Sırala / Filtrele :

Gesto

Gesto markası 2010 yılında Türkiye'de erkek giyim sektörüne adım atmış, günümüze kadar kendine özgü tarzı ve tasarımları ile gelerek erkek pantolon, gömlek, sweat, kumaş pantolon ve ceket üretimi yapan bir firmadır. Türkiye'de bir çok firma ile anlaşmalı kendi markası ismi ile müşterilerini ürünleri ile buluşturuyor. Gesto giyim markası yurt içinde yaptığı çalışmaların yanı sıra yurt dışında da faaliyet göstererek ihracat yapmaktadır. Gesto markası kaliteli ürün üretimi yaparak insan sağlığına zararlı maddeleri ürün üretimlerinde kullanmıyor. "İnsana saygı" ilkesini benimsiyor, kaliteden asla ödün vermeyip, erkek müşterilerinin ihtiyaç ve zevklerine uygun tasarımlar yapmaktadırlar. Trendleri ve modayı yakından takip ederek tarz sahibi genç ve yetişkin erkeklerin şık ve rahat ürünleri tercih etmelerini sağlamaktadır. Kaliteli ve rahat erkek pantolonlar üreten firma insan sağlığını tehdit etmeyen sağlıklı liflerden üretilen kumaşları tercih etmek üzere pamuk ve likra karışımlı kumaşları tercih eden erkek hazır giyim markasıdır.

Modern tasarım ve kaliteli ürün anlayışı ile müşterilerine hizmet veren Gesto pantolon modelleri kalıp seçeneklerinde slim fit ve regular fit kalıplar kullanarak modern erkek giyim sektöründe başarılı işler çıkartmaktadır. Erkek pantolon modelleri arasında da kot, kumaş, gabardin, chino modelleri gibi geniş bir pantolon modellerine sahip bir firmadır. Pantolon renklerindede trende uygun ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun özenli seçimler yapıp, skala hazırlayarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Pantolon renk bünyesinde en çok rağbet gören renkler arasında beyaz, lacivert, bej renkleri yer almaktadır ve yeşil renklerde pantolonları da büyük rağbet görmüştür. Beden seçenekleri arasında kot pantolon modellerinde müşterilerine sunulan bedenleri 29 bedenden 38 bedene kadar pantolon bedenleri sunmaktalar. Kumaş pantolon bedenlerinde; 40 bedenden 54 bedene kadar pantolon bedenleri sunmaktalar. Gabardin pantolon bedenlerinde 31 bedenden, 38 bedene kadar pantolon bedenleri sunmaktalar. Chino pantolon bedenlerinde 42 bedenden 54 bedene kadar pantolon bedenleri sunarak geniş bir pantolon beden tablosuna sahiptirler.

Gesto Pantolon ürünlerinde kot pantolon, kumaş pantolon, gabardin pantolon, chino pantolon seçenekleriyle dolabınıda bulunan parçalara uyum sağlayıp tarz ve iddialı kombinler oluşturmanızda yardımcı olacak. Her sezon yeni ve iddialı ürünleriyle her zevke hitap eden renk seçenekleri ve çeşitleri ile gözleri doyuruyor. Rahat ve ergonomik üretimleri sayesinde gün boyu bacaklarınızı sıkan ve rahatsız edici hisleri ortadan kaldırıp konforlu kullanım sağlamakta. Kumaşı ve stili ile hem bedeninizi rahatça saracak hem de tarzınızdan ödün vermeyerek rahatça kombinleyebileceksiniz. İster gündelik ister özel günlerde rahatlıkla kombin yapabileceğiniz pantolon seçenekleri ile birbirinden farklı kombinler yapabilirsiniz. Kullanım talimatlarına uyulduğu sürece rahat ve uzun ömürlü kullanım konforu sağlıyor. Kendini ve imajını önemseyen, tarz sahibi erkekleri hedef alan Gesto pantolon modelleri uzun yıllar gardırobunuzun ve planlarınızın vazgeçilmez favori parçası olacak. Coulfate; pantolon kategorisinde ve kombinlerinde Gesto markasına yer vererek bir çok kombinlerinde pantolon olarak favori kombin parçaları olarak kullandı. Gesto pantolon modelleri ve kombinlerini incelemek için sizleri online sitemize bekliyoruz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin