Yazılı Baksır

Baskılı Baksır

Yazılı baksır erkek modelleri gündelik hayatta jean pantolonlar ile iş hayatında takımların içerisinde ya da spor yaparken bedeni saran, esnek yapısı, konforlu kullanımı ile sağlıklı ve rahat hissettiren iç giysisidir. Erkek yazılı baksır modelleri arasında stretch boxer, slip ve paçalı boxerler en çok tercih edilen modellerdendir. Bel çevresini saran baskılı baksır modelleri arasında kalın, ince, ve flu şeritli, rahat paçalı iç çamaşırları ergonomik kullanım sağlar. Hareket etmeyi kolaylaştıran, terleme gibi rahatsızlık hislerini en aza indiren kumaş menşeileri ile ergonomik yönü kuvvetli olan baskılı baksırın satın alınması daha makul seçimlerdendir. Baksırlar her yeni sezonda yeni tasarımlarla raflarda yerlerini almakta. Yazılı baksırların ve baskılı baksırların fazlasıyla talep görmesi göz ardı edilemez.

Yazılı Baksır Modelleri

Atlet, çorap, slip gibi diğer iç çamaşırı modellerinde olduğu gibi yazılı baksır modellerinde de yüksek kaliteli malzeme seçimi olan pamuk, modal, ve bambu menşeili iç çamaşırları tercih etmek gerekmektedir. Sentetik ve polyester karışımlı naylon lif özellikleri rahatsızlık terletme gibi hissi bir yana kanserojen içerdiği için kesinlikle tercih edilmemesi gereken kumaş özelliklerindedir. Kış mevsimlerin de nem kontrolü sağlayan, vücut ısısını koruyan aynı zamanda da terleme sorununun önüne geçen pamuk ve bambu karışımlı lif özellikli yazılı baksır modellerinden tercih edilmelidir. Yaz mevsimin de ise hava alabilen, rahat bie kullanım sağlaması açısından modal ve pamuk menşeili kumaşlardan üretilen baksır modellerinden tercih edilmelidir. Hareket etmeyi esnek yapısı ile kolaylaştıran elestan kumaş özellikli boxer modelleri tercih edilebilir. Baksır modelleri sade, tek renk dışında günümüz de farklı renk, model ve desen özellikleri bakımından zengin bir içeriğe sahip olmuştur. Yazılı baksır modelleri; pop art sanatı akımı ile birleşerek oldukça popülaritesini artırmış durumdadır.

Resimli Baksır

Resimli baksır modelleri gündelik hayatta jean pantolonlar ile, iş hayatında takımların içerisinde dikişsiz paça modeli ya da spor yaparken bedeni saran, elestan özellikli esnek yapısı, konforlu kullanımından farklı modelleri sayesinde faydalanma imkanı sunar. Genç ve kendini genç hisseden tarz sahibi erkek kitlenin tercih edebileceği resimli baksır erkekler tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Coulfate, erkek müşterilerin beklentisini ve ihtiyaçlarını karşılamak yönünde tasarım özellikli resimli baksır erkek modellerini müşterilerine sunmaktadır.

Desenli Baksır

Desenli baksır modelleri arasında motif, geometrik desen, yazılı, retro baskı, karakter ve hayvan baskılı, multicolour boxer renk seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Kombinlerde kullanılan skinny jean pantolon, slim fit jean pantolon ya da ince keten, kumaş pantolon gibi iç çamaşırı belli edebilecek fonksiyonda olan pantolonlar için paça kısmı dikişsiz vücudu saran desenli baksır erkek modelleri tercih edilebilir iç çamaşırlarındandır. Aynı zaman da kapalı spor salonu sporları ya da açık hava sporları yapan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği dikişsiz desenli baksırlara erişmek günümüz da artık çok kolay. Hem yumuşak hem de esnek yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilir ve erkek desenli baksır modellerinin sahibi olabilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin