Genç Erkek Gömlek

Genç Erkek Gömlek Modelleri

Her zaman söylediğimiz gibi modanın yaşı olmaz evet ama yaşınızı fırsata çevirip aklınıza gelen her ürünü deneyebilir ve tarz yaratma konusunda kendinize fırsat verebilirsiniz. Genç erkek gömlek modelleri arasından daha çok desenli, renkli ve baskılı gömleklerden başlayabilir ve sitemizde olan genç erkek gömlek modelleri arasından dilediğiniz seçebilirsiniz.

Genç Erkek Gömlek Modelleri Nelerdir?

Her yıl moda camiasında genç erkek gömlek modelleri kendi içerisin de birbirinden farklı tasarımlarla zengin bir içeriğe sahip oldu. Bu nedenle genç ve kendini genç hisseden tüm erkeklerin tercihleri arasında elbette ki gömlekler yer almaktadır. Her erkeğin dolabında en az iki çeşit gömlek modeli yer almaktadır. Slim fit modelleri geçtiğimiz sezonların enleri arasına girdi ve hala genç erkek kitle tarafından tercih edilmekte. Genç erkek gömlek modelleri son yıllar da tercih edilen modelleri arasında; kısa ve uzun kollu keten ve pamuk özellikli hakim yaka gömlek modelleri ve viskon ve pamuk karışımlı kumaş özelliği olan yatık şömiziye yaka gömlek modelleri yer almaktadır. Hakim yaka gömlek modellerinin desen özelliklerinde; düz, çizgili, motif desenli ve kendinden desenli modelleri en revaçta modelleri arasında. Yatık şömiziye yaka modelleri arasında da; daha çok tropik desenli, tek renk, kontrast ve uyumlu renkler de çizgili, motif desenli modelleri trendler arasında ve en çok tercih edilen gömlek desen modelleri arasındadır. Geniş desen ve model içeriğine sahip gömlekler ile şık ve tarz gündelik, özel gün, sokak stili gibi hemen hemen her tarz da kombinler oluşturabilir genç erkek gömlek modelleri ile kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

Her şeyden önce gömlek seçimlerinizi elbette ki bedenlerinize uygun seçimler yaparak çok daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Slim fit modeller ile şık ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ancak üzerinizde trend ve düğmeleri açılmaya can atar bir bir gömlek görüntüsü varsa, imajınız konusun da "trend" kavramını kullanmak biraz zor olacaktır. Bedeninize uygun modeller tercih etmeye özen gösterin. Aynı zaman da vücut tipinizi iyi analiz edip özelliklerinize uygun gömlek seçimleri yapmalısınız. Kombinlerinizde de gömlek ve diğer kullancağınız kıyafetler ile uyumlu modeller tercih etmelisiniz. Aynı zaman da renk uyumlarına da dikkat etmelisiniz. Genç erkek gömlek model renkleri arasında; mavi, beyaz, yeşil, kiremit rengi, kahverengi, siyah, lacivert, hardal sarısı, mercan rengi gibi canlı ve trend renkler tercih edilen revaçta olan renkler arasındadır. Genç ve kendini genç hisseden erkekler için en uyumlu renk kombinasyonları; mavi - beyaz, kahve - yeşil, kiremit - beyaz, siyah - beyaz gibi başlıca uyumlu renk kombinlerindendir.

Genç erkek gömlek modelleri için kombin oluşturma aşamasında sorun yaşayanlar ve yaratıcı etkiler oluşturmak isteyen erkekler için Coulfate' de tarzınıza uygun ve bedeninize uygun bir çok gömlek modeli ve kombinleri bulmanız mümkün. Detaylı bir şekilde incelemek ve genç erkek gömlek modellerine sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin