Turuncu Kazak Kombinleri

Erkek Turuncu Kazak Kombinleri

Kışın asla modası geçmeyecek olan ürünü turuncu kazak. Her yıla damgasını vuran asimetrik modelli, desenli kazaklar bu kışa da damgasını vuracak gibi. Fakat bu kışın rengi, gelin bir yaz rengi olsun. Kışın ortasında bile soğuğu değil de tomurcuklanan çiçekleri, yeşillenen dalları düşündürsün bize bu yılın erkek turuncu kazaklar. İçinizden iyi dedin hoş dedin yazı hatırlayalım hatırlamasına da nasıl hatırlayalım dediğinizi duyar gibiyim. Turuncu kendi başına zaten kombini kombininizi zirveye taşımaya yetecektir. Fakat siz de biliyorsunuz ki Coulfate kombinleri detayları sever, detayların bir kombinde ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Erkek turuncu kazak kombinleri ile her detayda da yanınızdayız.

Turuncu kazak nasıl kombinlenir?

Erkek turuncu kazak kombinlerinde ana renk kazak rengimiz olan turuncu olduğu için pantolonu koyu, ayakkabıyı sonbahar renkleriyle kombine edebilir, kış ortasında tatlı bir bahar esintisi yakalayabiliriz. Kışın en çok kullanılan renklerinden biri olan lacivert, turuncu erkek kazağı kombinlerinde vazgeçilmezimiz olacak. Saatimizden, ayakkabımıza turuncu ve lacivertin hem uyumunu hem de zıtlığını tek kombinde yakalayacak, e biraz kışa damga vuracağız. Kombinimizde birbirine yakın tonları kullanmak yerine zıtlıkların uyumunu yakalamak için yeşil bir pantolonla da kombin edebilir, kışı olabildiğince soft renklerle karşılayabiliriz.Eğer turuncu erkek kazağı kombinimizde desenli bir kazak kullanmak istiyorsak kombinin diğer detaylarını olabildiğince sade tutmalıyız ki, turuncu kazağımız gölgede kalmasın.

Turuncu kazak altına ne giyilir?

Erkek giyimde gündelik hayatta bile tarzınızın farkını ortaya koymak için renklerle iyi anlaşmak gerekiyor. Erkek turuncu kazak modelleri ile yapılan kombinler salaş ve cool tavırları bir o kadar da iddialı duruşuyla günlük hayatta adından oldukça söz ettirecek gibi bu kışta bizden söylemesi. Turuncu kazağınızı lacivert saatiniz ve jean pantolonunuzla kombinleyerek oldukça günlük bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yazdan çıktık çıkmasına ama hafiften bir göbek olabilir tabii, asla çaktırmak istemesekte malesef minikte olsa göbek çoğu erkeğin tatlı belası. Eğer göbek probleminiz varsa turuncu kazağınızı pantolonunuzun dışında kullanarak göbeğinizi gizleyebilirsiniz. 

Turuncu kazak neyle giyilir?

Bu kış bazen soğuktan bazen yorgunluktan üşüyen kalplerimizi turuncunun sımsıcak samimiyetiyle yumuşatacağız, herkesin dolabında bir tane bulunması gereken turuncu kazaklarla hem sofistike hem de elegan bir görünüm yakalayacak, ofisten çıktıktan sonra arkadaşlarınızla gittiğiniz bir mekanda hemen göze çarpacaksınız.Ofis şıklığında, koyu ton bir ceketle kombin edebileceğiniz turuncu kazağınızı Oxford siyah ya da lacivert bir ayakkabı tamamlayabilirsiniz.

Günümüzde erkek kombinlerinde ön plana çıkan spor şıklığı ve zeka birliği ile turuncu kazağınızı her ortama uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Kombinlerinizde kırpılmış pantolonlar, renkli çoraplar ve zincirler kullanabilir, turuncu sweatshirtinizin üzerine yeşil bir parka giyerek sokağı yakalayabilirsiniz. Coulfate ile turuncu erkek kazak kombinlerinde bu kış sıcak bir maceraya hazır olun, turuncu sıcaklığı hepimizi saracak.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin