Erkek Zincir Kolye

Erkek Zincir Kolye Modelleri

Erkeklerin imajlarına bambaşka hava katan zincir kolye modelleri bu sezon 90' lı yılların Punk akımı rüzgarı ile günümüz erkeklerin kombinleri arasına girmeyi yeniden başardı. Bizce çokta güzel oldu. Kombinlere bambaşka hava katan zincir kolyeleri sadece kolye özelliğini kullanmayın derim pantolonunuzun kemer köprülerine iliştirerek hareketli ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca enerjik bir görünüm katan zincirleri street style tarzında ve aynı zaman da basic ve casual tarzlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erkek zincir kolye modelleri ve her zevke uygun kombin önerilerinden faydalanmak istiyorsanız sizleri Coulfate' e davet ediyorum.

Erkek zincir kolye modelleri ve çeşitleri

Erkek zincir kolye modelleri ile oldukça hareketli ve tarzınızı yansıtan modelleri ile zevkinize uygun birçok kombin oluşturabilirsiniz. Zincir kolye modelleri arasında burgu zincir, kuş gözü modeli, gemici çelik modeli, küba zinciri, hip hop zinciri, yılan zincir, otoriter dikdörtgen modeli, asimetrik ard arda gelen halka zincir gibi zincir modelleri ile olukça geniş sınırsız erkek zincir kolye modellerini bünyesinde bulunmaktadır. Uzun modelleri, kısa modelleri, kalın modelleri, ince modelleri, üçlü ya da ikili modelleri ile tarzınızı yansıtan modeller arasından seçebilir farklı hareketli bir imaj sergileyebilirsiniz. Hatta unisex kullanılabilir olması ile kadınlar tarafından da neredeyse her modeli tercih edilmekte.

Modellerin yanı sıra gold, gold rose, siyah metal ve gümüş modelleri ile oldukça revaçta ve tercih edilen modeller arasında. Erkek zincir kolye modelleri alırken dikkat etmeniz gereken ve hatta bir kolye de bulunması gereken özellik renginin asla solmaması ve teninize sürtünme ile farklı renkler çıkartmaması. Bu nedenle almanız gereken kolye modellerinin gümüş, gold, rodyum, paslanmaz çelik gibi özelliklerde olmasına dikkat etmelisiniz. Kaplama olarakta gold, gümüş oksit, rodyum kaplamaları tercih edebilirsiniz. Bakımı için her bir kolyenin mutlaka farklı bakım seçenekleri vardır. Bu nedenle almış ya da almakta olduğunuz kolyelerin bakımını araştırmanız gerekmektedir. İster istemez içerisine toz kir birikmesi ile zamanlar kıyafet ya da ten ile sürtünmesi ile de renk değişimi olacaktır. Bu nedenle düzenli olarak ya da eski rengine nazaran solma olduğunu fark ederseniz eğer temizleme kriterlerine uygun bakımını yapabilirsiniz.

Kombinleriniz ile uyumlu modeller de kolye seçimleri yapmalısınız içinizde ki enerjiyi ve ilhamı kolyeleriniz ile yansıtabilirsiniz. Aynı zaman da farklı kolye uçları ile bu ilhamı boyutlandırmanıza yardımcı olarak modelleri seçerek kıyafetleriniz ile uyumlu bir görünüm oluşturarak kombinler oluşturabilirsiniz. Gündelik hayatınız da denim ceket ve pantolon kombinleriniz de uzun burgu zincir ya da kısa yılan zincir modellerini tercih ederek sade ve uyumlu bir görünümü bir arada kullanabilirsiniz. Bileğiniz de dahi kullanarak imaj değişikliği yapabilirsiniz. Şık kombinleriniz de ince kuş gözü modelini kullanarak kombinini zengin bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Sokak stili tarzında kombiler de oldukça cesur zincir kolye tercihleri yaparak imajınızı üst boyutlara taşıyabilirsiniz. Uzun ve kalın kolyeler ile kısa ve kolye uçları kullanarak deri ceket ve pantolonunuz ile uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Pantolonlarınızın kemer köprülerine de hip hop zincirleri ekleyerek tarzınıza farklı bir dokunuş yapabilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin