Erkek Siyah Fötr Şapka

Erkek Siyah Fötr Şapka Modelleri

Erkek siyah fötr şapka modellerini ister gündelik ister klasik kombinlerinizde rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ancak öneli kriterleri atlamadan yaparsanız kombinlerinizi uyum ile ön plana çıkartabilirsiniz. Tercih edeceğiniz şapkalar yüz tipinize uygun olmalıdır. Aynı zamanda kıyafetinizin renk uyumu ile de gözleri yormayan renkler tercih etmelisiniz. Yüz tipinize uygun şapka seçimlerinde zorlanıyorsanız Coulfate stil danışmanları ile yüz tipinize uygun şapka modelleri seçimlerinizi yapabilir, aynı zaman da pişman olmadan bilinçli bir şekilde güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. Erkek siyah renk tonların da fötr şapka modelleri arayışında iseniz sizleri sitemize davet ediyoruz.

Erkek fötr şapka modelleri ve çeşitleri

Erkek fötr şapka modelleri çeşitleri arasından zevkinize uygun model seçenekleri bulabilmeniz mümkün. Hızlı değişen modaya ayak uyduran modeller arasında olan erkek siyah fötr şapkalar arasında; kendinden desenli, toka detaylı, tüy detaylı, düğme detaylı, şerit detaylı ve sade modelleri oldukça talep gören ve revaçta olan modeller arasındadır. Siyah ile uyumlu olarak renk kombin seçenekleri arasında da oldukça geniş bir skalaya sahip. Kahverengi yeşil, bordo, sarı, kırmızı, beyaz, gri bir çok renk ile uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da kombinleriniz de renk uyumların da dikkatli seçimler yapmaya özen gösterin.

Yüz tipinize ve vücut yapınıza uygun olarak fötr şapka modellerinden edinin. İyi bir görünüm için, yüz tipinize uygun olmayan modellerden kesinlikle kaçınmalısınız. İdeal bir görünüm için omuzlarınız dar ise oldukça geniş modellerden uzak durmalı daha minimal şapka modellerinden tercih etmeye yönelmelisiniz. Aynı zaman da omuzlarınız geniş ise oldukça küçük fötr şapka modelleri vücut tipiniz ve vücut tipiniz ile uygun bir görünüm oluşturmayacaktır. Omuzlarınıza ve vücut genel görünümüne uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Şapka modellerinin yüksek (uzun) modelleri boyunuzu biraz daha uzun göstermek için tercihe edebilirsiniz. Aynı şekilde uzun boylu bir vücut yapınız var ise yüksek (uzun) modeller den uzak durmalı daha alçak fötr şapka modellerinden tercih edebilirsiniz. Fötr şapka seçimleriniz de ayriyeten dikkat etmeniz gereken ten renginizi de baz alarak seçimler yapmaya özen göstermelisiniz. Koyu ten rengine sahipseniz daha açık renkler, Açık ten rengine sahipseniz de hem koyu hem soft renkler de fötr şapka modellerin de seçimlere yönelebilirler. Kombin oluşturma aşamasında kış aylarında kabanınız ya da ceketiniz ile uyumlu modeller tercih ederek dış görünüşünüz de dengeli bir görünüm elde edebilirsiniz. Yaz aylarında elbette mevsime uygun seçimler yaparak hava alabilen modelleri ile hasır, kumaş gibi ince şapkalar tercih elde edebilirsiniz. Aynı zamanda da ve güneşin yakıcı sıcaklarından kendinizi tarz bir görünüm ile sağlayabilirsiniz.

Kombinleriniz de dikkat etmeniz gereken noktalar klasik şapka modellerini klasik şık kıyafetler ile kombinlemeniz. Aynı zamanda gündelik kombinlerde de şık ve sportif kombinler oluşturmak istediğiniz de klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Mekana uygun seçimler yaparak ideal çekiciliği yakalayabilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin