Erkek Slim Fit Ceket

Slim Fit Blazer Ceket

Yeni nesilin trendi slim fit kalıp hemen hemen her kıyafette kullanılıyor. Bunun yanı sıra bir çok erkek kitle tarafından da rağbet görüyor. Özellikle konumuz olan ceket modellerinde slim fit kalıp kullanılan modelleri tercih ediyor, kullanıyor. Modayı takip eden erkekler tarafından tarzlarına uygun Slim fit ceket tercih ederek kombinlerinde yer veriyorlar. Pekala erkek slim fit ceket modelleri arasında trend ve en çok rağbet gören modeller nelermiş bir bakalım.

Erkek Slim Fit Ceket ve Slim Fit Ceket Modelleri

Blazer ceket modelleri elbette ki ilk aklımıza gelebilecek Slim fit spor ceket örneklerindendir. Aynı zaman da erkek Slim fit ceket trendlerinde ilk sırada erkek blazer ceket modelleri yer almaktadır. Özel günler de takımlar ile ya da gündelik şık kombinleriniz de jean pantolon, Chino pantolon gibi kıyafetler ile bütünleştirebileceğiniz birçok tasarım örneği ve modelleri ile kombinleriniz de uyumlu bir görünümü yakalayabilirsiniz. Hatta dolabınız da mutlaka yer alması gereken zamansız şık kıyafetlerdendir. Takım elbiselerin sıradan ceketi olarak gördüğünüz blazer ceketler, yaz ve kış mevsiminde farklı modeller tercih ederek stilinize yeni bir ışık katabilirsiniz. Sıradan modellerden sıkılanlar için tek düğmeli ceketleri ve ceket aksesuarları ile canlılık katabilir trendlere uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zaman da dikdörtgen vücut hatlarının ön planda olduğu sezon ile beraber kruvaze kapanma blazer ceket modellerini bedeninize uygunluğunu değerlendirebilir, tercih listenize ekleyebilirisiniz. Kombin ile beraber tarz sahibi bir erkek görünümü elde edebilirsiniz. Erkek Slim fit ceket modelleri trendlerinde olan diğer bir ceket modeli ise; kaban modelleridir. Spor kombinler de dahi modern duruşu yakalamanızı sağlayan kabanlar ile kazak ve gömlekleri eşleştirebilir, oldukça eşsiz şık kombinler oluşturabilirsiniz. Kabanları sportif şıklığından yararlanmayı değerlendirebilmelisiniz. Sokak stilinde de sweatshirtler ile cool görünüm elde edebilirsiniz. Bir diğer ceket modeli ise deri ceket, kot ceket ve bomber ceketler.. Sokak stilinde oldukça havalı görünümler elde edeceğiniz deri ceketler de biker modellerini tercih ederek metal aksesuarlar eklemekten çekinmeden cool bir tavır ile sokak stilin de bir adım önde olabilirsiniz. Bomber ceketler ile asimetrik modellerde kıyafetler ya da yeni trendler den olan yazı baskılı fermuar uçları ile cool bir tavır sergileyebilirsiniz. Sweatshirtler ve jean pantolonlar ile merak uyandıran bir görünüm elde edebilirsiniz. Aksesuar tercihleriniz de cesur seçimler yaparak oldukça iddialı kombinler oluşturabilmeniz kaçınılmaz olacaktır. Erkek Slim fit ceket modellerin de bedeninize uygun olarak tercihlerde bulunmaya blazer ceketlerde ve omuz ve göbek ölçülerinizi değerlendirerek seçimler yapmaya özen gösterin. Bu saye de ideal bir görünüm elde edebilirsiniz. Kot ceket modellerinde de göbek ve omuz ölçünüzü baz almalı, deri ceket ve bomber ceketlerde de göbek ve kol boyu ölçülerinizi değerlendirerek erkek slim fit ceket modelleri tercih edebilirsiniz.

Günümüz genç ve kendini genç hisseden erkek kitle tarafından tercih edilen slim fit ceket, iyi bir imaj sergilemek için en ideal kıyafetlerden bir tanesidir. Klasik giyim için doğru parçaları bir araya getirerek şık bir görünüm, klasik ve sportif parçalar bir araya getirerek sportif ve şık bir görünüm elde edilir. Erkek slim fit ceket modelleri arasında; kruvaze kapama tek ve çift düğmeli slim fit blazer ceket şık kombinlerin zamansız parçaları olmuştur. Fermuarlı model özelliği olan slim fit deri ceket erkek kombinlerinin sokak stilini sahiplenmiş en star parçasıdır. Gündelik denim kombin görünümü ile metal ve kot kumaş uyumlu slim fit kot ceket, erkek kombinlerinin bir numaralı kurtarıcısıdır.

Slim Fit Spor Ceket Erkek Modelleri

Slim fit ceket erkek kombinlerinin en temel parçasıdır. Klasik giyim de ve iş hayatında erkek blazer ceket slim fit kalıp kullanılması ile daha trend ve dinç bir görünüm sergilemeyi sağlar. Sadece ceket modelleri ile kalmayıp gömlek, kumaş pantolon modellerinde de slim fit kalıp tercih edilerek yapılan kombinler kişinin uyumlu ve dengeli bir görünüm sergilemesinde yardımcı olur. Vücut tipine uygun yapılan kıyafet seçimleri her zaman için daha iyi bir imaj oluşturmakta yardımcı olur. Yaz mevsimin de erkek slim fit blazer ceket modellerini daha çok düğün, nişan, mezuniyet törenleri gibi kombinler de sıklıkla kullanılır. Şık ve ideal erkek görünümü arasında olan erkek slim fit kalıp günümüz de birçok erkek tarafından rağbet gören kalıplardandır. Gündelik giyimde de slim fit tişört ve pantolonlar ile slim fit spor ceket modelleri tercih edilerek yapılan birçok kombin ile daha net duruş sergilenir. Gündelik giyim, slim fit erkek ceket modelleri içerisin de deri ceket slim fit ile jean pantolon, biker ya da bağcıklı botlar ile cool tavır sergilemek kaçınılmazdır. Aksesuar destekli yapılan kombinler her zamankinden daha iyi bir imaj sergilemekte yardımcı olacaktır. Zengin bir imaj sergilemeyi sunan aksesuarları metal tercih etmek daha sert bir görünüm imkanı sunar. Slim fit deri ceket ile aksesuar ağırlıklı yapılan erkek kombinleri kadınların beğendiği erkek giyim kombinleri arasındandır. Sokak stilinde de, slim fit bomber ceket modelleri ile oldukça özgür ruhlu kombinler oluşturulur. Fermuarlı slim fit eşofman üstü ceket modelleri ile de spor aktivitelerinde tercih edilen en iyi ve rahat görünümü sergiler. Erkek Slim fit ceket modellerin de bedeninize uygun olarak tercihlerde bulunmaya blazer ceketlerde ve omuz ve göbek ölçülerinizi değerlendirerek seçimler yapmaya özen gösterin. Bu saye de ideal bir görünüm elde edebilirsiniz. Kot ceket modellerinde de göbek ve omuz ölçünüzü baz almalı, deri ceket ve bomber ceketlerde de göbek ve kol boyu ölçülerinizi değerlendirerek erkek slim fit ceket modelleri tercih edebilirsiniz. Beden konusun da hala tereddütte kalıyorsanız eğer Coulfate' e gelerek ücretsiz üyelikten yararlanıp, stil danışmanınızdan bedeninize uygun erkek slim fit ceket bedeninizi öğrenebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin