Erkek Süet Ayakkabı

Erkek Süet Ayakkabı Modelleri

Her erkeğin dolabında mutlaka en az bir tane erkek süet ayakkabı modelleri olmalı ve kombinlerini bu ürün ile taçlandırması gerekir. Hemen hemen her kombininizde tercih edebileceğiniz süet ayakkabılar bu yılda fazlasıyla trend. Birçok renk ile oluşturacağınız kombinlerin altına bu modellerde bir ayakkabı deneyebilirsiniz.

Erkek süet ayakkabı modelleri nelerdir?

Erkek süet ayakkabı modelleri ile isterseniz casual kategorisi ile gündelik tarzda rahat ve şık bir kombin, basic kategorisinde gayet mütevazi çabasız şıklığı elde edebilirsiniz. Street style kategorisinde de klişelerden sıkılmış ve özgür giyinmeyi seviyorsanız eğer sportif ve asi tarz da kombinler oluşturabilir oldukça fazla kategoriler de tarz kombinler oluşturabilirsiniz. Süet ayakkabı modeller arasında klasik giyim de ve gündelik giyimde kullanabileceğiniz yaz ve kışlık olarak birçok farklı erkek süet ayakkabı modeli bulunmaktadır.

Süet ayakkabı modelleri arasında loafer, chelsea, corcik, oxford, monk strap (kemer tokalı), mokasen, slip-on, cap toe, bağcıklı ve fermuarlı bot modelleri bulunmaktadır. Erkeklerin yaz aylarında kışlık olarak tercih ettiği ve bu sezon oldukça rağbet gören ayakkabılar arasında corcik ve mokasen süet modelleri yer almaktadır. Kış aylarında da chelsea bot ve bağcıklı süet bot modelleri yer almaktadır. Her iki farklı mevsim için de oldukça ideal görünümde kombinler oluşturabilmeniz için ayak yapınıza vücut özelliğinize uygun modelleri tercih etmelisiniz. İlk olarak ayak yapınızı analiz etmeniz gerekir normal taban, düz taban ya da yüksek taban ayak yapısına sahipseniz. Ayak tipiniz hangisi ise analiz etmeli uygun ayakkabı modellerinden tercih etmelisiniz. Düz taban ayak yapısına sahipseniz corcik ve mokasen model ayakkabılar dan uzak durmalı, ya da ayak yapınıza uygun destekli tabanlardan tercih etmelisiniz. Yüksek taban ayak yapısına sahipseniz de yine ortopedik modellerden tercih etmeli ayak yapınızı bozmayacak modellere yönelmelisiniz. Vücut özelliğinizi de baz alarak tercihler yaparken bacaklarınız kalın ise öne doğru ince gelen ayakkabı modellerinden tercih edebilirsiniz. Bilekleriniz ince ve kısa ise oval uçlu yüksek tabanlı ayakkabı modellerinden tercih edebilirsiniz.

Kombin oluşturma aşamasında eğer gündelik bir kombin oluşturacaksanız jean kombini oluşturabilir ve hemen altına slip-on süet ayakkabılarınızı ekleyebilir gündelik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İş hayatınız için bir kombin oluşturacaksanız eğer klasik blazer ceketinizin içerisine gömlek ve altına modern kesim bir pantolon tercih etmişseniz hemen altına monk strap veya oxford tipi bir süet ayakkabı tercih ederek oldukça şık bir görünümle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kombininize dış giyim kıyafeti olarak kombinleriniz ile uyumlu renkte bir kaban ya da trençkot oldukça hoş duracaktır. Sokak stilinde bir kombin oluşturacaksanız eğer deri ceket, jean pantolonlarınızın hemen altına chelsea botlarınızı kombinleyebilir. Oldukça şık ve etkileyici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kombinleriniz de kemer kullanacaksanız uyumlu renkler de tercih etmeye özen göstermelisiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin