Kategori İçin Resim Takım Elbise
Sırala / Filtrele :

Takım Elbise Modelleri ve Kombinleri

Erkek takım elbise modelleri seçimi konusunda oldukça zorlanacağınız fakat doğru seçimi yaptıktan sonra ise fazlasıyla şık olabileceğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz parçalar. Takım elbise seçiminiz de en önemli durum vücudunuzu iyi tanımanız olacaktır. Küçük tüyolar ile de en doğru tercihi yapabileceksiniz. Örneğin kollarınız tam bilekte bitmeli ve pantolon paçalarınız ne çok uzun ne de çok kısa olmalıdır. Birazcık ayakkabının üzerine dökülmelidir. Ceketinizin omuzlarınıza oturması oldukça önemli tabi. Renkleri konusunda ise ten renginize en uyumlu renkleri tercih etmenizi öneririz. Her gün ve her saniye tarz olmak isteyen erkekler için şık takım elbiselerimiz hazır. En trend ve en tarz modeller ile kombininizi oluşturmanız sizi ve günlük yaşantınızı her zaman için en iyi şekilde etkileyecektir. Şık bir takım elbiseyi en tarz kombinleyebilecek olan sizlerin yardımına Coulfate yetişti. Coulfate sayfamızı ziyaret edebilir ve stil danışmanınızdan yardım alabilirsiniz.

Erkek Takım Elbise Modelleri

Takım elbise söz konusu olduğu zaman tüketicilerin seçenekleri sonsuzdur. Rahat bir şekilde giyilebilecek bir takım elbise modelini kullanıcılar tercih etmektedir. Takım elbise tercihlerinde önemli olan şey renk tercihleridir. İş için kullanılan erkek takım elbise modelleri; gebellikle lacivert, siyah ve gri renklerdir. Mavi, kırmızı, beyaz spor ve kahverengi takım elbiseler, resmi olmayan yerlerde tercih edilmektedir.

 Açık ten rengine sahip olan bireyler köyü renkler tercih ederken, köyü renge sahip olan bireyler ise açık renk erkek takım elbise modelleri tercih etmesi önerilmektedir. Slim fit ve siyah takım elbiseler, parti ve cenaze gibi özel yerlerde giyilmek için daha uygun seçeneklerdir. Kişiler arasında daha sık görünmek isteyenler, İtalyan kesimi olan takım elbise modellerinden tercih edebilirler. Takım elbiselerde ceket seçimleri takım elbisenin yakasına dikkat edilmelidir. Yaka çeşitlerinde takım elbiselerde çentikli, şal yaka ve V yakalar yer alır. Kullanım amaçları doğrultusunda tüketiciler, bu yaka çeşitlerinden birini tercih edebilirler. V yaka ve çentikli yakalar en çok seçilen yaka çeşitleri arasında yer alır. V yakalar özellikle daha resmi bir görünüm verilmesi adına ideal bir tercihtir.

 Ceket seçimlerinde bir diğer önemli nokta ise yırtmaçtır. Tek yırtmaçlı, çift yırtmaçlı ve yırtmaçsız modeller erkek takım elbise modellerinde yer alır. Yırtmaçsız takım elbise modelleri ile atletik yapısı olan bireyler harika bir görünüm kazanabilirler. Ancak kilolu olan bireyler bu ceket seçeneklerinden uzak durmalılar. Çift ve tek yırtmaçlı takım elbise ceketleri oldukça esnek yapıdadır. Bu nedenle de kullanıcılara hareket özgürlüğü tanır. Tek göğüslü ve çift göğüslü takım elbise modellerini kullanıcılar tercih edebilir. Takım elbise ceketlerinde tek göğüslü olanların ceketlerinde ki düğme tam ortada yer alır. Bu ceketin önünün kapatılması esnasında ceketlerin her iki tarafı birbirinin üzerine geçmez. Diğer taraftan da .Çift göğüslü modellerde de bu durum tam tersi şekilde ilerler.

Erkek Takım elbise modellerinde pantolon tercihleri katlamalı ve düz modeller olarak yer alır. Kilolu olanlar için katlamalı olan modeller ideal bir tercih olurken, zayıf kişiler için ise düz pantolon modelleri tercih edilebilir.

 Erkek Takım Elbise Fiyatları

Erkek takım elbise fiyatları, kalite ve markasına göre çeşitlilik göstermektedir. Coulfate,sizler için her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile sizin doğru tercihler yapmanıza imkan sağlar. Kumaş kalitesi takım elbiselerin hayat bulduğu alan olarak ürünün rahat kullanımı ile doğrudan ilişkilidir. Hangi mevsime uygun tercih yaparsanız kumaşın hava almasına ve terletmeyen olmamasına özen gösterilmelidir. Bu sayede konforun artırılması her zaman ilk tercihiniz olur. Doğal malzemelerden üretilen erkek takım elbise modelleri arasından seçimler yaparken ürünün özellikleri incelemek ve kumaş kalitesi hususunda yeterli bilgiye sahip olunması olası olumsuz durumların ortadan kalkmasını sağlar.

2019 erkek takım elbise modellerinde bu sezon tasarımcılar cesur bir hamle ile klasik ceket tipinden sıyrılarak tek düğmeli kruvaze kapama regular kesim ceketlere koleksiyonların da yer verdiler. Modern ve klasik çizgilerin bir arada kullanılarak gömlek, kravat ve ayakkabı renk skalasını tek renk içerisinde harmanlayıp ceket ve pantolon kumaşına odaklı kombinler daha iyi ve zengin görünmeyi sağlayan modern hareketlerden bir tanesi haline getirildi. Stilinizi en iyi şekilde yansıtmak için 2019 trendler de olan erkek takım elbise kombinleriniz de ufak dokunuşlar ile detaylara yer verebilirsiniz. Takım elbiseleriniz de seçtiğiniz renk sayısını minimuma indirerek takım elbiselerinize yer vereceğiniz aksesuarların renklerin de kombini canlandıracak renkler tercih edebilirsiniz.

2019 Erkek Takım Elbise Modelleri ve Yeni Sezon Takım Elbiseler

Takım elbiseler de çabasız şıklık arayanların aradığı dönem geldi! Gündelik kombin kadar kolay kombin oluşturma seçenekleri sunan 2019' un trend takım elbiseleri oversize parçalar ile rahatlıkla kombinlemek yılın modern kombin oluşturma çizgileri arasında. Klasik takım elbise tiplerinden sıkılan ve farklılık arayan erkekler için bu sezon ile gelen destekleyici alternatif yeni bir stil kimliği olarak 2019' a kendini alıştırmadan giren ilk oversize parçalar oldu. Elbette yeni trend takım elbiseleri vücut yapınızın taşıyabileceği model de ve uygun beden de tercihler yapmalısınız. Oversize tarzınızın dışında ise "klasikten şaşmam" diyenler için de takım elbiselere uygun farklı aksesuar trendleri 2019 takım elbise trendi ile geldi. Klasik kesim ve siyah renkten asla şaşmayan erkekler için ince çizgili ya da siyah zemin üzerine tek renk ince çizgili ekose desenler bu yılın revaçta olacak olan takım tasarımları arasında. Risk almadan, sorunsuz şıklık için vücut tipinize uygun modeller tercih etmeye özen göstermeniz yeterli. Uzun kaban formu verlilen takım elbise ceketleri ile oluşturduğunuz kombiniz de farklı aksesuarlara yer verebilir canlı ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Gri renk ile kombin yapmakta zorlanan erkeklerin şoka girme sebebi gri takım elbiseler trendler arasında girdi. Ancak endişe etmeyin beyler, çünkü gri takım elbiseler kombin renk paleti ile beraber geldi. 2019' da gri takım elbiseler ile kombinlenebilen en risksiz renk seçenekleri to sür ton (tona ton) oldu. Gri ve tonları ile uyumlu renk kombini ile iyi bir görünüm elde edebileceksiniz. Başarılı ve formal bir duruş için kahverengi ve lacivertin tonlarından yaralanarak kombinler oluşturabileceksiniz. Bol kalıp, renk çılgınlığı ve desen harmanlaması içerisin de bayağı hareketli bir sezon geçirecek gibi duruyoruz. Tasarımcılar takım elbiselerin stabil duruşundan sıkılmış olacak ki takım elbiselere iş hayatın da, ofis tarzın da, sokak stilin de farklı model özellikleri verilerek konforlu ve cesur tasarımsal alanca güçlü modeller geliştirdiler. Tercih edip, etmemek zevke ve ihtiyaca göre değişiklik gösterecektir. Ancak farklı kombin ve takım elbise arayışında olanlar 2019 erkek takım elbise modelleri Coulfate " takım elbise " kategorisinde bulabilirler.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin