Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
15/11/2018

Giyim Tarzına Göre Erkek Kürklü Kaban Seçimleri

Erkek Giyim Tarzlarına Göre Kürklü Kabanlar Nasıl Kombinlenir ?

Bu yıl ön planda olan erkek kürklü kaban modelleri erkeklere fazlasıyla yakıştırdığımı söylemek isterim. Nasıl seçileceği konusuna gelecek olursak tabi ki giyim tarzına uyumlu olması gerekir. Giyim tarzın aşırı spora kaçmıyor ise kaban modelleri arasından birini belirlemeni ve mutlaka dolabına eklemeni öneririm. Şimdi giyim tarzına göre hangi modelleri seçebiliyorsun biraz konuşalım.

 

 

kürklü-kaban-erkek 

Detayları Önemseyen Erkekler İçin Kalın Yakalı Kürk Modelleri

Bornoza benzetilen bu model de bir kabanın yakasındaki kürk detayı sence de çok güzel değil mi? Ne çok klasik ne çok rahat giyinen erkekler bu modeli deneyebilirler. 

 

 

kürklü-kaban-erkek 

Basic Tarz Da Kombinler İçin Kapüşon Kürk Detayı Kullanın

Daha basic tarzlarda giyinmeyi seven erkeklere de kürklü modeller yok değil. Yaka daki kürke oranla kapüşondaki kürk bu tarz giyinen erkeklere çok daha uygun olacaktır. Renk konusunda ise çoğunlukla hangi renklerde kombinler yapıyorsan bunu göz önünde bulundurarak kabanının rengini belirlemeni öneririm.

 

 

kürklü-kaban-erkek

Sokak Stilinde Tarzınızla Bir Adım Öne Geçin

Street style tarzında giyinmeyi seven erkekler için ise deri kabanları önerebilirimmmm. İçi kürklü modeller ile hem sert kış aylarında sıcacık olabilir hemde yaka da ki kürk görüntüsü ile tarz olabilirsin.

 

 

kürklü-kaban-erkek

Şık Bir Kombin İçin Yaka Detayı Kürk Olan Kabanları Tercih Edin

Business casual tarzında giyinen erkekler için ise daha sade modeller öneririm. Kabanın yakasındaki kürk oldukça kibar ve şık.

 

 

kürklü-kaban-erkek

Üst Yaka Ve Alt Yaka Detaylı Kabanlar İle Business Tarzınızı Koruyun 

Business tarzında giyinen erkekler için ise elbette klasik kaban modellerini öneriyorum. Kürk detayı ile fazlasıyla şık bir görünüm elde etmen mümkünnn.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin