Genç Erkek Ayakkabı

Genç Erkek Ayakkabı Modelleri

Genç erkek ayakkabı modelleri arasında erkek spor ayakkabı en trend ve rağbet gören ayakkabı modelleri arasındadır. Spor ayakkabı modellerinizi bir çok kombin ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer rağbet gören ayakkabılar arasında corcik, mokasen ve laofer ayakkabılar yer almaktadır. Son zamanların en trendlerinden olan mokasen erkek ayakkabı modellerinde genç ve kendini genç hisseden herkesin kullanabileceği bir ayakkabı modeli olup her kombine şıklık katarak tamamlayıcı modellerdendir.

Genç Erkek Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Bu sezonun en trendlerinden olan bağcıklı askeri botlarla da sokak stilinde çok şık kombinler oluşturabilirsiniz. Her şeyden önce ayakkabı modellerinden bahsettik. Ancak ayakkabı modelleri vücut özelliklerinize ve kombinlerinize uygun seçmeli kombininiz ile uyumlu renklerde seçimler yapmalısınız. Vücut yapınız oval ve bilekleriniz kalın ise üçgen uçlu ayakkabılardan tercih ederek bileklerinizin kalınlığını kaybedebilirsiniz. Aynı zaman da zayıf bir vücuda sahipseniz ve bilekleriniz ince ise çok olmasa da oval uçlu modelleri tercih edebilirsiniz. Bacak boyunuz kısa ise yüksek tabanlı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayakkabı yapınıza uyumlu ayakkabılar tercih edin. Çünkü ayak yapınıza uymayan modeller özellikle ayaklarınızda hatta vücudunuzun çeşitli bölgelerinde ağrı ve sızıya yol açacaktır. Bu nedenle düz taban ise veya taraklı ayak yapısına sahipseniz ayak tipinize uygun olarak ortopedik ayakkabı seçimleri yapmaya özen gösterin. Ayak sağlığınızı tehdite etmeyen hakiki deri veya orijinal üretim ayakkabılar tercih etmeye özen gösterin. Ayaklarınız sık sık ağrıyor ve hassas bir yapıya sahipse ayakkabının taban, minder kısmı yumuşak olan ayakkabı modellerinden tercih edin. Uzun ömürlü ve doğru bir kullanım için ayakkabınızın kullanım kılavuzunu mutlaka okuyun. Kılavuz da yazan kuralları takip edin, bakımını kılavuza uygun şekilde yapın. Bu saye de renk solması ya da ayakkabının dağılması gibi sorunların önüne geçin.

Kombinleriniz ile uyumlu ayakkabı seçimlerinde öncelikle yaşınıza uygun seçimler yapın. Daha sonra kıyafetleriniz ile uyumlu seçimlere yönelin. Sportif bir kombinde bağcıklı modeller tercih edin. Şık kombinlerinizde bağcıksız rahat ayakkabılar tercih edin. İş hayatınızda corcik yada bağcıklı oxford modeller ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Gündelik hayatınızda bağcıklı spor ayakkabıları tercih edin. Şık ve rahat bir kombin için chelsea genç erkek ayakkabı modellerinden tercih edebilirsiniz. Sokak stilinde bağcıklı biker botları tercih edebilirsiniz. Hatta kombinlerinizi aksesuarlar ile zenginleştirin. Pantolonlarınıza pantolon zincirleri, metal saat, fular ve şapka gibi aksesuarlar deneyebilirsiniz.

Günümüz genç erkek ayakkabı modellerini Coulfate sizler için birbirinden farklı modellerde ve özelliklerde ayak sağlığını tehdit etmeyen birçok modeli bünyemizde bulundurmaktayız. Her kombininize uyum sağlayacak modellerde seçimler yapabileceğiniz bir çok ayakkabı modellerine erişmenizi keyifli hale getiriyoruz. Coulfate aynı zaman da stil danışmanları ekibi ile tarzı oturmamış genç erkekler için en baştan başlayarak kısa sürede bir tarz oluşturuyor, stil önerileri veriyoruz. Müşteri ve stil danışmanı ile birebir iletişime geçme imkanı sunuyoruz. Müşterilerimize tüm bunları ücretsiz yararlanma imkanı sunuyoruz. Kombinlerinize uygun en trend genç erkek ayakkabı modellerini detaylı bir şekilde incelemek ve stil danışmanlığı ekibinden yararlanmak isterseniz; Coulfate sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin