Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
16.10.2018

Erkeklerde Örgü Hırka Seçimi Nasıl Olmalı?

 

 

 

 

Sade ve şık modellerden yana seçimler yapmalısın. Geniş desenlerde ve uzun modeller deneyebilirsin. Renk konusunda fazla takıntılıysan siyah senin seçimin olmalı. ;)erkeklerde-orgu-hirka-secimi-nasil-olmali 

 

 

 

 

 

 

Birçok renk ile kombinleyebileceğin bir başka model ise sık örülmüş bordo hırkalar. En ideal boy kemer hizasında olanıdır benden söylemesii.

erkeklerde-orgu-hirka-secimi-nasil-olmali 

 

 

 

 

 

 

Kolları sade olan fakat ön tarafı daha hareketli yani desenli olan ve kahverengi düğmeleri olan lacivert bir örgü hırka modeli de seni fazlasıyla tarz gösterebilir. Gömleklerle ve kazaklarla hiç düşünmeden kombinleyebilirsin.

erkeklerde-orgu-hirka-secimi-nasil-olmali

 

 

 

 

 

 

Veee erkeklerin en çok tercih ettiği renklerden gri renk örgü hırka ile karşındayızzz. Kruvaze kapamalı bir hırka modeli tercih etmen seni çok daha tarz ve zayıf gösterecektir emin olabilirsin ;)

erkeklerde-orgu-hirka-secimi-nasil-olmali 

 

 

 

 

 

 

Boyum daha uzun görünsün istiyorum diyen erkeklerden biriysen boyuna çizgili örgü hırka modellerini denemelisin. Şal yaka tercih etmende de fayda var.

erkeklerde-orgu-hirka-secimi-nasil-olmali

 

 

 

 Okuduklarından sonra en güzelinden bir hırka satın almanı ve kombinlerini taçlandırmanı şiddetle öneriyorummmm. Hem kazaklarla hem de gömleklerle son derece şık ve sade bir görünüm elde edebileceğin örgü hırka modelleri her erkeğin dolabında mutlaka olması gereken ürünlerden. ;)

 

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin