Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
03.10.2018

Erkeklerde Atkı Kullanımı

 

 

 Kışın soğuk havalarda sıkça kullandığımız atkılar, boyunluklar ve şallardan söz etmemin tam zamanı diye düşünüyorum. Hem soğuk havalardan korunacak hem de tarzına tarz katacaksın. ;) Hadi başlayalım.

 

 

 Boyunluklardan söz ederek başlamak istedim. Öncelikle kaliteli bir boyunluk sahibi olman çok önemli, dışarda 10-15 tl lik bir boyunluk almamalısın. İpliği ve dokusu kaliteli olmalı ki hoş dursun. ;) Kaşe kabanların üzerine rahatlıkla kullanabilirsiniz.erkeklerde-atki-kullanimi 

 

 

 

 

 

Bir kaç yıldır trend olan kalın mı kalın atkılar. :) Bu tür atkılar tercih edeceğinde kabanından sallanmasını ve kesinlikle katlı kullanmanı öneririm. :)

erkeklerde-atki-kullanimi 

 

 

 

 

 

Ve her erkeğin mutlaka dolabında yer vermesi gereken bir diğer boyunluk modeli ise örme modeller renk konusunda kombinlerine uyumlu tercih etmeni öneririm. Gri, haki yeşili, siyah, lacivert. vb.erkeklerde-atki-kullanimi 

 

 

 

 

 

Çizgi desenli uzun atkılarda bu sezonun öne çıkan modeli. Bir veyaisteğe gör iki kere doladıktan sonra mutlaka biri önde biri arkada bırakılarak kullanılmalı. 

erkeklerde-atki-kullanimi 

 

 

 

 

 

Ekose atkılarrr da siz erkeklere en çok yakışan modeller. Aynı şekilde bir kere dolaman yeterli olacaktır.

erkeklerde-atki-kullanimi 

 

 

 

 

 

Veee son olarak klasik erkekler için puantiye desenli olanlarrrr... Kabanının içinde kullanmalı ve kravatını kapatmadan aşağı doğru bırakmanı öneririm. :)

erkeklerde-atki-kullanimi 

 

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin