Slim Fit Pantolon

Erkek Slim Fit Pantolon Modelleri

Genç ve kendini genç hisseden erkeklerin tercihleri arasında olan slim fit pantolon, erkek kombinlerin de dinamik bir görünüm oluşturuyor. Erkek slim fit pantolon modelleri arasında kumaş pantolon, kot pantolon, eşofman altı, gabardin pantolon, chino pantolon modelleri gibi hem gündelik stil de hem de klasik stil de kullanılmaya yatkın olup şık duruş sergilemekte kombinlere orijinal bir görünüm katıyor. Trend bir duruş sergileyen erkek slim fit pantolon düşük bel, normal bel ve yüksek bel modelleri ile bütün vücut yapısına uygun seçimler yapmayı kolaylaştırıyor. Bu dönem revaçta olan bilek boy slim fit erkek pantolon modelleri genç kitlenin tercihleri arasında yer almaktadır.

Slim Fit Kumaş Pantolon

Hem gündelik tarz da hem de klasik tarz da kesimi ile kombinler de değerlendirebilecek slim fit kumaş pantolon erkek kombinlerinin en kullanışlı pantolon modellerindendir. Gömlek ve blazer ceket ile şık bir görünüm, tişört ve spor ceketler ile rahat bir görünüm oluşturacak slim fit modellerdendir. Slim fit erkek pantolon, gündelik ve sokak stili kombinlerde slim fit kot pantolon erkek kitle için zamansız ve vazgeçilmezleri arasındadır. Gündelik kombinler de hareket kabiliyetini engellemeyen slim fit likralı pantolon çeşitleri rahat kullanımı ile tercih edilen star parçalardandır. Gündelik giyim de bir başka tercih edilen modellerden olan chino ve gabardin modelleri hem gömlek hem de tişört ile farklı kombin seçenekleri sunar. Gündelik tarz da ve şık kombin oluşturma aşamasında vücut tipine uygun olarak tercih edilebilecek olan bilek boy slim fit jean pantolonları kombinler de rahatlıkla bir tişört ve blazer ceket ile şık bir görünüm de değerlendirilebilir.

Slim Fit Kot Pantolon

Kot ceket ile de gündelik tarz da slim fit kot pantolon birlikteliğinde rahat bir o kadar trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Slim fit jean kot pantolon modellerini sokak stilin de tişört ya da spor gömlekler ile bütünlük oluşturup kombinlenebilir. Slim fit bütün pantolon modellerini kış mevsimin de bir tişört veya kazak eşliğinde kot ceket, deri ceket, bomber ceketler gibi dış giyim kıyafetleri ile günlük stilinize adapte edebilir, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kot pantolonlar diğer dış giyim ürünleri kadar çok çabuk eskiyen kıyafetlerden değildirler, bu yüzden bir çok kombinlerinizde kullanma özgürlüğünden uzun bir süre yararlanmak için kullanım talimatlarına uygun bakımını yapmak gerekir. Bu sayede de rengi solmadan uzun bir süre kullanabilirsiniz. Pantolonlarınız ile yapmış olduğunuz kombinler bir ahenk katmak için pantolon aksesuarlarını değerlendirebilirsiniz. Pantolon askıları, pantolon zincirleri ve trendler arasında olan köprü anahtarlıkları oldukça canlı bir görünüm elde etmeniz de yardımcı olacaktır. Ancak aksesuarları kombinleriniz de kullandığınız diğer parçalar ile de uyumlu olmasına ve hatta aksesuar stilinin kombin stili ile uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir. Empoze bir görünüm oluşturacak aksesuarları kombininizden uzak tutmalısınız.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin