar elegant bayan giyim stilini tarzlarına yansıtabilirler. Düğün kombinlerinde, iş yeri kombinlerinde, akşam yemeği kombinlerinde yani özel günler için bayan kombinlerinde elegant kadın giyim tarzını tercih edilebilirsiniz. Asil ve kibar bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar elegant giyim tarzına stillerinde yer verebilirler.

Maskülen Giyim Tarzı

Maskülen kadın giyim tarzı, son yıllarda oldukça fazla görülmeye başlayan giyim tarzları arasında yer almaktadır. Maskülen bayan giyim stilini açıklayacak olursak, erkeksi giyim tarzı diyebiliriz. Kadın giyim tarzının geri planda kaldığı ve erkek giyim tarzının daha çok kullanıldığı maskülen kadın giyim, stilinde sert ve ciddi görünüm elde etmek isteyen bayanlar için oldukça uygun bir tercih olacaktır. Maskülen giyim, erkeksi giyinmeyi ön planda tutuyorken, Androjen giyim tarzı ise direkt olarak erkek kıyafetlerini kullanmaktadır. Maskülen bayan giyim stilleri ve androjen bayan giyim stillerine sahip olmak isteyen kadınlar bu tarzı stillerine yansıtabilirler.

Androjen Giyim Tarzı

Androjen kadın giyim tarzı, erkek giyim stillerini tarzına yansıtmak isteyen kadınlar için oldukça uygun bir stildir. Bu giyim stilinde genelde erkek kıyafetlerini giymeyi seven kadın kullanıcılar yer almaktadır. Kadın kullanıcıların bu stili sevmelerindeki asıl sebep ise bazı bayanların androjen kişiliğe sahip olmalarından geçmektedir. Androjen kişilik erkeksi giyinmeyi seven kadınlara denmektedir. Sert ve asi görünüme sahip olmak isteyen bayan kullanıcılar bu tarzı stillerine yansıtabilirler. Erkeksi kadın giyim stiline sahip olmak istiyorsanız maskülen bayan giyim stili ve androjen kadın giyim stilini inceleyebilir, stilinize baştan ayağa şık bir görünüm katabilirsiniz.

Feminen Giyim Tarzı

Maskülen kadın giyim tarzının tam aksine, feminen kadın giyim tarzı daha çok kadınsılığın ön planda olduğu giyim tarzına denmektedir. Kadınsı giyinmeye oldukça önem veren kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alan bu giyim tarzı dekolteli üst giyim ürünleri, mini etekleri ve elbiseler ile hazırlanmaktadır. Feminen giyim tarzındaki en önemli nokta belin inceliğini göstermektedir. Beli ince olan bayanların tercih ettiği feminen bayan giyim topuklu ayakkabılar, etekler ve kemerler ile kolayca oluşturabilirsiniz. Daha çok romantik bir görünüme sahip olan bu stil gündelik hayatta oldukça fazla tercih edilen tarzlar arasında yer edinmektedir.

Hippi Giyim Tarzı

Hippi kadın giyim tarzı yaşam stili olarakta bilinen rahat ve özgürlükçü bir anlayışa sahiptir. Özgürlükçü ruha sahip olan hippi bayan giyim tarzı 1950 yıllarda çıkmış ve 1960 yıllarda moda olarak kabul edilmiştir. Hippi kadın giyim stili rahat ve gündelik kullanım için uygun olan giyim tarzlarından birisidir. Hippi giyim tarzında genel olarak dantel, kurdele ve nakışlı parçalar tercih edilmektedir. Hippi giyim stiline sahip kadınlar kıyafetlerinde ya sade desenler ya da çiçekli desenler tercih etmektedirler. Bu stilde değerlendirilecek aksesuar modelleri ise deri ve gümüş malzemelerinin tercih edildiği ürünlerden oluşmaktadır. Stilinde rahat ve kullanışlı giyim tarzına yer vermek isteyen kullanıcılar hemen hippi kadın tarz giyimi stillerine yansıtabilirler.

Pin Up Giyim Tarzı

Pin-up kadın giyim tarzı seksiliğin ön planda olduğu bu giyim stilidir. Hem çok şık hem de çok çekici bir görünen Pin Up bayan stili harikalar yaratmak oldukça uygun tarzdır. Eskiden reklamlarda çıkan bu tarz kadın giyim örneklerini hatırlamak zor olmasa gerek. Stilleri ile aklımızda yer edinmeyi oldukça iyi bir şekilde başardı kendinleri. Pin up, ince bel detayı gibi kadınsı hatlar ile ön planda yer almaktadır. Ayrıca kabarık saç, kırmızı ruj, ve tatlı bir gülümseme ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Pin up giyim tarzı ile seksi bir görünüm elde etmek istiyorsanız hemen bu giyimi stilinize yansıtabilirsiniz.

Hip Hop Giyim Tarzı

Hip hop kadın giyim tarzı, funk, jazz ve soul tarzlarından esinlenerek ortaya çıkmış getto kültüründen oluşmaktadır. Ayrıca hip hop giyim tarzı rapçi giyim tarzı olarakta bilinmektedir. Bayan giyimde kullanılan hip hop giyim tarzı kadın kullanıcılar için oldukça şık ve rahat bir tarzıdır. Genelde bol giyinmeyi tercih eden hip hop kültürü müzik tarzına uygun birbirinden şık kıyafet seçeneği sunmaktadır. Genelde sweatshirt, tişört ve pantolon ürünleri tercih edilmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra stilinizde değerlendireceğiniz şişme montlarda hip hop kıyafetler arasında yerini almaktadır. Genelde erkeklerin tercih ettiği bu stili kadın kullanıcılarda tercih etmektedirler. Saymış olduğumuz hip hop ürünlerinde genelde bol ürünler kullanılması ana kurallardan birisidir. Bol ve salaş giyinmeyi seven kadın kullanıcılar hip hop tarzı ürünleri inceleyebilir ve stillerinde yer verebilirler.

Monokrom Giyim Tarzı

Monokrom kadın giyim tarzı, siyah, beyaz ve gri renklerinde yapılan bayan giyim stili modern giyim tarzı olarak bilinmektedir. Bilindiği üzere kadın erkek farketmeden herkesin rahatlıkla yapacağı kombinler arasında bu saymış olduğumuz renkler gelmektedir. Bu renkler arasından yapacağınız seçimler ile hem pratik hem de hızlı kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah, beyaz ve gri renklerin yanı sıra stilinizde değerlendireceğiniz monokrom renkler arasında turuncu, kırmızı ve tonlarıda ilk sırada gelmektedir. Kırmızı ve tonlarından yapacağınız kombinlerde ise hem cesur hem de özgüvenli bir duruş sergilemeniz oldukça kolaydır. Geometrik desenleri, modern çizgileri ve sade duruşları ile görenleri büyüleyecek olan Monokrom Bayan Giyim Stili sizleri bekliyor. Bu tarza sahipseniz hemen stil danışmanlarımızdan destek alabilir ve dilediğiniz tarzda şık kadın kombinleri oluşturabilirsiniz.

Sofistike Giyim Tarzı

Sofistike kadın giyim tarzı moda alanında şık ve seçkim giyim stili olarak bilinmektedir. Şık ve ayrıcalıklı bir görünüm isteyen kadınlar için sofistike bayan giyim stili oldukça uygundur. Bu stile sahip olan bayanlar genelde özgün ve kendine has kombinler oluşturmaktadır. Sofistike giyim tarzı kadınlar için hem uygun hem de oldukça şık kıyafetlerden oluşmaktadır. Sofistike bayan giyim stilinde değerlendireceğiniz kıyafetler arasında double ceket, takım elbise, kazak pantolon uyumu, deri kemer, ton sür ton kombinler, beyaz jeanler, taytlar vb. farklı ürünler bulunmaktadır. Peki saymış olduğumuz bu kıyafetleri nasıl değerlendirebiliriz. Öncelikle stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetlerde aksesuarlara kesinlikle yer vermelisiniz hanımlar. Aksesuarlar her stilin vazgeçilmez giyim ürünlerindendir. Sofistike kadın giyim tarzında stilinizde değerlendireceğiniz ürünlerin renklerine çok fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Renklerin birbiri ile uyumlu olması girdiğiniz her ortamda stilinizi daha fazla ön plana çıkaracaktır. Kazak pantolon kombinlerinizde kazakları pantolonunuzun içinde değerlendirirseniz çok şık ve sofistike tarzı bir kombin oluşturabilirsiniz. Stil sahibi bayanların tercih edeceği sofistike kadın giyim tarzına sahip olmak istiyorsanız hemen Coulfate stil danışmanlarına yazabilir ve şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Marjinal Giyim Tarzı

Marjinal kadın giyim tarzı, toplumda bulunan standart bayan giyim stillerine aykırı ve farklı olan giyim tarzıdır. Marjinal kadın, sadece giyim tarzıyla sınırlı kalmayıp, saç stili ve stilinde kullandığı aksesuarlarla da oldukça ilgi çekmektedir. Moda da dikkat çekici giyinmek, ilginç ve şık saç modelleri, birbirinden şık, parlak ve şatafatlı takılar, göz alıcı makyajlar vb. konular marjinal giyim tarzı bayan kullancıların olmazsa olmazıdır. Saymış olduğum bilgiler doğrultusunda marjinal kadın giyim stiline sahip olmanız oldukça kolay olacak bir konudur. Marjinal bayan giyim stilinde dikkat çekici ve iddaalı görünüm elde etmek için tarzınıza canlı renkler katmaya özen göstermelisiniz. Marjinal kadın giyim tarzı yaratıcılık gerektiren özgün giyim tarzlarından biridir. Marjinal kadın giyim stilinde değerlendireceğiniz kıyafetler konusunda kararsız kalırsanız ve yardıma ihtiyacınız olursa hemen stil danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bu sayede marjinal bayan giyim konusunda harika seçimlerde bulunabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Gotik Giyim Tarzı

Gotik kadın giyim tarzı, stilinde siyah rengi değerlendirmeyi seven kadın kullanıcıların tercihleri arasında yerini almaktadır. Orta çağın karanlık, gizemli ve egzotik yönleri ile ortaya çıkan bu giyim tarzı keskin detayları bulunan şık giyim ürünlerinde oluşan bayan giyim tarzıdır. Gotik bayan giyim tarzın ana renk siyah olup genelde deri ve kalın topuklu ayakkabılar tercih edilmektedir. Dantel, kadife, tül, fileli çorap gibi ürünler ile seksiliği ön plana çıkaran gotik giyim tarzında, kadın kullanıcılar kızıl saçlarıyla da oldukça dikkat çekici bir hal almaktadır. Aksesuar olarak genelde zincir kolye, yüzük, piercing vb. ürünler kullanmaktadırlar. Gotik kadın giyim genelde cesur ve sıra dışı kadınların tercih ettiği şık giyim ürünlerinden oluşmaktadır. Şık ve değişik giyim tarzları arasında bulunan gotik bayan tarzını stilinizde değerlendirmek istiyorsanız hemen stil danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Barok Giyim Tarzı

Barok kadın giyim tarzı stilinde süslemelere ve göz alıcı renklere yer veren kadın kullanıcılar için oldukça uygun olan kıyafet seçenekleri arasında yerini almaktadır. 1600-1700 yıllarında kadınların ilgisini çeken bu giyim tarzı ağır işlemeleri ile büyük bir ilgi toplamıştır. Stilinde şık detaylara yer veren kadın kullanıcılar Barok bayan giyim tarzı ile bunu rahatlıkla yakalayabilirler. Barok kadın giyim stilinde genel olarak altın sarısı ve siyah renk ağırlıklı kullanılmaktadır. Barok kadın kombinlerinizde değerlendireceğiniz kıyafetler arasında ceket, elbise, kalem etek, sweatshirt, kazak, ayakkabı, çizme vb. farklı giyim tarzlarına sahip ürünlerden oluşmaktadır. Bu giyim ürünleri ile hem stilinizi güçlü kılabilir hem de stilinizde harika dokunuşlara yer verebilirsiniz. Barok kadın giyim tarzında bulunan bu giyim ürünleri biraz karmaşık bir görünüme sahip olsa da altında şık detaylar bulundurmaktadır. Altın işlemeli zarif detaylar kombinlerinizde harika bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca Barok bayan giyim tarzında kombinlerini tamamlayacak bir diğer unsursa makyaj ve saçlarınızdır. Makyaj ve saç renklerinizi kombinleriniz ile uyumlu yaparsanız tam anlamıyla stilinizde bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetlerin yanı sıra aksesuarlarda kombinlerini tamamlamanız adına oldukça uygun seçenekler arasında yerini almaktadır. Stilinizde değerlendireceğiniz Borak bayan giyim tarzı kıyafetlerde bulunan bazı dekolteler stil sahibi kadınlara oldukça yakışmakta ve kendinden emin bir görünüm oluşturmaktadır. Cesur ve kendine güvenen kadınların tercih edeceği Barok giyim tarzı ile harika bir duruşa sahip olabilirsiniz. Hemen Barok kadın giyim tarzını incelemek için Coulfate stil danışmanlarımızdan yardım alabilir, şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

Western(Kovboy) Giyim Tarzı

Western(kovboy) kadın giyim tarzı eski batı giyiminden esinlenerek hazırlanmaktadır. Genelde otantik ve eskiye dönük giyim tarzından hazırlanan western bayan giyim tarzı süet ve deri malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Kovboy giyim tarzında renk kısıtlaması yapılmamaktadır. Bayan kullanıcılar dilediği renklerde seçimler yaparak harika görünümler elde edebilirler. Eski zamanlardan günümüze kadar gelen kovboy kadın giyim tarzında en çok tercih edilen renkler arasında ise kahverengi, krem, beyaz, mavi, gri ve siyah renkler tercih edilmektedir. Son yıllarda bu renklere bağlı kalmayan kadınlar, farklı renklerde harika kombinler oluşturmakta ve stillerinden söz ettirmektedirler. Bu renkler arasından yapacağınız seçimlerde desenlerde oldukça önemli bir yere sahiptir. Geometrik desenlerden yola çıkarak hazırlanan bu giyim tarzında dantel işlemeli ve püsküllü kıyafetlerde bulunmaktadır. Ayrıca stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetlerin yanı sıra aksesuarlara da yer vermeniz gerekmektedir. Aksesuar diyince tabi ki ilk aklımıza gelen ürün kovboy şapkasıdır. Kovboy şapkası, fötr şapka, bileklikler, ipli kolyeler vb. aksesuarları stilinizde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz hanımlar. Bunların yanı sıra uzun çizmeler ve botlar kadın kullanıcıları baştan ayağa harika bir görünüme kavuşturmaktadır. Bot ve çizmelerde genel olarak süet, deri vb. kaliteli kumaş yapılarına sahip malzemeler kullanılmaktadır. Yapacağınız seçimler ile muazzam bir görünüm elde edebilir, harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Şık western kovboy kadın giyim tarzları arasından yapacağınız seçimler ile efsane bir duruş sergileyebilirsiniz. Western kovboy bayan giyim tarzı hakkında detaylı bilgi ve kıyafet önerisi almak için hemen Coulfate'ye üye olarak stil danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Eklektik Giyim Tarzı

Eklektik kadın giyim tarzı bayan kullanıcıların zıt parçalardan yapmış olduğu kombinlere denilmektedir. Örnek verecek olursak farklı desenlere ve farklı renklere sahip kıyafet ürünlerinden oldukça şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Eklektik bayan giyim stilinde değerlendireceğiniz kıyafetler kombin yapıldığı zaman biraz karışık görünse de stilinizde harika bir duruş sergileyeceği gerçeği değiştirmeyecektir. Fazla renkli ve hareketli ürünlerden oluşan bu giyim tarzı kadın giyim stilinde göz yorucu ve cesaret isteyen kıyafetlerden oluşmaktadır. Cesaret istemesindeki sebep oldukça şık ve göz alıcı olmasından kaynaklıdır. Eklektik kadın giyim tarzında dikkat etmeniz gereken en önemli konu birbiri ile uyumlu desenlerden şık kombinler oluşturmanızdır. Birbiri ile uyumlu kadın kıyafetlerinden yapacağınız bu eklektik bayan giyim tarzına sahip olmak için hemen Coulfate'yi inceleyebilirsiniz.

Fütüristik Giyim Tarzı

Fütüristik kadın giyim tarzı gelecekçilik akımından türemiş şık kıyafetlerden oluşmaktadır. Cesur kıyafetlerden meydana gelen fütüristik bayan giyim kadın stillerinde oldukça büyük bir yere sahiptir. Genelde şık detaylara sahip olan Fütüristik kadın giyim tarzında balık pulları, metalik kumaşlar, robotik görünümler vb. geleceğin modasına yönelik kadın giyim tarzları bulunmaktadır. Birbiriden şık Fütüristik kadın giyim ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen Coulfate'yi ziyaret edebilirsiniz.

Punk Giyim Tarzı

Punk kadın giyim stili deri ve metal aksesuar ürünlerinin tercih edildiği giyim tarzıdır. Asi ve seksi giyim ürünlerinden oluşan bu giyim tarzı bayanların yakından takip ettiği şık kıyafetlerden oluşmaktadır. Zımbalar, zincirler, yüzükler, yırtık fileli çoraplar, deri pantolonlar vb. giyim ürünleri bulunmaktadır. Bu giyim ürünleri ile hem şık hem de özgüvenli bir duruşa sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu giyim tarzında değerlendirebileceğiniz kıyafetler arasında ceketler, kazaklar, yelekler, slim fit pantolonlar, etekler, botlar, çizmeler vb. farklı giyim ürünlerini bir arada kullanabilirsiniz. Street Punk kadın giyim ürünlerinin en önemli parçaları arasında deri etek ve deri aksesuar ürünleri yer almaktadır. Stilinize şıklık katacak punk bayan giyime sahip olmak istiyorsanız makyajınıza ve saç stilinize de oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Punk giyim tarzında genelde siyah ve kısa saç stilleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra kırmızı rujlar bu tarzın vazgeçilmez parçaları arasında ilk sıradadır. Şık giyim ürünlerini incelemek için hemen Coulfate'yi ziyaret edebilirsiniz.

Holografik Giyim Tarzı

Holografik kadın giyim tarzı ışık yansımalarını barındıran kıyafetlerden oluşmaktadır. Baştan ayağa tüm kıyafetlerinizde harika bir görünüm elde etmenizi sağlayacak holografik bayan giyim tarzı cd'lerde olduğu gibi tatlı ışık yansımaları meydana getirmektedir. Bu giyim tarzında yer alan ürünler arasında çanta, ayakkabı, yağmurluk, etek, tişört, ceket, mont, aksesuar giyim ürünleri vb. bir sürü kıyafet seçenekleri bulunmaktadır. Birbiri ile uyumlu renklerde seçimler yapmanız Holografik kıyafetlerde harika bir görünüm elde etmeniz gerekmektedir. Örnek verecek olursak beyaz, sarı, mavi, pudra pembesi vb. renklerden yapacağınız bayan kıyafet seçimleri ile güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Grunge Giyim Tarzı

Grunge kadın giyim tarzında genel olarak oduncu gömlek ve zahmetsiz kıyafetler tercih edilmektedir. Oduncu gömlekler kadın kullanıcılar için eskiye dayanan oldukça şık görünümlü kıyafetler arasında yerini almaktadır. 80'li yıllarda Amerika'da çıkan bir müzik akımının sonrasında meydana gelen bu giyim tarzı oldukça şık ve rahat kıyafetlerden meydana gelmektedir. Grunge bayan giyimde yırtık jean pantolonlar, kirli ve tozlu botlar, ekose desenli gömlekler ve ceketleriniz ile harika bir duruş sergileyebilirsiniz. Bu giyim tarzını stilinize yansıtmak için öyle çok fazla bir zaman ayırmanıza gerek yoktur. Grunge giyime sahip kadın kullanıcılar stillerinde değerlendirecekleri bere, şapka ve gözlükleri ile dünyadan rahatlıkla soyutlaşabilir, cool tavırlar sergileyebilirler. Şimdiden hoşunuza gitti gibi. Genç kızların stilinde değerlendirdiği Grunge giyim tarzı hem şık hem de oldukça kolay. Tek yapmanız gereken akışına bırakmak ve rahatlığınızdan ödün vermemek. Zaten Grunge denildiği zaman genel olarak dağınık, rahat, umursamaz gibi anlamlar belirmektedir. Bu stile sahip olan kadın kullanıcılar sakin ve rahat olan kişilerdir. Bu stilde değerlendireceğiniz kıyafetlerin yanı sıra aksesuar modellerine de stilinizde oldukça önem vermeniz gerekmektedir. Son yıllarda popülerlik kazanan bu giyim tarzı önümüzdeki yıllarda genç kitle tarafından oldukça fazla tercih edilecek gibi duruyor...

Urban Giyim Tarzı

Urban kadın giyim tarzı, sokak stilini andıran giyim parçalarından meydana gelen şık kıyafetler oluşmaktadır. Bu giyim tarzına sahip kadın kullanıcılar genelde sevimli, özgür ve başına buyruk olarak nitelendirilmektedir. Urban bayan giyim tarzı şehirli, şehir modası vb. tabirlerle de rahatlıkla nitelendirilmektedir. Bu giyim tarzına sahip kullancılar genelde rahatına düşkün kişilerdir. Stilinizde değerlendireceğiniz parçalar arasında bomber ceketler, deri ceket, kot ceketler, ekose gömlekler, yırlıklı kot pantolonlar, etekler, sneaker ayakkabılar ve olmazsa olmaz metal aksesuar modelleri yer almaktadır. Yapmanız gereken en önemli şey birbiri ile uyumlu şık parçaları bir arada kullanmanız olacaktır. Birbiri ile uyumlu kıyafetleri bir arada kullanmanız hem stilinizi güçlü kılacak hem de oldukça şık bir görünüm oluşturmanızı sağlayacaktır. Kentsel modaya, şehir modasına uyum sağlamak istiyorsanız hemen urban kadın giyim tarzını stilinize yansıtabilirsiniz.

Vamp Giyim Tarzı

Vamp kadın giyim tarzı genelde gizem ve şehvetin ön planda olduğu kıyafetlerden oluşmaktadır. Sadece kıyafetle kalmayıp makyaj ve saç stilide vamp kadın giyim de oldukça önemli bir konudur. Genelde koyu renkler seçilerek hazırlanan vamp bayan giyim tarzında diz üstü çoraplar, metal detaylar, dantelli elbiseler, deri etekler, deri pantolonlar, topuklu ayakkabılar, çizmeler vb. ürünler kullanılmaktadır. Ayrıca stilinizde değerlendirdiğiniz kıyafetlerin yanı sıra makyajınızda oldukça önemli bir konu hanımlar. Siyah tonlarının hakim olacağı makyajınızda oldukça dikkat çekici bir duruş sergileyebilirsiniz. Stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetlerde dantel ve dekolte yırtmaçları ile seksi bir duruş sergilemeniz kaçınılmaz olacaktır. Evet bayanlar stilinizde şık bir duruş sergilemek istiyorsanız ve koyu renklere tarzınızda yer veriyorsanız hemen vamp giyim tarzını stilinize yansıtabilirsiniz.

Layer Giyim Tarzı

Layer kadın giyim tarzı, kat kat bayan giyim stili olarakta bilinen şık giyim tarzlarından birisidir. Sonbahar, kış ve ilkbahar aylarında kullanılan bu tarz hem şık bir görünüm pelde etmek için hem de sıcak tutması için vazgeçilmez giyim parçaları arasında yerini almaktadır. Kadın, erkek farketmeden herkesin kullandığı layer giyim, hem kurtarıcı ürünlerden oluşmakta, hem de soğuk havalara karşı kullanıcılarını sarıp sarmalamaktadır. Bayan kullancılar için kış aylarında oldukça uygun olan bu tarzı, montunuz, kazağınız ve ceketinizle beraber oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Siyah kot pantolonunuzun üstüne giyeceğiniz, bisiklet yaka krem kazağınız, kazağınızın üstüne ise giyeceğiniz ceket ile harika bir görünüme sahip olabilirisiniz. Layer kadın giyimden söz ediyorsak üzerinize mont giymeden olmaz. Şişme kabarık montunuzu stilinize eklediğiniz zaman tam anlamıyla layer stiline sahip bir bayan olacaksınız. Bu tarzı stilinde kullanan kadın kullanıcılar kış aylarında oldukça sıcak ve sağlıklı kalmayı başaracaklardır. Layer giyimde en önemli konulardan birisi kıyafetler doğru bir şekilde kullanmak olacaktır. Kazak üstü hırka, gömlek üstü yelek, kazak ve mont gibi kat kat giyinme şekilleri olarak zaten kış aylarında her gün uyguladığımız giyim şekillerindendir. Bu nedenle biraz daha yaratıcı imaj oluşturmak için biraz daha farklı seçimler yapmaya çalışılmalı. Layer bayan giyim stili için kadın tişörtleri ve erkek tişörtleri yaz kış farketmeden her kadının ve erkeğin gardrobundan çıkmaması gereken parçaların en başında yer almaktadır. Tişörtler kış aylarında sokak tarzı kombinlerinde bir gömlek üzerine fermuarlı kapüşonlu sweatshirt ve kalın kaban ile rahatlıkla tarz kombinler çıkartılabilir. Bu yapmış olduğunuz kombin ile girdiğiniz ortamlarda stiliniz ile gözler önünde olmayı başaracaksınız. Eğer ki sonbahar ve ilkbahar aylarındaysanız, kombinlerinizi yaparken en alt kısımda daha ince kumaşa sahip ürünler tercih etmeye özen göstermelisiniz. Havaların ısındığı sırada üzerinizde bulunan gömlek, ceket vb. ürünleri çıkararak terleme riskini ortadan rahatlıkla kaldırabilir ve şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Stilinize en uygun tarzı belirleyerek kat kat giyim ile bütünleştirebilirsiniz. Layer bayan giyim tarzında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi kontrast renklerde kombinler oluşturmak olacaktır. Lacivert ve beyaz, yeşil renklede, kırmızı renk uyumu gibi farklı renk kombinasyonlarına stilinizde yer verebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken konu renklerin birbiri ile uyumlu olması ve kombininizde şık bir bütünlük sağlaması olacaktır. Layer kadın giyime stilinde yer vermek isteyen kadınlar sokak stili kategorimize ve diğer kombin kategorilerimize göz atabilirler. Stilinize en uygun seçimi yapmak istiyorsanız stil danışman ekibimizden detaylı bir yardım alabilir ve harikalar yaratabilirsiniz.

Zayıf Kadın Giyim Tarzı

Kadınların kimi kilosundan şikayetçi kimiside zayıf kalmasından. Peki bu sorunun çözümü var mı? Tabi ki bu sorunun bir çözümü bulunmaktadır. Bazı önlemler alarak zayıf görünümünüzü azda olsa gizleyebilir ve şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Evet zayıf kadınlar için giyim tarzları öncelikle seçtiğiniz kıyafetleri salaş ve bol seçerek sizi gören kişilere biraz daha kilolu hissiyatı verebilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerinizde bulunan desenleri büyük olarak seçerseniz daha şık ve gösterişli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Desen demişken dikey desenlerden özellikle kaçınmanız gerekmektedir. Dikey çizgiler kadın kullanıcıları hem zayıf hem de boyu uzun gösterecektir. Yatay çizgiler ise kilolu bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Saydıklarımın yanında bayan kullanıcıların stilinde değerlendireceği ayakkabı modelleri arasında yüksek topuklardan kesinlikle kaçınmalısınız. Yüksek topuklu ayakkabılar sizi daha zayıf ve uzun göstereceği için tarzınızı zedeleyecektir. Bunların yanı sıra stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetlerin ortalarında bulunan kemerlerden de oldukça uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Kemerler belinizi sıkacağı için sizi oldukça zayıf gösterecek ve bu da kötü bir görünüme sebebiyet verecektir. Stilinizde değerlendireceğiniz tarzlar arasında layer kadın giyim tarzını kullanabilirsiniz. Layer bayan giyim tarzında kıyafetler kat kat giyinildiği için hem daha kilolu hem de oldukça şık bir görünüm oluşturacaktır. Stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetler arasında pileli eteklere de yer verebilirsiniz. Pileli etek modelleri hem sizi kilolu gösterecek hem de rahat etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca stilinizde değerlendireceğiniz pantolon modellerinde kot pantolon ya da klasik pantolon modellerini tercih etmeye özen göstermelisiniz. Bir gökkuşağının her rengini seçebilirsiniz. Eğer daha geniş bakmak istiyorsanız, nötr renkler giymeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca baskılar ve desenler ile oynayabilirsiniz. Stilinizde değerlendireceğiniz bayan kıyafetleri ve kadın kombinleri konusunda tavsiye almak istiyorsanız Coulfate'nin stil danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Bu sayede stilinize en uygun kıyafet seçimlerini yapabilirsiniz. Birbirinden şık kıyafetler Coulfate ile sizler bekliyor.

Kilolu Kadın Giyim Tarzı

Kilolu kadın giyim tarzları, kilosundan şikayetçi olan bayanların tercih ettiği kıyafetlerden oluşmaktadır. Büyük beden tarz giyim kategorisi kadınlar tarafından yoğun talep gören kategoriler arasında yer almaktadır. Göbekli kadınları hem zayıf göstermekte hem de şık bir görünüm katmaktadır. Büyük beden tarz giyim ürünlerini hatta sadece kilolu insanlar değil zayıf insanlarda ara sıra stillerinde değerlendirmektedirler. Ayrıca kilolu kadın giyim tarzını hamile giyim kategorisinde ki bayan kullanıcılarda çoğunlukla talep etmektedir. Hamile kıyafetleri arayan kullanıcılar bazı zamanlarda oversize kıyafetleri tercih ederek rahat bir görünüm elde etmek istemektedirler. Desen, renk ve modelleri ile kilolu kadınları zayıf gösterecek kıyafet seçenekleri ile kilonuzu gizleyebilirsiniz hanımlar. Kilosundan şikayetçi olan kadınların bilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bu püf noktalara dikkat ederek stilinizdeki farka sizlerde rahatlıkla şahit olabilirsiniz. Öncelikle stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetleri ne çok bol ne de çok dar almalısınız. Bedeninize uygun olan kıyafet her zaman daha şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Bedeninize uygun kıyafet seçimi yaptıktan sonra artık nasıl doğru kıyafetler seçebiliriz gelin onlara değinelim. Stil sahibi kilolu bayanlar tarzında değerlendireceği tişört, askılılar, kazaklar vb. ürünlerde bisiklet yaka ve balıkçı yaka ürünlerden oldukça uzun durmalısınız. Kıyafetlerinizin seçimini yaparken hafif göğüs dekolteli v yaka kıyafetler tercih ederseniz sizi oldukça zarif ve şık gösterebilir. Derin göğüs dekolteli ürünler seçtiğinizde ise tam aksine zayıf gözükecekken kilolarınızı açığa vurabilirsiniz. Bunun yanı stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetler arasında eteklerde mevcuttur. Mini eteklerinizin altına giyeceğiniz siyah tek renk çoraplar kilolu kadınları oldukça zayıf gösterecek ve şıklığınıza şıklık katacaktır. Stilinizde değerlendirmek istediğiniz pantolon modellerinin kalçalarında bulunan ceplerden ve fermuarlardan mümkünse uzak durmaya özen gösteriniz. Pantolonun üzerinde bulunan cep detayı kalçanızı daha büyük gösterecektir. Ayrıca kıyafetlerinizde bulunan desenlerin küçük detaylarda olmasına dikkat etmelisiniz. Büyük detaylar yukarıda da dediğimiz gibi zayıf kadınlara hitap ettiği gibi küçük detaylara sahip desen baskıları ise kilolu bayanlara hitap etmektedir. Stilinizde değerlendireceğiniz kıyafetlerde dikey çizgilere sahip kıyafetler seçmeye özen gösterebilirsiniz. Dikey çizgiler hem uzun hem de zayıf görünmenizi sağlarken, yatay çizgiler daha geniş ve kilolu görünmenizi sağlayacaktır. Kıyafetlerinizin renklerini seçerken daha koyu ve kontrast renklerde seçimler yapmaya özen göstermelisiniz. Kontrast renkler daha zayıf ve şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Örnek verecek olursak siyah, kahverengi, gri ve koyu renkleri kilolu kadınlar rahatlıkla stillerinde değerlendirebilirler. Bu sayede daha zayıf ve boyu uzun bir görünüme sahip olabilirler. Kilolu kadınların imdadına yetişen Coulfate, birbirinden şık kombin önerileri ile sizlerle. Kombin yapma konusunda kararsız kalırsanız ya da ne alacağınız konusunda danışmak istediğiniz konular olursa Coulfate'nin stil danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Stilinize uygun kıyafet seçenekleri arasında yer alan kilolu bayan giyim tarzları sizleri bekliyor.

Sarışın Kadın Giyim Tarzı

Sarışın kadın giyim tarzı genelde sarışın vücut yapısına sahip kadınlar genelde çoğu renge kolaylıkla uyum sağlamaktadırlar. En iyi renk uyumlarını soft renkler ile sağlamaktadırlar. Mercan, pudra, bordo, gri, hardal sarısı, beyaz, mavi, gri, bej, nude renkler dahi ten renklerine uyum sağlayan ve kıyafet konusunda en sorunsuz kombin yapma şansına sahiptir. Sarışın kadınlar siyah renkle yaptıkları kombinlerde oldukça güze ve şık bir görünüm elde etmektedirler. Örnek verecek olursak siyah tayt, beyaz tişört ve siyah ceket ile harika bir kombin oluşturabilirler. Ayrıca mavi renk kot pantolon ve beyaz bluz ile yine efsane bir görünüme imza atabilirsiniz. Sarışın bayanların en büyük avantajı her renge kolaylıkla uyum sağlamalarıdır. Sarı kalem etek, beyaz tişört ve sarı yaldızlı ayakkabı ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. En tarz giyim ürünlerinden oluşan sarışın kadın giyim sizi bekliyor. Hemen stilinize uyum sağlayacak birbirinden şık sarışın bayan giyim stiline Coulfate ile sahip olabilirsiniz.

Esmer Kadın Giyim Tarzı

Esmer kadın giyim tarzı nelerdir? Esmer ten rengine sahip olan kadınlar ne giymeli? Kadınlar tarafından aldığımız soruların en başında genelde bu soru yer almaktadır. Esmer ten rengine sahip bayan kullanıcılar açık renklere sahip kadın giyim ürünlerini stillerinde değerlendirirlerse daha şık bir görününe sahip olabilirler. Bayanların giyim tarzında değerlendireceği renkler arasında beyaz, mavi, yeşil ve açık gri gibi benzer renkleri stilinizde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Saymış olduğum bu renkleri gündelik kombinlerinizde değerlendirebilir ve rahatlıkla diğer renkler ile kombinlenebilirler. Şıklığınızı taçlandırmak için renk seçiminizde ton sür ton kombinlerden uzak durmanız gerekmektedir. Esmer ten rengine sahip olunduğu için daha çok açık renklerde tercih yapmaya özen göstermelisiniz. Kontrast renkler tercih ettiğiniz taktirde ten renginiz ile seçtiğiniz kıyafetler kötü bir görünüme sebep olacaktır. Birbirinden şık esmer kadın giyim stillerine sahip olmak istiyorsanız hemen Coulfate ürünlerini inceleyebilir ve stilinizde şık dokunuşlara yer verebilirsiniz.

Kısa Boylu Kadın Giyim Tarzı

Bazı kadınlar kısa boya sahip oldukları için ne giyecekleri tam anlamıyla maalesef bilememekte ve stil danışmanlarına ne giyebiliriz? diye sormaktadırlar. Kısa boylu kadınların tercih edeceği ürünler arasında yüksek belli pantolonlar ve vücuda tam oturan kıyafetler tercih etmek kısa boylu bayanları daha uzun gösterecek püf noktaların en başında gelmektedir. Bu kıyafetlerin yanı sıra yüksek topuklu ayakkabılar ile boyunuzu rahatlıkla yükseltebilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Kısa boylu kadınlar kıyafet seçimlerini yaparken dikey çizgili desenlere sahip kıyafetler seçmeye özen göstermelidirler. Dikey çizgili kadın kıyafetleri hem zayıf hemde uzun boylu gösterecek en doğru kıyafet seçenekleri arasında yerini almaktadır. Kıyafetlerinizi seçerken bol ve salaş kıyafetlerden uzak durmanız gerekmektedir. Bol ve salak kıyafetleri kullanan kişiler daha kısa ve kilolu bir görünüme sahip olacaklardır. Birbirinden şık bayan giyim ürünlerini stilinizde değerlendirebileceğiniz Coulfate sizlerle. Dilerseniz hemen Coulfate'ye girerek hem kombin örneklerini inceleyebilir hem de stil danışmanlarımızdan tavsiyeler alabilirsiniz.

Uzun Boylu Kadın Giyim Tarzı

Uzun boylu kadın giyim tarzları arasındaki en popüler ürün yatay çizgili kadın tişörtleri ve bluzlarıdır. Yatay çizgiler boyu uzun bayanları kilolu gösterecektir. Hem de boyu uzun kadınların stiline eşlik edecektir. Boyu uzun olan kadınlar bisiklet yaka ve boğazlı yaka tişörtlerden uzak durmalı ve v yakaya sahip giyim ürünlerini stiline yansıtmalıdır. Kısa boylu kadın kıyafetlerinin aksine alçak topuklu ayakkabılar ve düşük belli pantolon seçimlerine stilinizde yer verebilirsiniz. Kısa boylu bayanların aksine stilinizde salaş kıyafetlere yer vererek, harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Salaş kıyafetler hem boyunuzu kısa gösterecek hem de oldukça şık ve çekici bir görünüm oluşturacaktır. Pantolonlarınızın seçimini yaparken ise slim fit seçimler yapabilirsiniz. Stilinize uygun uzun şişme yelekler, elbiseler, paltolar kullanabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kadın giyim tarzları arasından stilinize en uygun stili belirleyebilir ve harika görünümlere imza atabilirsiniz. Stil sahibi kadınların önem verdiği tarzlar, tüm kadınlarda farklı ve şık detaylara sahiptir. Stilinize uygun bayan giyim kıyafetlerini rahatça bulacağınız yeni tarz kıyafetler ile Coulfate sizlerle. Hemen Coulfate'nin renkli dünyasına girerek, hem kadın kombin önerisi alabilirsiniz hem de stilinize uygun en tarz giyim tavsiyelerine sahip olabilirsiniz. Tarz kalmanız dileğiyle. Keyifli alışverişler dileriz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin