Sonbahar Kombinleri

Erkek giyim de sezona uygun kıyafet seçimleri yaparken en çok zorlanılan İlkbahar ve Sonbahar mevsimleridir. Gün içerisinde aşırı sıcak ve aşırı soğuk etkilerinden dolayı kıyafet seçimlerin de kararsızlıklar yaşanmaya sebebiyet veriyor. Aynı zaman da özellikle sonbahar mevsimin de gökyüzünün büründüğü gri bulutlar nedeniyle kişi de bir karamsarlık, ruh hali dengesizliği de cabası oluyor. Bu nedenle renkli kıyafetler seçmek sonbahar mevsimi için elverişli seçimlerden olacaktır. Mevsime uygun olarak sonbaharda dengeyi kurmak adına deri seçimler, renkli atkılar, aksesuarlar da formal desenler sezonun trendleri olması ile canlı bir görünüm kazandırıyor. İlkbahar mevsiminde ise sezonun mercan rengi, sarı ve beyaz renklerinin trendler de olması ile daha fresh bir görünüm elde etmek kaçınılmaz oluyor. Mevsime uygun kıyafet seçimleri ve trendlere uygun renk, model seçimleri kişi de zevk sahibi bir imaj sergilemesinde yardımcı oluyor. Coulfate’ de tarza ve zevke uygun seçimler yapmak çok kolay. Bahar sezonuna uygun olarak online site üzerinden ilkbahar ve sonbahar kombinleri olarak farklı iki kategori içerisinden tarza uygun kombinler bulmak mümkün.

Sonbahar Kombinleri

Sonbahar kombinlerin de seçilen her bir parçanın model ve renk uyumunda özenli seçimler yapılmalıdır. En önemli kriter birbirleri ile uyum sağlayan parçaların renklerinde oluşturacakları armoni uyumudur. Trendleri takip ederek aksesuar ve desen seçimlerinde şık bir görünüm yakalanabilir. Sonbahar kombinleri yaparken kıyafetler ikili ya da üçlü parçalardan çoklu parçalara dönüşür. Mevsim sebebi ile dış etkilerden korunmak amacı ile kat kat giyim için kullanılabilecek kıyafet ve aksesuarlarda artış söz konusu olacaktır. Dış giyim kıyafetleri olarak deri ceket, trençkot ve mevsimin sertliğine göre kaban gibi kıyafetler tercih edilebilir. Sonbahar kış kombinleri için atkı, şapka, bere, eldiven gibi aksesuarlar da mevsim ile tercih edilmesi zorunlu parçalardan olurlar. Sonbahar ve kış mevsiminde ürün çeşitliliği sayesin de şık olmak neredeyse imkansız bir hal alıyor. Sonbahar kıyafet kombinlerinin tamamlayıcı ve olmazsa olmaz parçalarından olan ayakkabılarda da bot ve su geçirmez ayakkabı modelleri stil tamamlayıcı parçalardır. Erkek giyim sektörü sonbahar kış sezonun da en çok kıyafet seçeneklerine sahip olan mevsimlerdir. Hatta bu mevsim de sonbahar giyim kombinleri farklı bir boyut kazanarak layer yani kat kat giyim tarzını en iyi yansıtılabilecek mevsimlerdir. Bu saye de farklı tarz arayan erkekler için görsel açıdan farklı bir stil ortaya koymayı sağlar. Coulfate erkek giyim tarzları içerisinde en güzel sonbahar kombinleri ile özgür ruhlara hitap eden farklı modelleri kombinlerinde yer vererek zevk sahibi erkeklerin beğenilerine sunuyor.

İlkbahar Kombinleri

İlkbahar’ın gelmesi ile öne çıkan ilkbahar erkek kombinlerin de düğün kombinleri, doğum günü kombinleri, mezuniyet kombinleri gibi özel gün kombinleri yer alır. Vücut tipine uygun olarak tercih edilmesi kombin oluşturma aşamasın da en önemli unsurlardandır. Daha sonra katılacağı ortama uygun kıyafetler tercih etmek tarz anlamında kişiyi bir adım öne taşıyan en önemli hareketlerden olacaktır. İlkbahar kıyafet kombinleri oluştururken şık bir görünüm için renk ve model uyumlarının birbiri ile uyumlu olması gerekir. Ortama uygun olarak ceket, yelek pantolon üçlü takımı ya da ceket ve pantolon ikili takımı ile tarz bir görünüm oluşturmak kaçınılmaz olacaktır. Özel günler de davet veren kişi ile davet alan kişinin kombinlerde oluşturacakları ağırlıklar farklı değerlendirilir. Davet veren kişi daha ağır hatta en şık parçaları bir araya getirerek kombinler oluşturması kişinin göz alıcı bir görünüm sergilemesi önemlidir. Davet alan kişi davet verene nazaran daha sade yine de şık parçalar ile alımlı bir duruş sergiler. İlkbahar yaz kombinleri içerisin de değerlendirilebilecek bej, mavi, gri, yeşil renkler gibi açık ve canlılık katan renkler tercih edilebilir. Gündelik giyim de basic tişört ve tabi ki zamansız parçalardan olan jean pantolon kombinleri daima zahmetsiz şıklığın anahtarını taşır. Aksesuar ya da trend ürünler ile kombinleri canlı göstermek renkler kadar şık bir etki bırakacaktır.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin