Sırala / Filtrele :

Fango

Fango markası 1976 yılında erkeklerin klasik giyimde vazgeçilmezleri olan kombin aksesuarı olan kravat üretimi yapmaya başlamıştır. Sektöre yeni bir boyut katmayı amaçlayan firma güncel, farklı ve kendine özgü tasarımları, yenilikçi yönleri ile ürünlerini müşterileri ile buluşturmaya, bu alanda öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Erkek giyim sektöründe modern giyimin aksesuarları sıralamasında kravat ilk sıralarda gelirken sektörün kendi alanlarındaki başarıları ile Türkiye ve Dünya üzerinde tercih edilen firma olmayı başarmış kendi markası ile ürünlerinin satışını gerçekleştirmiştir. Özel kurulum ve kuruluşlara aynı zamanda özel şirketlere de logolu, kurumsal yazılı ve renkler ile diğer detaylara yer vererek kurumlara özel tasarımlar yaparak, üretimini müşterilerine en iyi hizmet eşliğinde sunmaktadır. Bir çok firmanın ve saygın markaların kendi markası ve logosu ile kravat imalatı gerçekleştirmektedir. Fango markası özgün tasarımlarını yüksek kalitede ki kumaşlara işleyerek, müşterinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kravat modellerini müşterileri ile buluşturmakta. Kaliteli ve şık kravat modellerinin yanı sıra papyon, kuşak, mendil setleri ile metal kol düğmesi, kaşkol, atkı modellerini müşteri odaklı ve her zevke uygun ürünleri ile hizmet sunmaya devam etmektir. Kravat kumaş tercihlerini Pamuk ve Polyester karışımlı yüksek kaliteli kumaşlar tercih ederek üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretimini gerçekleştirdikleri aksesuar markası Fango Kravat Modelleri içerisinde Slim model ve Klasik model olmak üzere iki farklı çeşitte kravat modelleri üretimi yapmakta. Modellerin içerisinde farklı tasarımlarda modellere de renk veren firmanın desen tasarımları arasında karışık desen, noktalı, kendinden dokulu, kareli, ekoseli, potikareli, geometrik desenli, çizgili motif tasarımları ile müşterilerine bir çok desen tasarımları sunmaktadır. Papyon modellerinin desen tasarımlarında da kontrast noktalı, kareli, çizgili, karışık desenli modelleri ile ürün model çeşitliliği sunmaktadır. Renk skalası oldukça geniş olup sade kravat modellerinde tek renk kravat modelleri, Karışık renk kravat modelleri, en az 2 en çok 4 renk karışık kravat modelleri üretimi yapmaktadır. Karışık renklerde kravat modellerinde dört renkli desenli kravatları referans alarak uyumlu birçok renklerde kıyafetlerin renk seçeneklerinden yararlanarak müşteriye daha kolay kombin yapma imkanı da sunuyor. Sade ve çarpıcı renk bünyesinde; siyah kravat modelleri, gri kravat modelleri, kahve kravat modelleri, lacivert kravat modelleri, bordo kravat modelleri, yeşil kravat modelleri ile kontrast renk ve canlı renklere yer veriyor.

Vazgeçilmez aksesuarlar arasında olan kravat modelleri, business casual, vintage ve business giyim tarzı için erkeklerin vazgeçilmez bir parçası olduğu bir gerçek. Fango Kravat çeşitleri özellikle takım elbiselerinizin vazgeçilmez bir parçası olan kravatlar ile cep mendilinizi de kombinlerseniz bulunduğunuz ortamlarda tarz sahibi bir erkek imajı sergilemek kaçınılmaz bir hal alacak. Coulfate, kravat modellerinde Fango kravatları modellerinin ürün seçeneklerini business casual kategorisinde tarz sahibi erkekler için stil danışmanları tarafından kombinlenen ürünlere kolaylıkla erişme imkanı sunuyor. Her tarza ve her kombine uygun kravat modellerini online satış sitemizde kolay alışveriş yapma seçenekleri ile bulmak mümkün. Gerek klasik gömleklerinizle gerekse spor giyimleriniz ile farklı model ve seçenekler de kravatları dolabınızdaki kıyafetler ile kombinleyebilirsiniz. Yaratıcı tasarımların kravata yansıdığı bu küçük ama etkileyici olan kravat detaylarını kaçırmayın!

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin