Uzun Erkek Tişört

Gündelik giyim için ve sokak stili tarzı için elverişli modelleriden olan uzun tişört erkek kombinlerinin uzun ömürlü kıyafetlerindendir. Beyaz uzun tişört erkek sokak stili kombinlerin de en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Beyaz uzun tişört ile beraber erkek uzun tişört modelleri arasında en çok tercih edilen bisiklet yaka, geniş yaka, düşük omuzlu, garnilli, kontrast renkli, tek renk veya baskılı, yazı baskılı, kendinden desenli modelleri yer almaktadır. Uzun tişört erkek modellerinde tercih edilmesi gereken menşei özellikleri içerisinde pamuk, modla gibi doğal lifler olmalısın. Uzak durulması gereken menşeilerden olan polyester ve sentetik kumaş özellikli tişörtler insan sağlığını tehdit eder ve aşırı terletme sorunundan dolayı teri alamamaktan kaynaklı farklı sorunlar ile karşılaşmayı kaçınılmaz kılar.

Beyaz Uzun Tişört

Trendlerden düşmeyen tişörtler her sezon farklı varyasyonları ile genç ve kendini geç hisseden erkeklere hitap etmeye devam ediyor. Farklı model özellikleri ile erkek beyaz uzun tişört modelleri bu sezon da sıradan modellerin dışın da varyasyonlara uğrayarak trendler de yerini korumaya devam ediyor. Erkekler için olmazsa olmaz parçaları olan beyaz uzun tişört zamansız en fonksiyonel kıyafetlerden olup her kombin de farklı duruşlar sergiler. Günümüz erkek t-shirt trendlerin de " tee logo " diye adlandırılan logo baskılı, yazılı, desen baskılı ya da hayvan figür baskılı uzun tişört tasarımları ile ön plana çıkıyor.

Uzun Tişört Modelleri

Bu sezonun tişörtler renk seçenekleri de tasarımları kadar fazla olan renk seçenekleri ile sokak stili tarzını benimseyen ve tişört severlerin gözlerini doyuracak cinsten. Gündelik ve sokak stili kombinlerin can dostu, acil durum kombinlerinin kurtarıcı sportif parçası olan tişörtler birçok tarz da uyum sağlaması ile erkeklerin tercih listesinde uzun tişört modelleri ilk sıralar da yer alıyor. Uzun tişört modelleri yaz mevsimin de ve kış mevsimin de vazgeçemediği jean pantolonlar dan sonra ihtiyaca uygun ve tarz bir duruşu için tercih edilmektedir. Yaz ayların da sadece kendi başına jean pantolonlar ile ikili kombinler de tarz duruş sergiler. Kış aylarında da ceketler ile kombin oluşturma imkanı ve çabasız şıklığı sunar. Özgüvenli ve yeniliklere açık olan erkek kitleye hitap eden trendlerde olan tee logo tasarım tişörtler salaş sokak stili kombinlerinin star parçalarındandır.

Kısa Kollu Uzun Tişört

Trendlerde model ve renk çeşitliliğinde değişime uğrayan erkek tişört modelleri sayesinde erkeklerin kombin yapma konusunda seçeneklerini yeni sezon ile artmış durumda. Erkek uzun tişört modelleri arasında olan uzun ve kısa kollu uzun tişört modelleri sayesinde ihtiyaca uygun tarz duruş sergilemeye öncülük ediyor. Şık ve zamansız parçaları desenli ya da baskılı tişörtler ile, tek renk kullanacağınız ceket ve trençkot gibi modeller ile tercih ederek dengeli bir görünümü kısa kollu uzun tişörtlerle elde edilebilir. Uzun tişört erkek kombinleri ile çabasız şıklığı yakalayabildiğiniz kombinlere online internet sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin