ÜrünlerÜrün Filtre

Beden

Renk

Sırala / Filtrele :

Eros

Eros markası, erkek iç giyim ve pijama sektöründe Türkiye'nin öne çıkan atlet, boxer, slip, külot ayrı zamanda kadın ve erkek pijama üretimini gerçekleştiren konforlu ve kaliteli markalar arasında yer almaktadır. İnsan sağlığını tehdit etmeyen malzemeler seçerek erkek boxer, slip, külot üretiminin yanı sıra erkek ve kadın pijama üretimi yaparak kaliteli işler ortaya koymuş bir firmadır. Üretimlerinde modal lif özelliklerini ürünlerinde kullanmaktadır. Tamamen doğal kuru ve yaşa dayanıklı, doğal lifler içeren kumaşlar ile nemden koruma özelliği, sıcak ve rutubetli mevsimlerde konforlu kullanım sunmakta. Modal lifin yanı sıra kumaş malzeme özelliklerinde; pamuk, ipek, penye ve saten kumaşlardan üretim yapmaya özen göstermektedir.

Konforlu kullanım sunan Eros atlet modelleri içerisinde siyah ve beyaz ana renkler içermektedir. Atlet modellerinde normal atlet ile sporcu atletleri çeşitleri mevcuttur. Kaliteli malzemeler kullanarak müşterinin vücut ısısını koruyan ve vücudun hava almasını sağlayan kumaş özellikleri ile üretim yapmaktadır. Kalıpları Slim fit modeller ile trendler ve müşterilerin ihtiyaçlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir. Ürün kalıp ölçülerinde S bedenden M beden, L beden, XL beden ve XXL bedene kadar ürün beden çeşitliliği sunmakta.

İç giyim hususunda kaliteyi ve konforu hissetmek ön planda olması gerektiğinin bilincinde olan Eros, baksır modelleri içerisinde istenilen ölçüde nefes alabilen ve ergonomik boxerlar üreterek yerine getiriyor. Pantolon ya da şort giydiğinizde iç çamaşır izi belli etmeyen ürün ve geniş model ağları içerisinde konforlu kullanım sağlıyor. Slim fit kalıp özelliği kullanarak bedenini saran, esnek ve rahat boxer modelleri ile günlük hayatınızda hemen hemen her alanda kullanılabilecek formda boxerlar kaliteli zaman sunmakta. Geniş beden öçü tabloları ile de hemen hemen bütün yetişkin erkek kitlesine hitap etmektedir. S bedenden 2XL bedene kadar müşterilerine ürün bedenlerinde kolay erişim sağlamakta. İnce şeritli, kalın şeritli boxer, çizgi desenli şerit boxer, rahat paçalı iç çamaşırları sunmaktadır. İç çamaşırı modellerinde daima yenilikçi ve en kaliteli malzemelerin kullanması sayesinde müşterisinden daima tam not alan bir markadır. Geniş beden ve model seçenekleri ile tüketicinin her alanda aradığı iç giyimi bulabilme imkanı sunmaktadır. Müşterilerini önemseyen marka profili ile istenen rahatlıkta üretimler yaparak tamamen canlı vücudu saran iç çamaşırı modelleri üretmektedir.

Hareket etmeyi engellemeyen terleme sorunu ile karşılaşmayı en aza indiren Eros slip modelleri arasında ince lastikli slip, flu slip, hijyenik kumaşlar tercih ederek üretim yapmaktadırlar. Şort giymeyi tercih edenler, pantolonun içerisinde bacaklarını sıkan boxerlar yerine slip modelleri pek çok erkeğin ihtiyacını karşılıyor. İster gündelik kombinlerinizin, ister iş hayatında takımlarınızın içerisine, istersenizde spor yaparken bedeninizi saran esnek ve yumuşak dokuları ile konforlu kullanımı hissedebilirsiniz. Pamuk ve modal doğal liferden üretim yapan firma konforlu kullanım ve kaliteli zaman geçirme garantisi sunmakta. S bedenden XXL bedene kadar geniş beden ölçüleri sunmakta.

İç giyim ürünlerinden Eros iç çamaşırı, rahatlığından ödün vermek istemeyen erkeklerin favorisi konumunda. Tek renk ve pamuklu kumaştan üretilen modelleri ile göz dolduruyor. İç giyimde konfor ve rahat olmak biraz daha ön plana çıkıyor. Pantolon ya da şort giydiğinizde rahatsız eden ya da kıyafette iç çamaşır izi belli etmeyen ürün modelleri ile konforlu kullanım sağlıyor. Diğer yandan Eros Boxer’ın yanında, atlet modelleri ve ürün seçenekleriyle Coulfate’te.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin