Yırtık Kot Pantolon

Yırtık Kot Pantolon Erkek Modelleri

Genç erkek kitlenin sıklıkla tercih ettiği yırtık kot pantolon, sokak stilinin başlıca stil oluşturabilen tek pantolonlarındandır. Zamansız parçalar arasında olup doğru tercihler ile şahane kombinler ortaya çıkaran yırtık kot pantolon erkek için başlı başına bir stildir. Günümüz Türk erkeklerinin hala tereddütte kalarak ön yargılar ile yaklaştığı yırtık kot pantolon modelleri her geçen gün bir başka tasarımı ile kendi kitle ağını genişletmeye devam etmektedir. Yırtık kot pantolon modelleri erkek kitle için oldukça geniş model özelliğine sahip olup düşük bel, normal bel, yüksek bel seçenekleri ile tercih etme lüksünü arttırmıştır. Erkek yırtık kot pantolon modelleri arasında; super skinny, skinny fit, slim fit, regular fit kesim özellikleri ile de erkek vücut özelliklerinde ki farklılıklar için seçeneklerini genişletmiştir. Yırtık erkek kot pantolon boy seçeneklerinde de bilek boy, uzun ve normal boy seçenekleri ile zevk sahibi erkeklere hitap etmektedir.

Yırtık Jean Pantolon 

Erkek yırtık jean pantolon, en iyi kombinleri sokak stilin de oluşturulurken, gündelik stilde de oldukça başarılı bir rol oynar. Bomber ceket, deri ceket, kot ceket modelleri ile cool bir görünüm elde edebilirken, şık parçalar arasında olan trençkot ve kabanlar ile de oldukça sportif ve şık bir kombin oluşturulabilir. Trend görünüm listesinde olan erkek jean pantolon yırtık modelleri ile klasik ve şık parçaları eşleştirerek oluşturulan kombinler yer almaktadır. Chelsea bot gibi şık ayakkabılar ile trendler de olan kot yırtık pantolon modelini gömlek, klasik kaban ile gündelik tarz da oldukça şık ve çekici bir görünüm kazandırır. Balıkçı yaka kazak, kaban, yırtık kot pantolon biker botları eşleştirip cool bir duruş sergilenebilir. Sokak stilinde salaş ve sportif bir kombin görünüm için oversize sweatshirler ile yırtık kot pantolon kombinleri oldukça rahat kombin seçeneklerindendir. Biker tarzı deri ceketler ve bağcıklı botları, yırtık kot pantolonlar ile eşleştirerek yapılan kombinler asi ve çekici bir erkek duruşu oluşturan kombinlerdendir. Yırtık pantolon modelleri ile oluşturulan kombinlere cesur aksesuar seçimleri yapıldığı taktirde etkin bir tavır sergilemek kaçınılmaz olacaktır. Sokak stilin de en iyi görünüm olarakta geçen aksesuar ağırlıklı kombinler daima bir adım öndedir. Yırtık kot pantolon kombinlerine ek olarak pantolon zincirleri, karabina anahtarlık modellerini kemer köprülerinde deneyerek oldukça sert bir imaj sergileyebilirsiniz. Siperli şapkalar ve cap şapkalar da gizemli bir tavır oluşturmakta yardımcı olacaktır. Sırt çantaları ya da yeni trend kolye çantalar ile sokak stilinizi tamamlayabilirsiniz. Kış mevsimin de vücut yapısı ile uyumlu olan erkekler layer kat kat giyim tarzını yırtık pantolon modelleri ile deneyimleyebilirler. Salaş bir tişört, bisiklet yaka sweat, ekose gömlek, deri ceket ile yırtık kot pantolonları eşleştirerek salaş bir kombin ile cool bir görünüm oluşturulabilir.

Coulfate erkeklere özel en trend yırtık pantolon modellerini street style kombinlerinde buluşturdu. Dilerseniz yırtık kot pantolon kombini, dilerseniz sadece yırtık kot pantolon satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin