Kategori İçin Resim Yüzük
Sırala / Filtrele :

Erkek Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Yüzük akıllarda hemen hemen herkeste evlilik, söz ve nişanı çağrıştırmaktadır. Sadakat bağlılık sevgi gibi anlamları fazlasıyla taşır halk içerisinde. Tarihte M.Ö 3000'li yıllarda ilk olarak rastlanılan yüzükler sadece demirden yapılırken, günümüze kadar çeşitli madenlerin kullanımı ile değerini artırmış. Gücü, ihtişamı, mevkiyi yansıtan yüzük aynı zamanda sevgi ve ruh halinizide yansıtmaktadır. Hal böyle olunca teknolojinini gelişmesiyle yüzükler de her türlü tasarım yapmak mümkün olmaktadır.

Erkek Yüzük

Kadınların oranla erkeklerde aksesuar çeşitliliği haliyle baya baya az bulunmaktadır. Erkek yüzük, erkek aksesuarı arasında ilk akla gelenidir. Bu durum erkeklerin yüzüğe vermiş olduğu değeri fazlasıyla artırmaktadır. Piyasada binlerce yüzük olması kafaları haliyle karıştırma ve seçme şansını aza indirmektedir. Erkekler yüzük seçerken öncelikle kişiliklerine göre tercihte bulunmaktadırlar. Daha sonra mevki ve ihtişama göre seçim yapmaktadırlar. Ayrıca farklı yüzük koleksiyonlarının olması giyindikleri kıyafet ve ortama göre seçim yapmalarında kolaylık sağlamaktadır. Yüzük modasıda erkekler tarafında takip edilen bir olgudur. Kimi zaman sade yüzükler herkesin parmağındayken sonra bir bakmışın ki geometrik desenler, büyük taşlı yüzükler derken moda akımı sürekli değişmektedir.

Erkek yüzük modellerinin fazlalığı vermiş olduğu duygudan ve bizlerin yüzüğe yüklemiş olduğumuz misyondan kaynaklanmaktadır. Çeşitlilik olarak o kadar dala ayrılmıştır ki kısaca bahsetmemiz gerekirse bunlar taşlı yüzük, taşsız yüzük, Türk bayraklı yüzükler, Osmanlı yüzükleri, Kayı yüzükleri, zihgir diyebiliriz. Tabi bide özel tasarımlar vardır ki kişiye özel yapılmaktadır. Erkek yüzük modellerini coulfate.com adresinden bakabilir hangi kombinlerde kullanıldığını inceleyebilirsiniz. Ayarlanabilir yüzük çeşitleri satın alma konusunda tercih edilir durumdadır. Kargonun elinize geçmesiyle yüzüğün parmağınıza olmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

Zamanında yüzük yapımında sadece demir kullanılırken şimdilerde altın, gümüş, platin, pirinç, bakır gibi madenler kullanılarak yüzük fiyatlarında değişiklikler yapılmaktadır. Sadece madenin özelliği olmayıp üzerinde kullanılan taşın ve el işçiliğininde yüzük fiyatlarına etkisi büyüktür. Erkek yüzük ucuz olsun ama gösterişli dursun diyorsanız illaki seçenekleri fazlasıyla mevcuttur. Sonuçta aksesuar olarak kullanılacak ve kombininize uyum sağlayacak güzel bir yüzük koleksiyonu sizi acil durumlarda kurtarıcı olacaktır.

Seçilen yüzük standartlara uygunsa özel bir kriter girmediyse fiyatı ucuzdur. Lakin erkek yüzük fiyatlarını değiştiren kavramlar nedir diye bakacak olursak ilk etkileyen unsurun madeni oluğunu hepimiz biliriz. Gümüş yüzük ile altın yüzüğün arasında gözle görülen bir fiyat farkı illaki vardır. Ayrıca yüzük diyip geçmemek lazım çünkü yapımı sadece bir kişinin elinden geçmeyebilir. El işçili ile bir çok ustanın elinden geçen yüzüğün fiyatıda ona göre artmaktadır. E tabi beğendiğiniz yüzük taşlı ise bu sefer kullanılan taşın cinsinin yanında büyüklüğüde yüzük fiyatlarını etkilemektedir. Evet güzel bir yüzük sahibi olmakta kolay olmuyor. Eğer kombinlerde kullanacağım bir yüzük koleksiyonum olsun istiyorsanız coulfate.com dan yüzük modellerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

2019 Erkek Yüzük Modelleri Nelerdir?

Modern çağ erkek aksesuar sektörün de yüzük modelleri ile sınır tanımayan bir devir içerisindeyiz. Gündelik ve şık kombinlerden ziyade farklı tarzlar da kullanılabilecek kendi alanın da çılgın tasarımlara sahip 2019 erkek yüzük modelleri çığır açmış durumda. Unisex tasarımlar ile yüzük modellerinde erkek ve kadın olarak ayrım göz etmeksizin birçok tasarım örneği mevcut. Avargard modellerden, steampunk, minimal modellere kadar her tarz da ve zevke hitap eden 2019 erkek yüzük modelleri ile podyumlardan parmaklarımıza kadar geliyor.

Gümüş ve gold kaplamalı mühür yüzükler uzun yıllar boyunca en tarz yüzükler listesin de tavrını koruyacak gibi duruyor. Modern yüksek mode sayesin de her tarza ve zevke uygun 2019 yüzük modelleri bünyesinde örgü formlu yüzük modelleri, burgulu formda yüzük modelleri, zincir formda yüzük modelleri gibi bir çok tasarım ağı geniş yüzük modelleri de bu sezonun revaçta olan yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Her sezon da olduğu gibi bu sezonda da ayarlanabilir yüzük modelleri ile her parmağa uygun yüzükler ile konforlu kullanım seçenekleri sunacak. Gündelik giyim tarzı kombinler için kombininiz de uyumlu parçaları bir araya getirerek, yüzük seçimleri yapmalısınız. Hareketli ya da taşlı modelleri gündelik tarz da kombinleriniz de kullanmanız çok uygun bir seçenek değil. Gündelik tarz da kombinleriniz de mat siyah yüzük modelleri ya da gümüş örgü formlu yüzük modelleri trend görünüm için ideal seçeneklerden. Ancak bileklik ya da saat tercih edeceğiniz de yüzüklerinizin modelleri ile uyumlu model ve renkler de diğer aksesuarları tercih edebilirsiniz. Sokak stili tarzın da alabildiğine metal aksesuar kullanabilirsiniz. Bu sezon oldukça revaçta bir görünüm olan metal üzerine metal takılar cool bir erkek imajı olarak trendlerde. Yüzük modellerin de sıradanlığın dışına çıkıp biraz daha kaba farklı tasarımlar tercih edebilirsiniz. Cesur yüzük seçimleri aksesuar kullanımın da en ideal görünümü yakalayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken yüzüklerinizin tarzı ile kombinlerinizin tarzınızın da birbiri ile uyumlu olaması gerekmekte. Sokak stili kombinleriniz de kısa veya uzun kolyeler ile destekleyebilirsiniz. Metalik takılar asi ve şık bir görünüm yakalamanız için ideal tercihlerden olacaktır. Birçok erkek yüzük renklerin de siyah rengi tercih etmektedir ancak eğer özel günler için takım elbiseli bir kombin oluşturmuşsanız tercihlerinizi bu kol düğmeleriniz, saatleriniz ile bütünlük oluşturması açısından özenli seçimler yapmalısınız. Takım elbiseli kombinler de bu sezon şık ve taşlı modeller kullanmanız kaçınılmaz olacak. 2019 yüzük trendlerin de ilk sırada tabi ki siyah, bordo ve koyu yeşil renklerde taşlı yüzükler gelmektedir. Modern ve minimalist şıklığı arıyorsanız gardıroplarınız da yılın trend yüzüklerine yer açın. 2019 erkek yüzük modelleri yeni sezonunun en moda taşlı yüzük ve mühür yüzük gibi erkek yüzük modelleri şimdi Coulfate kalitesiyle sizleri bekliyor.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin